Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Neviem meno, ale jeden človek sa pustil do analyzovania divadelných hier od antiky po dnešok, prečítal ich tisíc. Záver, v hrách môže byť max. 36 archetypálnych vzťahov a teda i zápletiek. Viac nie. Všetkých možných kombinácií.
V rozhlase Ing. Marek hovoril do éteru (na jeho prednášky chodili najviac lekári so psychológmi, to iba na okraj) a tvrdil, že duša človeka kvôli svojmu vývoju prejde všetkými životnými situáciami, čiže niekedy aj homo. A nech už pamäť funguje akokoľvek, či už je bunková alebo neviem aká, niečo si už pamätá. Vyspelá "stará" duša má iný pohľad na svet ako "začiatočnícka". Má za sebou dlhšiu cestu a skúsenosti. Kam zaradiť malomeštiakov je asi jasné, iba neviem, prečo dostali títo ľudia práve takýto prívlastok. Ale to je moja domnienka, i keď nie som zástancom domnienok.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
alaya....pýtam sa úplne normálne bez nejakého rýpania....existuje nejaká štúdia ...alebo ako by som to nazvala.....že ked homo vychovávajú dieta....že to nemá dobrý vplyv?napriek tomu,že by to bolo harmonické spolužitie.....

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-do...-so-zenou.html
lebo ked sa doma hasia pred detmi heteráci ...tak to má aký vplyv...
Ale existujú štúdie o: vplyve: (alkoholika, násilníka, fajčiara, prostitútky, záletníka ale aj herca, lekára, či farára atď lebo dospelí sú našim vzorom) na budúci vývoj a správanie dieťata v budúcnosti O vplyve homo na budúci vývoj dieťaťa ešte nemôžu byť seriózne vzhľadom na reálnu dobu oficiálnej existencie takýchto vzťahov
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
lujza.j
alaya....pýtam sa úplne normálne bez nejakého rýpania....existuje nejaká štúdia ...alebo ako by som to nazvala.....že ked homo vychovávajú dieta....že to nemá dobrý vplyv?napriek tomu,že by to bolo harmonické spolužitie.....

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-do...-so-zenou.html
lebo ked sa doma hasia pred detmi heteráci ...tak to má aký vplyv...
Ale existujú štúdie o: vplyve: (alkoholika, násilníka, fajčiara, prostitútky, záletníka ale aj herca, lekára, či farára atď lebo dospelí sú našim vzorom) na budúci vývoj a správanie dieťata v budúcnosti O vplyve homo na budúci vývoj dieťaťa ešte nemôžu byť seriózne vzhľadom na reálnu dobu oficiálnej existencie takýchto vzťahov
ved práve...ale už sa vie,že to nie je dobré!?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Nemyslela som to v zmysle spoluzitia a harmonie v rodine,ale ziskania vzoru spravania. Ak aj mama a otec bude napr. muz- aky vzor spravania bude mat napr. dievca. Nehovorim ani o detskej tyranii spouziakov, ktoru psychicky slabsi jedinci nemusia zvladnut. Deti su neuprosne, akukolvek odchylku od standartu daju inemu dietatu poriadne vyzrat. A to sa jedna napr. o okuliare, zajakavost, tucnotu. Co bude s touto orientaciou rodicov.

Studie nepoznam, nevenujem sa homo parom. Ale ocakavam, ak to prejde, ze sa zacnem, lebo deti mi pribudne. To som presvedcena.
moj chlap mal 5r ked mu umrel otec.....mama ostala sama....vyrástol s matkou a sestrou....nemám pocit že by bol poznačený,že nemal chlapský vzor v rodine.....
.....deti v škole..hej tie tiež riešia to čo kvákajú doma rodičia....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
pavol54
lujza.j
alaya....pýtam sa úplne normálne bez nejakého rýpania....existuje nejaká štúdia ...alebo ako by som to nazvala.....že ked homo vychovávajú dieta....že to nemá dobrý vplyv?napriek tomu,že by to bolo harmonické spolužitie.....

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-do...-so-zenou.html
lebo ked sa doma hasia pred detmi heteráci ...tak to má aký vplyv...
Ale existujú štúdie o: vplyve: (alkoholika, násilníka, fajčiara, prostitútky, záletníka ale aj herca, lekára, či farára atď lebo dospelí sú našim vzorom) na budúci vývoj a správanie dieťata v budúcnosti O vplyve homo na budúci vývoj dieťaťa ešte nemôžu byť seriózne vzhľadom na reálnu dobu oficiálnej existencie takýchto vzťahov
ved práve...ale už sa vie,že to nie je dobré!?
tomu sa hovorí zobec nenie poznatkov, ak by to mala byť pravda no poteš Pánboh
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
alaya1
Nemyslela som to v zmysle spoluzitia a harmonie v rodine,ale ziskania vzoru spravania. Ak aj mama a otec bude napr. muz- aky vzor spravania bude mat napr. dievca. Nehovorim ani o detskej tyranii spouziakov, ktoru psychicky slabsi jedinci nemusia zvladnut. Deti su neuprosne, akukolvek odchylku od standartu daju inemu dietatu poriadne vyzrat. A to sa jedna napr. o okuliare, zajakavost, tucnotu. Co bude s touto orientaciou rodicov.

Studie nepoznam, nevenujem sa homo parom. Ale ocakavam, ak to prejde, ze sa zacnem, lebo deti mi pribudne. To som presvedcena.
moj chlap mal 5r ked mu umrel otec.....mama ostala sama....vyrástol s matkou a sestrou....nemám pocit že by bol poznačený,že nemal chlapský vzor v rodine.....
.....deti v škole..hej tie tiež riešia to čo kvákajú doma rodičia....

Lujza, ide o to, akym otcom by bol svojmu synovi, ak by ho mal, ak nemal vzor v otcovi. Venujem sa uplne inej sfere psychologie, takze nebudem sa vyjadrovat k studiam o homosexualnoch. vyslovila som civilny nazor. Ja som nechcela zachadzat do profesionalnej roviny, je mi uplne jedno, kto s kym spava, s kym zije, akceptujem ako clovek zivoty inych ale nikto nemoze chcet, aby som sa s tymto vnutorne stotoznila, zeby dvaja ludia rovnakeho pohlavia vychovavali cuzie dieta. Takze akceptacia by mala byt z kazdej strany.
Naposledy upravil alaya1 : 20.01.15 at 21:28
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Takto to chodí:
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domo...uper-flek.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nezmeníš realitu....

Ale vcelku je zaujímavé aj iné.
Charlie si robil roky prdel zo všetkých naokolo, na koniec ho práskli.
Ak by sa realizoval na Slovensku a robil si prdel z tých našich najvyšších, tak sa nedoplatí.
Veď koľko vysúdili iba tie naše dve karikatúry za ten kritický pohľad na nich a "nepravdivé" informácie a ešte sa pritom ohradzovali demokraciou a zákonom.
Len to je ale práve to, že práve títo majú/li zákon pod palcom.
Ergo...sú to kuy.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ja myslím,že priklepnutie 150 000€ je dostatočná kvalifikácia na tento post či nie? Ako v mojej obľúbenej pesničke...ruka ruku myje... od Klusa
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A ja pridám, ako v známej fráze, chce se mi blejt velebnosti.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Súdnictvo by chcelo zo zákona požívať úctu
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

komentár k tomu radšej nedám...

http://zivot.azet.sk/clanok/19279/ko...ampaign=cross#
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alaya1
Nemyslela som to v zmysle spoluzitia a harmonie v rodine,ale ziskania vzoru spravania. Ak aj mama a otec bude napr. muz- aky vzor spravania bude mat napr. dievca. Nehovorim ani o detskej tyranii spouziakov, ktoru psychicky slabsi jedinci nemusia zvladnut. Deti su neuprosne, akukolvek odchylku od standartu daju inemu dietatu poriadne vyzrat. A to sa jedna napr. o okuliare, zajakavost, tucnotu. Co bude s touto orientaciou rodicov.

Studie nepoznam, nevenujem sa homo parom. Ale ocakavam, ak to prejde, ze sa zacnem, lebo deti mi pribudne. To som presvedcena.
100% súhlas s Alayou, má plnú pravdu, ja sa len čudujem,že vlastne takáto deviaácia aj niekoho napadla- ten kto ma pozná tak vie,že niesom konzervatívny- registrované partnerstvá- dobre OK, možem súhlasiť- ale aby dve osoby vychovávali dieťa, to je na mňa príliš deviantné...
A má pravdu Alaya aj s tým nadávaním, vy si ani neviete predstaviť , čo to dieťa bude musieť prežívať v škole a vonku na ulici....No mňa osobne ked prezývali okuliarnik indický, tak už za to som mal nervy na dranc a nie ešte aby som mal dvoch otcov..., to už takáto zvrhlosť koho len može napadnúť ?
Jediná výnimka, ktorú by som bral, že by som mal 14,15,16, rokov a mal dve 20 ročné mamy- to by ešte šlo- inak nie :-)
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975
alaya1
Nemyslela som to v zmysle spoluzitia a harmonie v rodine,ale ziskania vzoru spravania. Ak aj mama a otec bude napr. muz- aky vzor spravania bude mat napr. dievca. Nehovorim ani o detskej tyranii spouziakov, ktoru psychicky slabsi jedinci nemusia zvladnut. Deti su neuprosne, akukolvek odchylku od standartu daju inemu dietatu poriadne vyzrat. A to sa jedna napr. o okuliare, zajakavost, tucnotu. Co bude s touto orientaciou rodicov.

Studie nepoznam, nevenujem sa homo parom. Ale ocakavam, ak to prejde, ze sa zacnem, lebo deti mi pribudne. To som presvedcena.
100% súhlas s Alayou, má plnú pravdu, ja sa len čudujem,že vlastne takáto deviaácia aj niekoho napadla- ten kto ma pozná tak vie,že niesom konzervatívny- registrované partnerstvá- dobre OK, možem súhlasiť- ale aby dve osoby vychovávali dieťa, to je na mňa príliš deviantné...
A má pravdu Alaya aj s tým nadávaním, vy si ani neviete predstaviť , čo to dieťa bude musieť prežívať v škole a vonku na ulici....No mňa osobne ked prezývali okuliarnik indický, tak už za to som mal nervy na dranc a nie ešte aby som mal dvoch otcov..., to už takáto zvrhlosť koho len može napadnúť ?
Jediná výnimka, ktorú by som bral, že by som mal 14,15,16, rokov a mal dve 20 ročné mamy- to by ešte šlo- inak nie :-)
No ako sa budú vnikať noví devianti keď dve rovnaké pohlavia sa nevedia funkčne oplodniť (zatiaľ)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Keď som bol malý chlapec škôlkár, tak ak som chcel na seba upútať pozornosť dievčaťa tak som jej spravil trocha zle, neskôr sa vymýšľali iné upútavacie hovadiny. dnes si pripadám ako ten škôlkár niekto sa snaží aby som mu venoval pozornosť ,tak mi hádže mínusky ak je to baba tak mi to nevadí že týmto spôsobom prejavuje ku mne náklonnosť, len ak je to chlap určite je to buzi a tých nemusím. ak je to pravda tak mi hneď flákne neužitočné ak nie v tomto príspevku tak sa mi bude určite chcieť zase zalíškať v inom príspevku. však mám pravdu pupuško.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
No ako sa budú vnikať noví devianti keď dve rovnaké pohlavia sa nevedia funkčne oplodniť (zatiaľ)
Možno vo Švédsku, Nórsku alebo v inej (akceptujúcej pomaly všetko) krajine snáď zmáknu aj to ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975
alaya1
Nemyslela som to v zmysle spoluzitia a harmonie v rodine,ale ziskania vzoru spravania. Ak aj mama a otec bude napr. muz- aky vzor spravania bude mat napr. dievca. Nehovorim ani o detskej tyranii spouziakov, ktoru psychicky slabsi jedinci nemusia zvladnut. Deti su neuprosne, akukolvek odchylku od standartu daju inemu dietatu poriadne vyzrat. A to sa jedna napr. o okuliare, zajakavost, tucnotu. Co bude s touto orientaciou rodicov.

Studie nepoznam, nevenujem sa homo parom. Ale ocakavam, ak to prejde, ze sa zacnem, lebo deti mi pribudne. To som presvedcena.
100% súhlas s Alayou, má plnú pravdu, ja sa len čudujem,že vlastne takáto deviaácia aj niekoho napadla- ten kto ma pozná tak vie,že niesom konzervatívny- registrované partnerstvá- dobre OK, možem súhlasiť- ale aby dve osoby vychovávali dieťa, to je na mňa príliš deviantné...
A má pravdu Alaya aj s tým nadávaním, vy si ani neviete predstaviť , čo to dieťa bude musieť prežívať v škole a vonku na ulici....No mňa osobne ked prezývali okuliarnik indický, tak už za to som mal nervy na dranc a nie ešte aby som mal dvoch otcov..., to už takáto zvrhlosť koho len može napadnúť ?
Jediná výnimka, ktorú by som bral, že by som mal 14,15,16, rokov a mal dve 20 ročné mamy- to by ešte šlo- inak nie :-)
daj to na tých 16 to by bola iná káva, toľko súrodencov by som si nasekal, lenže čo z toho ak by boli homo, by si len nefunkčne slintal
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Stanislav 1975
alaya1
Nemyslela som to v zmysle spoluzitia a harmonie v rodine,ale ziskania vzoru spravania. Ak aj mama a otec bude napr. muz- aky vzor spravania bude mat napr. dievca. Nehovorim ani o detskej tyranii spouziakov, ktoru psychicky slabsi jedinci nemusia zvladnut. Deti su neuprosne, akukolvek odchylku od standartu daju inemu dietatu poriadne vyzrat. A to sa jedna napr. o okuliare, zajakavost, tucnotu. Co bude s touto orientaciou rodicov.

Studie nepoznam, nevenujem sa homo parom. Ale ocakavam, ak to prejde, ze sa zacnem, lebo deti mi pribudne. To som presvedcena.
100% súhlas s Alayou, má plnú pravdu, ja sa len čudujem,že vlastne takáto deviaácia aj niekoho napadla- ten kto ma pozná tak vie,že niesom konzervatívny- registrované partnerstvá- dobre OK, možem súhlasiť- ale aby dve osoby vychovávali dieťa, to je na mňa príliš deviantné...
A má pravdu Alaya aj s tým nadávaním, vy si ani neviete predstaviť , čo to dieťa bude musieť prežívať v škole a vonku na ulici....No mňa osobne ked prezývali okuliarnik indický, tak už za to som mal nervy na dranc a nie ešte aby som mal dvoch otcov..., to už takáto zvrhlosť koho len može napadnúť ?
Jediná výnimka, ktorú by som bral, že by som mal 14,15,16, rokov a mal dve 20 ročné mamy- to by ešte šlo- inak nie :-)
daj to na tých 16 to by bola iná káva, toľko súrodencov by som si nasekal, lenže čo z toho ak by boli homo, by si len nefunkčne slintal
no dajte chlapci este raz tu o tej deviacii
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54
Keď som bol malý chlapec škôlkár, tak ak som chcel na seba upútať pozornosť dievčaťa tak som jej spravil trocha zle, neskôr sa vymýšľali iné upútavacie hovadiny. dnes si pripadám ako ten škôlkár niekto sa snaží aby som mu venoval pozornosť ,tak mi hádže mínusky ak je to baba tak mi to nevadí že týmto spôsobom prejavuje ku mne náklonnosť, len ak je to chlap určite je to buzi a tých nemusím. ak je to pravda tak mi hneď flákne neužitočné ak nie v tomto príspevku tak sa mi bude určite chcieť zase zalíškať v inom príspevku. však mám pravdu pupuško.
Palko, to si z toho nič nerob, z tých mínusiek :-), to sú tu všelijakí úchylaci, čo nič iné nerobia,len chodia, čumákujú a mínuskujú bez príčiny- to sú diagnostici
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať