Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tvoj posledny koment taiko, ale absolutne nebol ani vtipny, ani vhodny. Citam, co sa vo svete deje a zaraza ma, ako clovek na dovolenke zazije neprijemne veci. Prosim, ak ti vadia moje pripnute linky, neotvaraj. DIK. Lebo svet nie je len ruzovy, kto to nevidi, zial.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
kopretinka
Chorvátsko patrí k najobľúbenejším turistickým cieľom dovolenkujúcich českých občanov. Dovolenku tam každý rok trávi vyše 600-tisíc Čechov.
čo bojíš,Slovákov sa to netýka


Moja zlata, si ma ukludnila teda
ja nee,to autor článku
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Tvoj posledny koment taiko, ale absolutne nebol ani vtipny, ani vhodny. Ciatm, co sa vo svete deje a zaraza ma, ako clovek na dovolenke zazije neprijemne veci. prosim, ak ti vadia moje pripnute linky, neotvaraj. DIK. lebo svet nie je len ruzovy, kto to nevidi, zial, mal by sa uvedomit.
point taken lesson learned
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

taiko
evuš
Alaya, čo sa bojíš - nie si ani dieťa a nemáš ani 28 , navyše si Slovenka
no si jej dala teraz , ........ze nemas ani 28
Tai, Ty ale dnes rypkáš ...nepovedala som, že Alaya má menej či viac ako 28
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Evus, nechaj tak. ja s tymto problem nemam. Co vsak neznamena, ze aj 45 rocna zena moze byt znasilnena.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
evuš
taiko
evuš
Alaya, čo sa bojíš - nie si ani dieťa a nemáš ani 28 , navyše si Slovenka
no si jej dala teraz , ........ze nemas ani 28
Tai, Ty ale dnes rypkáš ...nepovedala som, že Alaya má menej či viac ako 28
nie nie nie, ja nerypkam to sa vam len tak vidi. Sak nemozem vam furt pritakavat, ak sa pomylite . Potom by ste si mysleli, ze ste Vasilisy Premudre a co budeme tu potom s vami robit
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.....inak ist z kempu z biogradu k vranskemu jazeru.....su veci ktore neskusam nepokusam...a niektore potom dopadnu tak.....ze nie je sa comu divit ze sa to stalo...to je ako kolegyna co ide na vianocny vecierok v šortkach a potom sa cuduje ze opili kolegovia ju chcu onee....
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
.....inak ist z kempu z biogradu k vranskemu jazeru.....su veci ktore neskusam nepokusam...a niektore potom dopadnu tak.....ze nie je sa comu divit ze sa to stalo...to je ako kolegyna co ide na vianocny vecierok v šortkach a potom sa cuduje ze opili kolegovia ju chcu onee....
Luji, boli sme pri Vranskom túto dovču - nikdy by som tam nešla sama, navyše na bicykli - koledovala si o to, a riadne.....tuším niektorí ľudia nemajú žiadny pud sebazáchovy
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
.....inak ist z kempu z biogradu k vranskemu jazeru.....su veci ktore neskusam nepokusam...a niektore potom dopadnu tak.....ze nie je sa comu divit ze sa to stalo...to je ako kolegyna co ide na vianocny vecierok v šortkach a potom sa cuduje ze opili kolegovia ju chcu onee....
Sak mozno chce aj ona, len sa robi, ze ee .)
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
.....inak ist z kempu z biogradu k vranskemu jazeru.....su veci ktore neskusam nepokusam...a niektore potom dopadnu tak.....ze nie je sa comu divit ze sa to stalo...to je ako kolegyna co ide na vianocny vecierok v šortkach a potom sa cuduje ze opili kolegovia ju chcu onee....
no si mi pripomenula jedneho moslimskeho duchovneho z Australie, ktory znasilnenej zene odkazal, ze nemala mat kratku suknu, lebo ze zena v kratkej sukni, je pre mua to iste ako kus masa na schodoch pre psa. Ze je vecou instinktu aby pes ten kus masa vzal
Naposledy upravil taiko : 10.07.14 at 10:56
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
alaya1
taiko, co ma mas prosim ta tak v zuboch ? . bavi, nevabi, problem? Idem tam na dovcu, tak ma to zaujima, ci nemoze?
Jujuuuj, ja Ta nemam v zuboch, to ani nahodou .
Len ma udivuje ci nie je dost negativnej energie medzi nami, ze nam takychto tituliek treba citat. Cas je pre mna hnoj, tak ma zaujima, ake maju ludia pohnutky to citat.
Okrem toho, ako znasilnena Ceska a dve zranene deti ovplyvnia Tvoj rozhodovaci ci aky proces?
Reku ze ci si pred dovolenkou nechces radsej precita http://croatia.hr/en-GB/Homepage
Všetky noviny sú hnoj,nie len čas.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Mozem supnut jeden blog o rasizme?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Na tie blogy som alergická.Zovšeobecnovania nemám rada a ten blog sa mi super nezdal.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

BXLmiami
Na tie blogy som alergická.Zovšeobecnovania nemám rada a ten blog sa mi super nezdal.
ked je to ten, tak p,. H. pisala o sebe, staci pozriet foto.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Rypes? Ked chces mozem Ti ja nieco napisat. V poslednom case prichadzam do styku s pseudolekarmi viac ako dost. A ver mi , ze v novinach by sa to publikovat nedalo
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Asi má dovču tvoj "obľúbený",nemboj,on to dobehne...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Rypes? Ked chces mozem Ti ja nieco napisat. V poslednom case prichadzam do styku s pseudolekarmi viac ako dost. A ver mi , ze v novinach by sa to publikovat nedalo
Prečo chodíš k lekárovi v Holandsku ? :-))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

alaya1
BXLmiami
Na tie blogy som alergická.Zovšeobecnovania nemám rada a ten blog sa mi super nezdal.
ked je to ten, tak p,. H. pisala o sebe, staci pozriet foto.
tak to neviem,beriem spať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
BXLmiami
Som rozčarovaná,štvrtok a žiadny protilekársky článok na Sme,už som taká zvyknutá na pravideľnú weekendovú dávku okydávania,že mi to až chýba.
Mozem supnut jeden blog o rasizme?
Vieš , že ani nemusíš ???

...u mňa je už rasizmus aj toto !!!

K bitke ohavnému činu došlo ešte minulý týždeň. Skupina osadníkov vošla na dvor nič netušiacich ľudí. Vyzbrojení palicami najskôr zaútočili na tridsaťpäťročnú Miriam. Keď sa jej ale Pavol zastal, nekompromisne si podali aj jeho.
http://www.noviny.sk/c/krimi/pavol-z...ke-v-nemocnici
Dlabem na to , že to dala TVGrC , TU ide o iné .
Ide ..." o skupinu osadníkov " ...a to nemusí okamžite znamenať , že sa jedná o cigánov .
Lenže TU sa jedná práve o tých cigánov !
Ak by to bolo opačné garde , tak by mimovládky ( a nie iba naše ) pindali na všetkých úrovniach ...
Viď nedávny konflikt v Moldave . Akurát sa nespomenulo , že kto začal ten konflikt ...
To ja považujem za pozitívnu diskrimináciu a rasizmus !!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať