Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Katy a R
Mila123
ale ten výber rodín, .......sú aj takí, kt. spĺňajú podmienky?????
žeby sme sa prihlásili ? - ja by som spĺňala - veď dostať teraz byt (aj keď nájomný) takto - nie je na zahodenie!
- škoda, že už robili výber - možno ako náhradníčka ??
tam by som nechcel bývať ani keby mi za to platili, a myslím si že ani žiadna slušná cigánska rodina
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Tak tu by mi ani pampersky nestačili .Maník žije niekde v Indonézii a takéto zážitky dáva,uff...:
Robim v zahrade pride za mnou syn, ze chvost trci zo skrine v chodbe... akej je farby ? - taky farebny. Bagance som mal obute z garaze zobral zvaracske rukavice, a pyton skoncil vonku odkial prisiel...v nedelu su odchytavaci hadov drahy:-)
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už ma začína srať "keltar". Nielenže tu spamuje a uráža, ešte i do SS urážky posiela. Toto je jeho "dielo":
Vyzerá to, že sa z weekendu vrátil
RYŠAVÝ D E B I L


aj s tým prisprostastým kučeravým panghartom
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ty si asi nečítal tú Etiketu (iba ak etiketu na flaške, alebo na sáčku s .....).
Hlavné pravidlá

Na Porade pôsobím tak aby som bol svojimi otázkami, odpoveďami a hlasovaním ostatným nápomocný.
K ostatným sa správam slušne a rešpektujem rôznorodosť názorov a odpovedí. Hrubé správanie tu netolerujeme! Milé a vtipné správanie je tu vítané!
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Ty si asi nečítal tú Etiketu (iba ak etiketu na flaške, alebo na sáčku s .....).
Hlavné pravidlá

Na Porade pôsobím tak aby som bol svojimi otázkami, odpoveďami a hlasovaním ostatným nápomocný.
K ostatným sa správam slušne a rešpektujem rôznorodosť názorov a odpovedí. Hrubé správanie tu netolerujeme! Milé a vtipné správanie je tu vítané!
Toto by malo byť uverejnené na prvej strane Porady a viditeľne. Aby to každému udrelo do očí.
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes a po 3 dni
Pozvánka na nebeské divadlo. Mesiac v supersplne a meteorický roj Perzeíd sa predvedú
http://aktualne.atlas.sk/pozvanka-na.../zaujimavosti/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

telkar
korela
misoft
Ty si asi nečítal tú Etiketu (iba ak etiketu na flaške, alebo na sáčku s .....).
Hlavné pravidlá

Na Porade pôsobím tak aby som bol svojimi otázkami, odpoveďami a hlasovaním ostatným nápomocný.
K ostatným sa správam slušne a rešpektujem rôznorodosť názorov a odpovedí. Hrubé správanie tu netolerujeme! Milé a vtipné správanie je tu vítané!
Toto by malo byť uverejnené na prvej strane Porady a viditeľne. Aby to každému udrelo do očí.
Načo , ak to nedodržuje Richard.

Jasne napísal :

Ak sa jedná o mňa (odhalenie), nezaváha a číta aj SSky
Ja som to nenapísala kvôli tebe, ale všeobecne. Keď sa tu niekto nový prihlási, predpokladám, že si etiketu hneď neprečíta.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Urobte si názor.
telkar
misoft
Ty si asi nečítal tú Etiketu (iba ak etiketu na flaške, alebo na sáčku s .....).
Hlavné pravidlá

Na Porade pôsobím tak aby som bol svojimi otázkami, odpoveďami a hlasovaním ostatným nápomocný.
K ostatným sa správam slušne a rešpektujem rôznorodosť názorov a odpovedí. Hrubé správanie tu netolerujeme! Milé a vtipné správanie je tu vítané!






Takou sprostosťou (ako je Etiketa) sa nezaťažujem asi 5-6 rokov ( t.j. odkedy ju Richard porušil voči mne )
Jeho vyjadrenie.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Tam je najlepší tento komentár (na zamyslenie):
Tam asi "studuju tie prominentne deti", a budu mat diplomy tak ako aj niektori ich prominentni rodicia, ze ich zo studentov nikto nepoznal a nikdy nevidel prejst ani okolo skoly. Potom to u nas tak aj vyzera, sami"odbornik na vsetko!" Desat prijmov a desat stoliciek pod zadkom, a hlupy narod pozeraj a citaj ako sa "zaraba".......uz od plienok
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nie vsetko idealne je dobra volba....aj si potom tak vsetko vazia " lahko prislo..lahko odislo"...dalsi "pravnik"...pomoc
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
Nie vsetko idealne je dobra volba....aj si potom tak vsetko vazia " lahko prislo..lahko odislo"...dalsi "pravnik"...pomoc
jasne, ja chápem........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ja som to nato konto toho nadpisu....debilneho preco si novinari myslia ,ze sa zo vsetkeho hned poserieme...?!tito ludia si platia tieto kydy...tu fakt nie je o com pisat....alebo je to pre tych ktorym to dviha tlak?!....su casopisy kde si pozriem obrazky a cau.....
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Lujza je o com pisat -svadbe Heribanovcov a ich zatka v botaskach
http://www.cas.sk/clanok/290063/heri...teniskach.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dobry bol..co ma recht....tu sa budu ludia cudovat vsetkemu...on vie preco takto....ostatok do toho.... nic
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lujzi, podľa tvojho gusta, či? ALe aj tak si myslím, že sa to na takýto významný deň a ku krásnym šatám nehodilo. Mohol to už dáko vydržať v krásny botách k obleku. Svadba nie je len o jednom z páru.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja si myslim, ze bol suprovy. Taky iny, ako ostatni a k jej retro sa mi to pacilo.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

K letnym satam sa tiez nehodia cizmy-kovbojky.....ale mne sa to tak libí....to ze ostatok cumi....mi je suma-fuk....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jasné, každý podľa svojho gusta, veď aj Tamara má svojský vkus, je to v prvom rade o tom jedincovi.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
Dobry bol..co ma recht....tu sa budu ludia cudovat vsetkemu...on vie preco takto....ostatok do toho.... nic
Ja sa tiež nad takýmito vecami nepozastavujem...príde mi to "prkotina",nemá to žiadnu výpovednú hodnotu o tom,aký je to človek.A mám rada ľudí,ktorí sa neberú tak vážne,hehe...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať