Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tannenkau
...
Buchy .

Títo "ochrancovia zvierat" sú reliktom socializmu , keď platilo (pre zlepšovateľské hnutie) :

Musíme šetriť (nech to stojí hocikoľko )
...seba.
...svoje nervy.
...od určitých myšlienok.
...atď...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už dlhšiu dobu venčím s náhubkom....napriek tomu,že o rozhádzaných otravách pre psov je často v tv počuť...všetci na nás kukajú ako keby moj pes už zožral nie jedno decko..... ....horšie je to,že zožrať nemá ako ...zato ako "bonus"minule sa mu v košíku zašprajcovala použitá fetácka striekačkaktorá ako inak u nás úplne normálne na tráve.....skoro ma vystrelilo z gatí od zúrivosti...ešte,že mala dekel na ihle..... potom ma tu bude niekto kto zahodí špak do trávy buzerovať,že nezbieram hovná.....hovno je to najmenej čo sa tu vála v tráve!
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
už dlhšiu dobu venčím s náhubkom....napriek tomu,že o rozhádzaných otravách pre psov je často v tv počuť...všetci na nás kukajú ako keby moj pes už zožral nie jedno decko..... ....horšie je to,že zožrať nemá ako ...zato ako "bonus"minule sa mu v košíku zašprajcovala použitá fetácka striekačkaktorá ako inak u nás úplne normálne na tráve.....skoro ma vystrelilo z gatí od zúrivosti...ešte,že mala dekel na ihle..... potom ma tu bude niekto kto zahodí špak do trávy buzerovať,že nezbieram hovná.....hovno je to najmenej čo sa tu vála v tráve!
To mas pravdu, Ja kosik nepouzivam, no nepustam navolno, len ked sme mimo bytoviek .My nastastie fetakov v okoli nemame, ale v inej casti mesta to uz prekvita.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
už dlhšiu dobu venčím s náhubkom....napriek tomu,že o rozhádzaných otravách pre psov je často v tv počuť...všetci na nás kukajú ako keby moj pes už zožral nie jedno decko..... ....horšie je to,že zožrať nemá ako ...zato ako "bonus"minule sa mu v košíku zašprajcovala použitá fetácka striekačkaktorá ako inak u nás úplne normálne na tráve.....skoro ma vystrelilo z gatí od zúrivosti...ešte,že mala dekel na ihle..... potom ma tu bude niekto kto zahodí špak do trávy buzerovať,že nezbieram hovná.....hovno je to najmenej čo sa tu vála v tráve!
však som sa dobre zasmial: keď abstrahuješ text "už dlhšiu dobu venčím s náhubkom" keď nebudeš hrýzť tak nemusíš
1 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

lujza.j
už dlhšiu dobu venčím s náhubkom....všetci na nás kukajú ...


A netlačí ťa ?
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Prekvapilo, potesilo. Som sa vybral kukat objektiv na CT a tam slovenska moderatorka . Prislo mi to mile, melancholicke
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

čo sa predbehuješ?
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

kukučka
čo sa predbehuješ?
čuleky kukuška predbehla kukušku a tá jej to vyčíta

Vraví sa tomu aj : trpí samomluvou
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tannenkau
lujza.j
už dlhšiu dobu venčím s náhubkom....všetci na nás kukajú ...


A netlačí ťa ?
júj...ty...ty...ty....kvôli tebe som to tak,že či si šimneš...mám o číslo vačší....si nepamatáš...ved ty si mi tak poradil,že ty si si kúpil malý
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

lujza.j
tannenkau
lujza.j
už dlhšiu dobu venčím s náhubkom....všetci na nás kukajú ...


A netlačí ťa ?
júj...ty...ty...ty....kvôli tebe som to tak,že či si šimneš...mám o číslo vačší....si nepamatáš...ved ty si mi tak poradil,že ty si si kúpil malý
treskneš somarinu



a snažíš sa nenápanne zahovoriť (ako politici)
Naposledy upravil taiko : 15.03.15 at 16:29
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mám také slabučké ciťáky pri zlatej žile, že sociálne výhody pre určité vrstvy (hlavne cestovanie zadarmiko a iné ujoviny pána precedu) si v dohľadnej dobe odserká cirkev.
V tejto súvislosti som/budem zvedavý, že koľko veriacich bude pindať, lebo bude potrebné dávať na tú svoju cirkev-dane....teda okrem do zvončekov...
------------------------------------------------------------

Maďarič: Nič sme nesľubovali, ale dozrel čas na zmenu modelu cirkví

http://aktualne.atlas.sk/madaric-nic...tm_campaign=hp
-------------------------------------------------------------------

Ono je pravda, že Smer síce sľubuje a následne nesplní.
Lenže tu ide o love a to je iný level...
2 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
Mám také slabučké ciťáky pri zlatej žile, že sociálne výhody pre určité vrstvy (hlavne cestovanie zadarmiko a iné ujoviny pána precedu) si v dohľadnej dobe odserká cirkev.
V tejto súvislosti som/budem zvedavý, že koľko veriacich bude pindať, lebo bude potrebné dávať na tú svoju cirkev-dane....teda okrem do zvončekov...
------------------------------------------------------------

Maďarič: Nič sme nesľubovali, ale dozrel čas na zmenu modelu cirkví

http://aktualne.atlas.sk/madaric-nic...tm_campaign=hp
-------------------------------------------------------------------

Ono je pravda, že Smer síce sľubuje a následne nesplní.
Lenže tu ide o love a to je iný level...
hmm, no to by bolo fajn, keby sa toto niekam pohlo. Napr tam, kde je to v DE. Veriaci platia cirkevnu dan, neveriaci nemusia.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tai.....ja chcem byť v spolku neveriacich....tiež nech "ma" štát dotuje....neé?!
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
taiko
hmm, no to by bolo fajn, keby sa toto niekam pohlo. Napr tam, kde je to v DE. Veriaci platia cirkevnu dan, neveriaci nemusia.
Hmm a nie je to tak,že neveriaci platia na kultúru? Sa mi niečo marí,že muž takéto niečo platil (ale už sa ho nemôžem opýtať )
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Sú veriaci, ak tvrdia, že nie sú, len aby tú daň nemuseli platiť?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
taiko
hmm, no to by bolo fajn, keby sa toto niekam pohlo. Napr tam, kde je to v DE. Veriaci platia cirkevnu dan, neveriaci nemusia.
Hmm a nie je to tak,že neveriaci platia na kultúru? Sa mi niečo marí,že muž takéto niečo platil (ale už sa ho nemôžem opýtať )
moj chlap neplatí v De cirkevnú daň....platí iba daň solidarity na vých.nemecko....nič na kultúru....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
tai.....ja chcem byť v spolku neveriacich....tiež nech "ma" štát dotuje....neé?!
Peggynka
taiko
hmm, no to by bolo fajn, keby sa toto niekam pohlo. Napr tam, kde je to v DE. Veriaci platia cirkevnu dan, neveriaci nemusia.
Hmm a nie je to tak,že neveriaci platia na kultúru? Sa mi niečo marí,že muž takéto niečo platil (ale už sa ho nemôžem opýtať )
Neveriaci dotujú kultúru...jáááj, sorry....skôr "kultúru" cez tie poplatky pre RTVS ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Prečo si myslíš, že ju dotujú len neveriaci?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať