Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
Terezia13
nuž niekoho to poteší a niekoho rozčúli

Je slovenčina najťažší jazyk na svete?
Opýtajte sa Blavákov alebo Záhorákov, ktorí ťažko porozumejú Výhodňarom a naopak ..... Ťažko je porovnávať spisovné jazyky, predsa je plno - veľa dialektov a aj nárečí.
A to nie iba na Slovensku...

Porovnávať učenie sa malého dieťaťa, ktoré sa spolu s rastom učí ten alebo onen jazyk s učením sa dospelého je už teda tiež poriadna fatamorgána.
Veď je dokázané, že ak obaja rodičia učia to svoje decko svoju materinskú reč, tak nie je o čom diskutovať.
Markantný a všeobecne známy príklad je Miro Žbirka. Ten ešte aj po slovensky rozpráva s anglickým akcentom.



S pozdravom prof. Ing. Doc. JUDr. PaedDr. Juraj Buchač PhDr. MBA. Dr.h.c. DrSc.
buchač,je to HOAX
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
buchač
Terezia13
nuž niekoho to poteší a niekoho rozčúli

Je slovenčina najťažší jazyk na svete?
Opýtajte sa Blavákov alebo Záhorákov, ktorí ťažko porozumejú Výhodňarom a naopak ..... Ťažko je porovnávať spisovné jazyky, predsa je plno - veľa dialektov a aj nárečí.
A to nie iba na Slovensku...

Porovnávať učenie sa malého dieťaťa, ktoré sa spolu s rastom učí ten alebo onen jazyk s učením sa dospelého je už teda tiež poriadna fatamorgána.
Veď je dokázané, že ak obaja rodičia učia to svoje decko svoju materinskú reč, tak nie je o čom diskutovať.
Markantný a všeobecne známy príklad je Miro Žbirka. Ten ešte aj po slovensky rozpráva s anglickým akcentom.



S pozdravom prof. Ing. Doc. JUDr. PaedDr. Juraj Buchač PhDr. MBA. Dr.h.c. DrSc.
buchač,je to HOAX
JA VIEM !
No a ???
Šak klíííídek ....
Ale na druhej strane, nemám aj pravdu ?
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

buchač
Terezia13
nuž niekoho to poteší a niekoho rozčúli

Je slovenčina najťažší jazyk na svete?
Opýtajte sa Blavákov alebo Záhorákov, ktorí ťažko porozumejú Výhodňarom a naopak ..... Ťažko je porovnávať spisovné jazyky, predsa je plno - veľa dialektov a aj nárečí.
A to nie iba na Slovensku...

Porovnávať učenie sa malého dieťaťa, ktoré sa spolu s rastom učí ten alebo onen jazyk s učením sa dospelého je už teda tiež poriadna fatamorgána.
Veď je dokázané, že ak obaja rodičia učia to svoje decko svoju materinskú reč, tak nie je o čom diskutovať.
Markantný a všeobecne známy príklad je Miro Žbirka. Ten ešte aj po slovensky rozpráva s anglickým akcentom.



S pozdravom prof. Ing. Doc. JUDr. PaedDr. Juraj Buchač PhDr. MBA. Dr.h.c. DrSc.
Milý Pán "procesor" ja vám ďakujem za vaše fakt vyčerpávajúce vysvetlenie
Buchinko! fakt ďakujem - skoro mi obed zabehol...milujem tvoje komentáre!!!!!!!!!!!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
Terezia13
nuž niekoho to poteší a niekoho rozčúli

Je slovenčina najťažší jazyk na svete?
Opýtajte sa Blavákov alebo Záhorákov, ktorí ťažko porozumejú Výhodňarom a naopak ..... Ťažko je porovnávať spisovné jazyky, predsa je plno - veľa dialektov a aj nárečí.
A to nie iba na Slovensku...

Porovnávať učenie sa malého dieťaťa, ktoré sa spolu s rastom učí ten alebo onen jazyk s učením sa dospelého je už teda tiež poriadna fatamorgána.
Veď je dokázané, že ak obaja rodičia učia to svoje decko svoju materinskú reč, tak nie je o čom diskutovať.
Markantný a všeobecne známy príklad je Miro Žbirka. Ten ešte aj po slovensky rozpráva s anglickým akcentom.



S pozdravom prof. Ing. Doc. JUDr. PaedDr. Juraj Buchač PhDr. MBA. Dr.h.c. DrSc.


Zvyraznene plati a prosim, uprav si poradie titulov, nejako sa ti pomiesali
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

willma
sa môžem na nich vieš čo - už som raz mala jeden problém - v Ba pristála na vozovke mladá labuť a nedokázala sama vzlietnuť- obvolala som čerta diabla a nik nebol schopný spraviť nič - ani ZOO, ani Sloboda zvierat, ani veterinár ani polícia - až keď som sa do telefónu jemne zmienila, že tak ju teda nechám na pospas, nech ju auto prejde, tak mali plné huby rečí, že je to chránený tvor - veľmi rýchle som im odpálkovala, že nech teda pre jeho záchranu spravia niečo užitočné.
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky - kontakty http://www.sopsr.sk/web/index.php?cl...pracovisko=999
(Ak ti pri tomto príspevku svieti Neužitočné, to ja, prepáč, kliknuté omylom, už vyzmizíkované.)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
buchač
Terezia13
nuž niekoho to poteší a niekoho rozčúli

Je slovenčina najťažší jazyk na svete?
Opýtajte sa Blavákov alebo Záhorákov, ktorí ťažko porozumejú Výhodňarom a naopak ..... Ťažko je porovnávať spisovné jazyky, predsa je plno - veľa dialektov a aj nárečí.
A to nie iba na Slovensku...

Porovnávať učenie sa malého dieťaťa, ktoré sa spolu s rastom učí ten alebo onen jazyk s učením sa dospelého je už teda tiež poriadna fatamorgána.
Veď je dokázané, že ak obaja rodičia učia to svoje decko svoju materinskú reč, tak nie je o čom diskutovať.
Markantný a všeobecne známy príklad je Miro Žbirka. Ten ešte aj po slovensky rozpráva s anglickým akcentom.



S pozdravom prof. Ing. Doc. JUDr. PaedDr. Juraj Buchač PhDr. MBA. Dr.h.c. DrSc.
Zvyraznene plati a prosim, uprav si poradie titulov, nejako sa ti pomiesali
Zvýraznené som nechcel spomenúť-zvýrazniť práve v súvislosti s Tvojou osobou...

Tituly si neupravujem...šak ja som iný.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Markantný a všeobecne známy príklad je Miro Žbirka. Ten ešte aj po slovensky rozpráva s anglickým akcentom.



S pozdravom prof. Ing. Doc. JUDr. PaedDr. Juraj Buchač PhDr. MBA. Dr.h.c. DrSc.
...ale zabudol si doplniť a upresniť - nie britským, ale londýnskym so zapchatým nosom
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
alaya1
kopretinka
alaya1
Teda nie som odbornik na odchyt medvedov. Ale myslim, ze su premnozene. V Tatrach je to bezne.
jasné,že je to bežné,Tatry sú predsa lesy a hory.....kde by mali byť tie medvede asi???
Co si taka podpichovacna? Ved si iste pochopila, ze som myslela, ze schadzaju v Tatrach ku chatam a hotelom.!.
nuz asi kopretinku rozlutilo, ze kvoli blbosti ludi muselo zbytocne umriet mlada zvierata . Veru veru, uz aby sa matka priroda s nami vysporiadala, kym vsetko neznicime a nezabijeme.
sedem ročná chorá medvedica nie je mladá, inak súhlasím treba sa vrátiť k prírode, 1. elektrina- zlikvidovať, nepoužívať, 2. strava neprežierať sa ale živiť sa len tým čo vypestujem alebo vychovám. 3. pri výrobe odstrániť veškerú mechanizáciu, 4. obliekať sa len do toho čo nám dala príroda a čo dokáže zlikvidovať príroda trebárs aj do medvedieho kožucha ak ho premôžem bez zbraní. Potom môžeme povedať že prírodu neničíme a ale to majú robiť ONI "ja predsa nejak musím žiť na úrovni 21 storočia" či ako si to myslel.
Naposledy upravil pavol54 : 14.08.14 at 20:16
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Peggynka
Stojím na semaforoch za Range Roverom;héérečka za volantom robí make up.Naskočí oranžová,zelená-ona stojí Mama sa pýta,že čo sa deje...smejem sa,maľuje sa.Naskočí oranžová a ten za mnou trúbi-ukazujem,že sa maľuje...buchol do volantu.Héérečka sa začala pozerať do späťáku,čo sa bude diať.V Prahe a Ba by jej už niekto z nervákov tú fasádu prišiel domaľovať
no ja by som jej tu fasádu veru domachlila hneď a zaraz, stačí jedna takáto sliepka za volantom a už to máme na tanieri všetky
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Llívia
willma
sa môžem na nich vieš čo - už som raz mala jeden problém - v Ba pristála na vozovke mladá labuť a nedokázala sama vzlietnuť- obvolala som čerta diabla a nik nebol schopný spraviť nič - ani ZOO, ani Sloboda zvierat, ani veterinár ani polícia - až keď som sa do telefónu jemne zmienila, že tak ju teda nechám na pospas, nech ju auto prejde, tak mali plné huby rečí, že je to chránený tvor - veľmi rýchle som im odpálkovala, že nech teda pre jeho záchranu spravia niečo užitočné.
Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky - kontakty http://www.sopsr.sk/web/index.php?cl...pracovisko=999
(Ak ti pri tomto príspevku svieti Neužitočné, to ja, prepáč, kliknuté omylom, už vyzmizíkované.)
Jááj moja tá labuť tak vari aj 20 rokov dozadu a mínusko? Ani nezbohatnem ani neschudobniem - neriešim a vlastne keby si o tom náhodou nešpitla, tak si ani nevšimnem - lebo k netu som sa dostala až v tejto nočnej dobe
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Willma, tie kontakty sú pre všetkých, nielen pre teba
Mínusko - ja len, aby si si nemyslela, že sa nejaký blbec už aj na tebe realizuje. (Máš odo mňa pri tom príspevku aj mínus, aj plus?)
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Hviezda pieskovísk sa vracia!!!
http://auto.idnes.cz/plastova-tatra-...auto_testy_fdv
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Keby len pieskovísk..... i chodníkov..... rachot robila statočný...... - i moje decká mali - starú 138-čku a novšiu 815-ku.... a vydržali veľa.
Už ich nemám (vykonal sa "prepis" vozidla pre moje kŕstňatá... )
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Statočný, medzi dvoma bytovkami ešte statočnejší
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Čo sa za mladi naučia, neskôr akoby našli.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale si to valí..... aspoň (odhadom) 80-kou).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

fuj...by som sa posr...ala kým by som ho obehla....lebo ani za ním ...ani nijak okolo takýchto bezpečne.....nikdy nevieš kedy ho vietor alebo náklad preklopí.....vždy sa snažím prefrčať....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

duški.....šak to je nejaký besný balkánec....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

U nich je to normálne....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Ale si to valí..... aspoň (odhadom) 80-kou).
Ale ten,čo to filmuje je tiež blázon; veľmi blízko ide za ním,nestihol by ani očenáš začať
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať