Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pošli hentoho vyškereného Žolíka (chxja) do súkromky Oldwomen...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

je to lakomec, keby si platil jednu babu za stráženie osobných finančných pohybov tak nemá problémy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Rusi skrachujú, výbuch sopky nám zoberie leto. Desať šokujúcich predpovedí na rok 2015

http://aktualne.atlas.sk/rusi-skrach...tm_campaign=hp

11. Rudo Kolčak ·
A aby to bolo kompletné, tak na Slovensku sa začnú množiť jednodetné cigánske rodiny a náš pracovný trh začne strácať tak prepotrebnú, vysoko kvalitnú a perspektívnu cigánsku pracovnú silu.

12. Juraj Makovický ·
Už mi tam chýba iba veta : " FICO NEBUDE PREDSEDOM VLÁDY " a je to kompletné , hehe :-)))

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo-šokovalo....dnes dve zásielky na pošte....jedna od kukučkinej princeznej ...dalšie ozdoby a druhá od pána čo robí vecičky so slamy.....došiel mi slamený špic na stromec...kukuč...vybavila...velice krásne dakujem....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
potešilo-šokovalo....dnes dve zásielky na pošte....jedna od kukučkinej princeznej ...dalšie ozdoby a druhá od pána čo robí vecičky so slamy.....došiel mi slamený špic na stromec...kukuč...vybavila...velice krásne dakujem....
....a už môžem zdobiť a mám dušu na mieste.....
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Takmer 10 rokov som odolávala mámeniu Facebooku a bola som na to aj patrične hrdá. A zostalo by tak aj naďalej, keby nie zvedavosť. Veľká zvedavosť! Dnes som sa zaregistrovala a prelúskala to, čo mi bolo asi najznámejšie. A mám čerstvé dve zistenia. Jedno prekvapivé a jedno potvrdzujúce. Prebehla som statusy dvoch užívateľov. Pri prvom mnou skoro švihlo. Človek bez srdca, v posledných 10 statusoch mal obrázočky srdiečok na rôzne spôsoby. Žeby náhražka? U druhého som si overila len to, čo dávno viem. A tak potvrdzujem to platné: "Nebude nebude zo psa slanina ani z vlka baranina." Uf...či som si vydýchla, lebo aj keď človek vie, vždy má určitú pochybnosť. A tak sa celkom teším, čím ma facebook najbližšie prekvapí.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Keď magor hodnotí politických bláznov!

Vznikne z toho takáto fraška
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Zo života:
Milan Kupecký, Nové Zámky
Za čias, keď som pracoval ako redaktor, robil som interview s výhercom desaťtisícovej lotérie. Náš rozhovor bol nasledovný:
-Čo urobíte s peniazmi?
-Pôjdem na zájazd do Sovietskeho zväzu.
-A čo by ste urobili s peniazmi, ak by ste vyhrali dvadsaťtisíc korún?
-Išiel by som na zájazd do Sovietskeho zväzu.
Nedalo mi to, aby som sa ho nespýtal:
-A vy iný štát nepoznáte ako Sovietsky zväz?
Čoby nie, poznám,. Ale vás nepoznám....

3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Frašku magora a blazna som si nekukla....ale suhlasim.vsetko vidiet nemusim...."trosku" ich uz poznam....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Frašku magora a blazna som si nekukla....ale suhlasim.vsetko vidiet nemusim...."trosku" ich uz poznam....
Lui...a keby sme otočili vetu ..." Keď magor hodnotí politických bláznov! " ...trochu inak ?
Povedzme, že by znela ..." Keď politický blázon hodnotí magorov ! "...čo by si povedala ?
Je to v poriadku ?...
Ale šak ich " trošku " poznáš...či ?
P.S.:
...a kľudne budem aj za toho magora.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Buchi...nehaj tak....pre mna tazko povedat...ktory je vacsi onyý
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A má po kariére, bolo mu to treba?
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...esti-deti.html
ALe možno sa ostatní, jemu podobní, spamätajú.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Majka asi bolo....asi si myslel,ze je nedotknutelny....kazdopadne mal nato "gule"...pozerat sa do zufalych oci...rodicov......
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
Majka asi bolo....asi si myslel,ze je nedotknutelny....kazdopadne mal nato "gule"...pozerat sa do zufalych oci...rodicov......
Luji, za tie "gule" ho dať do prievanu, aj ostatných jemu podobných - skorupovanci hnusní
1 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tweety
A má po kariére, bolo mu to treba?
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...esti-deti.html
ALe možno sa ostatní, jemu podobní, spamätajú.
Keby takýto osud stihol každého lekára, ktorý v živote zobral úplatok, zostali by v nemocniciach len pacienti a obslužný personál...
Kiska to verejne vyhlásil už dávno, že mu neraz volali zúfalí rodičia a pýtali 5000 € na operáciu dieťaťa, lebo ho lekár odmietol operovať...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
Tweety
A má po kariére, bolo mu to treba?
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...esti-deti.html
ALe možno sa ostatní, jemu podobní, spamätajú.
Keby takýto osud stihol každého lekára, ktorý v živote zobral úplatok, zostali by v nemocniciach len pacienti a obslužný personál...
Kiska to verejne vyhlásil už dávno, že mu neraz volali zúfalí rodičia a pýtali 5000 € na operáciu dieťaťa, lebo ho lekár odmietol operovať...
Obslužným personálom myslíš koho ???
Sestričky asi veľmi nie, takže ostávajú už len sanitárky ...
Lenže ja poznám prípady, keď aj sanitárky dostali nejakú drobnosť...kávu a či dezert.
---------------------------------------------------------------

Hentí, najvyššie položení odborníci sú zvyčajne aj odborníci.
Ja osobne sa čudujem takýmto...veď lekári (česť výnimkám) si ani nemusia pýtať nejaký úplatok...veď ľudia im obálky doslova pchajú do vrecák plášťov.
Pán primár by si prišiel na svoje každý deň systémom ...keď neprší, aspoň kvapká...každý deň by dostával aj naďalej. No asi nemal na kávu a dennú tlač, tak si vypýtal...
---------------------------------------------------------------
Keď sa tak na to pozriem ???
Veď v podstate išiel pod cenu...čo je to 500 € ? Na dnešné pomery jeden plat, niekomu by aj na nájomné zostalo....
Lenže ak to prepočítam, tak je to cca 15.000 Sk a to je už iná káva. Za socíku taký priemerný plat jedinca za rok.
Bývalý minister zdravotníctva za socíku (za svätého si nespomeniem na meno) sa ani nešiel prichystať na operáciu, pokiaľ nemal na stole 20 litrov...
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lexaurin.jpg  
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Najväčším šťastím našich zamestnancov z exportnej výroby je pokles hodnoty rubľa, všetko sa nakupuje , najväčším nešťastím ale sú ruské sankcie na tovary. čo budú robiť keď sa všetky ruble minú?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Sa mi páči ako všetci teraz poľujú na jedného doktora, ktorého drapli- niekoho musel dobre nahnevať, keď ho "natrel" policajtom, lebo však budme úprimní všetci doktori BERÚ, aspoň min. 99,85 % z nich- a my pacienti to nebereme už ani ako úplatok, to sa proste dáva odjakživa, tak to berieme všetci, babka na dedine vie, že bez klobások a vajíčok sa k doktorovi nechodí a my ostatní pracujúci pod 200 eur za operáciu nejdeme, a to som ešte z lacného kraja...
Však tak sme vychovaní, ja si pamatám ako moja 20 rokov nebohá babka si išla predpísať lieky a vždy mala pre doktora vo vrecku pripravených 20 korún...
0 1
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
Keď magor hodnotí politických bláznov!

Vznikne z toho takáto fraška
Toho pána sledujem už dlhšie, a on nieje celkom kompletný.....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať