Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Anika61
alaya1
Anika61
A mna potesil tento ''sekacovy ulovok'''za4€kozena bundicka a kabelka/muz mi vravi,ze som handrarka/
No a čo...ked len to:-) :-) :-)
To je prava koza?
Nie som si ista,ma to odparane tie ,,listky'',kozenka to nie je,ale mohla by to byt aj umela koza...
aj so silikónom
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
tak to hej, ja osobne by som pravu kozu nenosila.
a prečo?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
Stale riesite predavacky v nedelu. A co tak lekari, hasici, policajti, nepretrzite prevadzky, aj ti by mali mat volny vikend.
a aj rušňovodiči, pohrebáci
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

oheň, choroby a smrť si nevyberajú, či je víkend či nie, ale stravu si viem zabezpečiť tak, aby som v nedeľu do obchodu nemusela a o handrách topánkach a iných veľadúležitých veciach ani nehovorím.
10 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
buchač
Anika61
taiko
Anika61
A mna potesil tento ''sekacovy ulovok'''za4€kozena bundicka a kabelka/muz mi vravi,ze som handrarka/
No a čo...ked len to:-) :-) :-)
ja sa asi nevyznam, ale ta bunda mi pride ako z 80-tych rokov
No ved 80 roky su akurat in
buchichces aby ma seklo v krizoch...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pavol54
alaya1
tak to hej, ja osobne by som pravu kozu nenosila.
a prečo?
Nemam potrebu mat cast mrtveho zvierata na sebe.
0 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ty neješ mäso?
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

CV poslem neskor.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
pavol54
alaya1
tak to hej, ja osobne by som pravu kozu nenosila.
a prečo?
Nemam potrebu mat cast mrtveho zvierata na sebe.
ale tá umelina zanecháva za sebou podstatne dlhšiu ekologickú stopu a preto by mala byť drahšia práve kvôli likvidácii pozostatkov ako predvýrobných, výrobných, aj po skončení užívania. Napríklad také gudróny kde boli do výroby plastov zarátané súčasné náklady na ich likvidáciu, alebo ostrov(veľký ako Grónsko) z plastových odpadov v Tichom oceáne ale také zbytky po spracovaní rastlín či živočíchov sa v podstate zlikvidujú samé tak je to v prírode zariadené. Kúpil som koženkovú bundu asi za 500Sk každý druhý rok novú lebo stará sa vždy rozpadala, potom som kúpil bundu z pravej kože a tá mi vydržala na zimné denno denné nosenie už 15 rokov. Ale aj tak sa vrátime postupne k používaniu prírodných materiálov
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Velmi ma potesilo, ze som ju opat videla.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/10/1462179/To...msty-v-clanku-
vrrr.....
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

lujza.j
ja vila nemusím a ani jeho "šouki" kukla som len,že som chcela vidieť tančiť heringa a 100kg miss....stačilo úplne.....
Stačilo pozrieť v Modrom z neba :

A teraz si pozrite ďalší silný príbeh

(ale pred ním reklamu )
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

alaya1
Anika61
A mna potesil tento ''sekacovy ulovok'''za4€kozena bundicka a kabelka/muz mi vravi,ze som handrarka/
No a čo...ked len to:-) :-) :-)
To je prava koza?
Tá čo písala ? asi



teda ak nie je ľavá
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

alaya1
pavol54
alaya1
tak to hej, ja osobne by som pravu kozu nenosila.
a prečo?
Nemam potrebu mat cast mrtveho zvierata na sebe.
A v sebe možeš ???????????????????????????????????????????
?????????????????????????????????????????????
???????????????????

Fakt pokrytecký postoj
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
alaya1
pavol54
alaya1
tak to hej, ja osobne by som pravu kozu nenosila.
a prečo?
Nemam potrebu mat cast mrtveho zvierata na sebe.
ale tá umelina zanecháva za sebou podstatne dlhšiu ekologickú stopu a preto by mala byť drahšia práve kvôli likvidácii pozostatkov ako predvýrobných, výrobných, aj po skončení užívania. Napríklad také gudróny kde boli do výroby plastov zarátané súčasné náklady na ich likvidáciu, alebo ostrov(veľký ako Grónsko) z plastových odpadov v Tichom oceáne ale také zbytky po spracovaní rastlín či živočíchov sa v podstate zlikvidujú samé tak je to v prírode zariadené. Kúpil som koženkovú bundu asi za 500Sk každý druhý rok novú lebo stará sa vždy rozpadala, potom som kúpil bundu z pravej kože a tá mi vydržala na zimné denno denné nosenie už 15 rokov. Ale aj tak sa vrátime postupne k používaniu prírodných materiálov
Ono to je v podstate asi ako Greenpeace :

" Zabi bobra, zachrániš strom !"

Pochopím, že má niekto výhrady voči tým drahým kožušinám ako sú norok, líška a podobné zvieratá, ktoré sa chovajú v tých neprimeraných podmienkách...
Ale neviem, prečo by som si nemal dať na seba bundu s bravčovej alebo hovädzej kože.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

U nas je teraz poplach, nakolko je porozsypany jed na potkany vsade, len tam, kde treba nie je. Ale ti mudrci si ani neuvedomuju, ze po travnikoch nebehaju len psy, ale aj male deti....Takze jeden pes je uz otraveny, dufajme, ze to je konecne cislo.
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

alaya1
U nas je teraz poplach, nakolko je porozsypany jed na potkany vsade, len tam, kde treba nie je. Ale ti mudrci si ani neuvedomuju, ze po travnikoch nebehaju len psy, ale aj male deti....Takze jeden pes je uz otraveny, dufajme, ze to je konecne cislo.
Načo ( ako psichologycki vzdelaná) čítaš také sprostosti (a ešte to aj sem rozširuješ ) ako topky ???????????
1 1
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

buchač
pavol54
alaya1
pavol54
alaya1
tak to hej, ja osobne by som pravu kozu nenosila.
a prečo?
Nemam potrebu mat cast mrtveho zvierata na sebe.
ale tá umelina zanecháva za sebou podstatne dlhšiu ekologickú stopu
Ono to je v podstate asi ako Greenpeace :

" Zabi bobra, zachrániš strom !"

Pochopím, že má niekto výhrady voči tým drahým kožušinám ako sú norok, líška a podobné zvieratá, ktoré sa chovajú v tých neprimeraných podmienkách...
Ale neviem, prečo by som si nemal dať na seba bundu s bravčovej alebo hovädzej kože.
Buchy .

Títo "ochrancovia zvierat" sú reliktom socializmu , keď platilo (pre zlepšovateľské hnutie) :

Musíme šetriť (nech to stojí hocikoľko )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
...ze po travnikoch nebehaju len psy, ale aj male deti.....

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať