Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Keby na tom bol len zlomok pravdy už je tam NATO a obama aj so ženou v Michalovciach
nestraš
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela
Podľa posledných prieskumov je vyše 60% Slovákov za zatvorenie OC počas nedele. Záleží iba na parlamente.
a čo by tých 60% robilo v nedeľu,keď budú zavreté obchodné centrá.90% z tých 60tich ide na nákup rovno z kostola.
mmch.....kohože a kde sa to pýtali? A hlavne,koľko je tých 60%? ...........
Ja myslím, že 60% je stále iba 60%. Koľko by ich malo byť?
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Asi mi pribudol ďalší strážny anjel. Dnes v noci mi prišla SS:

"máte pravdu pani, ustrice sa nevaria, ustrice sa vycmurkujú surové s citrónom"
Aj, ale je viac kulinárskych úprav ustric, nejedia sa iba surové, ale aj tepelne upravené. Tak či tak je k nim potrebný špeciálny nôž.
Neviem, či sa niekedy v domácnosti prepracujem k ustriciam, predpokladám, že skôr nie.
Bettylou ........, ďakujem Vám za pripomienku, i keď z môjho pohľadu za neopodstatnenú.
Dobrú noc a pekný deň.
k.
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Včera som prispela do štátneho rozpočtu 66€ .Chcela som ísť do Bulharska,ale dcéra dostala dovču v takom termíne,že len Tunisko.Všetko na poslednú chvíľu.Vyhrabem pas a...6.7.2014 mu skončila platnosť a 23.8.letím z Prahy.Tak mi treba...myslela som,že už ho nebudem potrebovať,však už nejako v EU dožijem Ani sa jej nepriznám...
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dobrá téma zo včera a ešte lepšia diskusia.
http://www.sme.sk/c/7317249/pellegri....html?ref=njcc
Asi pred rokom som sa rozprávala s chalanom, čo sa odtiaľ vrátil. Nepôsobil od narodenia podvýživene, ani vtedy. Že oblečenia mali dosť, nosili aj firmy, rovnako aj krabice s čokoládami, ale vraj dostali po jednej, ostatné si nechal personál. Na to sa najviac sťažoval. IQ má také, že by mohol riadiť republiku, dátum narodenia ho predurčuje na vodcu, proste z domu zanedbaný po výchovnej stránke. Škoda chlapca. Vnímala som ho ako osobnosť od 4 rokov. Aj som sa ho chcela ujať s doučovaním, ale nakoniec z objektívnych príčin z toho vzišlo. Už má asi 18, matka čaká ďalšie dieťa, predchádzajúce prešli domovmi.
.
Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
Dobrá téma zo včera a ešte lepšia diskusia.
http://www.sme.sk/c/7317249/pellegri....html?ref=njcc
Asi pred rokom som sa rozprávala s chalanom, čo sa odtiaľ vrátil. Nepôsobil od narodenia podvýživene, ani vtedy. Že oblečenia mali dosť, nosili aj firmy, rovnako aj krabice s čokoládami, ale vraj dostali po jednej, ostatné si nechal personál. Na to sa najviac sťažoval. IQ má také, že by mohol riadiť republiku, dátum narodenia ho predurčuje na vodcu, proste z domu zanedbaný po výchovnej stránke. Škoda chlapca. Vnímala som ho ako osobnosť od 4 rokov. Aj som sa ho chcela ujať s doučovaním, ale nakoniec z objektívnych príčin z toho vzišlo. Už má asi 18, matka čaká ďalšie dieťa, predchádzajúce prešli domovmi.
.
Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Neplatili odvody predsa.Takých mám okolo seba plno a akí sú z toho prekvapení.
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
korela
Dobrá téma zo včera a ešte lepšia diskusia.
http://www.sme.sk/c/7317249/pellegri....html?ref=njcc

.
Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Musíš si uvedomiť,že dôchodok sa nevyratáva z príjmu,ale z odvodov.Aj dnes to tak funguje-minimálna mzda a zvyšok "na ruku" a potom budú plakať
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
korela

Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Neplatili odvody predsa.Takých mám okolo seba plno a akí sú z toho prekvapení.
Plná prdel ich je ...
Pokiaľ v plnke, tak veľký čávo.
Potom na staré kolená plače, že nemá ani na lieky.
Dám aj markantné príklady ?
Dančiak, Krivosudský...a či aj maestro Chudík...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
korela
Dobrá téma zo včera a ešte lepšia diskusia.
http://www.sme.sk/c/7317249/pellegri....html?ref=njcc

.
Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Musíš si uvedomiť,že dôchodok sa nevyratáva z príjmu,ale z odvodov.Aj dnes to tak funguje-minimálna mzda a zvyšok "na ruku" a potom budú plakať
Pokiaľ to funguje u honorárov, tak mám trubke.
Horšie je, že takto to funguje aj u normálnych pracujúcich. Na páske minimálka a do ruky hovubeles...
Každá vláda a aj odborári vravia o minimálnej mzde...o jej zvýšení a uzákonení.
Nebolo by vhodnejšie zvýšiť minimálhu hodinovku a aj jej uzákonenie?
Podnikatelia, zamestnávatelia by mali razom utrum, neojesexovavávali by štát a čo je horšie - zamestnancov.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Peggynka
korela
Dobrá téma zo včera a ešte lepšia diskusia.
http://www.sme.sk/c/7317249/pellegri....html?ref=njcc

.
Majster N má dôchodok 200 eur, býva v byte. To sa do dôchodku nezarátavajú honoráre? Prečo mu vyšiel taký nízky. Viem, že iní majú aj nižšie.
Musíš si uvedomiť,že dôchodok sa nevyratáva z príjmu,ale z odvodov.Aj dnes to tak funguje-minimálna mzda a zvyšok "na ruku" a potom budú plakať
To chápem, ale ten chlap má dnes 70 rokov, tak do päťdesiatky msel byť niekde zamestnaný, a keď sa motal okolo STV a pod., tak predpoladám, že mal vždy aspoň 1,2 - 1,5 POMB.
Veľa ľudí neodvádzalo, to je fakt, koľko ľudí, toľko teórií. Kdý udával iba dva dôvody, že nič tomuto štátu nedá (akoby tu nežil) alebo nebude živiť tmavších. To bolo tesne po 89.
To s tým na ruku poznám tiež, chalan zúfalý, buď zoberie miesto za min. a zbytok do ruky. Nepomohol si.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Bratia Česi boli vždy pred nami :-))
0 0
dada984 dada984

dada984 je offline (nepripojený) dada984

BXLmiami
Bratia Česi boli vždy pred nami :-))
To je fakt...vymysleli pre vás pôsob, ako získať zvýšenie platov...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ano,šikovní.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ale my sme to zvládli o dosť lepšie v praxi.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

prosím Ťa a na kieho čerta vyťahuješ novinové články z roku 2011 a 2012?
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
willma
prosím Ťa a na kieho čerta vyťahuješ novinové články z roku 2011 a 2012?

2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pripomenul si mi túto ľudfku: zaspala nečula, štureli jej medzi nohy kocúra...
1 0
dada984 dada984

dada984 je offline (nepripojený) dada984

BXLmiami
Ale my sme to zvládli o dosť lepšie v praxi.
Jo... peniaze sú zvláštny tmel, niekedy spoja aj Slovákov...keď vám ukazáli cestu, nepoznali ste brata ...ani sestru
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majiteľ najväčšej ukrajinskej plynárenskej firmy starého Bidena syn si predsa nenechá len tak ľahko zmariť investície na východe ukrajiny
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať