Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
..každému sa páči niečo iné ..mne na ženách kopa nechutných svalov vadí...[/QUOTE]
Aj mne- žena by mala byť nežné, jemné stvorenie s útlym makkým telíčkom a nie nejaka hora svalov...[/QUOTE]

tak to by vám na gazdovstve určite nešlo,
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
willma
lujza.j
Oliw...hej strasne.......neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.
wilmuš

Na takýchto mám v aute vždy pripravený http://www.branse.sk/obusky-kalene
Decko mi ho nechce dat..mam obyc.firemny...ale pribudol mi boxer...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Petra Nová
Mňa potešilo, ak je to pravda, že EÚ plánuje postupné zrušenie sankcií voči Rusku.
Nemecký obchodný denník Deutsche Wirtschafts Nachrichten s odvolaním sa na americký The Wall Street Journal informuje, že v koridoroch moci Bruselu pripravili nejaký pracovný diskusný dokument obsahujúci návrhy oslabenia ekonomického nátlaku na Rusko.
To je dobrá správa. Čo ma v tomto článku naštvalo, to bolo jajkanie bývalého šéfa EK Romana Prodiho o tom, že Taliansko na sebe pocítilo katastrofické následky protiruských sankcií. Taliansky export do Ruska klesol o polovicu a naopak, americký export sa zvýšil. Amíci vedia, čo robia, preto tlačili ako diví na EÚ, aby postupne pritvrdzovali sankcie proti Rusku. A tak Európa postupne vytesňuje z rétoriky to povestné: že demokracia niečo stojí. Feri Šebej, Mesežnikov a Bútora musia roniť krokodílie slzy nad takou devalváciou demokracie v Európe.
tie sankcie boli hlupost od zaciatku-amíci čo sú astronomický zadlžený si posilnili svoj dolár na ukor eura a rubla-uplatnuju oni sankcie voci kazdej krajine ktora porusuje ci uz ludske alebo ine prava? -zakrocili voci Iraku,Syrii,Libyi a situacia je tam horsia ako bola,v prvych dvoch menovanych robi Islamsky stat genocidu a bojove aktivity amikov voci nim ne su az tak intenzivne a dosledne
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a je tragicke,ze slovanske narody ako rusi a ukrajinci sa nevedeli zbavit historickych animozit a nechali sa vtiahnut do nezmyselnej obcianskej vojny
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

korela
Oliwa
korela
taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
Zaujala si veľmi zvláštny postoj, ako vždy, keď spomeniem vo svojom príspevku nejaké dieťa. Jedno či obyčajné alebo niečím výnimočné a žiaľ, ani nepoznáš jeho pozadie a rodinné pomery, ale vždy musíš k tomu niečo dodať. Asi máš nejakú príčinu, je to ako červené súkno pre teba, neuralgický bod.
Poďme k veci. Ako si ju dovoľuješ ľutovať? Vieš aký je v Nórsku sociálny systém? Tam sa inak odoberajú deti ako u nás. Ty si myslíš, že by si to tam niekto vzal na svoje triko a riskoval svoju kariéru? Zo štábu? Veď to museli byťv prvom rade už nejaké prípravy. A či má dievča na sebe termo bielizeň, to prepáč, fakt nie je už tvoja starosť. Na to má predovšetkým svoju matku a nečaká na posudzovanie nejakej matky zo Slovenska. 3 min na pódiu vydrží. Neprišla z trópov, vystupovala vo svojej krajine.
A čo ideš poučovať jej rodičov či zvládne svet šoubiznisu? Je to ich dieťa, nie tvoje.
Keby mala prechladnúť a stratiť hlas, to by asi nikto z jej okolia neriskoval. V tomto prípade si dovolím povedať, prepáč, že máš úplne zbytočné lokálne starosti. Trochu sa povznes nad niektoré veci, pretože si mi niekoľkokrát odpovedala total materinským jazykom k veciam o ktorých si nemala ani šajnu. Ani som nereagovala, nebudem ti vysvetľovať pozadia rodín, ktoré nepoznáš. Pre teba by to boli i tak zbytočné informácie. Každý máme svoje deti a tam treba smerovať rodičovskú pozornosť a nepoučovať tu zbytočne.
???
Čo sa Ti robí, Korela? Nezaujala som žiadny postoj, napísala som len svoj názor, rovnako ako Ty alebo Pavol, alebo hocikto iný... Nespomínam si, že by som zvlášť reagovala na Tvoje príspevky, tobôž nie vždy... Nikdy si nevyberám príspevky podľa ich autora, ale obsahu... A ak Ti moje vadia, nečítaj ich... Nikoho neľutujem, nikoho nepoučujem. Zato od Teba sa mi dostalo poučenia až-až... Ako vieš napr., že som si nepozrela prostredie, z ktorého toto dievčatko pochádza? Sorry, nebola som u nich na návšteve doma, asi na rozdiel od Teba... Dám Ti dve rady:
1. prestaň ma analyzovať, posudzovať a poučovať - netušila som, že som predmetom Tvojho záujmu
2. neber seba a život tak vážne - naozaj si nespomínam, že by som za celé tie roky čo len jeden jediný raz natrafila na nejaký Tvoj príspevok, ktorý by ma potešil, pobavil alebo rozveselil. Žeby náhoda? Ale holt, každý sme nejaký...
Mimochodom, tiež sme sa snažili a snažíme o rozvoj potenciálu našich detí - napr. absolvovanie umeleckej školy v hre na klavíri nevynímajúc... Tu si sa parádne sekla, moja zlatá, a nielen tu... Ale to je fuk...
Pekný deň a dobrú noc. V poslednom čase toho nejako veľa nenaspíš...
Neunúvaj sa s odpoveďou, reagovať nebudem. Viem využiť svoj čas aj užitočnejšie...
Naposledy upravil Oliwa : 15.01.15 at 15:38
3 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri
Petra Nová
Mňa potešilo, ak je to pravda, že EÚ plánuje postupné zrušenie sankcií voči Rusku.
Nemecký obchodný denník Deutsche Wirtschafts Nachrichten s odvolaním sa na americký The Wall Street Journal informuje, že v koridoroch moci Bruselu pripravili nejaký pracovný diskusný dokument obsahujúci návrhy oslabenia ekonomického nátlaku na Rusko.
To je dobrá správa. Čo ma v tomto článku naštvalo, to bolo jajkanie bývalého šéfa EK Romana Prodiho o tom, že Taliansko na sebe pocítilo katastrofické následky protiruských sankcií. Taliansky export do Ruska klesol o polovicu a naopak, americký export sa zvýšil. Amíci vedia, čo robia, preto tlačili ako diví na EÚ, aby postupne pritvrdzovali sankcie proti Rusku. A tak Európa postupne vytesňuje z rétoriky to povestné: že demokracia niečo stojí. Feri Šebej, Mesežnikov a Bútora musia roniť krokodílie slzy nad takou devalváciou demokracie v Európe.
tie sankcie boli hlupost od zaciatku-amíci čo sú astronomický zadlžený si posilnili svoj dolár na ukor eura a rubla-uplatnuju oni sankcie voci kazdej krajine ktora porusuje ci uz ludske alebo ine prava? -zakrocili voci Iraku,Syrii,Libyi a situacia je tam horsia ako bola,v prvych dvoch menovanych robi Islamsky stat genocidu a bojove aktivity amikov voci nim ne su az tak intenzivne a dosledne
Neviem prečo, ale vždy si spomeniem na signatárov charty 77 a signatárov anticharty 77(všetcich odsúdili ani nevedeli prečo), na členov KSČ a ich postoj ku kresťanom(všetci boli proti kresťanom ale väčšina sa nechala krstiť sobášiť a pochovávať a tolerovalo sa to u iných) a na jednomyseľný postoj politikov EU proti Rusku.
a na Štepkovu hru " Vygumuj a napíš" "To my nie to oni to my sme museli takto...."
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Petra Nová
Fakt neviem, či ma táto správa skôr potešila, alebo nepotešila: Vraj viaceré televízie odmietli poskytnúť svoj vysielací priestor pre reklamnú kampaň k pripravovanému referendu, ktorú si platí Aliancia za rodinu. A prečo nepotešilo? Lebo mi vŕta v hlave odkiaľ Aliancia získala toľko peňazí, aby si mohla dovoliť zaplatiť masívnu TV kampaň pred referendom.
a skade beru prachy LGBT,??? ved roky tu vymyvaju mozgy, prekrucaju, manipuluju, dehonestuju, urazaju,nalepkuju,korumpuju od politikov cez media,umelcov atd,organizuje gay pride za to co ani k zakladnym pravam nepatri /sobase,adopcie,homoučivo/-poznam par gayov co sa im samym nepaci ten cirkus co predvadzaju kralovsky plateny aktivisti a propagandisticky manipulatori
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

buchač
willma
lujza.j
Oliw...hej strasne.......neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
Keď vidím v závese vozidlo kuriérskej služby, alebo akúkoľvek dodávku okamžite sa ťahám čo najviac vpravo - jazdia ako šialenci - len stihnúť čo najviac. Možno za to nemôžu - čas a zamestnávateľ - vlastne čo kecám - veď oni sú živnostníci - tlačí.Za volantom sú prevažne mladí frkani, ktorí si myslia, že ojebabrú smrť a nie vždy im to vyjde a potom berú zo sebou aj nevinných.
wilmuš

Na takýchto mám v aute vždy pripravený http://www.branse.sk/obusky-kalene
joooj ja som slabé žieňa - ja si len zahreším za volantom , ale keď sa riadne rozbehnem, tak potom varúúúj
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Bacha, trisestri, veľký brat bdie! Lebo však chcú nám predať vrtuľníky za lacný peniaz, aj zastavili výstavbu plynovodu Južné prepojenie, ktorý nám nehral do karát, aj ďalšie milodary nám isto ponúknu za poslušnosť. Len s tým plynom sa akosi prerátali, Rusi idú budovať nový plynovod do Turecka a americký bridlicový plyn sa ukázal ako bublina, s ktorou majú len problémy. Neboj, s tými novými vrtuľníkmi pôjdeme im pomôcť bojovať proti islamu, vrtuľa pri vrtuli.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Oliwa
korela
Oliwa
korela
taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
Zaujala si veľmi zvláštny postoj, ako vždy, keď spomeniem vo svojom príspevku nejaké dieťa. Jedno či obyčajné alebo niečím výnimočné a žiaľ, ani nepoznáš jeho pozadie a rodinné pomery, ale vždy musíš k tomu niečo dodať. Asi máš nejakú príčinu, je to ako červené súkno pre teba, neuralgický bod.
Poďme k veci. Ako si ju dovoľuješ ľutovať? Vieš aký je v Nórsku sociálny systém? Tam sa inak odoberajú deti ako u nás. Ty si myslíš, že by si to tam niekto vzal na svoje triko a riskoval svoju kariéru? Zo štábu? Veď to museli byťv prvom rade už nejaké prípravy. A či má dievča na sebe termo bielizeň, to prepáč, fakt nie je už tvoja starosť. Na to má predovšetkým svoju matku a nečaká na posudzovanie nejakej matky zo Slovenska. 3 min na pódiu vydrží. Neprišla z trópov, vystupovala vo svojej krajine.
A čo ideš poučovať jej rodičov či zvládne svet šoubiznisu? Je to ich dieťa, nie tvoje.
Keby mala prechladnúť a stratiť hlas, to by asi nikto z jej okolia neriskoval. V tomto prípade si dovolím povedať, prepáč, že máš úplne zbytočné lokálne starosti. Trochu sa povznes nad niektoré veci, pretože si mi niekoľkokrát odpovedala total materinským jazykom k veciam o ktorých si nemala ani šajnu. Ani som nereagovala, nebudem ti vysvetľovať pozadia rodín, ktoré nepoznáš. Pre teba by to boli i tak zbytočné informácie. Každý máme svoje deti a tam treba smerovať rodičovskú pozornosť a nepoučovať tu zbytočne.
???
Čo sa Ti robí, Korela? Nezaujala som žiadny postoj, napísala som len svoj názor, rovnako ako Ty alebo Pavol, alebo hocikto iný... Nespomínam si, že by som zvlášť reagovala na Tvoje príspevky, tobôž nie vždy... Nikdy si nevyberám príspevky podľa ich autora, ale obsahu... A ak Ti moje vadia, nečítaj ich... Nikoho neľutujem, nikoho nepoučujem. Zato od Teba sa mi dostalo poučenia až-až... Ako vieš napr., že som si nepozrela prostredie, z ktorého toto dievčatko pochádza? Sorry, nebola som u nich na návšteve doma, asi na rozdiel od Teba... Dám Ti dve rady:
1. prestaň ma analyzovať, posudzovať a poučovať - netušila som, že som predmetom Tvojho záujmu
2. neber seba a život tak vážne - naozaj si nespomínam, že by som za celé tie roky čo len jeden jediný raz natrafila na nejaký Tvoj príspevok, ktorý by ma potešil, pobavil alebo rozveselil. Ale holt, každý sme nejaký...
Mimochodom, tiež sme sa snažili a snažíme o rozvoj potenciálu našich detí - absolvovanie umeleckej školy v hry na klavíri nevynímajúc...
Pekný deň a dobrú noc. V poslednom čase toho nejako veľa nenaspíš...
Neunúvaj sa s odpoveďou, reagovať nebudem. Viem využiť svoj čas aj užitočnejšie...
Vidíš, a zasa sa staráš o to, o čo sa vôbec nemusíš.
Bod 1. nanamýšľaj si, ja reagujem na tvoje príspevky od veci.
Bod. 2 detto
Čo ťa do toho, koľko ja a kedy spím. Hlavne že spím dobre a tak dlho ako chcem ja.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

trisestri
a skade beru prachy LGBT,??? ved roky tu vymyvaju mozgy, prekrucaju, manipuluju, dehonestuju, urazaju,nalepkuju,korumpuju od politikov cez media,umelcov atd,organizuje gay pride za to co ani k zakladnym pravam nepatri /sobase,adopcie,homoučivo/-poznam par gayov co sa im samym nepaci ten cirkus co predvadzaju kralovsky plateny aktivisti a propagandisticky manipulatori
Možnože je pre mňa už trochu prineskoro. Inak sa votriem do nejakej mimovládky, naučila by som sa pár fráz a prebahnila tam zvyšok života.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Petra Nová
Bacha, trisestri, veľký brat bdie! Lebo však chcú nám predať vrtuľníky za lacný peniaz, aj zastavili výstavbu plynovodu Južné prepojenie, ktorý nám nehral do karát, aj ďalšie milodary nám isto ponúknu za poslušnosť. Len s tým plynom sa akosi prerátali, Rusi idú budovať nový plynovod do Turecka a americký bridlicový plyn sa ukázal ako bublina, s ktorou majú len problémy. Neboj, s tými novými vrtuľníkmi pôjdeme im pomôcť bojovať proti islamu, vrtuľa pri vrtuli.
len ako vyberú nekorupčne z troch najlacnejších ponúk(jeden výrobca, jeden armádny americký sklad) to som zvedavý ako bude jačať Matovič aj s Lipšicom
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pavol54
len ako vyberú nekorupčne z troch najlacnejších ponúk(jeden výrobca, jeden armádny americký sklad) to som zvedavý ako bude jačať Matovič aj s Lipšicom
Ja si ti zas myslím, že postupne všetci zatíchnu. Lebo USA! Presvedčia všetkých, že tam je všetko transparentné, nekorupčné.
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Keď už som pri vrtuľníkoch, tak spomienka na film The Deer Hunter z čias Vietnamskej vojny a jej ústrednú melódiu.

2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Oliwa
korela
taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
Zaujala si veľmi zvláštny postoj, ako vždy, keď spomeniem vo svojom príspevku nejaké dieťa. Jedno či obyčajné alebo niečím výnimočné a žiaľ, ani nepoznáš jeho pozadie a rodinné pomery, ale vždy musíš k tomu niečo dodať. Asi máš nejakú príčinu, je to ako červené súkno pre teba, neuralgický bod.
Poďme k veci. Ako si ju dovoľuješ ľutovať? Vieš aký je v Nórsku sociálny systém? Tam sa inak odoberajú deti ako u nás. Ty si myslíš, že by si to tam niekto vzal na svoje triko a riskoval svoju kariéru? Zo štábu? Veď to museli byťv prvom rade už nejaké prípravy. A či má dievča na sebe termo bielizeň, to prepáč, fakt nie je už tvoja starosť. Na to má predovšetkým svoju matku a nečaká na posudzovanie nejakej matky zo Slovenska. 3 min na pódiu vydrží. Neprišla z trópov, vystupovala vo svojej krajine.
A čo ideš poučovať jej rodičov či zvládne svet šoubiznisu? Je to ich dieťa, nie tvoje.
Keby mala prechladnúť a stratiť hlas, to by asi nikto z jej okolia neriskoval. V tomto prípade si dovolím povedať, prepáč, že máš úplne zbytočné lokálne starosti. Trochu sa povznes nad niektoré veci, pretože si mi niekoľkokrát odpovedala total materinským jazykom k veciam o ktorých si nemala ani šajnu. Ani som nereagovala, nebudem ti vysvetľovať pozadia rodín, ktoré nepoznáš. Pre teba by to boli i tak zbytočné informácie. Každý máme svoje deti a tam treba smerovať rodičovskú pozornosť a nepoučovať tu zbytočne.
tak prečo tu poučuješ ??
3 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Mne dnes nenahnevalo nic. Teda aj sa chystalo, ale som sa nedal
3 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes prišla moja 3/4 z práce - rehlila sa. Včera som jej lajstrá vytlačil (i pre jej kolegyne), jej direchtorka sa pýtala, že "Odkiaľ to máte ?!" (sama to nevedela ani nájsť.... písal som skôr).
Takže letefón od mojej 3/4 - že odkiaľ som to stiahol, bo direchtorka je lempa, ktoré nič nevie nájsť.... (jej slová).....
A ešte niečo .... potom volali zriaďovateľovi .... odpoveď bola, že oni sa tým nebudú zaoberať..... (to akože papiere príjmu, ale to je všetko.....).
No ešte bude veselo, pretože celkovo 8 ľudí v škôlke má na toto nárok.....a mesto na to kašle....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa
korela

2. neber seba a život tak vážne -
Doplním...teda ak môžem vstúpiť do debaty...
------------------------------------
Nie iba korela, takých je tu viacero...
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti, nebojim sa povedat, neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri senior manageri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Naposledy upravil taiko : 15.01.15 at 17:24
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
a predsa ma dnes nieco rozculilo.
1. Ten uchylny deviant v sutane, prepytujem, katolicky knaz z Nevidzian dostal len podmienku.
2. Niektori spoluobcania chudobni duchom vinia z celeho incidentu 11 rocne dievca.

Je to absurdne a zaroven tragicke. Len neviem, ci je vacsi zvrhlik ten uchylny farar, alebo ti nebojim sa povedat neuveritelne hlupi spoluobcania, ktori ho obhajuju. Som zvedavy co teda ctihodni pastieri budu robit s tym Ciernym Petrom, co im v rukach ostal, ked svatska moc takto bezprecedentne zlyhala.
Nuž čo? Slovenský hon na čarodejnice..... Slovenskí pobožní svätuškári vždy veria svojmu pastierovi v sutane, i keby samotný diabol to bol......i keby zabil...... veď to predsa svätý muž.....on predsa to urobiť nemohol..... klapky na očiach, sväté písmo pod vankúšom......
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať