Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/ins...domace-zviera/
Tá istá stránka, len iný obor :
1, nadpis článku = na oblbnutie
Ušetrite až 30 tisíc za kúrenie!


(( 12.9.2011 | Usby, s.r.o. | ))
2, skutočné náklady na kúrenie

Ak budeme počítať iba vykurovanie (bez ohrevu teplej vody), dostaneme ročnú spotrebu 40 GJ v prípade bytu 3 +1 a hodnotu 60 GJ u rodinného domu

40 GJ na 3+1 (90 m2) dáva tak 123 kWh/m2/rok, čo je zle postavený BD so starými drevenými oknami



Cena tepla z CZT / plyn býva do 0,09 €/kWh = spolu max 997 €


Ak mysleli 30000 v Sk, tak je to 996 €



KUA aj s takými odborníkmi



ak z 997 € na UK ušetrím 996, tak vlastne za 1 € vykúrim celý byt !!!!!!!



Alebo jeden z nás tomu fakt NEROZUMIE
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

dariusko
misoft
Nech si pošlú telefónne čísla.....
0903724414

ja nemám čo skrývať


Nikto sa nepridá ??????????????? =



celé stádo je predposraté
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dariusko
korela
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/ins...domace-zviera/
Debilina " Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť "

Pochybujem, že sa z teflonu nejako veľa vyparuje pri normálnom používaní = svoj vzhľad si udrží pár mesiacov až rokov

Možno trošku, keď opekáš "zdravo" = bez oleja - zvrchu panvica nie je chladená a teflon sa začína prepaľovať
...a ja Ti poviem ???
Jediný vták , čo sa nachádza v mojej kuchyni pri opekaní , som ja ...
1 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
Jediný vták , čo sa nachádza v mojej kuchyni pri opekaní , som ja ...
a škodí mu to?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
buchač
Jediný vták , čo sa nachádza v mojej kuchyni pri opekaní , som ja ...
a škodí mu to?
Mne nie a vtáčika sa môžeš opýtať sama ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak vtáka či vtáčika? Lebo si písal raz tak, raz tak. Len aby sme si to ujasnili.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Tak vtáka či vtáčika? Lebo si písal raz tak, raz tak. Len aby sme si to ujasnili.
Nemudruj zbytočne ...

Ale hej , šak jasné ...raz tak , raz tak ... na polohe nezáleží ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/ins...domace-zviera/
A keby si ešte vedela aká jedovatá je mrkva, obsahuje jed(v takej koncentrácii by sa musela zjesť tona, a pod.)
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka


3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ale aspoň mi to vysvetlilo jednu vec, on zásadne nechodil sám na prízemie, a keď sme ho so synom zo srandy premiestnili z dcérinej izby do jeho oproti keď nebola doma, tak okamžite odkráčal po svojich späť k sebe. Takže sme nemuseli nikdy robiť žiadne opatrenia, taký bol spoľahlivý. Až keď poodchádzali z domu a dcéra si nechcela znepriateliť susedov, ktorí ju poznali i tak od narodenia, tak si rozšíril svoje teritórium i na prízemie. Tam sa mu aj podarilo odísť za slobodou. Ale vďaka náhode sme mali možnosť spoznať správanie a cit k vtákom. Môžem povedať, že je vták členom rodiny ako každé iné zviera. Neviem si predsatviť veľké papagáje, iba horšie by to mohlo možno s ich bombami. S týmto nebol problém.
Ale to hlavné, som sa zarozprávala, že mi chýba o.i. ako detektor, keď mi niečo prihára. To sa ozval ďaleko skôr, ako som ja niečo zacítila. Spustil signál ako divý. Zrejme najmä kvôli sebe. :-) Dym by ho možno nepredýchal. Takže aj na tom teflóne z ich hľadiska niečo môže byť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Maloktory policisticky hovorca je normalny....cest vynimkam...normalne z hlavy nevedia vysukat info ku kauze a ine na robote nemaju....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Maloktory policisticky hovorca je normalny....cest vynimkam...normalne z hlavy nevedia vysukat info ku kauze a ine na robote nemaju....
A čo tie hovorkyne v mundúroch? Ako bábiky s textom vypáleným na CMOS v ich hlave? Jedna lepšia ako druhá.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jedna sa mi obzvlášť ráta, nejaká Karina to je, tá verklikuje jedna radosť, to ani nestíhaš vnímať. Čítačka ide na doraz.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Skajka
index.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Skajka...cervene lodičky...jak moja byvala kolegyna....strasne policajne stredko...v mega kinosale..funkcie rozne...."Marika to co tie cervene lodicky to mas k comu? K vyložkam..."...este vacsi rebel ustrojenosti ako ja
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
Ako je toto pravda, tak s nimi končím a buď keramické, alebo keby boli, tak vytiahnem smaltované po babke, aspoň dolkáreň. Asi ju máme doma každý a nielen po jednom kuse.
" Vtákom najviac škodia prekvapivo výpary z teflonového riadu - tie človek, ani zvieratá nezachytia, vtáky však môžu pomerne rýchlo zabiť." A nás pomalšie.:-)
http://byt-a-dom.hyperbyvanie.sk/ins...domace-zviera/
A keby si ešte vedela aká jedovatá je mrkva, obsahuje jed(v takej koncentrácii by sa musela zjesť tona, a pod.)
Ja som raz veľmi dávno čítala, že sa sústreďuje buď do stredu mrkvy alebo"obalu". O šupke neviem. Nevieš ako je to?
Kupovaná nemá tú chuť čo mrkva zo záhrady už dávno. To sa tak veľmi prehnojuje? Kvôli čomu?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kedysi Marta Bujnakova....ta to az tak prezivala,ze mi bolo z toho smiesno...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No veď musela by autentičná, či?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/176178...m-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Proti gustu žiadny dišputát - ale toto je fakt "sila":
http://www.tvnoviny.sk/soubiz/176178...m-tak-toto-nie
-slávna, ale sprostá.......
ježiši,že vôbec čítaš také veci
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať