Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Úfam, nemáš na mysli ten referendový?
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mimo referendová otázka pre Alianciu za rodinu:


O čom to tá, zatiaľ slečna, hovorí? Nuž reaguje na recept "Aliancie"
na šťastné manželstvo, uverejnenej na jej web stránke:
Predpokladom šťastného manželstva je aj napĺňanie potrieb partnerov. Podľa Aliancie tie potreby sú:


Základné potreby ženy:
Žena potrebuje, aby ju muž miloval s nežnosťou sa o ňu staral a poskytoval jej bezpečie a istotu.
Žena potrebuje partnera na konverzáciu – diskusiu.
Žena očakáva od muža otvorenosť a poctivosť.
Žena potrebuje, aby muž prevzal zodpovednosť za finančné zabezpečenie rodiny.
Žena túži po tom, aby muž bol dobrým otcom, odovzdaným svojej rodine.

Základné potreby muža:
Muž potrebuje nájsť v žene kamaráta, spoločníka a partnera.
Muž očakáva od ženy, že vytvorí príjemný domov.
Muž potrebuje od ženy obdiv a úctu.
Muž potrebuje sexuálne naplnenie.
Muž potrebuje vedľa seba príjemnú a krásnu ženu.


Ak takto definované základné potreby muža a ženy podľa Chromíka majú byť základom šťastného manželstva, potom sa ani nečudujem, že inštitúcia manželstva skapíňa a nezachráni ho ani desať ďalších referend.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Úfam, nemáš na mysli ten referendový?
Jeden úfa, druhý dúfa a niekto zúfa, je doslova zúfalý z toho referenda.

Mne je to tak nejak jedno.
Pár buzerantov a lesbičiek hore - dole...

Iné veci by bolo potrebné referendovať a nie takého "onačiny".
1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Petra Nová


Základné potreby ženy:
Žena potrebuje, aby ju muž miloval s nežnosťou sa o ňu staral a poskytoval jej bezpečie a istotu.
Žena potrebuje partnera na konverzáciu – diskusiu.
Žena očakáva od muža otvorenosť a poctivosť.
Žena potrebuje, aby muž prevzal zodpovednosť za finančné zabezpečenie rodiny.
Žena túži po tom, aby muž bol dobrým otcom, odovzdaným svojej rodine.

Základné potreby muža:
Muž potrebuje nájsť v žene kamaráta, spoločníka a partnera.
Muž očakáva od ženy, že vytvorí príjemný domov.
Muž potrebuje od ženy obdiv a úctu.
Muž potrebuje sexuálne naplnenie.
Muž potrebuje vedľa seba príjemnú a krásnu ženu.


Ak takto definované základné potreby muža a ženy podľa Chromíka majú byť základom šťastného manželstva, potom sa ani nečudujem, že inštitúcia manželstva skapíňa a nezachráni ho ani desať ďalších referend.
Veru, ze skapina...Lebo zena 21 storocia potrebuje peniaze, peniaze a peniaze
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erik555
Veru, ze skapina...Lebo zena 21 storocia potrebuje peniaze, peniaze a peniaze
Šak to jak v boji...Čo je potrebné na vojnu ?

Peníze, peniaze a peňeži...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

erik555
Veru, ze skapina...Lebo zena 21 storocia potrebuje peniaze, peniaze a peniaze
Muži nepotrebujú peniaze? Za čo by si kupovali svoje "hračky"?
2 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Petra Nová
erik555
Veru, ze skapina...Lebo zena 21 storocia potrebuje peniaze, peniaze a peniaze
Muži nepotrebujú peniaze? Za čo by si kupovali svoje "hračky"?
Ano potrebuju...ale pre zenu ich potrebuju ovela viac
Vies ako sa hovori: Zena 21 storocia - bez penazi ani laska nie je
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Základné potreby ženy:
Žena potrebuje, aby ju muž miloval s nežnosťou sa o ňu staral a poskytoval jej bezpečie a istotu. Ona to nepotrebuje - ona to požaduje!
Žena potrebuje partnera na konverzáciu – diskusiu. Nepotrebuje - muža často k slovu nepustí.
Žena očakáva od muža otvorenosť a poctivosť. Neočakáva - vyžaduje. Naopak - ona nemusí tú otvorenosť a poctivosť využívať.
Žena potrebuje, aby muž prevzal zodpovednosť za finančné zabezpečenie rodiny. - Aby mala čo míňať....
Žena túži po tom, aby muž bol dobrým otcom, odovzdaným svojej rodine. - Netúži - chce to. A tvrdo po tom ide.

Základné potreby muža:
Muž potrebuje nájsť v žene kamaráta, spoločníka a partnera. Potrebuje, ale nenájde. Preto má iných kamarátov....
Muž očakáva od ženy, že vytvorí príjemný domov. Čaká, no často, keď domov príde - má tam vojnovú zónu...
Muž potrebuje od ženy obdiv a úctu. Chcel by to - lenže obdiv a úctu má len vtedy, ak donesie domov veľkú výplatu, alebo je "výkonný" viac ako je bežné.... inak je pre ňu len neschopný oný....
Muž potrebuje sexuálne naplnenie. No často počuje, že niekoho hlava bolí.....
Muž potrebuje vedľa seba príjemnú a krásnu ženu. Potrebuje, ale nie za jeho peniaze...
.
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Niekto sa tu pozabudol - 100 rokov dozadu:
...Žena potrebuje, aby muž prevzal zodpovednosť za finančné zabezpečenie rodiny...
Dnes sú ženy zamestnané a mnohé zarábajú viac,ako ich muži,čiže finančne zabezpečujú rodinu obaja.Skôr by som tam dala,že muž sa má spolupodieľať na chode domácnosti a nie chápať svoju prácu v domácnosti ako pomoc manželke Dokedy bude ešte toto pretrvávať v tejto spoločnosti? Mne je teda takéto myslenie cudzie
4 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggy - asi mali na mysli toto: žena sedí doma pred zrkadlom, prípadne na FB a muž aby sa staral.... ale fakt - zaspali dobu.....v mnohom......
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ten Chromík - taký vzdelaný človek a taký vymytý mozog Nemám ani jeden titul (na rozdiel od neho),ale hanbila som sa pri niektorých jeho hláškach (za neho).To môj obľúbený B.Kollár má aspoň úroveň :
..."Absolútne súhlasím. Rodina je otec, mama a deti. Maximálne mama, mama, mama, mama, mama, mama, mama a moje deti! Nič iné! Dvaja teploši a dieťa? Zvrátené! Ospravedlňujem sa gejom, mne neprekáža, keď sa majú radi, mne neprekáža, keď si to robia, mne neprekáža, keď sa ľúbia, ale nech zo svojej úchylky nechcú vytvoriť rodinu!"...
7x mama No nie je zlatý?
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

to je ten pán čo je "vrazený" v rici fígeľovi....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Ten Chromík - taký vzdelaný človek a taký vymytý mozog Nemám ani jeden titul (na rozdiel od neho),ale hanbila som sa pri niektorých jeho hláškach (za neho).To môj obľúbený B.Kollár má aspoň úroveň :
..."Absolútne súhlasím. Rodina je otec, mama a deti. Maximálne mama, mama, mama, mama, mama, mama, mama a moje deti! Nič iné! Dvaja teploši a dieťa? Zvrátené! Ospravedlňujem sa gejom, mne neprekáža, keď sa majú radi, mne neprekáža, keď si to robia, mne neprekáža, keď sa ľúbia, ale nech zo svojej úchylky nechcú vytvoriť rodinu!"...
7x mama No nie je zlatý?
...a to nie všetkým dňom ešte koniec...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ešte ma napadlo jedno. V prípade, že by to nimi požadované referendum bolo neplatné - čo takto si od neho vyúčtovať náklady (cca 6-7 mil. €) od iniciátora? Teraz to musí zacálovať štát (rozumej všetci občania) - a boli by to zbytočne vynaložené prachy.
Takže potom by prišiel účet na tých 6-7 mil.€ Chromíkovi.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Základné potreby ženy:
Žena potrebuje, aby ju muž miloval s nežnosťou sa o ňu staral a poskytoval jej bezpečie a istotu. Ona to nepotrebuje - ona to požaduje!
Žena potrebuje partnera na konverzáciu – diskusiu. Nepotrebuje - muža často k slovu nepustí.
Žena očakáva od muža otvorenosť a poctivosť. Neočakáva - vyžaduje. Naopak - ona nemusí tú otvorenosť a poctivosť využívať.
Žena potrebuje, aby muž prevzal zodpovednosť za finančné zabezpečenie rodiny. - Aby mala čo míňať....
Žena túži po tom, aby muž bol dobrým otcom, odovzdaným svojej rodine. - Netúži - chce to. A tvrdo po tom ide.

Základné potreby muža:
Muž potrebuje nájsť v žene kamaráta, spoločníka a partnera. Potrebuje, ale nenájde. Preto má iných kamarátov....
Muž očakáva od ženy, že vytvorí príjemný domov. Čaká, no často, keď domov príde - má tam vojnovú zónu...
Muž potrebuje od ženy obdiv a úctu. Chcel by to - lenže obdiv a úctu má len vtedy, ak donesie domov veľkú výplatu, alebo je "výkonný" viac ako je bežné.... inak je pre ňu len neschopný oný....
Muž potrebuje sexuálne naplnenie. No často počuje, že niekoho hlava bolí.....
Muž potrebuje vedľa seba príjemnú a krásnu ženu. Potrebuje, ale nie za jeho peniaze...
.
teraz si trafil hlavičkou po klinci či naopak? milan vysvetlí
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Ešte ma napadlo jedno. V prípade, že by to nimi požadované referendum bolo neplatné - čo takto si od neho vyúčtovať náklady (cca 6-7 mil. €) od iniciátora? Teraz to musí zacálovať štát (rozumej všetci občania) - a boli by to zbytočne vynaložené prachy.
Takže potom by prišiel účet na tých 6-7 mil.€ Chromíkovi.
Že 109 organizácii (záujmové a občianske združenia ) to majú na svedomí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
misoft
Ešte ma napadlo jedno. V prípade, že by to nimi požadované referendum bolo neplatné - čo takto si od neho vyúčtovať náklady (cca 6-7 mil. €) od iniciátora? Teraz to musí zacálovať štát (rozumej všetci občania) - a boli by to zbytočne vynaložené prachy.
Takže potom by prišiel účet na tých 6-7 mil.€ Chromíkovi.
Že 109 organizácii (záujmové a občianske združenia ) to majú na svedomí.
Kecy! Iniciátorom môže byť len jedna osoba - tá dá návrh, ostatní sa len vezú....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE="misoft"]
Muž potrebuje sexuálne naplnenie. No často počuje, že niekoho hlava bolí.....
No neviem, neviem...Ty si na tom takto, že napĺňaš ?
Lebo ja radšej vyprázdňujem a tým (síce) aj napĺňam...
Lebo inak hlava bolí...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe - zle to napísali - potrebuje napĺňať.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
Ešte ma napadlo jedno. V prípade, že by to nimi požadované referendum bolo neplatné - čo takto si od neho vyúčtovať náklady (cca 6-7 mil. €) od iniciátora? Teraz to musí zacálovať štát (rozumej všetci občania) - a boli by to zbytočne vynaložené prachy.
Takže potom by prišiel účet na tých 6-7 mil.€ Chromíkovi.
A keď bude platné, tak to nebudú vyhodené peniaze?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať