Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Charakter cloveka -nie je vrodeny....howgh.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Anika61
lacotinka
Anika61
Rodicom sa clovek nestane tym,ze pocne dieta.Ako a akym byt rodicom sa ucime cely zivot.Pri vychove svojich deti sa ''opierame,,o priklad,ktory sme odpozorovali od svojich rodicov a nase deti opakuju nauceny model nasho spravania ,nasej vychovy.
Mam dospele deti,ktorym som sa v detstve snazila vstepit urcite charakterove vlastnosti,ktore ja povazujem za dolezite....ci je to spravne-neviem,stale sa ucim...
Stojim pri nich v dobrom aj v zlom aj ked nie vzdy suhlasim s ich rozhodnutim,ci pocinanim-poviem svoj nazor, ale zaroven som schopna akceptovat ten ich....
Tym som chcela povedat...mozem byt svojim detom kamaratkou,dovernickou,ale respekt a urcite hranice musia byt urcene od malicka a da sa to docielit inak ako fyzickym trestom.
Podla mna dnes vela rodicov ''nema cas''sa venovat svojim detom.
By som sakra rád vedel, ako sa dajú všepiť neurcite charakterove vlastnosti

lebo Ančika na určité metódu má
Pod pojmom urcite charakterove vlastnosti -ktore ja povazujem za dolezite....som myslela konkretne kladne vlastnosti napr.pravdovravnost,dochvilnost,empatia....
Lacotinke...davam do pozornosti napr.
http://referaty.atlas.sk/odborne-hum...10272/?print=1

http://www.pozitivnisvet.cz/lidske-vlastnosti/
A skadevá si presvedčená, že pravdovravnosť je IBA kladná vlastnosť ??

šag sa opýtaj mladej :
Padne mi tento klobúčik ?
A nech ti pravdivo odpovie :
Padne
( prišisinaňgumičkuprotivetru)
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

Anika61
Charakter cloveka -nie je vrodeny....howgh.
Ančika.

A ako sa volá to, čo má každý vrodené ?????????????????
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
lacotinka
Anika61
Charakter cloveka -nie je vrodeny....howgh.
Ančika.

A ako sa volá to, čo má každý vrodené ?????????????????
Vrodene vlastnosti-pudy,temperament,biologicke potreby,instinkty a vlohy su biologickym vyvinom podmienene anatomicko fyziologicke osobitosti cloveka.
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

...ale ariel to nebol, len som zvedavá, či aj tie neidentifikované mená dostanú tvár

http://www.topky.sk/cl/10/1462005/Sk...aujimave-mena-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes potesilo 30ks domacich vajčisiek od jurkana domace vajcá som strasne hamižna
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Dnes potesilo 30ks domacich vajčisiek od jurkana domace vajcá som strasne hamižna
Fí ha, myslela som, že tak na max. 2.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety
lujza.j
Dnes potesilo 30ks domacich vajčisiek od jurkana domace vajcá som strasne hamižna
Fí ha, myslela som, že tak na max. 2.
Maji, a Ty nevieš, že Luj je náročná
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

2ks...sak to su iba take jednohubky
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Dnes potesilo 30ks domacich vajčisiek od jurkana domace vajcá som strasne hamižna
To teda musí byť chlap. To snáď ani možné nie je.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Anika61
lacotinka
Anika61
Charakter cloveka -nie je vrodeny....howgh.
Ančika.

A ako sa volá to, čo má každý vrodené ?????????????????
Vrodene vlastnosti-pudy,temperament,biologicke potreby,instinkty a vlohy su biologickym vyvinom podmienene anatomicko fyziologicke osobitosti cloveka.
Po celú dobu vašej komunikácie som mal nutkanie do nej zasiahnuť. Chcel som sa totiž opýtať, čo vás (taika a Anika61) vedie k trpezlivým a rozumným odpovediam, na tak detinské reakcie lacotnka.
No a tu na konci je výsledok. Jednoducho úžasné.
Ale mal sa vám aspoň poďakovať, nie len odmlčať. Hold s charakterom sa človek nerodí.
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Anika61
lacotinka
Anika61
Charakter cloveka -nie je vrodeny....howgh.
Ančika.

A ako sa volá to, čo má každý vrodené ?????????????????
Vrodene vlastnosti-pudy,temperament,biologicke potreby,instinkty a vlohy su biologickym vyvinom podmienene anatomicko fyziologicke osobitosti cloveka.
Po celú dobu vašej komunikácie som mal nutkanie do nej zasiahnuť. Chcel som sa totiž opýtať, čo vás (taika a Anika61) vedie k trpezlivým a rozumným odpovediam, na tak detinské reakcie lacotnka.
No a tu na konci je výsledok. Jednoducho úžasné.
Ale mal sa vám aspoň poďakovať, nie len odmlčať. Hold s charakterom sa človek nerodí.
Ja Ti poviem, co....

Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.
--- Jan Werich ---
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

taiko
jar88
Anika61
lacotinka
Anika61
Charakter cloveka -nie je vrodeny....howgh.
Ančika.

A ako sa volá to, čo má každý vrodené ?????????????????
Vrodene vlastnosti-pudy,temperament,biologicke potreby,instinkty a vlohy su biologickym vyvinom podmienene anatomicko fyziologicke osobitosti cloveka.
Po celú dobu vašej komunikácie som mal nutkanie, no a tu je výsledok.
Ja Ti poviem, co....

Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.


Od jari do jesene



A Anika si pletie charakter - viacvýznamové slovo

//////////////////


  • v psychológii:
  • 1, súhrn stálych psychických vlastností človeka, ktoré závisia od jeho genetických osobitostí a realizujú sa v spojení a pod vplyvom životných podmienok,
  • 2, vyhranená, statočná, pevná povaha (človeka)
  • 3, podstata, ráz, svojskosť; povaha, znak, súbor typických znakov (veci, skupiny ľudí)




  • v divadelníctve: vyhranený povahový typ postáv v divadelnej hre
  • v matematike: číslo, ktorým sa zhrňujúcim spôsobom vyjadrujú dôležité vlastnosti abstraktného algebraického útvaru
  • /////////////////////////



a osobnosť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mal svoju vôľu a svoj vlastný záujem a mama mu ho mala naplniť.
Manželka bola po vnučku...
Situácia :

Mamička zotierala učiteľku za to, že sa nevenovala dostatočne JEJ decku. Učiteľka jej oponuje...keď všetky deti kreslia, tak by malo aj to vaše...
Pridziganá matka si hudie len to svoje...mali ste dieťa viesť k tomu tak, že by ono došlo samo k tomu kresleniu....blá, blá, blá...

Lebo učiteľka nemá čo iné na prácu pri 20 deťoch, len skákať kolo rite jedného puka a plniť jeho vôľu, jeho vlastný záujem.....

Rozmaznaný fracek prisexovaných rodičov...hlavne, že "normálna" mater nosí decko do školky, keď kašle a kýcha jak najaté...

POZNÁMKA :
Nesúhlasné hodnotenie hodnotím v podobnom duchu, ako je tá vyššie uvedená matka...
Naposledy upravil buchač : 13.03.15 at 15:22
7 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tento článok napísal nejaký oný, čo nežije na Slovensku....či ?


Slovákom šetrenie nejde: Tu je 10 tipov, ako pomôcť lepšie vyjsť s rozpočtom
http://aktualne.atlas.sk/slovakom-se...tm_campaign=hp
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
chcem sa opýtať, ak robíme vpp podla par 10, čo je 32 hod mesačne. dnes nás pre nepriazeň počasia poslali domov s tým, že si to na budúci týžden máme nadrobiť každý deň o hodinu viac. Upravuje toto nejaký zákon?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou
chcem sa opýtať, ak robíme vpp podla par 10, čo je 32 hod mesačne. dnes nás pre nepriazeň počasia poslali domov s tým, že si to na budúci týžden máme nadrobiť každý deň o hodinu viac. Upravuje toto nejaký zákon?
Šak zadaj pod novú otázku - tému...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Asi len taka vychovna !!
Hrôza na východe: O Simonku († 1) sa mali postarať profesionálni rodičia, namiesto toho zomrela krutou smrťou

http://www.cas.sk/clanok/310751/hroz...ou-smrtou.html
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
alaya1
Asi len taka vychovna !!
Hrôza na východe: O Simonku († 1) sa mali postarať profesionálni rodičia, namiesto toho zomrela krutou smrťou

http://www.cas.sk/clanok/310751/hroz...ou-smrtou.html
Odkiaľ vieš,že bola "výchovná" ? Nenašla som to.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ani si nemusela.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať