Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
dada984 dada984

dada984 je offline (nepripojený) dada984

willma
prosím Ťa a na kieho čerta vyťahuješ novinové články z roku 2011 a 2012?
možno pre tých, čo ich nečítali...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
kopretinka
no to by ti moc nepomohlo.
Ja viem, ale ten pocit... niečo nad hlavou mám.....
nechcel by si radšej protiraketový dáždnik? aj ten je nad hlavou
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pmajap
Keby na tom bol len zlomok pravdy už je tam NATO a obama aj so ženou v Michalovciach
Načo rozvíjaš holé vety stačila od slovíčka"Už"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
pmajap
Keby na tom bol len zlomok pravdy už je tam NATO a obama aj so ženou v Michalovciach
Načo rozvíjaš holé vety stačila od slovíčka"Už"
Pali - baráky vidím, i čiernych v nich - no - kua - ani jeden nemá NATO, aby bol ten Obama.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
korela
Dobrá téma zo včera a ešte lepšia diskusia.
http://www.sme.sk/c/7317249/pellegri....html?ref=njcc
Asi pred rokom som sa rozprávala s chalanom, čo sa odtiaľ vrátil. Nepôsobil od narodenia podvýživene, ani vtedy. Že oblečenia mali dosť, nosili aj firmy, rovnako aj krabice s čokoládami, ale vraj dostali po jednej, ostatné si nechal personál. Na to sa najviac sťažoval. IQ má také, že by mohol riadiť republiku, dátum narodenia ho predurčuje na vodcu, proste z domu zanedbaný po výchovnej stránke. Škoda chlapca. Vnímala som ho ako osobnosť od 4 rokov. Aj som sa ho chcela ujať s doučovaním, ale nakoniec z objektívnych príčin z toho vzišlo. Už má asi 18, matka čaká ďalšie dieťa, predchádzajúce prešli domovmi.
.
Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Neplatili odvody predsa.Takých mám okolo seba plno a akí sú z toho prekvapení.
čo mali vtedy prispievať na nejakých dôchodcov? lepšie však obišli tí čo nikde nerobili tým to vyrátali z priemernej mzdy v NH
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
BXLmiami
korela

Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Neplatili odvody predsa.Takých mám okolo seba plno a akí sú z toho prekvapení.
Plná prdel ich je ...
Pokiaľ v plnke, tak veľký čávo.
Potom na staré kolená plače, že nemá ani na lieky.
Dám aj markantné príklady ?
Dančiak, Krivosudský...a či aj maestro Chudík...
napr aj exprezident Kováč
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
buchač
BXLmiami
korela

Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Neplatili odvody predsa.Takých mám okolo seba plno a akí sú z toho prekvapení.
Plná prdel ich je ...
Pokiaľ v plnke, tak veľký čávo.
Potom na staré kolená plače, že nemá ani na lieky.
Dám aj markantné príklady ?
Dančiak, Krivosudský...a či aj maestro Chudík...
napr aj exprezident Kováč
vydržiavací poplatok za exprezidenta skoro 1000 € mesačne, určite mastný dôchodok, auto so šoférom a plná nádrž mu je málo......každý rok žobre, dala mu aj Iveta R. dal mu aj Robert F.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
vydržiavací poplatok za exprezidenta skoro 1000 € mesačne, určite mastný dôchodok, auto so šoférom a plná nádrž mu je málo......každý rok žobre, dala mu aj Iveta R. dal mu aj Robert F.
Tak, tak. A Sk dôchodca, ak dostane prilepšenie na konci roka 30€ - je štastný ako blcha v kožuchu....
Môj názor - si exprezident - máš svoj dôchodok, tak dôchodkuj, ale nevyplakávaj, že ti je málo, pretože sú ľudia, ktorí by za tento dôchodok žili 5 mesiacov ako elita....
5 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
lepšie však obišli tí čo nikde nerobili tým to vyrátali z priemernej mzdy v NH
no veď toto.....
radšej sa toho dôchodku ani nedožiť.....lebo z nejakých ani nie 200eur bude ťažko žiť.....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
pavol54
buchač
BXLmiami
korela

Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Neplatili odvody predsa.Takých mám okolo seba plno a akí sú z toho prekvapení.
Plná prdel ich je ...
Pokiaľ v plnke, tak veľký čávo.
Potom na staré kolená plače, že nemá ani na lieky.
Dám aj markantné príklady ?
Dančiak, Krivosudský...a či aj maestro Chudík...
napr aj exprezident Kováč
vydržiavací poplatok za exprezidenta skoro 1000 € mesačne, určite mastný dôchodok, auto so šoférom a plná nádrž mu je málo......každý rok žobre, dala mu aj Iveta R. dal mu aj Robert F.
Zo zákona o rodine v tomto prípade asi neplatí vyživovacia povinnosť zo strany detí voči rodičom.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

willma
prosím Ťa a na kieho čerta vyťahuješ novinové články z roku 2011 a 2012?
Ja ti môžem vytiahnuť aj 500-né príbehy, treba požiadať.
Ale pokiaľ viem, tak na SK ešte nikto nepriložil v centre mesta revízorovi kvér k hlave. A ešte ženy.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
Mila123
vydržiavací poplatok za exprezidenta skoro 1000 € mesačne, určite mastný dôchodok, auto so šoférom a plná nádrž mu je málo......každý rok žobre, dala mu aj Iveta R. dal mu aj Robert F.
Tak, tak. A Sk dôchodca, ak dostane prilepšenie na konci roka 30€ - je štastný ako blcha v kožuchu....
Môj názor - si exprezident - máš svoj dôchodok, tak dôchodkuj, ale nevyplakávaj, že ti je málo, pretože sú ľudia, ktorí by za tento dôchodok žili 5 mesiacov ako elita....
Duško, svätá pravda.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
willma
prosím Ťa a na kieho čerta vyťahuješ novinové články z roku 2011 a 2012?
Ja ti môžem vytiahnuť aj 500-né príbehy, treba požiadať.
Ale pokiaľ viem, tak na SK ešte nikto nepriložil v centre mesta revízorovi kvér k hlave. A ešte ženy.
Príspevok mám považovať za návnadu, alebo je to neznalosť a či snáď niečo iné ?

Ja by som aj požiadal, no ešte ako tak vládzem a aj viem napísať čarovné slovíčka do patričnej kolónky. Ten zvyšok už za mňa urobí strýko Google.

Možno nie k hlave, ale tasil a to je podľa litery zákona to isté...viď :
Na SBS--kára, ktorý bežal za ním, namieril zbraň. Prenasledovala ho aj polícia, po chvíli to však vzdal a vrátil sa na zastávku po priateľku, ktorá cestovala s ním. Tam ho zadržali policajti.
http://www.cas.sk/clanok/222751/mare...t-vazobne.html

ALEBO

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Mila123
pavol54
buchač
BXLmiami
korela

Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Neplatili odvody predsa.Takých mám okolo seba plno a akí sú z toho prekvapení.
Plná prdel ich je ...
Pokiaľ v plnke, tak veľký čávo.
Potom na staré kolená plače, že nemá ani na lieky.
Dám aj markantné príklady ?
Dančiak, Krivosudský...a či aj maestro Chudík...
napr aj exprezident Kováč
vydržiavací poplatok za exprezidenta skoro 1000 € mesačne, určite mastný dôchodok, auto so šoférom a plná nádrž mu je málo......každý rok žobre, dala mu aj Iveta R. dal mu aj Robert F.
Zo zákona o rodine v tomto prípade asi neplatí vyživovacia povinnosť zo strany detí voči rodičom.
keď minul peniaze na kauciu tak nejak mu treba pomôcť čo má chodiť ako Šupák? ešte sa nám tu rozplačká do kamerky
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte na vysvetlenie k večernému šuťáku. Ja som tiež oči vyvalila, pretože by mi to v živote nikdy nenapadlo. Mäso, jogurt, smotanu, čokoľvek. A tiež som sa vracala späť do mesta k mäsiarovi, nie s balíčkovaným mäsom, ale váženými 4 kg morčacích pŕs. V horúčave pred pár rokmi. Po pretelefonovaní, rozčúlení. Podnes ľutujem, že som s tým neišla rovno na hygienu. Urobila som chybu. Vyložené mäso krásne, mne vybral odspodu. A určite nielen mne. Mäso bolo pekné, ale celé v nejakých chemických pilinách.
Mäso kupujem v Bille alebo u Orbána čerstvé, nebalíčkované. Istota. Aj tak viem, že Tesco prebaľuje tovar a dáva etikety s novým dátumom. Najmä syry. Tiež si dám vždy nakrájať z celku aj keby išlo o iba 10 Dg. Istota. Viem od zamestnancov.
Tak čo sa tak rozhorčujete. SOI vie svoje. Koľko bolo afér s čerstvým mäsom iba v Hypernove a tam by som to nečakala vôbec.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Ešte na vysvetlenie k večernému šuťáku. Ja som tiež oči vyvalila, pretože by mi to v živote nikdy nenapadlo. Mäso, jogurt, smotanu, čokoľvek. A tiež som sa vracala späť do mesta k mäsiarovi, nie s balíčkovaným mäsom, ale váženými 4 kg morčacích pŕs. V horúčave pred pár rokmi.v horúčave sa ti mäso pokazí aj za hodinu. Po pretelefonovaní, rozčúlení. Podnes ľutujem, že som s tým neišla rovno na hygienu. Urobila som chybu. Vyložené mäso krásne, mne vybral odspodu. A určite nielen mne. Mäso bolo pekné, ale celé v nejakých chemických pilinách.u nás je mäso vyložené na táckach v jednej vrstve,na ktorý kus ukážeš,ten dostaneš,ešte si ho môžeš aj poobzerať zo všetkých strán,predavačka ti ukáže.Na táckach nie je nič,neviem si predstaviť,čo sú to tie chemické piliny.O 20,00 ide cena na polovicu.Čo sa nepredá do 22,00,ide do kafilérky.Balíčkované.mäso príde originál v balíčkoch od dodávateľa,je pod nejakým plynom.Takže to sa nedá prebaliť,lebo má origo etiketu.
Mäso kupujem v Bille alebo u Orbána čerstvé, nebalíčkované. Istota. Aj tak viem, že Tesco prebaľuje tovar a dáva etikety s novým dátumom.A prečo si od nich nechávaš voziť potraviny a vychvaľuješ,aké sú čerstvé a kvalitné??? Najmä syry. Tiež si dám vždy nakrájať z celku aj keby išlo o iba 10 Dg. Istota. Viem od zamestnancov..Skoro denne tam máme veterinu,vieš,čo je to vysledovateľnosť? tak sa opýtaj tých zamestnancov,ktorí ti dodávajú takéto informácie.
Tak čo sa tak rozhorčujete. SOI vie svoje. Koľko bolo afér s čerstvým mäsom iba v Hypernove a tam by som to nečakala vôbec.
v texte
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
willma
prosím Ťa a na kieho čerta vyťahuješ novinové články z roku 2011 a 2012?

Jeden (možno aj viac ) dobrý skutok denne...Ani nevieš,ako si mňa dnes potešil týmto videjkom :Zaspala nevesta a pod tým ešte Ej od Buchlova...pesničky,ktoré sme si s mojimi deťmi spievali v trabante,keď sme brázdievali Slovensko.Aj jaj,krásne časy...Vďaka
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

pavol54
čo mali vtedy prispievať na nejakých dôchodcov? lepšie však obišli tí čo nikde nerobili tým to vyrátali z priemernej mzdy v NH
tak toto je poriadna blbosť - a tento hoax koluje už roky ...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Dnes ma pobavilo toto (niet nad dobrého hovorcu,má to v PP ťažké ):
http://poprad.korzar.sme.sk/c/731707...-manzelku.html
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

korela
willma
prosím Ťa a na kieho čerta vyťahuješ novinové články z roku 2011 a 2012?
Ja ti môžem vytiahnuť aj 500-né príbehy, treba požiadať.
Ale pokiaľ viem, tak na SK ešte nikto nepriložil v centre mesta revízorovi kvér k hlave. A ešte ženy.
Ďakujem nemám záujem, noviny si viem prečítať aj sama a hlavne čítam len to čo ma zaujíma.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať