Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak riešenie by to nebolo zlé,ale je imo dnešnej reality.Dobré ráno.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Je pol šiestej,neviem aké časy mi to tam dáva .
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
[QUOTE="willma"][QUOTE="taiko"][QUOTE="willma"]
taiko
BXLmiami
Ved samozrejme, ale podla mna nemozno vsetkych do jedneho vreca hodit.
Nehádžem všetkých do jedného vreca - ale také ledačiny by mali pozatvárať. Využívajú zúfalstvo ľudí.
S tym sa neda nesuhlasit. Ja som len o tm generalizovani ....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
​​Ako verklík sa tu veľmi často spomínajú veštice z TV a ich zlý vplyv na ľudí. Na ľudí tu vplýva množstvo negatív aj iných od 89, ktoré vplývajú nevhodne na deti,mladých a zbytku ľudí, čo sa týka verejného prejavu alebo konzumnej dostupnosti.
Ak je niečo zlé, mohol by sa podujať aspoň jeden jedinec, ktorý to zvládne zvrátiť na dobrú cestu. Nemajú psychológovia svoju komoru? Ak nie, tak nech ju založia. A nech pre dobro tejto krajiny sa pokúsia aj niečo urobiť, a nie to tu pokútne podsúvať na nesprávnych miestach.
Predpokladám, že sa nájde aspoň jeden jedinec, ktorý má v sebe toľko organizačných schopností, aby dosiahol aj nemožné. Iba treba chcieť. Kde je vôľa, tam je cesta. Ak sa nepodarí vytlačiť veštice z TV úplne v rámci zachovania duševného zdravia obyvateľov tejto krajiny, nech ich nahradia v živom nočnom vysielaní psychológovia. Ešte si aj dobre prilepšia. Verím, že by to v dnešnej dobe uvítalo veľmi veľa ľudí. Po 89 mala napr. Renáta Kľačanská, dnešná šéfredaktorka Života, svoju veľmi dobrú reláciu. A bolo ich viac. Množstvo rozhovorov. Teraz nič, iba hudba sa púšťa. Takmer.
Aj petície existujú, iba sa toho treba chytiť a konať. A bezcieľne nekritizovať.
Konat, konat, na to treba energiu vynalozit a to sa nam nechce. Lahsie je spoza plota vykrikovat, no nie?
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Na benzínke debata:
Čerpadlár."Dáme Power?To nie je podstatný rozdiel,len 70centov na 10litrov...
Ja:Takže pre mňa tých 7centov za liter nemá byť podstatných a pre vás je podstatný aj 1cent,čo s tou cenou fúrikujete hore-dole...
Hmm,logika...hehe
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggy....euro je sviňa klamliva..."iba" 7 cent.....ale inak 2koruny....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Peggynka
Na benzínke debata:
Čerpadlár."Dáme Power?To nie je podstatný rozdiel,len 70centov na 10litrov...
Ja:Takže pre mňa tých 7centov za liter nemá byť podstatných a pre vás je podstatný aj 1cent,čo s tou cenou fúrikujete hore-dole...
Hmm,logika...hehe
V-power mam vyskusany. Na dlhe trasy usetris 5-10% paliva, resp prejdes 5-10% km viac.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
taiko
Peggynka
Na benzínke debata:
Čerpadlár."Dáme Power?To nie je podstatný rozdiel,len 70centov na 10litrov...
Ja:Takže pre mňa tých 7centov za liter nemá byť podstatných a pre vás je podstatný aj 1cent,čo s tou cenou fúrikujete hore-dole...
Hmm,logika...hehe
V-power mam vyskusany. Na dlhe trasy usetris 5-10% paliva, resp prejdes 5-10% km viac.
Nerobím dlhé trasy,fúrikujem po lesnej ceste,po meste a do okresného mesta (10km).Sandero šlape,zatiaľ sa nesťažovalo (5rokov)
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Potesilo....

1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

čítala som tuším na idnes, že zvyšujú podiel biopalív a tým zhoršujú kvalitu PHM a samozrejme dopláca spotrebiteľ
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Peggynka
taiko
Peggynka
Na benzínke debata:
Čerpadlár."Dáme Power?To nie je podstatný rozdiel,len 70centov na 10litrov...
Ja:Takže pre mňa tých 7centov za liter nemá byť podstatných a pre vás je podstatný aj 1cent,čo s tou cenou fúrikujete hore-dole...
Hmm,logika...hehe
V-power mam vyskusany. Na dlhe trasy usetris 5-10% paliva, resp prejdes 5-10% km viac.
Nerobím dlhé trasy,fúrikujem po lesnej ceste,po meste a do okresného mesta (10km).Sandero šlape,zatiaľ sa nesťažovalo (5rokov)
tak je potom vsetko v najlepsom poriadku , ja len ze nie vsetko co nam kto ponuka je ofajc
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
kopretinka
že ťa to baví,snoriť v téme a vyťahovať staré neaktuálne príspevky.......
nesnorím, čítam tému, a niekedy mám časový posun
0 2
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1




To je velka pravda. Otcovia maju slabost na svoje dcery.
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

V pohode nee...este ze som mala miesto z druhej strany....a potom nenadavaj....som .ičovala na celu ulicu....
DSC_0265.jpg  
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
V pohode nee...este ze som mala miesto z druhej strany....a potom nenadavaj....som .ičovala na celu ulicu....
Hehe,dcére v Prahe pod barákom parkuje pepík presne na čiare (z druhej strany je stĺp),pravidelne tlačí auto z parkovacieho miesta...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tu su uz tie boxy strasne na uzko...este si hovorim zaparkujem cez dva...potom som to dala poriadno,ze nech som neni hovado......no ja by som ho nemala ako vytlacit...keby som ja nenechala vedla autu....isla by som cez kufer
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

trochu som pootáčala ntb než som našla ten ľavý uhol pohľadu. Jaaa bych takého impregnanta asi zachlomaždila. Podobno zaparkoval jeden hňup a zablokoval prístup tehotnej kolegyni.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Tu su uz tie boxy strasne na uzko...este si hovorim zaparkujem cez dva...potom som to dala poriadno,ze nech som neni hovado......no ja by som ho nemala ako vytlacit...keby som ja nenechala vedla autu....isla by som cez kufer
Luji, predpokladám, že Tvoje je tmavé
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukajte na tú holku,je neskutočná....
http://premuza.noviny.sk/c/najvideo/...kacy-catanzaro
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
V pohode nee...este ze som mala miesto z druhej strany....a potom nenadavaj....som .ičovala na celu ulicu....
lujzi, nesťažuj sa, veď tam máš miesto aj na tancovanie.. mohlo byť aj horšie..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať