Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Petra Nová

Verím, že dnešné predstavy mnohých mužov na manželstvo a postavenie ženy v spoločnosti sa ani veľmi nelíšia od tých z 19. storočia. Moslimská výchova žien je pre nich ideál.
Podľa mňa je čas na zmenu. Ťažký patriarchát, ktorý sa uplatňuje od prvotnopospolnej spoločnosti, na čo siahol, to pokazil. A tak dozrel čas, aby vládu mužov vystriedala vláda žien. A aby nedošlo k omylu, feminizmus považujem len za neškodné mačiatko. Treba pritvrdiť a rovno nastoliť matriarchát. [/QUOTE]

Vtedy bude pokoj na Zemi, keď moc lásky bude silnejšie ako láska k moci. memento mori
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
taiko
hmmm, nevidim to tak zle s tym badatelom. Podla mna nemaju ambiciu byt odbornou strankou. Ani ja nie som lekar a mam stranku o potravinovej intolerancii a myslim, ze mnohym pomohla. Aj ked ja nou business nerobim.
Nuz ale asi mas svoje dovody, ked ich tak nemusis
Pre mna je podstatne, ze o tejto a inych veciach informuju a teda podnecuju diskusiu. Napr aj tuto nasu. A to sa podla mna pocita. Nuz a okrem toho, su aj NY times a The Guardian paranoidni? Ta kanadska studia z British Medical Journal nazanacuje ze sa nejedna moc o paranoju s tym mamografom.
Môj dôvod je len jediný.
Nemám veľmi rád to zavádzanie a jednostranný pohľad na danú vec....čo sa týka zdravia, tak dupľovane.

Badatel informuje, dáva nejaké zdroje...no nie sú vždy hodnoverné a aj k nim sa musí dopracovať, nie je totiž uvedený link, ale len zdroj.

Mamograf nejak neriešim...ale Badatel jednu dobu dával do popredia tie diagnostické "zázračný" prístroj, kde na základe pripojenej anody a katody vedel tento pomaly určiť, že kedy mal jednotlivec sex, kedy čúral a aký moč bol, aká bola posledná stolica, čo dotyčný jedol celý týždeň....

Ja som diskusii prístupný...no mala by byť aj konštruktívna, vedená na tej zrozumiteľnej úrovni....a kvalitné info - nie zavádzanie - nie je nikdy na škodu.
myslis biorezonanciu? Ta metoda tiez nie je marna. Ja som sa pomocou toho odnaucil fajcit, aj ked si stale myslim, ze to som sa len presvedcil
ale vazne len som chcel povedat, ze je podla mna dobre rozmyslat s otvorenou hlavou. Taky nadseny skepticizmus mat Mam dojem, ze ten badatel informuje o novych veciach. Mozno niekedy nestastne, ci dokonca ucelovo ako hovoris, ale aj tak je badatel podla mna prinosom. Ved stale si vsetko mas moznost overit. Mozno ide len o iny pohlad na vec.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
taiko
myslis biorezonanciu? Ta metoda tiez nie je marna. Ja som sa pomocou toho odnaucil fajcit, aj ked si stale myslim, ze to som sa len presvedcil
ale vazne len som chcel povedat, ze je podla mna dobre rozmyslat s otvorenou hlavou. Taky nadseny skepticizmus mat Mam dojem, ze ten badatel informuje o novych veciach. Mozno niekedy nestastne, ci dokonca ucelovo ako hovoris, ale aj tak je badatel podla mna prinosom. Ved stale si vsetko mas moznost overit. Mozno ide len o iny pohlad na vec.
No tak s tou biorezonanciou máš pravdu v tom prevedčení. Ja som na nej bol tiež, otvorene som povedal že jej neverím a že ak by to vyšlo tak mi to za tie peniaze stojí. Ani prístoj nezapínal, len sme debatovali a rada bola taká že si mám v okamihu keď si chcem zapáliť povedať že teraz nemusím a že vlastne fajčiť nechcem.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lubko6394
taiko
myslis biorezonanciu? Ta metoda tiez nie je marna. Ja som sa pomocou toho odnaucil fajcit, aj ked si stale myslim, ze to som sa len presvedcil
ale vazne len som chcel povedat, ze je podla mna dobre rozmyslat s otvorenou hlavou. Taky nadseny skepticizmus mat Mam dojem, ze ten badatel informuje o novych veciach. Mozno niekedy nestastne, ci dokonca ucelovo ako hovoris, ale aj tak je badatel podla mna prinosom. Ved stale si vsetko mas moznost overit. Mozno ide len o iny pohlad na vec.
No tak s tou biorezonanciou máš pravdu v tom prevedčení. Ja som na nej bol tiež, otvorene som povedal že jej neverím a že ak by to vyšlo tak mi to za tie peniaze stojí. Ani prístoj nezapínal, len sme debatovali a rada bola taká že si mám v okamihu keď si chcem zapáliť povedať že teraz nemusím a že vlastne fajčiť nechcem.
ja som bol u jednej "terapeutky"v Martine. Boli sme tam este s inym technicky vzdelanym chlapikom a ked sme sa vyzvedali ako to cele funguje a davali sme technicke otazky, tak nas "terapeutka" odbila, ze to proste funguje a hotovo .
Nuz ale fajcit som prestal , takze mne sa tych 20EUR vratilo niekolko sto nasobne odvtedy
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lubko6394
taiko
myslis biorezonanciu? Ta metoda tiez nie je marna. Ja som sa pomocou toho odnaucil fajcit, aj ked si stale myslim, ze to som sa len presvedcil
ale vazne len som chcel povedat, ze je podla mna dobre rozmyslat s otvorenou hlavou. Taky nadseny skepticizmus mat Mam dojem, ze ten badatel informuje o novych veciach. Mozno niekedy nestastne, ci dokonca ucelovo ako hovoris, ale aj tak je badatel podla mna prinosom. Ved stale si vsetko mas moznost overit. Mozno ide len o iny pohlad na vec.
No tak s tou biorezonanciou máš pravdu v tom prevedčení. Ja som na nej bol tiež, otvorene som povedal že jej neverím a že ak by to vyšlo tak mi to za tie peniaze stojí. Ani prístoj nezapínal, len sme debatovali a rada bola taká že si mám v okamihu keď si chcem zapáliť povedať že teraz nemusím a že vlastne fajčiť nechcem.
Až nato, že si v tomto prípade mohol k tomu prísť aj sám, ak ti išlo iba o toto.
Keď som sa pomerne s veľkým odstupom narodila po dvoch chlapcoch, tatko prestal fajčiť zo dňa na deň. A to fajčil 40 denne, predpokladám, že filtre vtedy ešte neboli. Ani si neviem predstaviť, ako to mohlo u nás predtým vyzerať. Nikdy mi nenapadlo sa mamy spýtať spätne, či fajčil aj doma okrem práce.
Sedela som v kancelárii s tromi fajčiarmi, v zime to bola katastrofa, nedovolili mi presadnúť do inej miestnosti, po dvoch rokoch som zistila pri predĺženom víkende, že mám nenormálnu chuť na cigaretu. Takže odstraňovať pasívne fajčenie kde sa len dá, má svoje opodstanenie. To bolo moje prvé pracovné miesto, potom som už nikdy problém s fajčiarmi nemala.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Srandovne
http://finweb.hnonline.sk/spravy-zo-...olenkam-642417
Zaujimalo by ma, kde to vzniklo, ze all-inlusive dovolenka znamena luxus
to je ako 'jedz kolko vladzes" v michellin restauracii
Naposledy upravil taiko : 29.01.15 at 10:26
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
nuz a nepotesilo
http://www.sme.sk/c/7615487/biskupi-...h.html?ref=trz
ako sa zase zlocinecka organizacia montuje do ludi. Vari su veriaci negramotne ovce, ktore potrebuju list od pastierov, o tom, co maju robit ?
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
taiko
ja som bol u jednej "terapeutky"v Martine. Boli sme tam este s inym technicky vzdelanym chlapikom a ked sme sa vyzvedali ako to cele funguje a davali sme technicke otazky, tak nas "terapeutka" odbila, ze to proste funguje a hotovo .
Nuz ale fajcit som prestal , takze mne sa tych 20EUR vratilo niekolko sto nasobne odvtedy
Hmmm. Ja som bol tiež v Martine, ale bol tam nejaký chlap. Vydržal som viac ako rok, potom v presvedčení že môžem som dal prvú, druhú...
Potom som skúsil elektroniku ( tá síce čosi stojí ) a ušetrené mám dnes 2.898,48 Eura.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lubko6394
taiko
ja som bol u jednej "terapeutky"v Martine. Boli sme tam este s inym technicky vzdelanym chlapikom a ked sme sa vyzvedali ako to cele funguje a davali sme technicke otazky, tak nas "terapeutka" odbila, ze to proste funguje a hotovo .
Nuz ale fajcit som prestal , takze mne sa tych 20EUR vratilo niekolko sto nasobne odvtedy
Hmmm. Ja som bol tiež v Martine, ale bol tam nejaký chlap. Vydržal som viac ako rok, potom v presvedčení že môžem som dal prvú, druhú...
Potom som skúsil elektroniku ( tá síce čosi stojí ) a ušetrené mám dnes 2.898,48 Eura.
A co si si kupil za usetrene peniaze? Poznas ten vtip o zene a zlave na kozuch ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

taiko
buchač
taiko
hmmm, nevidim to tak zle s tym badatelom. Podla mna nemaju ambiciu byt odbornou strankou. Ani ja nie som lekar a mam stranku o potravinovej intolerancii a myslim, ze mnohym pomohla. Aj ked ja nou business nerobim.
Nuz ale asi mas svoje dovody, ked ich tak nemusis
Pre mna je podstatne, ze o tejto a inych veciach informuju a teda podnecuju diskusiu. Napr aj tuto nasu. A to sa podla mna pocita. Nuz a okrem toho, su aj NY times a The Guardian paranoidni? Ta kanadska studia z British Medical Journal nazanacuje ze sa nejedna moc o paranoju s tym mamografom.
Môj dôvod je len jediný.
Nemám veľmi rád to zavádzanie a jednostranný pohľad na danú vec....čo sa týka zdravia, tak dupľovane.

Badatel informuje, dáva nejaké zdroje...no nie sú vždy hodnoverné a aj k nim sa musí dopracovať, nie je totiž uvedený link, ale len zdroj.

Mamograf nejak neriešim...ale Badatel jednu dobu dával do popredia tie diagnostické "zázračný" prístroj, kde na základe pripojenej anody a katody vedel tento pomaly určiť, že kedy mal jednotlivec sex, kedy čúral a aký moč bol, aká bola posledná stolica, čo dotyčný jedol celý týždeň....

Ja som diskusii prístupný...no mala by byť aj konštruktívna, vedená na tej zrozumiteľnej úrovni....a kvalitné info - nie zavádzanie - nie je nikdy na škodu.
myslis biorezonanciu? Ta metoda tiez nie je marna. Ja som sa pomocou toho odnaucil fajcit, aj ked si stale myslim, ze to som sa len presvedcil
ale vazne len som chcel povedat, ze je podla mna dobre rozmyslat s otvorenou hlavou. Taky nadseny skepticizmus mat Mam dojem, ze ten badatel informuje o novych veciach. Mozno niekedy nestastne, ci dokonca ucelovo ako hovoris, ale aj tak je badatel podla mna prinosom. Ved stale si vsetko mas moznost overit. Mozno ide len o iny pohlad na vec.

vieš, čo by ti na to povedal satinský ??

fajčiť môže prestať len bezcharakterný človek ! )
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zaujímavá štatistika:
http://www.topky.sk/cl/10/1453261/So...u-ako--krali--
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sberbank - hmmmmm...... "ruská banka" - teda ich kecy. Takéto 'štatistiky' môže vypotiť ktokoľvek....
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja som to zaujímavá napísala ironicky.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď i moje hmmmmm.... je ironické...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Už ho majú.
http://kosice.korzar.sme.sk/c/761581...mg-invest.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Sberbank - hmmmmm...... "ruská banka" - teda ich kecy. Takéto 'štatistiky' môže vypotiť ktokoľvek....
misoft, ale tu ide predsa o priemerné čísla...či ?

Príklad - fikcia :
Ty máš dôchodok do 2.000 € a ja tiež.
Tweety a Tai majú dôchodok cca 500 €
Čiže 4.000+1.000 = 5.000
5.000 : 4 = 1.250 €

Ja neviem, prečo sa Tweety a Tai vlastne sťažujú ? Veď v PRIEMERE sú na tom teoreticky fasa...
Naposledy upravil buchač : 29.01.15 at 13:00
1 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
taiko
A co si si kupil za usetrene peniaze? Poznas ten vtip o zene a zlave na kozuch ?
No však čosi som aj kúpil. Najlepšie ma ale hreje pocit že mám nikotín nezdanený spotrebnou daňou a miniem si ju sám ako bojovník proti rozkrádaniu v zmysle toho českého kresleného vtipu o nápise na krabičke cigariet: Varovanie ministerstva ČR: V cene tejto krabičky cigariet je započítaná spotrebná daň vo výške xx Kč, ktor vláda predrbe skôr ako vyfajčíte prvú cigaretu.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
misoft
Sberbank - hmmmmm...... "ruská banka" - teda ich kecy. Takéto 'štatistiky' môže vypotiť ktokoľvek....
misoft, ale tu ide predsa o priemerné čísla...či ?

Príklad - fikcia :
Ty máš dôchodok do 2.000 € a ja tiež.
Tweety a Tai majú dôchodok cca 500 €
Čiže 4.000+1.000 = 5.000
5.000 : 4 = 1.250 €

Ja neviem, prečo sa Tweety a Tai vlastne sťažujú ? Veď v PRIEMERE sú na tom teoreticky fasa...
aky dochodok, kto sa stazuje, o com sa rozpravame?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/10/1453307/SKOK...rkvi-od-statu-
Skoda,ze z toho nic nebude....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať