Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

alaya1
BXLmiami
O tých farma firmách vieš ako?Novinári napísali?:-)))
Pozri,rada čítam tému koľko pýtať,odôvodnenie prečo nemáte ísť pod cenu je bezkonkurenčné a správne.Len nerozumiem prečo sa tými odôvodneniami nemá riadiť lekár :-))

Skoda, ze som, prisla po funuse, ja mozem kludne s ciframi napisat, kolko za co nukaju - nie od novinarov -mne nie samo- preto chodim len do Croatie Dr. ale ved my zijeme tu, naozaj si myslis, ze co je za dverami, medzi 4 ocami, aj tam ostava? Ved kazda stena je dost velka na prilozenie hrnceka
Svatá pravda.Takže si povedzme rovno,že ani v tomto lekári nie sú výnimka :-))).
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

tu je dnes ta 5ka,...taiko ma DEN uz od rana
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jakože fakt už nechápem.......4týždńové štenco preč od matky....som teraz stretla vonku ..............
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Ja lebo ma baví podpichovať predsa :-))

Až na to že sa bavím a nie pajedím.:-))

alaya1
tu je dnes ta 5ka,...taiko ma DEN uz od rana
Ta fasa ...a ja nemôžem ???
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
lujza.j
.....inak ist z kempu z biogradu k vranskemu jazeru.....su veci ktore neskusam nepokusam...a niektore potom dopadnu tak.....ze nie je sa comu divit ze sa to stalo...to je ako kolegyna co ide na vianocny vecierok v šortkach a potom sa cuduje ze opili kolegovia ju chcu onee....
Sak mozno chce aj ona, len sa robi, ze ee .)
Problém je ak obeť nepochopí že objekt robí to ee naoko a kedy je to ee už vážne, čo potom chudáci obetní baránci premenení na plemenných býkov majú robiť?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Až na to že sa bavím a nie pajedím.:-))
nuz neviem, ci by si sa bavila, ak by Ti clen rodiny umieral a tiez-lekar by Ti on otazku o zdravotnom stave povedal, ze "....on nevie a ze sa mame niekoho ineho opytat, lebo on je na buduci tyzden na dovolenke."
Ono klobaskovy inzinier, tak maximalne sposobi poruchu, ale klobaskovy pseudo-lekar v lepsom pripade nepomoze a straumatizuje vsetkych naokolo a v horsom pripade Ti pomoze na druhy svet.....
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
BXLmiami
Ja lebo ma baví podpichovať predsa :-))

Až na to že sa bavím a nie pajedím.:-))

alaya1
tu je dnes ta 5ka,...taiko ma DEN uz od rana
Ta fasa ...a ja nemôžem ???
nie Ty nemozes, lebo si vulgarny a hotovo
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
tu je dnes ta 5ka,...taiko ma DEN uz od rana
pocuj fesanda. Neber meno bozie nadarmo. Kebyze ja mam svoj den, Ty odtialto s placom pobezis prec
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
BXLmiami
Až na to že sa bavím a nie pajedím.:-))
nuz neviem, ci by si sa bavila, ak by Ti clen rodiny umieral a tiez-lekar by Ti on otazku o zdravotnom stave povedal, ze "....on nevie a ze sa mame niekoho ineho opytat, lebo on je na buduci tyzden na dovolenke."
Ono klobaskovy inzinier, tak maximalne sposobi poruchu, ale klobaskovy pseudo-lekar v lepsom pripade nepomoze a straumatizuje vsetkych naokolo a v horsom pripade Ti pomoze na druhy svet.....
Mal sa tváriť múdro a polhodinu vykladať o čom nič nevie?Mal si sa spýtať niekoho kto vie a oceniť,že Ti povedal pravdu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
BXLmiami
O tých farma firmách vieš ako?Novinári napísali?:-)))
Pozri,rada čítam tému koľko pýtať,odôvodnenie prečo nemáte ísť pod cenu je bezkonkurenčné a správne.Len nerozumiem prečo sa tými odôvodneniami nemá riadiť lekár :-))

Skoda, ze som, prisla po funuse, ja mozem kludne s ciframi napisat, kolko za co nukaju - nie od novinarov -mne nie samo- preto chodim len do Croatie Dr. ale ved my zijeme tu, naozaj si myslis, ze co je za dverami, medzi 4 ocami, aj tam ostava? Ved kazda stena je dost velka na prilozenie hrnceka
To je už aký argument, že chodíte iba do Chorvátska zatiaľ? Tresknúť takú obrannú hlúposť a pritom obzerať dobrovoľné dražby domov.
Bývať v takomto dome nikdy, vždy budú za ním slzy.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

evuš
lujza.j
.....inak ist z kempu z biogradu k vranskemu jazeru.....su veci ktore neskusam nepokusam...a niektore potom dopadnu tak.....ze nie je sa comu divit ze sa to stalo...to je ako kolegyna co ide na vianocny vecierok v šortkach a potom sa cuduje ze opili kolegovia ju chcu onee....
Luji, boli sme pri Vranskom túto dovču - nikdy by som tam nešla sama, navyše na bicykli - koledovala si o to, a riadne.....tuším niektorí ľudia nemajú žiadny pud sebazáchovy
Asi jej rodičia v patričnom veku nepodali správne výchovné lekcie, podľa pseudopsychológov. Ono môže byť totiž všetko úplne inak, toto je iba povrch, po ktorom sa táto skupina liečiteľov duše s diplomom kĺže. Pravda býva úplne inde. Teórie, teórie. Ale najprv by o tom museli niečo aj vedieť.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes je aký záťažový stupeň?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes lepší ako včera, konečne som doma, po vyše dvoch mesiacoch.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

alaya1
Evus, nechaj tak. ja s tymto problem nemam. Co vsak neznamena, ze aj 45 rocna zena moze byt znasilnena.
Aj 70. Bolo v TV.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kvaka
Dnes lepší ako včera, konečne som doma, po vyše dvoch mesiacoch.
Tak vitaj doma, ak sa ti cnelo.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pochválim sa, zvládla som s vnúčatami Prielom Hornádu, ale z Letanovského mlyna sme už naspäť išli cez Tomášovský výhľad.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Takto si bola? Ja som si myslela, že či si reku nebola za vnúčatami aj zahraničí, keď tak nadlho. Takže bolo dobre tak či tak, ako vidno. Nesedelo mi to trochu, pretože pár príspevkov si pamätám.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kvaka
Pochválim sa, zvládla som s vnúčatami Prielom Hornádu, ale z Letanovského mlyna sme už naspäť išli cez Tomášovský výhľad.
A hlava ostala na svojom mieste? Pretože sa ti musela otáčať ako maják, aby si postrehla všetku tú nádheru......
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
alaya1
BXLmiami
O tých farma firmách vieš ako?Novinári napísali?:-)))
Pozri,rada čítam tému koľko pýtať,odôvodnenie prečo nemáte ísť pod cenu je bezkonkurenčné a správne.Len nerozumiem prečo sa tými odôvodneniami nemá riadiť lekár :-))

Skoda, ze som, prisla po funuse, ja mozem kludne s ciframi napisat, kolko za co nukaju - nie od novinarov -mne nie samo- preto chodim len do Croatie Dr. ale ved my zijeme tu, naozaj si myslis, ze co je za dverami, medzi 4 ocami, aj tam ostava? Ved kazda stena je dost velka na prilozenie hrnceka
To je už aký argument, že chodíte iba do Chorvátska zatiaľ? Tresknúť takú obrannú hlúposť a pritom obzerať dobrovoľné dražby domov.
Bývať v takomto dome nikdy, vždy budú za ním slzy.
Uz zase mas so mnou problemy? Korela, prosim, uz na mna nereaguj . Ak clovek nevie rozoznat zart....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
evuš
lujza.j
.....inak ist z kempu z biogradu k vranskemu jazeru.....su veci ktore neskusam nepokusam...a niektore potom dopadnu tak.....ze nie je sa comu divit ze sa to stalo...to je ako kolegyna co ide na vianocny vecierok v šortkach a potom sa cuduje ze opili kolegovia ju chcu onee....
Luji, boli sme pri Vranskom túto dovču - nikdy by som tam nešla sama, navyše na bicykli - koledovala si o to, a riadne.....tuším niektorí ľudia nemajú žiadny pud sebazáchovy
Asi jej rodičia v patričnom veku nepodali správne výchovné lekcie, podľa pseudopsychológov. Ono môže byť totiž všetko úplne inak, toto je iba povrch, po ktorom sa táto skupina liečiteľov duše s diplomom kĺže. Pravda býva úplne inde. Teórie, teórie. Ale najprv by o tom museli niečo aj vedieť.


Upresnenie- mam diplom aj zo psychopedie- dokonca cerveny
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať