Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už nebolo čo.......som bola rada, že som mu neprešla po nohách...zlá úzka zákruta...tam sa ani nedá ísť rýchlo ešte do nej ani nieje vidno........ešte, že nešlo tade moje decko...by ratovali ju.....tam nie je ani kde zastaviť....už som raz tak pre ňu išla .....zablokovaná .....nevedela šoférovať dalej.....videla zrazeného ešte sa hýbal....zastavila hodila 4smerofky a revala....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no pekne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šľak porantal také výrobky...minulý rok som menila ventil na prítokovú vodu do práčky, aby som pohla pekne zatvárať a otvárať/pes vytopil susedov/....kohútik plastový...ňáky mysliteľ vykoumal...už je v ťahu....tak zase kliešťami.....pojdem kúpiť ak to bude taký hran...takú "maticu"alebo ako to nazvať .....v tvare motýlika...alebo taký malý vidlicový klúč alebo už neviem....
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
šľak porantal také výrobky...minulý rok som menila ventil na prítokovú vodu do práčky, aby som pohla pekne zatvárať a otvárať/pes vytopil susedov/....kohútik plastový...ňáky mysliteľ vykoumal...už je v ťahu....tak zase kliešťami.....pojdem kúpiť ak to bude taký hran...takú "maticu"alebo ako to nazvať .....v tvare motýlika...alebo taký malý vidlicový klúč alebo už neviem....
Noo,musíš kúpiť mosadzný ventil,teraz všetko plast...
1 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Peggynka
lujza.j
šľak porantal také výrobky...minulý rok som menila ventil na prítokovú vodu do práčky, aby som pohla pekne zatvárať a otvárať/pes vytopil susedov/....kohútik plastový...ňáky mysliteľ vykoumal...už je v ťahu....tak zase kliešťami.....pojdem kúpiť ak to bude taký hran...takú "maticu"alebo ako to nazvať .....v tvare motýlika...alebo taký malý vidlicový klúč alebo už neviem....
Noo,musíš kúpiť mosadzný ventil,teraz všetko plast...
Teraz všetko tak robia, aby to dlho nevydržalo a kúpil si zase nové. Ja som tiež kúpila drahú značkovú batériu do sprchy asi po 3 rokoch sa mi pokazila, volala som vodára nevedel čo je za chyba, tak že ju do zoberie do servisu. Vymenili tam takú malú súčiastku, ktorá do obyčajnej batérie stojí pár centov a do tejto značkovej 20 Eur
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Česi už majú na to aj výraz,že "kurvítka" :
http://www.azbestus.cz/e_download.ph...+potvrzena.pdf
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
šľak porantal také výrobky...minulý rok som menila ventil na prítokovú vodu do práčky, aby som pohla pekne zatvárať a otvárať/pes vytopil susedov/....kohútik plastový...ňáky mysliteľ vykoumal...už je v ťahu....tak zase kliešťami.....pojdem kúpiť ak to bude taký hran...takú "maticu"alebo ako to nazvať .....v tvare motýlika...alebo taký malý vidlicový klúč alebo už neviem....
Noo,musíš kúpiť mosadzný ventil,teraz všetko plast...
peggy...ved mne to je jasné prečo to tie svyne robia...pojdem mrk do garáže či nemám vidlicovú dvojku ....3-4 mám doma...len neviem či 2 je...lebo to je fakt krpec...trojkou otočím...len zachviľu hranu strhnem..
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="lujza.j"][QUOTE="Peggynka"]
lujza.j
peggy...ved mne to je jasné prečo to tie svyne robia...pojdem mrk do garáže či nemám vidlicovú dvojku ....3-4 mám doma...len neviem či 2 je...lebo to je fakt krpec...trojkou otočím...len zachviľu hranu strhnem..
Ja som tak mordovala na starom robote a až kľúč na odvzdušňovanie radiátorov pomohol .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...nikto-necakal-

...ešte nejaké štúdie a miesto stravy ....
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Potešilo, že pri rovnakých preddavkoch a vyššej spotrebe el.energie v porovnaní s predchádzajúcim zúčtovacím obdobím=rokom som teraz po vyúčtovaní od toho istého dodávateľa dostala vyšší preplatok. Rozdiely síce nie sú veľké, ale potešilo, že sú v môj prospech.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...nikto-necakal-

...ešte nejaké štúdie a miesto stravy ....
To je o čom ten článok, ako film s otvoreným koncom. Divák, dovtíp sa.
Keby sa radšej zamerali na výživu obyvateľstva, to by boli štatistiky. Nikto nemá hladinu minerálov úplne v poriadku. Tie si treba doplniť predovšetkým pri depresiách. Veď telo a duša sú spojené nádoby, nič nové pod slnkom. Výživa je prvoradá pri všetkých dg.
A že ibuprofen, také svinstvo.
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
franceek
Peggynka
Česi už majú na to aj výraz,že "kurvítka" :
http://www.azbestus.cz/e_download.ph...+potvrzena.pdf
To máš zlé informácie !!!

- máš niečo pokazené
- nerozumieš tomu
- rozoberieš
- nič nevymeníš
- zložíš to dokopy
- FUNGUJE
- akurát ti na stole zostala taká mrňavá súčiastka
- tak tá sa volá "kurvítko"
Nuž,či je to súčiastka naviac,alebo schválne súčiastka,ktorá má obmedzenú životnosť na dobu záruky ,výsledok je ten istý .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
lujza.j
http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...nikto-necakal-

...ešte nejaké štúdie a miesto stravy ....
To je o čom ten článok, ako film s otvoreným koncom. Divák, dovtíp sa.
Keby sa radšej zamerali na výživu obyvateľstva, to by boli štatistiky. Nikto nemá hladinu minerálov úplne v poriadku. Tie si treba doplniť predovšetkým pri depresiách. Veď telo a duša sú spojené nádoby, nič nové pod slnkom. Výživa je prvoradá pri všetkých dg.
A že ibuprofen, také svinstvo.
nemám ho doma už dlho ak mi treba mám aulin granulát....
už nehovorím o tom ako v reklamách v tv ponúkajú výhodné mega balenia ...aj iných napr. pancreolan....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bolí hlava, hrdlo? Tabletka. Ľudia si myslia, že si zdravie kúpia v lekárni, chodia tam jak do cukrárne, alebo drogérie, namiesto toho, aby vypli, oddýchli, vyložili nohy a zavreli na chvíľu oči, alebo išli na prechádzku. Ale to by museli vypnúť telku a nevedeli by, kde zas kto koho zamordoval.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Bolí hlava, hrdlo? Tabletka. Ľudia si myslia, že si zdravie kúpia v lekárni, chodia tam jak do cukrárne, alebo drogérie, namiesto toho, aby vypli, oddýchli, vyložili nohy a zavreli na chvíľu oči, alebo išli na prechádzku. Ale to by museli vypnúť telku a nevedeli by, kde zas kto koho zamordoval.
Hm, dumem nad otázkami, či Ti ich položiť alebo nie.
Tak dám len jednu, dve.

Pracuješ ešte ?
Ak áno, aká je Tvoja pracovná doba ?
1 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
http://hradec.idnes.cz/nehoda-ve-smi...dec-zpravy_kvi
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
Ešte na vysvetlenie k večernému šuťáku. Ja som tiež oči vyvalila, pretože by mi to v živote nikdy nenapadlo. Mäso, jogurt, smotanu, čokoľvek. A tiež som sa vracala späť do mesta k mäsiarovi, nie s balíčkovaným mäsom, ale váženými 4 kg morčacích pŕs. V horúčave pred pár rokmi.v horúčave sa ti mäso pokazí aj za hodinu. Po pretelefonovaní, rozčúlení. Podnes ľutujem, že som s tým neišla rovno na hygienu. Urobila som chybu. Vyložené mäso krásne, mne vybral odspodu. A určite nielen mne. Mäso bolo pekné, ale celé v nejakých chemických pilinách.u nás je mäso vyložené na táckach v jednej vrstve,na ktorý kus ukážeš,ten dostaneš,ešte si ho môžeš aj poobzerať zo všetkých strán,predavačka ti ukáže.Na táckach nie je nič,neviem si predstaviť,čo sú to tie chemické piliny.O 20,00 ide cena na polovicu.Čo sa nepredá do 22,00,ide do kafilérky.Balíčkované.mäso príde originál v balíčkoch od dodávateľa,je pod nejakým plynom.Takže to sa nedá prebaliť,lebo má origo etiketu.
Mäso kupujem v Bille alebo u Orbána čerstvé, nebalíčkované. Istota. Aj tak viem, že Tesco prebaľuje tovar a dáva etikety s novým dátumom.A prečo si od nich nechávaš voziť potraviny a vychvaľuješ,aké sú čerstvé a kvalitné??? Najmä syry. Tiež si dám vždy nakrájať z celku aj keby išlo o iba 10 Dg. Istota. Viem od zamestnancov..Skoro denne tam máme veterinu,vieš,čo je to vysledovateľnosť? tak sa opýtaj tých zamestnancov,ktorí ti dodávajú takéto informácie.
Tak čo sa tak rozhorčujete. SOI vie svoje. Koľko bolo afér s čerstvým mäsom iba v Hypernove a tam by som to nečakala vôbec.
v texte
"A prečo si od nich nechávaš voziť potraviny a vychvaľuješ,aké sú čerstvé a kvalitné???"
Veľmi jednoduchá a prostá odpoveď. Pretože sú ťažké. Ja v Tescu nenakupujem a ani nikde inde nafúknuté vrecká s lupienkami a inými nepodstatnými potravinami, ale predovšetkým ovocie a zeleninu, maslo, cottage, tvaroh, acidko, pracie prášky. Ak je v akcii magnézia beriem 3x balenie. Nechodím do obchodu každý deň. Mám svoj mesačný harmonogram nákupu. Pri takejto váhe jedine s taxi a vyšlo by ma drahšie ako dovoz, čo si pýta Tesco. Zelenina aj ovocie je vždy v čerstvejšom stave ako v nabližšom Tescu. Pri odšťavovaní je väčšia spotreba.
.
"v horúčave sa ti mäso pokazí aj za hodinu."
Mala som termotašku a bola som doma za 30 min. Ono nesmrdelo, ale piliny sa nedali vyumývať.
.
"Na táckach nie je nič,neviem si predstaviť,čo sú to tie chemické piliny."
Ani ja som dovtedy nevedela, že sa dá mäso previesť zo Španielska v lete pri vysokých teplotách v nejakom roztoku aj s pilinami. Vraj pre istotu, aby sa po ceste nepokazilo. Za sklom bolo krásne naukladané, vyťahoval asi zospodu. Rovno do vrecka, aj keby som sa jej pozerala iba na ruky, nezbadala by som to. Ak sa chceš dočítať o pilinách viac, nájdeš môj príspevok v téme o potravinách. Niekedy spred dvoch rokov plus, mínus. Ja ho hľadať nebudem.

Oleje si v marketoch nekupujem, ani sušené ovocie, to sa nedá jesť. Mám iné zdroje. Nepredané syry sa prebaľujú. Viem práve od zamestnanca. Nepotrebujem sa nikoho pýtať, keď ma sám upozorňoval. Takže v Tescu kupujem veľmi zúžený a hlavne ťažký sortiment.
Ešte stále si myslíš ako si mi naložila? :-)

Nechcela som ti pokaziť pred víkendom Lučenec.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela,nepotrebujem nikomu nakladať,mne si ukradnutá.......
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kto, čo, kde, ako, koľko, komu, kedy, prečo kradne?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft
Už ma začína srať "keltar". Nielenže tu spamuje a uráža, ešte i do SS urážky posiela. Toto je jeho "dielo":
Vyzerá to, že sa z weekendu vrátil
RYŠAVÝ D E B I L


aj s tým prisprostastým kučeravým panghartom
Dusky posli ho do puce, kludne aj cez tč, dakde ho tu chj zavesil
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať