Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Posledná tri vety článku sú najdôležitejšie....

Tento článok http://finance.idnes.cz/rozhovor-s-p..._podnikani_kho mi pripomína jeden film http://www.csfd.cz/film/15936-baby-boom/ s Diane Keaton v hlavnej úlohe.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dobre že na slovensku platí iný potravinový kódex pretože mám schválenú výrobňu potravín a ani polovina z tých vtákovín nebola potrebná, takže autorka pekne fabuluje mohla sa dať radšej na písaie románov
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino...kde je nejaký ponukový list?!tvojich potravín....há
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Dobre že na slovensku platí iný potravinový kódex pretože mám schválenú výrobňu potravín a ani polovina z tých vtákovín nebola potrebná, takže autorka pekne fabuluje mohla sa dať radšej na písaie románov
Máš jedno.
Nie som síce od fachu, ale dovolím si tvrdiť, že aj tá polovička ptákovín nie je potrebná.
Poniektorí europosranci by nemali písať ani romány a nie ešte dôležité veci schvaľovať.
Tých našich nevynímajúc.....napríklad http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludi...arlamente.html
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pavol54
Dobre že na slovensku platí iný potravinový kódex pretože mám schválenú výrobňu potravín a ani polovina z tých vtákovín nebola potrebná, takže autorka pekne fabuluje mohla sa dať radšej na písaie románov
Jó Palino, vono je to vo Česku!
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pobavilo: matka sa zmohla len na OMG a malý sa pýta:"What happened ?":
http://prezenu.noviny.sk/c/rodina-a-...ha-vasich-deti
Ale žeby to bolo len 5-10min?
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

lujza.j
hubatá
Dobré ránko!
Kto si dá so mnou kukuricu na raňajky ...... odtučňujem.....
Aj tak najlepšiu chuť mala tá čo sa varila sviniam . A akosi skoro dozrela: my sme kukuricu jedli až v auguste koncom prázdnin, to už sme vedeli že keď je kukurica tak pôjdeme do školy.
je len tak na okraj....kukuricou sa neodtučňuje....
veru

kukuricou sa dokrmujú prasce aby priberali
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Palino...kde je nejaký ponukový list?!tvojich potravín....há
Na čo? Moji zmluvní partneri ho poznajú, výrobné kapacity frčia na plné obrátky a v prvom rade nevyrábam nič naviac takže sklady nepraskajú nepredaným tovarom, dodávatelia surovín sú spokojní za včasné platby nevyrábam malé spotrebiteľské balenia, len 4 litrové pre stravovacie zariadenia
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
Dobre že na slovensku platí iný potravinový kódex pretože mám schválenú výrobňu potravín a ani polovina z tých vtákovín nebola potrebná, takže autorka pekne fabuluje mohla sa dať radšej na písaie románov
Máš jedno.
Nie som síce od fachu, ale dovolím si tvrdiť, že aj tá polovička ptákovín nie je potrebná.
Poniektorí europosranci by nemali písať ani romány a nie ešte dôležité veci schvaľovať.
Tých našich nevynímajúc.....napríklad http://www.pluska.sk/plus-7-dni/ludi...arlamente.html
lenže ľudská hlúposť je nekonečná, niekedy si hovorím "to nevymyslíš" takže určité hygienické zásady musia byť dodržané, ak to inak nejde tak zabezpečené zákonom lebo sa jedná o výživu a vždy je riziko ohrozenia zdravia výroba potravín je režimové pracovisko Stalo sa mi že robotníci niečo zanedbali na otázku aj doma to takto robíte? odpoveď: že nie
0 1
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

talker - Milanko x nickový, je mi ťa úprimne ľúto. Chápem, že si vytočený na Richarda, prípadne moderátorov a snažíš sa im strpčovať život. Ale to fakt si tak osamelý, že musíš takmer každú tému przniť svojimi spamami? To sa s tebou doma už ani kredenc nerozpráva, že sa musíš ventilovať a predvádzať na nete? Veď si zájdi na prechádzku, čerstvý vzduch ti určite pomôže. A možno potom dáš sem aj nejaký užitočný príspevok.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

He! A ďalší ide dole!
http://kosice.korzar.sme.sk/c/732482...iesty-dom.html
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ale čo z toho, Mašličkovo vyrástlo.....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak keď sa košickí mocipáni nas*rú - i to Mašličkovo rozviažu - a mašličky nebudú....

Inak - včera v telke - "splnomocnenec" Polák - snaha integrovať Romulánov do centier miest. Dokonca i lóve z Bruselu na to má...
Pred pár rokmi z Bruselu lóve boli, aby Romuláni sa z miest dostali, teraz naopak. A tie podmienky, aké sa majú splniť - nesplniteľné. A akonáhle sa Romulán (i keď "slušný") dostane k niečomu, hneď sa bude devastovať to, čo dostane (viď Hrebendová - L IX, kde si dokonca panelák nad gebuľami rozoberali [bodaj by im na ne spadol]).
2 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Si to dočítal ? VYRASTIE nová bytovka
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Peggynka
Si to dočítal ? VYRASTIE nová bytovka
ale ten výber rodín, .......sú aj takí, kt. spĺňajú podmienky?????
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
Si to dočítal ? VYRASTIE nová bytovka
...a zase sa o 5 rokov bude búrať..... pretože u nich je isté len jedno - čo dostanú, rozkradnú, rozpredajú a potom pýtajú opäť.....
0 1
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Mila123
ale ten výber rodín, .......sú aj takí, kt. spĺňajú podmienky?????
žeby sme sa prihlásili ? - ja by som spĺňala - veď dostať teraz byt (aj keď nájomný) takto - nie je na zahodenie!
- škoda, že už robili výber - možno ako náhradníčka ??
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


max....toto
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Luji, prd.. to si budeš musieť zadovážiť sama...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš
Luji, prd.. to si budeš musieť zadovážiť sama...
jak ja...jak já....šak to pre apačovna tom už vela škody nenapáchajú...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať