Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Medveď je chránené zviera.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V Rajeckej doline si v jednej obci vyšli na Veľkú noc rodičia s tromi dcérami. Najmenšia mala dva roky. Neboli za domami v poli ani buď 20 alebo 200m, už to bolo dávno nepamätám si, sú tam pasienky, žiadne stromy a zrazu medveď. Pustil sa tej dvojročnej. Nechápem, ako z toho vyviazli živí. Som sa na ňu pýtala pred rokmi, že má viditeľné poranenia. Stalo sa to niekedy čerstvo po 89. V živote tam medvede neboli, pohorie je vzdialené. Písalo sa o tom v novinách.
A to neboli tak premnožené ako dnes.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Medveď je chránené zviera.
Keď sú chránené, to je v poriadku, ale nech ich dajú do obory.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Terazky hlásili, že ho v obytnej štvrti poľovník zastrelil .
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
kopretinka
alaya1
http://spravy.pravda.sk/regiony/clan...tuluje-medved/

No super, uz ho videli aj v meste pri mestskej hale.
chudák,má to zrátané,niekto si chce zastrieľať........
No, neviem, ako by si sa citila, keby sa na teba z krika pri cyklistaku vyrutil taky medved. Hlada asi cestu do lesa, je tam vela krikov, chodia tam aj deti, psy....niekde je chyba, ked medvede schadzaju tak daleko z lesa.
hej, pravdu mas chyba je v ludoch
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Tweety
Medveď je chránené zviera.
Keď sú chránené, to je v poriadku, ale nech ich dajú do obory.
niektorých ľudí treba dať do obory...........keby mali dostatok žrádla,tak neschádzajú do mesta.........
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
korela
Tweety
Medveď je chránené zviera.
Keď sú chránené, to je v poriadku, ale nech ich dajú do obory.
niektorých ľudí treba dať do obory...........keby mali dostatok žrádla,tak neschádzajú do mesta.........
a ja aj viem ktorych , aj ked u niektorych z nich je diskutabilne hovorit o ludoch
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
Teda nie som odbornik na odchyt medvedov. Ale myslim, ze su premnozene. V Tatrach je to bezne.
jasné,že je to bežné,Tatry sú predsa lesy a hory.....kde by mali byť tie medvede asi???
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko
kopretinka
korela
Tweety
Medveď je chránené zviera.
Keď sú chránené, to je v poriadku, ale nech ich dajú do obory.
niektorých ľudí treba dať do obory...........keby mali dostatok žrádla,tak neschádzajú do mesta.........
a ja aj viem ktorych , aj ked u niektorych z nich je diskutabilne hovorit o ludoch
asi tak........
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

toto je este mlada, podla mna zabludilo.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
toto je este mlada, podla mna zabludilo.
práve preto ho nemali zabiť!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kopretinka
alaya1
Teda nie som odbornik na odchyt medvedov. Ale myslim, ze su premnozene. V Tatrach je to bezne.
jasné,že je to bežné,Tatry sú predsa lesy a hory.....kde by mali byť tie medvede asi???
Co si taka podpichovacna? Ved si iste pochopila, ze som myslela, ze schadzaju v Tatrach ku chatam a hotelom.!.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kopretinka
alaya1
toto je este mlada, podla mna zabludilo.
práve preto ho nemali zabiť!

Ved ho este nechytili, ako ho mohli zabit ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nečudujem sa , že zver schádza medzi obydlia, v lese pomaly nemá čo žrať, ľudia im berú potravu- doslova drancujú kríky s lesnými plodmi pre mamon. Čo potom majú robiť, iné im neostáva len zísť medzi nich, a hľadať si stravu tam.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
kopretinka
alaya1
Teda nie som odbornik na odchyt medvedov. Ale myslim, ze su premnozene. V Tatrach je to bezne.
jasné,že je to bežné,Tatry sú predsa lesy a hory.....kde by mali byť tie medvede asi???
Co si taka podpichovacna? Ved si iste pochopila, ze som myslela, ze schadzaju v Tatrach ku chatam a hotelom.!.
nuz asi kopretinku rozlutilo, ze kvoli blbosti ludi muselo zbytocne umriet mlada zvierata . Veru veru, uz aby sa matka priroda s nami vysporiadala, kym vsetko neznicime a nezabijeme.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
kopretinka
alaya1
toto je este mlada, podla mna zabludilo.
práve preto ho nemali zabiť!

Ved ho este nechytili, ako ho mohli zabit ?
na to aby si niekoho zabila, ho nemusis drzat
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tweety
Nečudujem sa , že zver schádza medzi obydlia, v lese pomaly nemá čo žrať, ľudia im berú potravu- doslova drancujú kry s lesnými plodmi pre mamon. Čo potom majú robiť, iné im neostáva len zísť medzi nich, a hľadať si stravu tam.
Mali sme uz jedneho, ktory v noci behal po cetre mesta!. Bezpecnostna kamera ho zachytila na hlavnej krizovatke mesta a potom sam zmizol.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
kopretinka
alaya1
Teda nie som odbornik na odchyt medvedov. Ale myslim, ze su premnozene. V Tatrach je to bezne.
jasné,že je to bežné,Tatry sú predsa lesy a hory.....kde by mali byť tie medvede asi???
Co si taka podpichovacna? Ved si iste pochopila, ze som myslela, ze schadzaju v Tatrach ku chatam a hotelom.!.
nuz asi kopretinku rozlutilo, ze kvoli blbosti ludi muselo zbytocne umriet mlada zvierata . Veru veru, uz aby sa matka priroda s nami vysporiadala, kym vsetko neznicime a nezabijeme.
NIkto este neumrel, ved pisem, ze ho este nechytili !.Ani neodstrelili !!.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
alaya1
kopretinka
alaya1
http://spravy.pravda.sk/regiony/clan...tuluje-medved/

No super, uz ho videli aj v meste pri mestskej hale.
chudák,má to zrátané,niekto si chce zastrieľať........
No, neviem, ako by si sa citila, keby sa na teba z krika pri cyklistaku vyrutil taky medved. Hlada asi cestu do lesa, je tam vela krikov, chodia tam aj deti, psy....niekde je chyba, ked medvede schadzaju tak daleko z lesa.
a kde je tá chyba? a kto ju spôsobil?
prečo im nestačí ho odchytiť a vyviezť hlbšie do lesa? prečo ho silou mocou musia zastreliť? to je aký príklad pre deti? najprv mu ľudia zožerú potravu a potom ho zabijú.
Prečo nestačí?
Nuž debata na dlhšiu dobu... ale nejaké zdôvodnenie, viď https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
Príklad pre deti ?
Nuž, ja by som sa napríklad spýtal týchto detí a hlavne na pocity toho drobca, viď
http://www.novinky.cz/zahranicni/evr...nil-nozem.html
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď na zastrelenie nepotrebuješ nikoho chytiť, stačí namieriť a mať dobrú mušku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať