Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja mám pocit, že o toto "vrchným" ide - rozhádať obyčajných ľudí medzi sebou.... ako sa zdá tu na Porade sa im to vcelku "veľmi" podarilo...

Mňa dnes potešilo, že som zase vstala z postele, že môžem stráviť deň so svojimi najbližšími, že môžem niekomu podarovať úsmev, či radu.....áno, teším sa, čo mi dnešný deň prinesie, napriek mrakom, dažďu a vetru sa teším, že som ešte tu - na tomto svete...
Krásny deň vám !
13 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

13 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

12 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...potešili ma tieto fotky- empátia a láskavé srdce nevunných detí na ihrisku....pekný dník želám Vám všetkým
dieťa v pravo sa pýta-bez slov)dievčatka v ľavo aj tebe sa páči môj bicykel.jpg  
pribehla k dievčatku v čiapočke nová kamka...objímem si Ťa.jpg  
1/1
11 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

10 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...
11 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera potesilo po roku PN sa od decembra vracia mlady kolega...najprv zrazenina na mozgu ked otvorili nador.....
9 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

9 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Po dlhej dobe som cestovala autobusom po južnom Slovensku a v autobuse nad šoférom trónilo dvojjazyčné oznámenie:
POUŽITIE SMETNÉHO KOŠA JE BEZPLATNÉ!
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kto poslúchal? Mikuláš mu niečo priniesol.


Pod okienkom z večera,
ktosi ťuká - nazerá.
Biela brada až po pás,
jaj veď je to Mikuláš!
9 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Prišiel na večeru, už prežije zimu, má viac ako 600g a pes sa mu odstupuje od misky, nechá ho žrať
P9260038.JPG  
8 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
vlado 33
Ja to asi nepochopím. Ako sledujem túto debatu, všetko je na hovno. Hašteríte sa na bezplatnom cestovnom a neuvedomujete si, že to využije značná časť obyvateľstva. Kto to zaplatí? My platitelia daní. Je to problém? Celé desaťročia platíme cigánom dávky atď. a nadávame. Ono sa dobre pľuje spoza PC v teplučkú na druhých. Tak ako spomínala alaya, anonymne. Riešite problém posraného policajta čo zlyhal, všetci sme nejaký, jeden temperamentný druhý flegmatik. Je pravda, že sa nezachoval profesionálne, ľudia robia predsa v živote chyby (nikto nie je bez chýb). Ani raz som v tejto debate nezaregistroval, že by niekto dobrého politika predstavil a zdôvodnil jeho prednosti. A boľševici? jedného som uznával, bol to Dubček, možno po 1968 roku to mohlo byť trochu inak.
Možno ti ušlo,že v prípade tohto policajta nejde o jednorázové pochybenie,ale štandard.Tí,čo ho bránia,argumentujú,že len 6 sťažností zo 44 bolo opodstatnených Natíska sa otázka;koľkí (znalí pomerov a mimobratislavčanov) sa ani nepokúšali podať na jeho chovanie sťažnosť? Až teraz sa mnohí ozvali so svojimi zážitkami a tiež si viem predstaviť jeho kolegov,ktorí boli bezmocní,aby zabránili jeho konaniu-lebo takto to na SK je. Dokedy?
8 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Popečky MP - mojej princezny sú na titulke www.sashe.sk. Potešilo nás to a veľmi.
8 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A za to, že je verejný činiteľ, tak od každého, kto má dieru do z***dku, musí všetko znieť, že...?
Prepierať ho môžu, ale aby hocijaký duško tu vykrikoval, že paška je kriminálnik a patrí do basy, tak to je už silné kafe! na základe čoho? Potom , podľa rovnakej logiky aj ja tu môžem vykrikovať, že Duško je zlodej, kriminálnik a patrí do basy. Rovnako o tom nemám dôkazy,tak, ako Duško nemá dôkazy proti Paškovi.
Opäť vytrhnuté z kontextu!

Nepísal som, že patrí do basy - nezavádzaj. Ty sama tu rozbroje vyvolávaš. Písal som dávnejšie, aby si sa už konečne zobudila!
8 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

dnes som sa rozhodla,ze ked pridem z roboty,tak upeciem pernicky a este nejake suche pecivo,vybrala som si fukane kokosove rozky.A aj sa mi to podarilo,pernicky upecene a rozky tiez a premohla som sa a dokonca som este konce namacala v cokolade.Pernicky a kokosky ulozene v krabici .Nieco som nechala na kostovku na tanieriku a zbytok som odlozila,aby som do sviatkov nemusela este raz tieto kolaciky piect. Zajtra si dam od pecenia-vlastne uz dnes...pauzu,pride vnucik ,ale v nedelu budem pokracovat,keby sa podarilo tiez aspon dva druhy suchych upiect,taka som rada
8 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

včera večer, keď prišla staršia dcéra domov , z internátu, našla si odkaz, že bola úspešná v teste aj z AJ, a ide na 4 týždňovú na stáž do Jakarty (cez prázdniny)....ja sa už teraz obávam, či bude všetko v poriadku, hádam áno, bude všetko zabezpečené tak, ako má byť , dcéra sa veľmi teší už teraz
8 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte niečo k zakusnutiu, moravské koláče, ale pozor, práve sa dopiekli, sú ešte horúce.

8 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Mária27
A ešte rozšírim:
Na jedného väzňa odsúdeného na doživotie štát dá 14 000 € ročne. Ale na ťažko hendikepovaného človeka, doživotne pripútaného k invalidnému vozíku alebo k lôžku, ktorého opatruje rodinný príslušník dá štát 2 400 eur ročne. To je takmer 6 x menej, ako na väzňa.
7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Moja 3/4 sleduje Nákupné maniačky. Najviac ma se*ie, že sa tam používa stále len to anglické OUTFIT. Ako keby nevedeli, ako to preložiť. http://slovnik.azet.sk/preklad/angli...nsky/?q=outfit
Je to oblečenie!
O chvíľu už nebudeme piť, ale drinkovať, spať, ale sleepovať, nebudeme sa prechádzať, ale budeme robiť walking.
Kua - sme na Slovensku! Tak pokiaľ na to existuje slovenský ekvivalent, nech to POUŽÍVAJÚ!
7 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

taiko
BXLmiami
Prebehla som noviny a teraz fakt neviem.Bola táto úderná akcia so Zvolenskou a Zmajkovičovou prevedená preto,aby:
a-zachránili Pašku
b-potopili Pašku.
Kto je za tým a prečo?Ved tie tunely s upratovaním všade,kotolníkom,inými prístrojmi,parkoviskami atd neboli menšie a nikto to neriešil a už vôbec Robertko.Nie že by to nebolo správne,ale ktorý sponzor rozhodujúci o najvyššom hovorcovi je za tým?
ved to hovorim, nech to bolo co to bolo, urcite to nebola, prepytujem premierova, uprimna snaha zachranit obcanov pred dalsou lupezov do pekla nasmerovanych smerodajcov.
Bolo treba národu niečo predhodiť... Tak predhodili tieto dve... Mne to pripadá ako keď Cézar predhadzoval rozvášnenému davu v koloseu obete a staval proti sebe gladiátorov, alebo ľudí a zvery... Silnejší vyhráva... Dajte ľuďom chlieb a hry... Keďže mnohí už nemajú ani na chlieb, tak treba odpútať ich pozornosť takýmito politickými hrami...

Paškova arogancia voči kultúre a dejinám je bezprecedentná. Je to obyčajný barbar a pred kamerami sa vytŕča ako kohút na smetisku. Po Rimanoch nám ostalo dedičstvo, ktoré by Viedeň alebo Budapešť ukazovali celému svetu. Ak ich zalejú betónom, aké dedičstvo zostane po Paškovi o tisíc rokov? Kto si ho bude pamätať? Skončí na smetisku dejín... Žiadny osoh z neho. Z kohúta môže byť aspoň dobrá polievka...

A Zvolenská... Keď som ju videla prvýkrát - celá Mejkpísová... Pôsobila na mňa vždy, že svoju úlohu ministerky len hrá... Bojazlivo a nepresvedčivo. Je jedno, kto je režisér, zrejme ide o "koprodukčný" film... Ale pravá Mejkpísová bola uveriteľnejšia...

A vyjadrenie Zmajkovičovej, že jej nejde o funkcie... Jasné, že nie. Jej ide "len" o peniaze. Koľkože sa jej asi tak ušlo z toho 1,6 mil eur? Po tej plastike som ju nespoznala - pripadá mi na nej ako transvestita v parochni... A vlastne nielen ona - v podstate takmer všetci poslanci - niečo iné sú, a za niečo iné sa vydávajú...
Naposledy upravil Oliwa : 04.11.14 at 10:09
7 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Anika61
Viete co mna potesilo,ze moj nalez z histologie dopadol dobre/aspon zatial/ a ze si sedkam doma a mozem citat co pisete...
nech je stale dobry,toto je podstatne a najdolezitejsie v zivote,byt zdravy,alebo aspon nemat zavazne trvale naruseny zdravotny stav
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať