Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa
korela
taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
To ako keď v zime išli vítať papalášov deti v pionierskych košeliach a nám bolo v kabátoch zima
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
evuš
pmajap
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci
http://www.cas.sk/galeria/437773/zor...avistou?foto=1
..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením !
mne sa páči, vymakaná, je za tým kopa tvrdej roboty nie len nejaké šminky, silikóny či fotošopy. Len nemá každý na to predpoklady a ani disciplínu.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

TOP


0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pavol54
Oliwa
korela
taiko
misoft
Hmmmm.... Ples v opere...... otváral Rick Astley - i zaspieval. Otázka je - koľko zobral?
Predpokladám 6-miestne číslo....
vidis, mal si sa lepsie ucit, aj Ty by si bol spevak
Toto dievčatko sa stalo hviezdou na začiatku školskej dochádzky. V Nórsku.
Vždy ju nastajlujú do bielych jednoduchých šiat, spieva bosá, narodená 10.1.2006
Angelina Jordan

a mnoho ďalších
Má chlieb v rukách už dnes.
Len aby ho mala, aj keď bude dospelá...
Prežiť detstvo na pódiách nie je príprava na reálny život - to je príprava na šoubiznis. A šoubiznis nie je reálny svet, resp. nie každý to zvládne...
Je to na jej rodičoch, ako s jej talentom a detstvom naložia, aby zvládla život, keď bude dospelá...
Keď to video pozerám ako matka, tak vidím, ako sú všetci naobliekaní, vetrovky, kabáty, čiapky, šály /Malalu Júsufzaj nevynímajúc/, a ona prostovlasá v bielych šatočkách. Dúfam, že boli aspoň nejaké termo a že nespievala bosá... Lebo keď som zbadala tie zakotvené lode, tak pár metrov od mora - to musel byť riadny chlad... Žeby začali jej rodičia s otužovaním?
Chápem, že držiteľov Nobelovej ceny si chceli Nóri uctiť, ale prečo to muselo byť v takej zime práve v prístave a prečo by na to malo doplatiť 9 ročné dievčatko minimálne prechladnutím...
To ako keď v zime išli vítať papalášov deti v pionierskych košeliach a nám bolo v kabátoch zima
A Husák na tribúne mal baranicu a kožušinový limec...
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

bettylou
evuš
pmajap
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci
http://www.cas.sk/galeria/437773/zor...avistou?foto=1
..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením !
mne sa páči, vymakaná, je za tým kopa tvrdej roboty nie len nejaké šminky, silikóny či fotošopy. Len nemá každý na to predpoklady a ani disciplínu.
..každému sa páči niečo iné ..mne na ženách kopa nechutných svalov vadí...
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evuš
bettylou
evuš
pmajap
už nemám komplex, že som vychudnutá, sú aj horšie veci
http://www.cas.sk/galeria/437773/zor...avistou?foto=1
..zblednúť závisťou ??? Ja teda skôr zdesením !
mne sa páči, vymakaná, je za tým kopa tvrdej roboty nie len nejaké šminky, silikóny či fotošopy. Len nemá každý na to predpoklady a ani disciplínu.
..každému sa páči niečo iné ..mne na ženách kopa nechutných svalov vadí...
Aj mne- žena by mala byť nežné, jemné stvorenie s útlym makkým telíčkom a nie nejaka hora svalov...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Toto ja prudko možem- od 01.00 slzy v očiach- milujem Rusko, milujem matriošky, milujem Putina, milujem Allu Pugačevu, milujem Sergeja Lavrova- milujem všetko ruské....


4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zena ak to prezenie s cvicenim- svalmi a prekroci to nejaku esteticku hranicu ...teda pre moje oko.....tak sa mi to nepaci.....to iste.aj u chlapov.....niektori su az nechutni....
Kazdy sport je drina a disciplina....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stando....mas doma matriošku?.... Strasne sa mi pacia....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Stanislav 1975
Toto ja prudko možem- od 01.00 slzy v očiach- milujem Rusko, milujem matriošky, milujem Putina, milujem Allu Pugačevu, milujem Sergeja Lavrova- milujem všetko ruské....


No snad trocha lasky nechaj aj svojej rodine
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/10/1450353/FOTO...tvo-zranenych-
Takto si tu jazdime....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lui, a celevritná lekárka sa vyhne prísnemu trestu. Smutné, že nie všetci sme pred zákonom rovnako rovní.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alaya1
Stanislav 1975
Toto ja prudko možem- od 01.00 slzy v očiach- milujem Rusko, milujem matriošky, milujem Putina, milujem Allu Pugačevu, milujem Sergeja Lavrova- milujem všetko ruské....


No snad trocha lasky nechaj aj svojej rodine
Není SUPER ? Inak teraz si našla nejakého 25 ročného zajačika :-)

0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To je strašné ... Keď si predstavím, že ten vodič ráno odchádzal do roboty z nejakej rodiny, od manželky, od detí... a už ho neuvidia... Nechcem, aby to vyznelo sarkasticky, ale príbuzným nebude dopriate ani sa s ním naposledy rozlúčiť, pohladkať ruku či objať... To je hrozné...
Pri takýchto nehodách obdivujem všetkých, čo sú pri zásahu - hasiči, lekári, policajti, záchranári... Na to treba mať náturu...Aj keď v tomto prípade, žiaľ, niet koho zachrániť... To auto je ako krabička, rozstrihnutá nožnicami... Šialené...
Nechcela by som byť ani na mieste toho vodiča kamióna...

A pritom dnes tak krásne u nás svieti slnko...
Naposledy upravil Oliwa : 15.01.15 at 11:00
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

by ma zaujimal zdroje tych ,,inych prijmov,, ktore Fico nemal na rozdiel od kolegov,tož on je skromny http://janozatko.blog.sme.sk/c/37112...a.html?ref=tit
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa
To je strašné... Keď si predstavím, že ten vodič ráno odchádzal do roboty z nejakej rodiny, od manželky, od detí... a už ho neuvidia... Nechcem, aby to vyznelo sarkasticky, ale veď nebude ani čo dať do truhly... Pri takýchto nehodách obdivujem všetkých, čo sú pri zásahu - hasiči, lekári, policajti, záchranári... Na to treba mať náturu...Aj keď v tomto prípade, žiaľ, niet koho zachrániť... To auto je ako krabička, rozstrihnutá nožnicami... Šialené...
S tým ale treba počítať, a najma v dnešnej divokej dobe- nikdy nikto nevie, keď ráno odchádza z domu , či sa ešte večer vráti...., taká je dnešná doba- dnes sme tu, zajtra tu už nemusíme byť, pár ľudí si chvílku poplače, ale svet sa bude točiť ďalej, Dunaj bude tiecť aj naďalej- išlo to tu bez nás pred naším narodením, pojde to bez nás aj po našej smrti..., všetci sme len číslo do štatistiky...
Dneska si vychutnávame pekné ráno, rannú rosu- zajtra nám možu dať dat v márnici štítok na nohu bosú...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanko, nedá sa to zvalovať na dobu, stále je to len a len o ľuďoch. A je smutné, že v posledných časoch si niektorí neuvedomujú cenu ľudského života. Neviem, či by si to zvaľoval na dobu, ak by sa ťa to bytostne dotýkalo.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliw...hej strasne.......neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety
Stanko, nedá sa to zvalovať na dobu, stále je to len a len o ľuďoch. A je smutné, že v posledných časoch si niektorí neuvedomujú cenu ľudského života.
Majka, ale tí ľudia píšu inú novú dobu..., niektorí mi nadávajú do komunistov a neviem čoho ešte ešte- ale za komunistov boli medziľudské vzťahy neporovnateľné s touto dobou..., Ľudia sa zhoršujú a lepšie to už ani nebude, každý si ide cez mrtvoly, ale troška to aj chápem, lebo slušní, dobrí ľudia v dnešnom svete už asi nemajú šancu preraziť- dnes, čím si vačších zloduch, tým sa máš lepšie...a hovorím, lepšie to už nebude...,ale ja to tu už nejakých tých 25 rokov vydržím :-)-ak boh dá...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j
Oliw...hej strasne.......neviem ci si niekedy vsimla ako napr.kurieri jazdia....presne takto...natlaceny kazdemu v zadku....a nie len oni....kazdy sa len a len ponahla....
Neviem či kurieri, tých som si nevšímal doteraz, ale najvačší vagabundi, postihovia, úchyláci sú KAMIONISTI, česť výnimkam...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať