Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sa musel čudovať ,že či nejaká travesty šou nebude...šak sisa už úplný siso
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
sa musel čudovať ,že či nejaká travesty šou nebude...šak sisa už úplný siso
...a sisos je vystrihnutý jak z gay žurnálu...
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kto tu spominal Rapid Life,?,ak myslena komercna poistovna
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejemtaku traposinu som dlho nevidela
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejemtaku traposinu som dlho nevidela
Ty tomu proste nerozumieš....

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
buchač
Anika61
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejemtaku traposinu som dlho nevidela
Ty tomu proste nerozumieš....

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne ved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
buchač
Anika61
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejemtaku traposinu som dlho nevidela
Ty tomu proste nerozumieš....

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne ved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii
Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
buchač
Anika61
buchač
Anika61
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejemtaku traposinu som dlho nevidela
Ty tomu proste nerozumieš....

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne ved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii
Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...
Jezinkote este aj ty zacni sitovata sa picnem:
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Anika61
buchač
Anika61
buchač
Anika61
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejemtaku traposinu som dlho nevidela
Ty tomu proste nerozumieš....

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne ved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii
Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...
Jezinkote este aj ty zacni sitovata sa picnem:
Babovřesky tiež boli v ... Anika, nevrieskaj ... ako ... bábo ...
1 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
sito
Anika61
buchač
Anika61
buchač
Anika61
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejemtaku traposinu som dlho nevidela
Ty tomu proste nerozumieš....

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne ved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii
Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...
Jezinkote este aj ty zacni sitovata sa picnem:
Babovřesky tiež boli v ... Anika, nevrieskaj ... ako ... bábo ...
Jeeeej ahoj...nespis
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Anika61
sito
Anika61
buchač
Anika61
buchač
Anika61
Pozeram Babovresky.....a vyse hodiy cakam,ze kedy sa zasmejemtaku traposinu som dlho nevidela
Ty tomu proste nerozumieš....

Ty vole....Dyť je to klasickej českej humor, že jo ...
No jasne ved je to zlatanina vsetkych Troskovych komedii
Šak z každej trosky trošku a vznikne troska ďalšej trošky ...

...a ďalšia troska trošky je už nafilmovaná...
Jezinkote este aj ty zacni sitovata sa picnem:
Babovřesky tiež boli v ... Anika, nevrieskaj ... ako ... bábo ...
Jeeeej ahoj...nespis
Ešte nie, ale už idem. Ešte si povrieskaj ... Alebo, posituj, tu ...
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

potešil Kusturica
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
korduľa
dlhsie som hladala temu, kde zadat moj prispevok a nakoniec mi prisla tato tema ako najvhodnejsia. robim mzdy externe, niekedy to nie je sranda, hlavne ked som pod tlakom, lebo ludia cakaju na peniaze a odo mna sa ocakava promtne spracovanie v priebehu jedneho dna - niekedy hodin. aj tak sa vzdy snazim to po sebe niekolkokrat prejst... no dnes sa mi obzvalst "zadarilo". urobila som taku hlupu chybu, ze by som sa najradsej prefackala. v podstate viem, ze sa to da vyriesit bez vacsich problem, ale aj tak ma to dost vzalo. chcela by som vediet, ci aj vam stale, ze ste sa pomylili, ako reaguje druha strana,ale hlavne ako to zvladate. ja teda dost zle, viem ze kazdy je len clovek, ale druha strana ma ocakavania ine, ako ze obcas sa moze stat chyba. som z toho v dost velkom strese, aj ked sa snazim pozerat na to nestrannne a v zmysle vsetkych sebarozvojovych priruciek, ale dost ma to vzdy trapi aj niekolko dni.
No šak sa prefackaj, líčko potom pohladkaj .... a makaj.... - veď i ten počítač je len človek, môže sa pomýliť........
Tak tento chlapík by sa asi najradšej v danej chvíli prefackal. Pointa pre tých, čo nevedia EN.
Moderátor si pozval Kidman ako hostku do svojej show, a rozhovor uviedol slovami, že odvtedy čo sme sa videli naposledy, sme sa vlastne nevideli. A to bolo pred mnohými rokmi. On išiel v NY po ulici a volá mu kamarát, že je práve s Kidman a že či k nemu môžu prísť. Obaja vraj boli vtedy single a kamarát, čo išiel s Kidman ich chcel zoznámiť. Tento moderátor, kt. bol už vtedy známy, netušil, že ide vlastne o rande a teraz sa mu s tým priznala. Preto tak reaguje. Strašne mu prišlo ľúto to, že mala oňho záujem a on to nevnímal, lebo mal pred ňou veľký rešpekt. Vraj ani necekol, bol v teplákoch so šiltovkou a ešte začal hrať hru na PC, no úplný trapas a teraz to v dobrom spomínajú a s nadhľadom, keďže sú obaja šťastne ženatý/vydatá a majú deti.
Ona si ešte pamätala, čo mal v chladničke. Kamarát ich tam nechal ešte aj samých. Proste prepásol príležitosť. Je to celé krásne autentické a spontánne, najradšej by sa videl pod zemou. Tak to je fakt situácia min. na prefackanie, že to nepochopil. Ak si to pozriete, netreba vedieť ani jazyk, je to jasné. Mne sa páči najviac, ako ho to zaskočilo, zostal ako moderátor mimo, červenal sa, prestal si kontrolovať reč tela, ťápal dlaňami o stôl, niekoľkokrát obaja vošli do bubliny druhého, nakoniec i letmý telesný kontakt, akoby tá iskra tam ešte stále bola. Ona spomenula, že pri pozvaní do show sa spýtala svojho manžela, či môže túto historku porozprávať. A nebolo treba ani scenár, on jej poskytol nechtiac priestor už svojini úvodnými slovami.
Inak je o 8 r. mladší od nej, jeho žena má agentúru s Aniston, a ona má rodinu s Urbanom, country spevákom.
Podľa mňa to stojí zato si pozrieť. Niekto i viackrát, ako ja.

4 2
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="korela"]
Určite má každý vo svojom živote za sebou nejakú takú situáciu.Mňa napadlo to,čo som pred časom dala do citátov,keď mi 80-ročná suseda na moju otázku,ako by zhodnotila svoj život,odpovedala,že "človek má v živote ľutovať len to,čo neurobil,nie to,čo urobil".
A ako sa hovorí v susednom Česku -průpovídka - život šance nevracia,platí na 100%.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Podľa mňa to stojí zato si pozrieť. Niekto i viackrát, ako ja.
Podľa popisu ???

...ani raz.
Nevraviac už o tom "ich" humore... HAHAHA...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
misoft
korduľa
dlhsie som hladala temu, kde zadat moj prispevok a nakoniec mi prisla tato tema ako najvhodnejsia. robim mzdy externe, niekedy to nie je sranda, hlavne ked som pod tlakom, lebo ludia cakaju na peniaze a odo mna sa ocakava promtne spracovanie v priebehu jedneho dna - niekedy hodin. aj tak sa vzdy snazim to po sebe niekolkokrat prejst... no dnes sa mi obzvalst "zadarilo". urobila som taku hlupu chybu, ze by som sa najradsej prefackala. v podstate viem, ze sa to da vyriesit bez vacsich problem, ale aj tak ma to dost vzalo. chcela by som vediet, ci aj vam stale, ze ste sa pomylili, ako reaguje druha strana,ale hlavne ako to zvladate. ja teda dost zle, viem ze kazdy je len clovek, ale druha strana ma ocakavania ine, ako ze obcas sa moze stat chyba. som z toho v dost velkom strese, aj ked sa snazim pozerat na to nestrannne a v zmysle vsetkych sebarozvojovych priruciek, ale dost ma to vzdy trapi aj niekolko dni.
No šak sa prefackaj, líčko potom pohladkaj .... a makaj.... - veď i ten počítač je len človek, môže sa pomýliť........
Tak tento chlapík by sa asi najradšej v danej chvíli prefackal. Pointa pre tých, čo nevedia EN.
Moderátor si pozval Kidman ako hostku do svojej show, a rozhovor uviedol slovami, že odvtedy čo sme sa videli naposledy, sme sa vlastne nevideli. A to bolo pred mnohými rokmi. On išiel v NY po ulici a volá mu kamarát, že je práve s Kidman a že či k nemu môžu prísť. Obaja vraj boli vtedy single a kamarát, čo išiel s Kidman ich chcel zoznámiť. Tento moderátor, kt. bol už vtedy známy, netušil, že ide vlastne o rande a teraz sa mu s tým priznala. Preto tak reaguje. Strašne mu prišlo ľúto to, že mala oňho záujem a on to nevnímal, lebo mal pred ňou veľký rešpekt. Vraj ani necekol, bol v teplákoch so šiltovkou a ešte začal hrať hru na PC, no úplný trapas a teraz to v dobrom spomínajú a s nadhľadom, keďže sú obaja šťastne ženatý/vydatá a majú deti.
Ona si ešte pamätala, čo mal v chladničke. Kamarát ich tam nechal ešte aj samých. Proste prepásol príležitosť. Je to celé krásne autentické a spontánne, najradšej by sa videl pod zemou. Tak to je fakt situácia min. na prefackanie, že to nepochopil. Ak si to pozriete, netreba vedieť ani jazyk, je to jasné. Mne sa páči najviac, ako ho to zaskočilo, zostal ako moderátor mimo, červenal sa, prestal si kontrolovať reč tela, ťápal dlaňami o stôl, niekoľkokrát obaja vošli do bubliny druhého, nakoniec i letmý telesný kontakt, akoby tá iskra tam ešte stále bola. Ona spomenula, že pri pozvaní do show sa spýtala svojho manžela, či môže túto historku porozprávať. A nebolo treba ani scenár, on jej poskytol nechtiac priestor už svojini úvodnými slovami.
Inak je o 8 r. mladší od nej, jeho žena má agentúru s Aniston, a ona má rodinu s Urbanom, country spevákom.
Podľa mňa to stojí zato si pozrieť. Niekto i viackrát, ako ja.
jesus mariija, dost dobre. Toto sa da nazvat ze epic fail.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.cas.sk/clanok/304818/auta...-podlahla.html
Skoro kazdy chodec v tmavom obleceni.....oni si vobec neuvedomuju,ze ich nie je vidno...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
http://www.cas.sk/clanok/304818/auta...-podlahla.html
Skoro kazdy chodec v tmavom obleceni.....oni si vobec neuvedomuju,ze ich nie je vidno...
Asi takto: tá chodkyňa na neosvetelnom úseku - tam vodič má málo možnosti (ak ten chodec je čierny ako noc)
Ale na osvetlenom priechode - tak to už je jasné - toto môže vodič predvídať....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
lujza.j
http://www.cas.sk/clanok/304818/auta...-podlahla.html
Skoro kazdy chodec v tmavom obleceni.....oni si vobec neuvedomuju,ze ich nie je vidno...
Asi takto: tá chodkyňa na neosvetelnom úseku - tam vodič má málo možnosti (ak ten chodec je čierny ako noc)
Ale na osvetlenom priechode - tak to už je jasné - toto môže vodič predvídať....
Moze...jasne....ale vies oni sa zjavia ja mam z chodcov paniku....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....a preto ja chodím cez priechody (vo väčšine).... ak ide vozidlo, tak sa nehrniem ako baran, musím vidieť to, že vodič ma registruje (a často ti dajú signál, gesto, zastavia), aby som prešiel (samo sebou - podobné gesto ako poďakovanie je i odo mňa).
A výsledok: vodič sa nerozčuľuje, skôr sa na mňa usmeje...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať