Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš

Juraj, si ma nasral ... JA, čo dodržiavam zákony nemám ani vilu, ani autá, ak nerátam starú šuntu, ktorá nás po X rokoch v pohode dopravila tento rok na i z dovči z HR....Z toho mi vychádza, že som na houby účtovník vo firme...ako vravíš Ty.... kua-kua-kua
1. Amatérka
2. Uč sa poriadne účtovať
3. ....a ani poriadne nadávať nevieš ...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
[
čo by sa stalo, keby som vyšiel od lekára a pracovník DÚ by stál pred dverami a pýtal by odo mňa blok a ja by som ho nemal? lebo nemám tie gule a povedať lekárovi "doklad o zaplatení si prosím" a myslím že ich nemá väčšina pacientov.
nič by sa nestalo,zákazník nie je povinný dokazovať,že zaplatil,dokazovať má ten,čo peniaze prijal....
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

evuš
JA, čo dodržiavam zákony nemám ani vilu, ani autá, ak nerátam starú šuntu, ktorá nás po X rokoch v pohode dopravila tento rok na i z dovči z HR....Z toho mi vychádza, že som na houby účtovník vo firme..
no veď toto.....si účtovník vo firme....treba zmeniť firmu na "firmu" ...........
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

buchač
evuš

Juraj, si ma nasral ... JA, čo dodržiavam zákony nemám ani vilu, ani autá, ak nerátam starú šuntu, ktorá nás po X rokoch v pohode dopravila tento rok na i z dovči z HR....Z toho mi vychádza, že som na houby účtovník vo firme...ako vravíš Ty.... kua-kua-kua
1. Amatérka
2. Uč sa poriadne účtovať
3. ....a ani poriadne nadávať nevieš ...
1/ asi hej
2/ furt sa treba učiť
3/ Juraj, ja keď sa na.....m hanbil by si sa aj za mňa
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

kopretinka
evuš
JA, čo dodržiavam zákony nemám ani vilu, ani autá, ak nerátam starú šuntu, ktorá nás po X rokoch v pohode dopravila tento rok na i z dovči z HR....Z toho mi vychádza, že som na houby účtovník vo firme..
no veď toto.....si účtovník vo firme....treba zmeniť firmu na "firmu" ...........

Vieš, Kopretinka, asi sme obe rovnaké, príliš inteligencie asi nám naozaj škodí...vyhodím kľúče i ja a pôjdeme do ulíc asi spolu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
evuš
kopretinka
evuš
JA, čo dodržiavam zákony nemám ani vilu, ani autá, ak nerátam starú šuntu, ktorá nás po X rokoch v pohode dopravila tento rok na i z dovči z HR....Z toho mi vychádza, že som na houby účtovník vo firme..
no veď toto.....si účtovník vo firme....treba zmeniť firmu na "firmu" ...........

Vieš, Kopretinka, asi sme obe rovnaké, príliš inteligencie asi nám naozaj škodí...vyhodím kľúče i ja a pôjdeme do ulíc asi spolu
" Ve třech se to lépe táhne " ....
Priberte k sebe ešte jednu hééérečku ....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

evuš
kopretinka
evuš
JA, čo dodržiavam zákony nemám ani vilu, ani autá, ak nerátam starú šuntu, ktorá nás po X rokoch v pohode dopravila tento rok na i z dovči z HR....Z toho mi vychádza, že som na houby účtovník vo firme..
no veď toto.....si účtovník vo firme....treba zmeniť firmu na "firmu" ...........

Vieš, Kopretinka, asi sme obe rovnaké, príliš inteligencie asi nám naozaj škodí...vyhodím kľúče i ja a pôjdeme do ulíc asi spolu
tak ale až takto nie,že do ulíc
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Však Ty si si chcela znižovať IQ... Však inteligenciu znižovať !!! Snáď si nemyslíš, že To ma teda ani nenapadlo
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Juraj, drž držku zas závidíš, čo ? No, s holou hlavou veľa zákazníkov by si nám nenahnal
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

evuš
Však Ty si si chcela znižovať IQ... Však inteligenciu znižovať !!! Snáď si nemyslíš, že To ma teda ani nenapadlo
ja som to chcela preto,aby sa mi polepšilo po psychickej stránke......holt,budem asi aj naďalej trpieť.......ježíííš,čo ťa to napadlo?šak to by mňa ani vo sne nenapadlo
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

evuš
Juraj, drž držku zas závidíš, čo ? No, s holou hlavou veľa zákazníkov by si nám nenahnal
a možno,že hej
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Aj mne by sa polepšilo po psychickej stránke, veď 3 pubišov človek len tak nezvládne
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

No, a takto mi z nich občas hrabe ale nevymením ich ani za svet, najkrajšie je, keď ich čosi bolí a už kričia mamíííí, tatííí...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Bože, zas je tu Milanko ??? A vraj ing..... no, debil, debil je to.../citujem herca z....../
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
janama3

Treba (zákony) :

prečítať

pochopiť

použiť

Ja to tak robím
Lebo také v NRSR napísali

Sa to nauč, alebo nepindaj
Nečítam - nemusím
Nechápem - niekedy
Používam - hlavne tlačenú formu , dobre slúži na podpal

NRSR toho povedali , popísali , podpísali , použili - vsio rovno = na oné ...( slušne povedané , šak nebudem vulgárny )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
janama3

A čo menovite ťa na tom serie ??????????


PS
Pri výpočte tvojho dochodku tiež boli len zákony použité

a vtedy si nevykrikoval :

Ja nechcem 1874 , keď priemer je 647

a 80- 90 % dochodcov malo dosť pod 500 , aj pod 400

A po 6-7 rokoch sa vyšplhali zo 400 na 473
Predsa , že ja nemôžem odrbávať štát ...čomu nechápeš ?

Vykrikujem teraz ...furt mi je málo !!!


P.S.:

Ale ja chcem 1874 ... ale taký nikdy nebudem mať .
Takú cifru berú iné šajby ... poznám dvoch ( sú to generáli na dôchodku )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmmmmm..........
1874.......... nedosiahnuteľný sen, hudba budúcnosti, fatamorgána........ iný level pre iných oných..... šak Juraj napísal, že dvoch zná..... i ja aspoň jedného.... nie moja krvná skupina (bo mi niekedy i ľufty robil len tak, aby sa nepovedalo......)
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

misoft
Hmmmmmmmm..........
1874.......... nedosiahnuteľný sen, hudba budúcnosti, fatamorgána........ iný level pre iných oných..... šak Juraj napísal, že dvoch zná..... i ja aspoň jedného.... nie moja krvná skupina (bo mi niekedy i ľufty robil len tak, aby sa nepovedalo......)
1874 ja asi 4x viac, ako mám ja (459,4 )
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
BXLmiami
Myslím,že viem o Sýrii a Libanone minimálne toľko ako ty.Je to sekulárny štát,ale skus spraviť niečo,čo sa prieči šatkáčom.Tamojší kresťania vedia hodne porozprávať.A ak chceš vedieť niečo o rasizme,tak sa s nimi aj porozprávaj.
aj ateisti na Slovensku by vedeli veľa rozprávať
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Viacnásobný majster motošportu v Československu JE PRE VÁS SEDLÁK??
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať