Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft
taiko
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti nebojim sa povedat neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Nuž čo? Slovenský hon na čarodejnice..... Slovenskí pobožní svätuškári vždy veria svojmu pastierovi v sutane, i keby samotný diabol to bol......i keby zabil...... veď to predsa svätý muž.....on predsa to urobiť nemohol..... klapky na očiach, sväté písmo pod vankúšom......
nedelu som pisal v podobnom duchu-lebo toto nie su veriaci,ale len chodiaci do kostola,ved Jezis vyjadril sa o ich vodcoch farizeji-vodu kazu,vino piju alebo slepy nevidi ze ho vedu slepy a cirkev su samozvanci ktory zneuzivaju vieru na vlastny prospech-ta banda primitvov sa zachovala horsie ako ich ,,laskychtivy,, vodca
2 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

misoft
Dnes prišla moja 3/4 z práce - rehlila sa. Včera som jej lajstrá vytlačil (i pre jej kolegyne), jej direchtorka sa pýtala, že "Odkiaľ to máte ?!" (sama to nevedela ani nájsť.... písal som skôr).
Takže letefón od mojej 3/4 - že odkiaľ som to stiahol, bo direchtorka je lempa, ktoré nič nevie nájsť.... (jej slová).....
A ešte niečo .... potom volali zriaďovateľovi .... odpoveď bola, že oni sa tým nebudú zaoberať..... (to akože papiere príjmu, ale to je všetko.....).
No ešte bude veselo, pretože celkovo 8 ľudí v škôlke má na toto nárok.....a mesto na to kašle....
misoft môžem sa spýtať či nejde náhodou o to oznámenie zamestnanca na uplatnenie nároku na odpočítateľnú položku? - ak áno stačí len to oznámenie alebo treba dať aj nejakú žiadosť lebo aj u nás v práci nám povedali a čo? my o ničom nevieme
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Treba oznámiť - písomne. Na stiahnutie tu: http://www.health.gov.sk/?dalsie-materialy (červený odkaz).
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
taiko
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti nebojim sa povedat neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Nuž čo? Slovenský hon na čarodejnice..... Slovenskí pobožní svätuškári vždy veria svojmu pastierovi v sutane, i keby samotný diabol to bol......i keby zabil...... veď to predsa svätý muž.....on predsa to urobiť nemohol..... klapky na očiach, sväté písmo pod vankúšom......
No, a od takto podobne môjho znejúceho príspevku o cirkvi, kde som napísala, že oddeľujem vieru od cirkvi, kolosálneho a prehnitého molocha, s ktorým má aj talianska vláda problémy a kde z radov cirkvi vylúčili 800 kňazov pre pedofíliu (a koľko prípadov nevyšlo nevyšlo na svetlo sveta), ak je tento prípad pravdivý, tak mi môj názor na cirkev žiadna Oliwa nezmení. Od toho príspevku má ku mne vzťah aký má.
Ja som priložila príspevok o jednom šikovnom a nadanom dieťati, nikto sa k Angeline nevyjadril ako takej, samozrejme sa môže príspevok obísť, aj nato sú tu, ale začalo sa riešiť jej detstvo, akoby ho mali niektoré deti u nás ľahšie (Modré z neba), druhá sa vyjadrovala k rodičom a k organizátorom, pomaly z nich spravila nesvojprávnych ľudí, čo pokladám za bohapusté ohováranie klebetnice. Že som sa k tomu vyjadrila, vôbec nepokladám za poučovanie. Celý jej príspevok je od veci.
A ironizujúci podtón ku mne s oslovením - moja zlatá, dobre si sa sekla (netuším v čom), koľko spávam, dobre že sa nespýta na intímnejšie veci, napr. koľkokrát si čistím zuby za deň. Ja sa jej príspevkom vyhýbam, jeden nepríjemný kontakt s ňou mi úplne postačil na Porade. Takže otázka pôsobenia cirkvi je pointou jej odpovedí na môj príspevok a prístupu ku mne. Škoda, že si neponechala odo mňa nepísaný odstup ako doteraz. Nemala hodnotiť mňa, ani rodičov, ani organizátorov, ale dievča čo vyhralo.
No a tretí do partie si zakopne takmer vždy, keď sa nájde príležitosť. To mi prekáža najmenej.
Keď sa začali veľmi rýchlo zdražovať po 89 potraviny, a bola najväčšia nezamestnanosť, tak na farách sa prehýbali stoly ako v "smotánke" (to neboli iba chlebíčky, ale malo to svoju riadnu váhu) pre pár pozvaných. Keď mali KDháci po sneme, tí čo sedeli na pódiu za vrchstolom, končili na fare/-ách a bavili sa ako zmákli voličov, tak mňa nikto nebude ako svedka týchto udalostí presviedčať o opaku. Dokedy sa bude politika riešiť na farách a z kazateľnice ešte aj dnes pri tak vysokej a dostupnej komunikačnej úrovni a médií? Takže kto sa zapojil do hodnotenia príspevkov, nehodnotili ste príspevky, ale postoj Oliwy ku mne. Asi spred dvoch rokov. Už som tu raz písala, že najnetickejšie príspevky sú tie, ktoré zasahujú do osobného života človeka. Je to nízke a hlavne podlé.
1 1
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

misoft
Treba oznámiť - písomne. Na stiahnutie tu: http://www.health.gov.sk/?dalsie-materialy (červený odkaz).
Ďakujem
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
misoft
taiko
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti nebojim sa povedat neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Nuž čo? Slovenský hon na čarodejnice..... Slovenskí pobožní svätuškári vždy veria svojmu pastierovi v sutane, i keby samotný diabol to bol......i keby zabil...... veď to predsa svätý muž.....on predsa to urobiť nemohol..... klapky na očiach, sväté písmo pod vankúšom......
No, a od takto podobne môjho znejúceho príspevku o cirkvi, kde som napísala, že oddeľujem vieru od cirkvi, kolosálneho a prehnitého molocha, s ktorým má aj talianska vláda problémy a kde z radov cirkvi vylúčili 800 kňazov pre pedofíliu (a koľko prípadov nevyšlo nevyšlo na svetlo sveta), ak je tento prípad pravdivý, tak mi môj názor na cirkev žiadna Oliwa nezmení. Od toho príspevku má ku mne vzťah aký má.
Ja som priložila príspevok o jednom šikovnom a nadanom dieťati, nikto sa k Angeline nevyjadril ako takej, samozrejme sa môže príspevok obísť, aj nato sú tu, ale začalo sa riešiť jej detstvo, akoby ho mali niektoré deti u nás ľahšie (Modré z neba), druhá sa vyjadrovala k rodičom a k organizátorom, pomaly z nich spravila nesvojprávnych ľudí, čo pokladám za bohapusté ohováranie klebetnice. Že som sa k tomu vyjadrila, vôbec nepokladám za poučovanie. Celý jej príspevok je od veci.
A ironizujúci podtón ku mne s oslovením - moja zlatá, dobre si sa sekla (netuším v čom), koľko spávam, dobre že sa nespýta na intímnejšie veci, napr. koľkokrát si čistím zuby za deň. Ja sa jej príspevkom vyhýbam, jeden nepríjemný kontakt s ňou mi úplne postačil na Porade. Takže otázka pôsobenia cirkvi je pointou jej odpovedí na môj príspevok a prístupu ku mne. Škoda, že si neponechala odo mňa nepísaný odstup ako doteraz. Nemala hodnotiť mňa, ani rodičov, ani organizátorov, ale dievča čo vyhralo.
No a tretí do partie si zakopne takmer vždy, keď sa nájde príležitosť. To mi prekáža najmenej.
Keď sa začali veľmi rýchlo zdražovať po 89 potraviny, a bola najväčšia nezamestnanosť, tak na farách sa prehýbali stoly ako v "smotánke" (to neboli iba chlebíčky, ale malo to svoju riadnu váhu) pre pár pozvaných. Keď mali KDháci po sneme, tí čo sedeli na pódiu za vrchstolom, končili na fare/-ách a bavili sa ako zmákli voličov, tak mňa nikto nebude ako svedka týchto udalostí presviedčať o opaku. Dokedy sa bude politika riešiť na farách a z kazateľnice ešte aj dnes pri tak vysokej a dostupnej komunikačnej úrovni a médií? Takže kto sa zapojil do hodnotenia príspevkov, nehodnotili ste príspevky, ale postoj Oliwy ku mne. Asi spred dvoch rokov. Už som tu raz písala, že najnetickejšie príspevky sú tie, ktoré zasahujú do osobného života človeka. Je to nízke a hlavne podlé.
juuuuuuj korela, noze nebud zarputila a ustipacna. Uprimne povedane, tiez si myslim, ze si vyzvala na nepoucovanie a pritom si sama mozno nechtiac poucala. Otazko ale moze byt, ci to nie je len vec interpretacie, ergo pre diskusiu mozno nepodstatne.
Ale v cirkevnych veciach z prispevku s Tebou suhlasim. Cirkev by mali zrusit, podla mna by ju aj sam Jezis Kristus zrusil, keby vedel, na co vsetko bol zneuzity.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

willma
lujza.j
Oliw...hej strasne.......neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.
môj kamarát predvčerom nastúpil do jednej kuriérskej služby.....
až som mu nechcel veriť :

- práca na živnosť SLUZOBNOU DODAVKOU
-o 4:30 nástup do skladu
- cca 2 hodiny ukladanie si zásielok - tak, aby si vedel, kde čo máš nemusel prehadzovať celé auto na každej vykládke
-cena za 1 doručenú zásielku 0,70.-€
-odporúčaný min. počet zásielok : 50
-po doručení zásielok spočítať tržbu a odovzdať v banke

nechcel som mu veriť...na živnosť, za 50 doručených zásielok, čo si teda neviem ani predstaviť dostane 35.-€ hrubého, na fa.

bez ochrany zp, bez dovolenky

vraj mu to - podla vedúceho - vykompenzujú tringelty od prijímatelov...

som teda zvedavý...skôr neveriaci tomáš
Naposledy upravil bjuty smis : 15.01.15 at 20:21
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja tringáš kuriérovi....ja ich niekedy kurviér volám.... nedávam.....poväčšine sú to mega keketi.....až na jedneho....

ano tiež si myslím,že neveriaci tomáš....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
..celé auto na každej vykládke
Niekedy to "celé auto" znamená aj "súkromné auto"...
Už pár krát mi došiel kuriér...vždy iný a vždy na (evidentne) svojom aute, nakoľko sa nejednalo o dodávku, žiadne označenie...k tomu to boli ešte staré šunky.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
..celé auto na každej vykládke
Niekedy to "celé auto" znamená aj "súkromné auto"...
Už pár krát mi došiel kuriér...vždy iný a vždy na (evidentne) svojom aute, nakoľko sa nejednalo o dodávku, žiadne označenie...k tomu to boli ešte staré šunky.
autá ostávajú v depe, namontované gps.... do práce aj z práce ide súkromným
Naposledy upravil bjuty smis : 15.01.15 at 20:22 Dôvod: SLUZOBNOU DODAVKOU
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
bjuty smis
..celé auto na každej vykládke
Niekedy to "celé auto" znamená aj "súkromné auto"...
Už pár krát mi došiel kuriér...vždy iný a vždy na (evidentne) svojom aute, nakoľko sa nejednalo o dodávku, žiadne označenie...k tomu to boli ešte staré šunky.
no hadam nebudu firmy za sluzobne auta platit, no nie? ved to mas ako tie stavebne firmy s jednym konatelom a sekretarkou, co stavbu jakziv nevideli, ale su v retazi prizivnikov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač
bjuty smis
..celé auto na každej vykládke
Niekedy to "celé auto" znamená aj "súkromné auto"...
Už pár krát mi došiel kuriér...vždy iný a vždy na (evidentne) svojom aute, nakoľko sa nejednalo o dodávku, žiadne označenie...k tomu to boli ešte staré šunky.
autá ostávajú v depe, namontované gps.... do práce aj z práce ide súkromným
Ešte raz .
Či do práce a či aj do prdele, či s GPS alebo bez...mne je jedno, nečumel som mu do mašiny.
Opakujem...došiel kuriér (po predchádzajúcom tel. overení, či som doma) na starej šunke, prehrabal kufor a zadné sedadlá, vybral balík, dal mi podpísať prevzatie, zinkasoval a hajde ďalej.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
buchač
bjuty smis
..celé auto na každej vykládke
Niekedy to "celé auto" znamená aj "súkromné auto"...
Už pár krát mi došiel kuriér...vždy iný a vždy na (evidentne) svojom aute, nakoľko sa nejednalo o dodávku, žiadne označenie...k tomu to boli ešte staré šunky.
autá ostávajú v depe, namontované gps.... do práce aj z práce ide súkromným
Ešte raz .
Či do práce a či aj do prdele, či s GPS alebo bez...mne je jedno, nečumel som mu do mašiny.
Opakujem...došiel kuriér (po predchádzajúcom tel. overení, či som doma) na starej šunke, prehrabal kufor a zadné sedadlá, vybral balík, dal mi podpísať prevzatie, zinkasoval a hajde ďalej.

upresním...
auto dostane služobnú dodávku...
Naposledy upravil bjuty smis : 15.01.15 at 20:20
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchi sú ešopy čo majú svoj rozvoz .....velké kuriérske spoločnosti dodáfky....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

bjuty smis
willma
lujza.j
Oliw...hej strasne.......neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.
môj kamarát predvčerom nastúpil do jednej kuriérskej služby.....
až som mu nechcel veriť :

- práca na živnosť SLUZOBNOU DODAVKOU
-o 4:30 nástup do skladu
- cca 2 hodiny ukladanie si zásielok - tak, aby si vedel, kde čo máš nemusel prehadzovať celé auto na každej vykládke
-cena za 1 doručenú zásielku 0,70.-€
-odporúčaný min. počet zásielok : 50
-po doručení zásielok spočítať tržbu a odovzdať v banke

nechcel som mu veriť...na živnosť, za 50 doručených zásielok, čo si teda neviem ani predstaviť dostane 35.-€ hrubého, na fa.

bez ochrany zp, bez dovolenky

vraj mu to - podla vedúceho - vykompenzujú tringelty od prijímatelov...

som teda zvedavý...skôr neveriaci tomáš
To je realita u všetkých kuriérskych spoločností
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti, nebojim sa povedat, neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri senior manageri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Bohužiaľ je bežné, že ak vie niekto presvedčivo klamať tomu sa viac uverí , teraz ešte čomu a komu CHCE okolie veriť a komu nie, Existuje určitá predstava o pravdivostnej hodnote informácii a buď sa jej prijímateľ stotožní s obsahom alebo ju zavrhne, lebo mu nepasuje do vytvoreného pravdivostného rámca
Napr. Predstava o pravdivostnej hodnote informácie- "priateľka mi je verná lebo tak to má byť"získaná informácia od známeho -"priateľka bola na káve s niekým, je ti neverná" skutočnosť nezapadá do mojich predstáv o charaktere priateľky "verím - neverím" " priateľka potvrdí alebo vyvráti" aj keby to bola pravda tak mi je príjemnejšie veriť že to nie je pravda lebo chcem počuť že je verná. Biblické " hoďte kameňom" tak je to aj s účastníkmi toho sporu ľudia chcú počuť že farár je nevinný a nič ich nepresvedčí o opaku
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pavol54
taiko
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti, nebojim sa povedat, neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri senior manageri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Bohužiaľ je bežné, že ak vie niekto presvedčivo klamať tomu sa viac uverí , teraz ešte čomu a komu CHCE okolie veriť a komu nie, Existuje určitá predstava o pravdivostnej hodnote informácii a buď sa jej prijímateľ stotožní s obsahom alebo ju zavrhne, lebo mu nepasuje do vytvoreného pravdivostného rámca
Napr. Predstava o pravdivostnej hodnote informácie- "priateľka mi je verná lebo tak to má byť"získaná informácia od známeho -"priateľka bola na káve s niekým, je ti neverná" skutočnosť nezapadá do mojich predstáv o charaktere priateľky "verím - neverím" " priateľka potvrdí alebo vyvráti" aj keby to bola pravda tak mi je príjemnejšie veriť že to nie je pravda lebo chcem počuť že je verná. Biblické " hoďte kameňom" tak je to aj s účastníkmi toho sporu ľudia chcú počuť že farár je nevinný a nič ich nepresvedčí o opaku
Otázka znie: aj naše súdy chcú tomu veriť,že farár je nevinný? Za takéto konanie sa dáva podmienka?Ako to klasifikovali?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ak som dobre čítala keď to bolo zverejnené, tak našťastie dievčatko nebolo zneužité, matka včas zasiahla, asi preto podmienka. Keby bol nevinný, bol by oslobodený.
Naposledy upravil kukučka : 16.01.15 at 11:50
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Peggynka
pavol54
taiko
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti, nebojim sa povedat, neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri senior manageri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Bohužiaľ je bežné, že ak vie niekto presvedčivo klamať tomu sa viac uverí , teraz ešte čomu a komu CHCE okolie veriť a komu nie, Existuje určitá predstava o pravdivostnej hodnote informácii a buď sa jej prijímateľ stotožní s obsahom alebo ju zavrhne, lebo mu nepasuje do vytvoreného pravdivostného rámca
Napr. Predstava o pravdivostnej hodnote informácie- "priateľka mi je verná lebo tak to má byť"získaná informácia od známeho -"priateľka bola na káve s niekým, je ti neverná" skutočnosť nezapadá do mojich predstáv o charaktere priateľky "verím - neverím" " priateľka potvrdí alebo vyvráti" aj keby to bola pravda tak mi je príjemnejšie veriť že to nie je pravda lebo chcem počuť že je verná. Biblické " hoďte kameňom" tak je to aj s účastníkmi toho sporu ľudia chcú počuť že farár je nevinný a nič ich nepresvedčí o opaku
Otázka znie: aj naše súdy chcú tomu veriť,že farár je nevinný? Za takéto konanie sa dáva podmienka?Ako to klasifikovali?
súd je imaginárny pojem tak isto ako spravodlivosť a napríklad láska treba to nahradiť vykonávateľmi ktorí sú reprezentanti
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Minule som napísal svoj názor na konanie moslimov(nielen) ako reakciu pri "sekaní do živého" - vraj že "čo som pil" Včera pápež potvrdil moje tvrdenia (síce podľa môjho gusta dosť neskoro ale aspoň že) potvrdilo sa mi že som si zatiaľ zachoval rozumný úsudok, ktorý sa nebojím povedať aj napriek šialenému amoku niektorých mínuskovačov
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať