Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Príjmy do 380 EUR budú oslobodené od zdravotných odvodov, od tejto sumy až do 494 EUR budú oslobodení čiastočne. Dúfam, že ľudia s príjmom do tejto hranice budú oslobedení aj od zdravotnej starostlivosti a s príjmom do 494 EUR budú od nej oslobodení čiastočne
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kukučka
Bolí hlava, hrdlo? Tabletka. Ľudia si myslia, že si zdravie kúpia v lekárni, chodia tam jak do cukrárne, alebo drogérie, namiesto toho, aby vypli, oddýchli, vyložili nohy a zavreli na chvíľu oči, alebo išli na prechádzku. Ale to by museli vypnúť telku a nevedeli by, kde zas kto koho zamordoval.
Ešte poraď, ako toto spraviť, keď sa zobudíš hneď ráno s bolesťou hlavy a musíš ísť do práce
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Llívia
Príjmy do 380 EUR budú oslobodené od zdravotných odvodov, od tejto sumy až do 494 EUR budú oslobodení čiastočne. Dúfam, že ľudia s príjmom do tejto hranice budú oslobedení aj od zdravotnej starostlivosti a s príjmom do 494 EUR budú od nej oslobodení čiastočne
No super riešenie,tak preto tá jedna skúmavka a dosť.Zase úbytok penazí idú hádzať na lekárov.A sestry tak tie majú s tými svojimi nárokmi asi definitívne smolu.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

BXLmiami
Llívia
Príjmy do 380 EUR budú oslobodené od zdravotných odvodov, od tejto sumy až do 494 EUR budú oslobodení čiastočne. Dúfam, že ľudia s príjmom do tejto hranice budú oslobedení aj od zdravotnej starostlivosti a s príjmom do 494 EUR budú od nej oslobodení čiastočne
No super riešenie,tak preto tá jedna skúmavka a dosť.Zase úbytok penazí idú hádzať na lekárov.A sestry tak tie majú s tými svojimi nárokmi asi definitívne smolu.
Ale v konečnom dôsledku a po prečítaní medzi riadkami - koľko je na Slovensku nezamestnaných - evidovaných na ÚP? A za nich predsa štát odvádza do ZP - to sa zas budú chváliť, koľko ušetrili. A za ďalšie veď príjem nemajú ani deti do minimálne 18 rokov a tých je tiež dosť. To sa potom budú prerozdeľovať bubáčiky do vlastných kešení a pre spriaznené duše
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
kukučka
Bolí hlava, hrdlo? Tabletka.
...
Hm, dumem nad otázkami, či Ti ich položiť alebo nie.
Tak dám len jednu, dve.

Pracuješ ešte ?
Ak áno, aká je Tvoja pracovná doba ?
Llívia
kukučka
Bolí hlava, hrdlo? Tabletka. Ľudia si myslia, že si zdravie kúpia v lekárni, chodia tam jak do cukrárne, alebo drogérie, namiesto toho, aby vypli, oddýchli, vyložili nohy a zavreli na chvíľu oči, alebo išli na prechádzku. Ale to by museli vypnúť telku a nevedeli by, kde zas kto koho zamordoval.
Ešte poraď, ako toto spraviť, keď sa zobudíš hneď ráno s bolesťou hlavy a musíš ísť do práce
Preto som položil otázku. Buď kukučka nezbadala alebo schválne neodpovedala.
Tá bolesť hlavy je niekedy to najmenšie zlo s ktorým musíš ísť do práce. Nie každý ide len na tých pár hodín, sadne za PC a ťuká doň. Ono takých 12-14 hodín byť na nohách je trochu iná káva.
To potom jedného ani nenapadne, aby dumal nad prechádzkou, to si len sadne a vyloží nohy a oči sú problém držať otvorené...
Pritom na výplatnej páske má pár šupov-minimálku.
Ale pán podnikateľ je vysmiaty jak lečo, tvári sa jak natretá paštéka ...niekde doma je v pohode, nohy vyložené po príjemnej prechádzke....
Takže ľudia radšej chodia do lekárne, "kupujú" si zdravie, aby si mohli kúpiť aj niečo do žalúdka.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Llívia
Príjmy do 380 EUR budú oslobodené od zdravotných odvodov, od tejto sumy až do 494 EUR budú oslobodení čiastočne. Dúfam, že ľudia s príjmom do tejto hranice budú oslobedení aj od zdravotnej starostlivosti a s príjmom do 494 EUR budú od nej oslobodení čiastočne
Veď je to vymyslené dokonalé: ľudia,ktorí majú napr. dostať injekciu - tak ju nedostanú, prípadne dostanú prázdnu .... vysledok - už ďalšiu potrebovať nebudú....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Niekomu som pred dvomi týždňami stúpila na kurie oko .V noci mi dával mínusky za takéto komentáre,hehe...

Musíš si uvedomiť,že dôchodok sa nevyratáva z príjmu,ale z odvodov.Aj dnes to tak funguje-minimálna mzda a zvyšok "na ruku" a potom budú plakať...

Vážený mínuskovač,trpiaci nespavosťou,porieš si zdravotné problémy,ja z toho nežijem,aby mi to ubližovalo Mám iné radosti v živote,ale ak sa ti tým uľaví,poslúž si.
4 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

misoft
Llívia
Príjmy do 380 EUR budú oslobodené od zdravotných odvodov, od tejto sumy až do 494 EUR budú oslobodení čiastočne. Dúfam, že ľudia s príjmom do tejto hranice budú oslobedení aj od zdravotnej starostlivosti a s príjmom do 494 EUR budú od nej oslobodení čiastočne
Veď je to vymyslené dokonalé: ľudia,ktorí majú napr. dostať injekciu - tak ju nedostanú, prípadne dostanú prázdnu .... vysledok - už ďalšiu potrebovať nebudú....
Tú potrebnú injekciu nedostane ten, kto si zdravotné poistenie platí.
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Jasné,lebo ked bude potrebovať musí si doplatiť,ved má z čoho,ked 3/4 republiky zdrav.odvody neplatí.Hlavne že zdravotnú starostlivosť treba poskytovať na najvyššej urovni-vrrr-len nikto nepovie z čoho a za čo,ked bude další úbytok penazí.Tak toto je už len sociálny štát,neskutočné.Už teraz všetko funguje len tak ta a toto bude rana istoty.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Peggynka
Niekomu som pred dvomi týždňami stúpila na kurie oko .V noci mi dával mínusky za takéto komentáre,hehe...

Musíš si uvedomiť,že dôchodok sa nevyratáva z príjmu,ale z odvodov.Aj dnes to tak funguje-minimálna mzda a zvyšok "na ruku" a potom budú plakať...

Vážený mínuskovač,trpiaci nespavosťou,porieš si zdravotné problémy,ja z toho nežijem,aby mi to ubližovalo Mám iné radosti v živote,ale ak sa ti tým uľaví,poslúž si.
Veru moja, su tu nocni navstevnici, pravidelni
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Niekomu som pred dvomi týždňami stúpila na kurie oko . V noci za takéto komentáre,hehe...

Musíš si uvedomiť,že dôchodok sa nevyratáva z príjmu,ale z odvodov.Aj dnes to tak funguje-minimálna mzda a zvyšok "na ruku" a potom budú plakať...

Vážený mínuskovač,trpiaci nespavosťou,porieš si zdravotné problémy,ja z toho nežijem,aby mi to ubližovalo Mám iné radosti v živote,ale ak sa ti tým uľaví,poslúž si.
Veď aj to je to, o čom vyššie vravím. Lenže ako prinútiš zamestnávateľa k tomu, aby všetko dal na pásku ???
Keď jeden občas číta alebo počuje tie porovnávania minimálnych platov, tak sa mu bičak v kešeni otvára. Porovnávajú sa mesačné mzdy a vraví sa aj o zvýšení tej minimálky...a to nie je pravé orechové.
Podľa mňa by mala byť minimálna hodinová mzda, keď už.
Teraz je na úrovni 352 a budúci rok by odbory chceli 400 €. Mínus dole tie položky a je vymaľované.
Následne je ten dôchodok jak oči...cigán, ktorý nikdy nepracoval berie vyšší.
...kuevská politika...
-----------------------------------------------------
Toho mínuskovača pozdravujem aj ja. Asi má málo účinné psychofarmaká...
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Peggynka
Tak tu by mi ani pampersky nestačili .Maník žije niekde v Indonézii a takéto zážitky dáva,uff...:
Robim v zahrade pride za mnou syn, ze chvost trci zo skrine v chodbe... akej je farby ? - taky farebny. Bagance som mal obute z garaze zobral zvaracske rukavice, a pyton skoncil vonku odkial prisiel...v nedelu su odchytavaci hadov drahy:-)
No uznajte,za toto mínusky...detinské
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ja už som dostala mínusku aj za komentár o vlastnej mínuske
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
kopretinka
ja už som dostala mínusku aj za komentár o vlastnej mínuske
Kašľať na to Choré...
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

buchač, Llívia, písala som o určitej skupine ľudí, radíte sa do nej?
Keby ma hneď ráno bolela hlava, asi by rozmýšľala, čom som robila večer predtým a nie len ten jeden a určite by som niečo vo svojom živote zmenila. Poznáte porekadlo pomôž si človeče, aj Boh ti pomôže?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kukučka
buchač, Llívia, písala som o určitej skupine ľudí, radíte sa do nej?
Keby ma hneď ráno bolela hlava, asi by rozmýšľala, čom som robila večer predtým a nie len ten jeden a určite by som niečo vo svojom živote zmenila. Poznáte porekadlo pomôž si človeče, aj Boh ti pomôže?
Žiadnu skupinu som v tvojom príspevku nevidela Večer predtým som išla spať. Boh mi .... pomôže, ešte nikdy nepomohol.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

BXLmiami
Jasné,lebo ked bude potrebovať musí si doplatiť,ved má z čoho,ked 3/4 republiky zdrav.odvody neplatí.Hlavne že zdravotnú starostlivosť treba poskytovať na najvyššej urovni-vrrr-len nikto nepovie z čoho a za čo,ked bude další úbytok penazí.Tak toto je už len sociálny štát,neskutočné.Už teraz všetko funguje len tak ta a toto bude rana istoty.
On si ju doplatí, veď má z čoho. A ten, čo odvody neplatí, ju dostane zadarmo, veď nemá z čoho si ju doplatiť - úžasná logika Štát platí aspoň minimálne odvody za jeho poistencov, za tých s príjmom do 380 EUR ich nebude platiť nikto.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
taiko
Tweety
Oni majú silu, on nie.
tak tak docista ma prinutia pit
to bude firma F10
0 1
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Peggynka
Niekomu som pred dvomi týždňami stúpila na kurie oko .V noci mi dával mínusky za takéto komentáre,hehe...

Musíš si uvedomiť,že dôchodok sa nevyratáva z príjmu,ale z odvodov.Aj dnes to tak funguje-minimálna mzda a zvyšok "na ruku" a potom budú plakať...

Vážený mínuskovač,trpiaci nespavosťou,porieš si zdravotné problémy,ja z toho nežijem,aby mi to ubližovalo Mám iné radosti v živote,ale ak sa ti tým uľaví,poslúž si.
Možno ani nebudú mať kedy plakať. Vek odchodu do dôchodku sa stále zvyšuje, veľká šanca, že sa ho ani nedožijú.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Aanika
Pozerala som predpoved pocasia na najblizsie dni a poviem Vam som nar...a jak das,tu od rana prsi , uz vonkajsi kozub zacina chytat pliesen,od tolkeho dazda a mokroty,do kedy este bude prsat??????????????????????????????ani vonku sa neda nic porobit,len doma sediet a ked prideme z roboty to ma hned "berie do postele" ...
budú prídavky, možno
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať