Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Letko
Dnes nam po 10 a pol rokoch vypovedala sluzbu baterka na VW Golfe.
Nech odpočíva v pokoji...... - zaslúži si to (na zbernom dvore....) - inak - potom si mal dobrú baterku a dobrú údržbu. Ja na mašine (už ho nemám) počas 23 rokov som menil tri baterky (9-7-7).
dôležité bolo spomenúť na akom aute
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
misoft
Letko
Dnes nam po 10 a pol rokoch vypovedala sluzbu baterka na VW Golfe.
Nech odpočíva v pokoji...... - zaslúži si to (na zbernom dvore....) - inak - potom si mal dobrú baterku a dobrú údržbu. Ja na mašine (už ho nemám) počas 23 rokov som menil tri baterky (9-7-7).
dôležité bolo spomenúť na akom aute
Hehehe - šak na našom - ľudovom - vraveli im aj stopäťka.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
lujza.j
idem dnes za mojou Margitkou do špitálu...že zle spí tam...spravila som jej levandulové vrecko pod vankúš....možno trošku pomôže....
Luji, pozdrav a vybozkávaj aj za mňa, už bolo 7 rokov, čo mi dedko skoro na rukách skonal v99 bez mesiaca...uvidiš, nevzdavajte to, Babík sa ešte polepší, ak jej dáte šancu ;-)
dakujem....už som spať, babka ubolená..šak logika v infúzkach boh vie čo...zajtra má prísť ortoped, možno potrebujú vyšetriť v reále bez drog....vo štvrtok ked bola prijatá máti nahlásila všetky lieky ako berie.... upozornila,že opiátovú pirulu na polovicu lebo z nej zvracia...samozrejme, že celu jej dali.....celú noc grcala....nič nechce jesť....na mamu hnusná jedovatá, sekíruje ...ona je na seba nahnevaná tak si to vybíja na máti tá zase z toho hotová...všetko čo ona je zlemama sa pýtala sestričiek či ich sekíruje, že nie....
aj sme sa zasmiali..pýtala si pinzetu, aby si mohla chlpy na brade trhaťnaj problém..ešte sa ma pýta, či nato niečo neexistuje....tam so jej povedala, že na balkone macerujem bylinu natopospomínali ako som jej ja tie chlpy trhala ked som chodila na prázdninytak sa aj smiala....je celkom v pohode len tie stavce...dúfam, že jej to nejak čím skôr zafixujú....v stredu pojdem za nou som jej povedala, že jej upečiem bábofku....
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
.... no pokiaľ ju tie dve budú počuť, tak majú dve istoty - ony sú živé, ona je živá......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
lujza.j
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
.... no pokiaľ ju tie dve budú počuť, tak majú dve istoty - ony sú živé, ona je živá......
sa "krásne" na nás tvárili....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
misoft
lujza.j
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
.... no pokiaľ ju tie dve budú počuť, tak majú dve istoty - ony sú živé, ona je živá......
sa "krásne" na nás tvárili....
...akože papuľky do U dole hlavou?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
lujza.j
misoft
lujza.j
na izbe s takými dvomi...tie sú určite na nervy, že majú tam takú starenu
.... no pokiaľ ju tie dve budú počuť, tak majú dve istoty - ony sú živé, ona je živá......
sa "krásne" na nás tvárili....
...akože papuľky do U dole hlavou?
áno do podkovy....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a čo, mala si im povedať, že keď sa im nepáči, tak si mali súkromnú izbu zaplatiť, nemuseli mať tlamu skrivenú
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A možno preto skrivené - bo žuby v poháriku skované v stolíku....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

willma
a čo, mala si im povedať, že keď sa im nepáči, tak si mali súkromnú izbu zaplatiť, nemuseli mať tlamu skrivenú
vieš ako to tu chodí...je to rezortný špitál...ale keby nemali pre mňa miesto nečudovala by som sa....izbu si asi vybrať nemôžu...ale špitál isto....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
A možno preto skrivené - bo žuby v poháriku skované v stolíku....
ne ne to boli mladice....žuby má v pohárku moja babka veru...doma
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
ne ne to boli mladice....žuby má v pohárku moja babka veru...doma
Tak potom mi je to "jasné"...... bo babka nie internet....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Luji, je to normálne...reakcia na bezmocnosť.... Vám treba iba zaťať zuby a vydržať, ja som to vždy obrátila na žart...chce to ale veľa veľa sebazaprenia a empatie....
A žaburky, čo sú s babkou to musia vydržať, nie sú ani v INTERhoteli ani na dovolenke za vojnové zásluhy
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

dariusko

Kukulka , dúfam, že nie ty si mi bachla mínus (po 3 týžňoch = nejaká PRISPATÁ )
Kua - nerob paniku! I ja v nepodstatných mínusky dostávam (a aspoň viem, že som v kurze ) - len napíšem jupííííííí a je to! Nerobím z toho vedu .......
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Aby mala čo čítať hneď z rána pri káve BXLmiami, ak jej SME neposkytol víkendový fullservis.
Pacient prišiel na kontrolu, lekár listuje kartu a povie: toto vyšetrenie vám na čo robili, to sa nerobieva pri tejto dg. A rýpal. Nečakal na odpoveď, iba sa odreagovával. Mladý pacient, pretože dg ešte stále nie je uzavretá, mu ani neodpovedal. Načo? Vysvetlení by bolo neúrekom, ale najpodstatnejšou, že to platí firma a nie je štátna kasa.
Namiesto, aby ho podporil, tak ho ponáral. Pritom slovo lieči.
Naposledy upravil korela : 14.07.14 at 02:48
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

A čo sa ešte stále veselo praktizuje, človek sedí v čakárni, vyjde sestra a nepovie - ďalší v poradí, nech sa páči, čo by úplne postačovalo, ale - poďte pani, pán XY.
Neviem, či sa dožijem tohto najtriviálnejšieho prístupu k pacientom, alebo až tri generácie po nás.
Verím, že keby boli peniaze, tak nad dverami namiesto čísla zasvieti vaše priezvisko aj s ročníkom.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
A čo sa ešte stále veselo praktizuje, človek sedí v čakárni, vyjde sestra a nepovie - ďalší v poradí, nech sa páči, čo by úplne postačovalo, ale - poďte pani, pán XY.
Neviem, či sa dožijem tohto najtriviálnejšieho prístupu k pacientom, alebo až tri generácie po nás.
Verím, že keby boli peniaze, tak nad dverami namiesto čísla zasvieti vaše priezvisko aj s ročníkom.
Odpoviem za BXL ...
Prečo sestrička vyzve menom ?
Lebo poniektorí jedinci sú ( doslovne ) hovädá .
Využijú každú možnosť a skulinku , aby sa predbehli a dostali do ordinácie .


...a ozaj , ja sa za to svoje nehanbím .
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Aby mala čo čítať hneď z rána pri káve BXLmiami, ak jej SME neposkytol víkendový fullservis.
Pacient prišiel na kontrolu, lekár listuje kartu a povie: toto vyšetrenie vám na čo robili, to sa nerobieva pri tejto dg. A rýpal. Nečakal na odpoveď, iba sa odreagovával. Mladý pacient, pretože dg ešte stále nie je uzavretá, mu ani neodpovedal. Načo? Vysvetlení by bolo neúrekom, ale najpodstatnejšou, že to platí firma a nie je štátna kasa.
Namiesto, aby ho podporil, tak ho ponáral. Pritom slovo lieči.
Čítam aj ja tieto podpichovačné slová ... sú oveľa horšie , ako moje expresíva .
Pritom slovo lieči ...


Čo s tým má BXL ???
Nie je to o človeku , jednicovi , lekárovi ...???
Lebo ak lekár vzišiel z určitého prostredia , tak sa aj tak správa . Nie raz platí moje obľúbené :

" Keď sa hovno dostane na skriňu , myslí si , že je torta ! "

...a čo vravím tiež ?

Za vysokoškolské štúdium by sa malo platiť . Bezpodmienečne !
Svoje zdôvodnenie som už nie raz dal .

...a to SME ???
Už to nie je to , čo bývalo ... pomaly horšie jak Topky .
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Tak 10evrikov...som poslala na zastrelene kelegu....
a to mu na co budze, ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať