Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
taiko
kopretinka
už dlhšiu dobu ma ser........štve ntb. A teraz ešte aj myš zdochla,najradšej by som ho vyšmarila von oknom.Ale keďže nemám sponzora,tak nič.
A coze mas za problemy? Skus opisat vsrtko co sa deje, mozno najedem chybu. Aj starsi NTB musi fungovat ak je dobre nainstalovany a nakonfigurovany.
mrzne a je strašne pomalý,už som ho kontrolovala,žiadny bordel v ńom nie je.
Co sme kontolovali? Aj vadne sektory na disku a fragmentaciu? Aj docasne subory sme pomazali? Aj cookies sme pomazali? A keby sme ho preinstalovalim kompletne na novo?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
Pre alyau, pre istotu, mám ťa na neželaných, aby si nezabudla. :-)
Chvala Panu Bohu.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a vraj my zaostaly a blby narod--- http://www.cas.sk/clanok/307261/zaka...paign=HP-new2#
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

netreba sa len do hypermarketov navážať......
http://www.cas.sk/clanok/306383/male...po-zaruke.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela



Tak to skráťte. Je to na zbláznenie.
Takto sa to robí. Len je potrebné "vyeditovať" - vymazať tie zbytočné QUOTE
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
arizona
Boze, kto to zaviedol taketo nekonecne citacie????
Ved to je na zblaznenie,docitat prispevok a najst koniec ...
pravda, neuvedomil som si. Co sa dalo, je opravene. Nechal som vsade len jedno citovanie.
Naposledy upravil taiko : 08.02.15 at 13:28
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko
Co sme kontolovali? Aj vadne sektory na disku a fragmentaciu? Aj docasne subory sme pomazali? Aj cookies sme pomazali? A keby sme ho preinstalovalim kompletne na novo?
aj aj aj.....keď som naposledy chcela defragmentovať,tak mi napísalo,že nie je čo.....
už len preinštalovať asi.......ale to nechcem.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
tai...može aj starší...ale na mojho starca som už nemala nervy....prehrial sa a vypol.....pomalosť to bolo to najmenej.....žiadne video nehrozilo...hudba nič.....
teraz si zvykám na nt od decka....tu všetko ok len niektoré písmenká reagujú v určitej časti tlačidla....
no to hej, ak nefunguje ventilator, tak ho treba vymenit. Nemusi sa hned cely NTB kupovat. Ventilator stoji par EUR
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
taiko
Co sme kontolovali? Aj vadne sektory na disku a fragmentaciu? Aj docasne subory sme pomazali? Aj cookies sme pomazali? A keby sme ho preinstalovalim kompletne na novo?
aj aj aj.....keď som naposledy chcela defragmentovať,tak mi napísalo,že nie je čo.....
už len preinštalovať asi.......ale to nechcem.
Preco nie? radsej sa budes rozculovat?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

lujza.j
výnimočne pozerám za 5 min 12 o referende...tí čo boli .....sú odvážni a nebáli sa...fúha a čoho sa mali...prečo sú odvážni.....
Odvaha zo mňa priam vyvierala, bola som, hlasovala som a čo? Život ide ďalej
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

taiko
kopretinka
taiko
Co sme kontolovali? Aj vadne sektory na disku a fragmentaciu? Aj docasne subory sme pomazali? Aj cookies sme pomazali? A keby sme ho preinstalovalim kompletne na novo?
aj aj aj.....keď som naposledy chcela defragmentovať,tak mi napísalo,že nie je čo.....
už len preinštalovať asi.......ale to nechcem.
Preco nie? radsej sa budes rozculovat?
ja to neviem a nemám nikoho,kto by mi to spravil.
Do firmy to robiť nedám,lebo raz som si tam dala vyčistiť ntb,vypýtali za to 20evry a ja som si sama potom našla nejakú háveď,tak čo je to za servis,keď tvrdili,že ho mám čistý
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
netreba sa len do hypermarketov navážať......
http://www.cas.sk/clanok/306383/male...po-zaruke.html
veľa psov zajacova smrť. : tým so chcel povedať že príliš veľa predajní zabíja kvalitu že so mnou nebudete súhlasiť, ale obchod musí mať určité množstvo a pestrý sortiment. Obrátkovosť a efektívnosť je zabezpečená matematickou metódou "teoria fronty" (ideálna fronta je taká že zákazníci kontinuálne prichádzajú a sú bez čakania odbavovaní, opakom je čakanie na odbavenie, alebo čakanie na klienta) a naše mestské zastupiteľstvá si túto štúdiu nenechali vyhotoviť a povolili vytvoriť viac predajných plôch(vraj konkurenčných) ako je únosné na škodu zákazníkov, predajcov aj výrobcov
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

willma
lujza.j
výnimočne pozerám za 5 min 12 o referende...tí čo boli .....sú odvážni a nebáli sa...fúha a čoho sa mali...prečo sú odvážni.....
Odvaha zo mňa priam vyvierala, bola som, hlasovala som a čo? Život ide ďalej
A nikto sa ťa nepýtal či si napísala ano či nie. "najodvážnejší" majú kecy tam kde nič neovplyvnia, ja tomu hovorím telefonovanie do záchodovej misy
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
taiko
Co sme kontolovali? Aj vadne sektory na disku a fragmentaciu? Aj docasne subory sme pomazali? Aj cookies sme pomazali? A keby sme ho preinstalovalim kompletne na novo?
aj aj aj.....keď som naposledy chcela defragmentovať,tak mi napísalo,že nie je čo.....
už len preinštalovať asi.......ale to nechcem.
dve základné definície musíš ovládať 1. Elektrina je sviňa- kope 2. počítače a vôbec technika ktorá sa nejak dá programovať je horšia ako tvrdohlavé decko(tomu aspoň dohovoríš) ,
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/10/1455289/Sn...-25-aut-na-R1-
prečo sa to asi zase stalo??...podobne ako minule....."nič som nevidel oslepilo ma slnko."...na SK to znamená,že sa treba rútiť ďalej........
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kopretinka
netreba sa len do hypermarketov navážať......
http://www.cas.sk/clanok/306383/male...po-zaruke.html
no som si spomenul pri tejto poznamke,na to ze tento tyzden zakaznicka z kauflandu utekala sa zalovat do noveho casu ze jej neotcitala pokladnicka 40 centov z jednej brndze,pritom ako som vsimol z druhej jej tu zlavu odcitalo,ty tupci napisali ze z tovaru v akcii,pritom islo o zlavneny tovar pred vyprsanim zaruky,kde sa flexibilne pred koncom meni vyska zlavy,ale ak sa zle prekryje povodny kod tak tu zlavu nezachyti a pri tolkych ludoch to si pokladnicka tazko vsimne a taky problem som hned riesil reklamaciou na recepcii kauflandu a bolo to riešene rychlo a rozdiel vrateny a s takou banalitou uteka datkto do medii,pritom staci kontrola blocku v predajni a nasledna reklamacia
dalsia vec,osoba ktora utocila a obvinovala obchod i pokladnicku z umyselneho okradania je od vzniku fb velmi znama tym ze zije z podvodov v roznych sutaziach /vyhrava cez vymenu hlasov cez tzv fake profilov,tych si vytvorila okolo 100,takisto zalovanim,utokmy cez negativne komenty,okrem toho tato osoba cez rozne profily vsetko kritizuje,vsade zaluje,stazuje sa,ma formalne zivnost,ale je to len kamuflaz,aby nemusela zdanovat vyhry a nemusela ist do prace,cele dni min 5 rokov vysedava na fb,tak taka osoba je mimo reality,sama nic nevie o praci a potom takyto ludia idu nezmyselne kritizovat pracu inych a falosne ich obvinvat
ale objetivne,ten stav okolo hypermarketov je komplikovany,jasne co sa tyka kvality ani dodavatelia nie su bez viny,ani kupujuci,este ironia je ze trhovnici nadavaju na kvalitu marketov a pritom samy maju ponukany tovar z toho isteho zdroja-sranda jeden nakupil v kauflande uhorky a ked ich predrazene predaval,tak vychvaloval akoze ,,svoje,,a nadaval na tie ,,z kauflandu,,-nuz a problemy sa vyskytnu vsade a je na vyspelosti spotrebitelov aby sa minimalizovali a aby sa tlacilo na serioznost,ale nie sposobom vymyslenych problemov,ktore sa daju riešit jednoducho
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
korela

Tak to skráťte. Je to na zbláznenie.
Nevidím dôvod na rozčuľovanie. Už pár dní tu citujete skoro všetci, nielen korela, citácie s citáciami, treba len vysvetliť. Chcem napríklad iba jednu citáciu. Ponechám text iba toho, koho chcem citovať, text musí byť na začiatku ohraničený hranatou zátvorkou, v ktorej sú slová Quote=meno, za tým koniec hranatej zátvorky, potom citácia textu, ktorá končí zase hranatou zátvorkou so slovkom Quote, ale musí tam byť aj koniec zátvroky.
To vieš my niektorí(teda aj ja) občas máme pripravený pre počítač rohlík aby nás nepohrýzol ale zase nie každý musí vedieť všetko a expert podľa murphyho zákonov je človek ktorý nakoniec nevie nič.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
kopretinka
taiko
Co sme kontolovali? Aj vadne sektory na disku a fragmentaciu? Aj docasne subory sme pomazali? Aj cookies sme pomazali? A keby sme ho preinstalovalim kompletne na novo?
aj aj aj.....keď som naposledy chcela defragmentovať,tak mi napísalo,že nie je čo.....
už len preinštalovať asi.......ale to nechcem.
dve základné definície musíš ovládať 1. Elektrina je sviňa- kope 2. počítače a vôbec technika ktorá sa nejak dá programovať je horšia ako tvrdohlavé decko(tomu aspoň dohovoríš) ,
dovolim si nesuhlasit, pocitac nemusis vychovavat. Pocitac urobi, co mu povies, chova sa tak ako chces aby sa choval a je k Tebe stale uprimny
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
kopretinka
buchač
kopretinka
už dlhšiu dobu ma ser........štve ntb. A teraz ešte aj myš zdochla,najradšej by som ho vyšmarila von oknom.Ale keďže nemám sponzora,tak nič.
Neštvi ma...
To nemáš cca 3€ ???
Minule som v Kauflande kúpil, ale sú aj na nete...ibaže poštovné bude možno vyššie ako samotný tovar.
http://mysi.heureka.sk/genius-xscroll/
mám cca 3eurá,ale mám aj PN,čiže z domu nemôžem ísť a poštovné bude drahšie jak myš. Je u nás jeden PC obchod,ale tam bude myš odhadujem tak za 20evry......nie jak v tescu za 2,50 (tento sortiment u nás v tescu nejako zrušili...)
Hehehee...v pondelok sa chystám do Kaufáča.
Ak budú mať, kúpim Ti ? Pošlem I. triedou s patričným doplatkom...
no to mate pot tak, ked si PC hardware kupujete v potravinach Ja nam jednu mys 8 rokov, druhy trackball 4 a okrem vymeny bateriek o nich ani neviem.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
korela,choď do čerta,ty nie si fakt pri zmysloch alebo čo?????? šak daj ešte trojmo!!!
Čo ste si tu zo mňa spravili hromozvod? Pozri sa na včerajšie príspevky a ešte z predchádzajúcich dní. Tie ti neprekážali? Upokoj sa.
Inak zrolovala som to schválne, kedy niekto konečne zareaguje. Aby bolo jasno. A už sa aj upratalo. Už je všetko ako má byť - na poriadku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať