Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
potešilo včerajšia "výslužka" 5kg agátového medu a veľká "kytica" čerstvej bio mäty...už sa suší a voní božsky....
tiež ma čaká. med v bb a mäta v boldogu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

keby mal niekto záujem o poctivú mletú červenú papriku z úrody 2014 - sladkú, stredne čípoš alebo extra čípoš dajte vedieť
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
potešilo včerajšia "výslužka" 5kg agátového medu a veľká "kytica" čerstvej bio mäty...už sa suší a voní božsky....
tiež ma čaká. med v bb a mäta v boldogu
tiež chodíš stáčať?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska
keby mal niekto záujem o poctivú mletú červenú papriku z úrody 2014 - sladkú, stredne čípoš alebo extra čípoš dajte vedieť
Cena ?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač
srska
keby mal niekto záujem o poctivú mletú červenú papriku z úrody 2014 - sladkú, stredne čípoš alebo extra čípoš dajte vedieť
Cena ?
ďuri, tá bude zrejmá až po zbere. august? kukol som na cenovku z minulého roku - sladká kilo/14evri
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
lujza.j
potešilo včerajšia "výslužka" 5kg agátového medu a veľká "kytica" čerstvej bio mäty...už sa suší a voní božsky....
tiež ma čaká. med v bb a mäta v boldogu
tiež chodíš stáčať?
"švagor" stáča. včeličky lietajú pod šachtičkami. minulý rok mal zlý. my veľa neskonzumujeme 2-4 0,7 l poháre. aj klbáse mi údi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska
buchač
srska
keby mal niekto záujem o poctivú mletú červenú papriku z úrody 2014 - sladkú, stredne čípoš alebo extra čípoš dajte vedieť
Cena ?
ďuri, tá bude zrejmá až po zbere. august? kukol som na cenovku z minulého roku - sladká kilo/14evri
Potom sa ozvi ....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"moje" lietajú na Záhorí, ale mákla som si zase poriadne...chrbát v rici a pravá ruka kaput....večer som ani hrnek s kávou neudržala....ale je to pre mňa zážitok ...pre iných som strelená
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač
srska
buchač
srska
keby mal niekto záujem o poctivú mletú červenú papriku z úrody 2014 - sladkú, stredne čípoš alebo extra čípoš dajte vedieť
Cena ?
ďuri, tá bude zrejmá až po zbere. august? kukol som na cenovku z minulého roku - sladká kilo/14evri
Potom sa ozvi ....
hej. budem brať na klbáse
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
"moje" lietajú na Záhorí, ale mákla som si zase poriadne...chrbát v rici a pravá ruka kaput....večer som ani hrnek s kávou neudržala....ale je to pre mňa zážitok ...pre iných som strelená
Ale neopísateľný zážitok.
Dostala som sa konečne k tvojim albumom, keď som videla prvýktát, dávno, bolo toho veľa. Teraz jedna a šperk. To si ich aj vypaľovala? Aj tá jedna má čosi do seba. Robila si aj jednofarebné? Nechceš sa k tomu ešte vrátiť? Pri dnešnom vintage a vôbec, ide všetko. Od 2009 cítiť krízu, inak by nebol problém s odbytom. Vídím, cítim, sledujem. :-( A je to zaujímavé. Na náušniciach ten akoby ornamentálny prvok, tenký, to je tiež keramika alebo iný materiál?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

srska
buchač
srska
keby mal niekto záujem o poctivú mletú červenú papriku z úrody 2014 - sladkú, stredne čípoš alebo extra čípoš dajte vedieť
Cena ?
ďuri, tá bude zrejmá až po zbere. august? kukol som na cenovku z minulého roku - sladká kilo/14evri
No môj drahý na augustový zber zabudni, nemá ešte dosť slnečných dní na vytvorenie dostatku farbiva ideálne je zber medzi 12- 15. septembrom, apropo aká odroda tej papriky sa ponúka? lebo to je dosť podstatné, lebo nie každá vydrží dlho napr. dvorská či žitavská majú stálofarebnosť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
lujza.j
"moje" lietajú na Záhorí, ale mákla som si zase poriadne...chrbát v rici a pravá ruka kaput....večer som ani hrnek s kávou neudržala....ale je to pre mňa zážitok ...pre iných som strelená
Ale neopísateľný zážitok.
Dostala som sa konečne k tvojim albumom, keď som videla prvýktát, dávno, bolo toho veľa. Teraz jedna a šperk. To si ich aj vypaľovala? Aj tá jedna má čosi do seba. Robila si aj jednofarebné? Nechceš sa k tomu ešte vrátiť? Pri dnešnom vintage a vôbec, ide všetko. Od 2009 cítiť krízu, inak by nebol problém s odbytom. Vídím, cítim, sledujem. :-( A je to zaujímavé. Na náušniciach ten akoby ornamentálny prvok, tenký, to je tiež keramika alebo iný materiál?
áno to boli keramické gorálky, ale nie moja výroba....už som dávno nič také nerobila....vtedy mi dokonca zlatník od vedla ponúkal, že mu môžem vyrábať len do striebra....a nejak som nato zabudla
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
korela
lujza.j
"moje" lietajú na Záhorí, ale mákla som si zase poriadne...chrbát v rici a pravá ruka kaput....večer som ani hrnek s kávou neudržala....ale je to pre mňa zážitok ...pre iných som strelená
Ale neopísateľný zážitok.
Dostala som sa konečne k tvojim albumom, keď som videla prvýktát, dávno, bolo toho veľa. Teraz jedna a šperk. To si ich aj vypaľovala? Aj tá jedna má čosi do seba. Robila si aj jednofarebné? Nechceš sa k tomu ešte vrátiť? Pri dnešnom vintage a vôbec, ide všetko. Od 2009 cítiť krízu, inak by nebol problém s odbytom. Vídím, cítim, sledujem. :-( A je to zaujímavé. Na náušniciach ten akoby ornamentálny prvok, tenký, to je tiež keramika alebo iný materiál?
áno to boli keramické gorálky, ale nie moja výroba....už som dávno nič také nerobila....vtedy mi dokonca zlatník od vedla ponúkal, že mu môžem vyrábať len do striebra....a nejak som nato zabudla
Máš to v sebe. A keramika, tiež super odviazanie. o.i.
Keď som robila v jednom podniku ešte pred tridstatkou, išli vyraďovať vo výrobe vypaľovacie pece, neboli síce na keramiku, ale potrebná teplota totožná. Mali dve, veľké ako skrine, žralo by to síce energiu, bolo by to za zostatkovú cenu vyradené legálne, vzišlo z toho. Stáli asi milión vtedy. Nikto nemal záujem zdnu.
Tak som sa dostala neskôr k šijaciemu stroju, čo prešije všetko, na trojfázový prúd, za šrotovú cenu, čiže za stovku, určil cenu hlavný mechanik, koľko sa na ňom skrátilo iba texasiek, aj neteri sa ušili, a vôbec, podnes je využitý. Najväčšia výhoda rýchlosť pri rovných kusoch. Závesy, bielizeň, nezmar.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tento seriál určite poznajú viacerí. Pre mňa geniálny, Dá sa pozerať donekonečna, nezunuje.
Niečo o EÚ.
Jistě, pane ministře | EU, 2 a pol min.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ak ste sledovali http://www.porada.sk/t241272-zasypan...o-strechu.html, už ho Markíza podržala. To sú asi jediné inštancie v tomto štáte, kde sa dá ešte s niečím pohnúť.
Idem aj ja idem už pohroziť, pretože ten strom pred domom stále straší. Nemá ani lístok už druhý rok. Boli ho pozerať ešte na prelome jari, traja ľudia, asi dvaja fytopatológovia, mesto nemá určite peniaze. Ale na vyrezanie zdravého nolo.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Korela keď padlo hniezdo, dala som vrabčiatka do neho, už len dve. Sú v košíku vysoko pod strechou, staré o nich vedia, ale asi už nežijú, boli veľmi malé a padli so 6m výšky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moje obdobie keramiky prišlo tak náhodne, ale v tej dobe mi bolo v keramikou super potrebovala som vtedy túto psychohygienu ... nevedela som sa dočkať kedy bude pondelok...potom ako keby potreba a inšpirácia bola fuč a prestala som tam chodiť...aj ked sme s kamoškou chceli chodiť vela krát znovu...asi nie je ten správny čas.
teraz zaháňam nudu pri kozmetike...aj ked asi len nuda nestačí
....hmm....šijací stroj....mám niečo "v hlave"asi si pujčím od mamy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V únii sa uvažuje o recyklácii odobraných kĺbových implantátov, už sa pohovorilo dosť aj o kradnutí a predávaní aj niektorých častí tela zosnulých, len dúfam že niekto nepríde s nápadom na výrobu mydla z ich nevyužiteľných zbytkov
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
moje obdobie keramiky prišlo tak náhodne, ale v tej dobe mi bolo v keramikou super potrebovala som vtedy túto psychohygienu ... nevedela som sa dočkať kedy bude pondelok...potom ako keby potreba a inšpirácia bola fuč a prestala som tam chodiť...aj ked sme s kamoškou chceli chodiť vela krát znovu...asi nie je ten správny čas.
teraz zaháňam nudu pri kozmetike...aj ked asi len nuda nestačí
....hmm....šijací stroj....mám niečo "v hlave"asi si pujčím od mamy
Zdá sa, že si v tvorivom švungu. To je dobre. Akákoľvek tvorba pomáha, povznáša, endorfíny, ukľudňuje, človek si potvrdzuje svoje kvality, prináša radosť do života..., proste super.
Pri keramike už došla energia, ideš ďalej.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
V únii sa uvažuje o recyklácii odobraných kĺbových implantátov, už sa pohovorilo dosť aj o kradnutí a predávaní aj niektorých častí tela zosnulých, len dúfam že niekto nepríde s nápadom na výrobu mydla z ich nevyužiteľných zbytkov
Ak by to naozaj prišlo do praxe, tak už neviem, čo ľuďom otvorí oči.
Od dôchodkovej reformy mi je jasné o čo ide. Veci, ktoré sa ľuďom zdajú absolútne neuveriteľné a neprijateľné, práve tie sa stávajú skutočnosťou. Pekne po kroku.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať