Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tuším dobehli malí psíčkovia
0 1
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka
alaya1
Zaujimave
hm,mám niečo z každej strany......tak potom som čo?
ein Mench
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Llívia
alaya1
Llívia
Alaya1, už som ťa žiadala, aby si mi nevypisovala do profilu! Buď taká láskavá a prestaň s tým, na tvoje kydy nie som zvedavá! Či chceš naďalej dokazovať, aká si nechápavá?
PS: Moje príspevky si vysvetľuješ alaykovsky, vidíš tam to, čo tam vidieť chceš a to nie je môj problém, ale tvoj A že psychogólička
Vyuzila som moznost pochvaly pri tvojom nicku a dopisala text. Umoznuje to nastvenie Porady. Takisto, ako Porada disponuje urcitymi prvidlami, tzv.etiketou, na ktoru sa tak casto odvlolavas a vyzadujes dodrziavanie od ostatnych, sama ju porusujes.
A čo? Žiadala som ťa, aby si mi nevypisovala!
veď si ju zablokuj, tak ako mňa
1 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
alaya1
lujza.j
Potesilo....ani neviem ako....mam 4l domaceho olivoveho oleja....Tada moj chlap mal drznu debatu s domacim...o vsetkom.....tak po rokoch mam takuto fajnovost....
Tak to aj ja chcem taku debatu.:-) my sme nedostali nic, :-)
Jaj Alaya...sak henten mojdomaci mu tu uz spolocny bizňis.....ponukal hotel s bazenom postavit pozemok ma...
lujza.j
alaya1
lujza.j
Potesilo....ani neviem ako....mam 4l domaceho olivoveho oleja....Tada moj chlap mal drznu debatu s domacim...o vsetkom.....tak po rokoch mam takuto fajnovost....
Tak to aj ja chcem taku debatu.:-) my sme nedostali nic, :-)
Jaj Alaya...sak henten mojdomaci mu tu uz spolocny bizňis.....ponukal hotel s bazenom postavit pozemok ma...
Tak ak su na to financie, s rsdostou do toho:-) . My nemame domacich, my sme si prenajali malu vilku na brehu mora, majitelia tu s nami nebyvaju. Je tu uz dost pusto, nam vsak velmi vyhovuje.
0 0
dada984 dada984

dada984 je offline (nepripojený) dada984

To je DIAGNÓZA! Či Arthur Hailey - Konečná diagnóza?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Srebrenica , Kosovská Mitrovica- smutné miesta pre výlety.až tam človek vela vecí pochopí...
10357535_10202657115972600_2072098608515321893_n.jpg  
10450556_10202688030617185_3763635498693610739_n.jpg  
10593145_10202685047822617_6011694384924148464_n.jpg  
1601140_10202685051902719_5545521345779201764_n.jpg  
15221_10202688031897217_8149451122665528888_n.jpg  

10290652_10202685046342580_983074484018586537_n.jpg  
1/1
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

jedna pikoška- rtg zubné- Mitrovica :-)
P7280021.JPG  
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

bettylou
Llívia
alaya1
Llívia
Alaya1, už som ťa žiadala, aby si mi nevypisovala do profilu! Buď taká láskavá a prestaň s tým, na tvoje kydy nie som zvedavá! Či chceš naďalej dokazovať, aká si nechápavá?
PS: Moje príspevky si vysvetľuješ alaykovsky, vidíš tam to, čo tam vidieť chceš a to nie je môj problém, ale tvoj A že psychogólička
Vyuzila som moznost pochvaly pri tvojom nicku a dopisala text. Umoznuje to nastvenie Porady. Takisto, ako Porada disponuje urcitymi prvidlami, tzv.etiketou, na ktoru sa tak casto odvlolavas a vyzadujes dodrziavanie od ostatnych, sama ju porusujes.
A čo? Žiadala som ťa, aby si mi nevypisovala!
veď si ju zablokuj, tak ako mňa
Teba mám zablokovanú?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Vitaj, Stanislav! Na dlho si sa odmlčal, myslela som, že si ťa nechali v Kosove.
Naposledy upravil Petra Nová : 27.08.14 at 15:46
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
Vitaj, Stanislav! Na dlho si sa odmlčal, myslela som, že si ťa nechali v Kosove.
Čau Peti, bolo super- pekne aj keď divoko- prešli sme 3000 km, prezreli sme Belehrad, Kosovkú Mitrovicu, kde sme navštívili aj veliteľa jednotiek KFOR, dali sme si s ním kávu-tam sme boli 2 dni, potom sme si prezreli Prištinu, potom sme sa na 3 dni presunuli do Albánska, k moru do Durresu, potom sme sa cez čiernu horu presunuli do dejisiek najvačších bojov v Goražde a najma Srebrenice, kde sme si kukli dodnes vypálene a rozostrieľané domy, boli sme si uctiť pamiatku vyše 8000 obetí Srebrenickej masakry( i keď- ked som sa rozprával s protistranou, so Srbmi, tak my tvrdili, že tých obetí bolo ovela menej), bola to nesmierne ťažká exkurzia, najma po šoferskej ( v Albánsku jazdia na červenú a pod) ale najma po psychickej stránke, lebo sme boli postupne so všetkými zúčastnenými stranami a bolo treba dodržiavať bezpečnostné pravidlá, pred Srbmi moc nechváliť Karadžiča, pred moslimami zasa Ratka Mladiča lebo by sme zle dopadli- tá nenávisť je tam stále strašne ale strašne veľká....
Ale velmi velmi veľa mi to dalo

P.S. jeden pán v Kosove mi odmietol predať benzín a vyhodil ma z pumpy :-))), lebo ked sme ich neuznali, tak nech sa radšej pakujem z očí-a takých intermezz tam bolo veľmi veľa- idem po ceste a zrazu mi padol pred auto ostnatý drát a nabehli chlapci so samopalmi, ale kamoš, ma hned ukludnil,že oni nám nič neurobia,že to je len domobrana a ked zistia že nejsme Albánci,tak nás v pohode pustia :-))))
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
Vitaj, Stanislav! Na dlho si sa odmlčal, myslela som, že si ťa nechali v Kosove.
Na jar sme chceli ísť do Sýrie,len mám problém z kamošom- ja mám víza slubené, bol som na večeri so Sýrskym velvyslancom vo Viedni, takže ja + 2 kamoši sú v pohode, sprievodcu + ubytovanie som si zabezpečil cez mojích sýrskych priateľov- len s tým kamošom je problém lebo mal nejaké obchodné aktivity dávno v Izraeli, a to znamená STOP pre neho, ale ešte je jedna šanca, kamarát osobne pozná Bashara Al Assada a slúbil že sa za neho prihovorí, ale neviem ako to dopadne a bez neho by som nerád išiel...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Stanislav 1975
Petra Nová
Vitaj, Stanislav! Na dlho si sa odmlčal, myslela som, že si ťa nechali v Kosove.
Na jar sme chceli ísť do Sýrie,len mám problém z kamošom- ja mám víza slubené, bol som na večeri so Sýrskym velvyslancom vo Viedni, takže ja + 2 kamoši sú v pohode, sprievodcu + ubytovanie som si zabezpečil cez mojích sýrskych priateľov- len s tým kamošom je problém lebo mal nejaké obchodné aktivity dávno v Izraeli, a to znamená STOP pre neho, ale ešte je jedna šanca, kamarát osobne pozná Bashara Al Assada a slúbil že sa za neho prihovorí, ale neviem ako to dopadne a bez neho by som nerád išiel...
Stano neriskuj, aj keď si myslíš, že máš krytý chrbát nie je to bezpečné, je to iná mentalita a reagujú nevyspitateľne, zvlášť teraz keď sú už dlhší čas provokovaní.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stano, Stano - nem dobrá nápad..... len aby sme potom v správach nevideli/nečítali, že sa posielal vládny špeciál po nejakého uneseného.... o rok, dva, tri, päť.....
Seď ty radšej doma na zadku, pivko popíjaj, čipsy zajedaj.... alebo choď tam, kde aspoň chlast si dať môžeš - bo tam ...... e-e-e
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kamarat roky chodil na dovcu do Dubrovnika.....ked chcel v druznej dabate vysvetlit domacim,ze ma doma kamosa srba a ze fasa chalaň a taak....kukali nechapavo....a sucho skonstatovali .....srb je dobry iba peceny....
Debata o ich vojnovom konflikte je citliva vec....vedia o tom rozpravat,ale....tu v Zadare este aj dnes panelaky od striel....ludia tam byvaju,preco to neomietnu netusim....lesy tiez este pod minami....
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

V Belehrade je tiež plno rozbitých budov, nechápali sme, prečo to neopravia, alebo nezbúrajú.. Raz sme mali v Grécku za susedov Srbov, a tí nám vysvetlili, že je to ako memento, musí to ostať tak..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Myslela som...ze to ma pre nich nejaky vyznam....ked som tu bola v r.2000 prvy krat bolo to hrozne...som cakala,se sa decko mala vtedy 8r opyta,ze co to je....vela opravili....no celkovo sa to tu rozrastlo...hlavne markety....len skoda ze nove kuće stracaju taky ten klasik primorsky styl...teda niektore na silu moderne...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Čau, Stanislav, určite je lepšie raz vidieť, ako stokrát o tom čítať. Asi len tak ľahko nezabudneš. Podľa nášho spravodajstva mám pocit, že je všetko OK. Kosovo má svoju samostatnosť, dokonca srbský prezident blúznil o uznaní Kosova, lebo chcú do únie. A v skutočnosti by si najradšej podrezali krk, keď sa stretne Srb s moslimom. Čím ste platili v Prištine, eurami?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová
Čau, Stanislav, určite je lepšie raz vidieť, ako stokrát o tom čítať. Asi len tak ľahko nezabudneš. Podľa nášho spravodajstva mám pocit, že je všetko OK. Kosovo má svoju samostatnosť, dokonca srbský prezident blúznil o uznaní Kosova, lebo chcú do únie. A v skutočnosti by si najradšej podrezali krk, keď sa stretne Srb s moslimom. Čím ste platili v Prištine, eurami?
...aj niekto iný a nie je/sú až tak ďaleko.
Tiež blúznia a básnia o spolunažívaní majoritnej a minoritnej časti obyvateľstva...ba dokonca reč je o Slovensku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Nemusi :-)
Panenku Máriu neriešim ...
Umelé opodnenie tiež....ale v podstate je to aj tak produkt muža.

P.S.:
...a nemudruj a iď si užívať.[/QUOTE]
pri klonovaní to už bohužiaľ neplatí, môže sa teoreticky oplodniť sama
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
Kamarat roky chodil na dovcu do Dubrovnika.....ked chcel v druznej dabate vysvetlit domacim,ze ma doma kamosa srba a ze fasa chalaň a taak....kukali nechapavo....a sucho skonstatovali .....srb je dobry iba peceny....
Debata o ich vojnovom konflikte je citliva vec....vedia o tom rozpravat,ale....tu v Zadare este aj dnes panelaky od striel....ludia tam byvaju,preco to neomietnu netusim....lesy tiez este pod minami....
Heh, Zadar je moja srdcovka- pred 3 dňami sme sa vrátili odtial z dovolenky :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať