Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
včera v ba...sa skydol na chlapca konár.....to je dalšia vec tiež sa ako tak dá predchádzať....popíliť staré konáre.....tu sa na všetko sere....
....možno by sa aj tak zlomil....ale isto by menej ublížil
tu nie je nikto z nič zodpovedný......
Hlavne do toho kafrajú ochrancovia prírody,ktorí nemajú žiadnu zodpovednosť.
Ale niekedy je to osud.O polnoci nám vyplo elektrinu a musela som do lesa (preklopiť plech,aby nezaplavilo suseda) a ťažký sneh z konárov (24m smrek) sa skydol na mňa...švaclo ma bokom,niečo som stihla uskočiť,ale mohol ma aj pochovať Ráno by ma našli
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
Hlavne do toho kafrajú ochrancovia prírody,ktorí nemajú žiadnu zodpovednosť.
Ale niekedy je to osud.O polnoci nám vyplo elektrinu a musela som do lesa (preklopiť plech,aby nezaplavilo suseda) a ťažký sneh z konárov (24m smrek) sa skydol na mňa...švaclo ma bokom,niečo som stihla uskočiť,ale mohol ma aj pochovať Ráno by ma našli
Hmmmmm..... Hibernatus? (Luis de Funes - Hibernatus)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V noci pršalo. Potom prestalo (aspoň som si myslel) - a ráno:
P31-01-15_09.47.jpg  
P31-01-15_09.50.jpg  
P31-01-15_09.59.jpg  
P31-01-15_10.00.jpg  
P31-01-15_10.03.jpg  

1/1
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anika61
Mas:-) naschval je to tak formulovane,aby to zvadzalo k odpovedi aku si''niekto''zela
Referendum trochu inak...

https://www.youtube.com/watch?x-yt-t...yt-cl=85114404
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft

Hmmmmm..... Hibernatus? (Luis de Funes - Hibernatus)
Sa ti vysmieva,keď nevieš,čo to je sneh Dáš tu fotky popráškovaného mesta a ja už mám snehové kopce po parapetu 60 čísel nakydalo
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft
V noci pršalo. Potom prestalo (aspoň som si myslel) - a ráno:
Ešte že si si neprdol. Teda aspoň si si myslel.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Srandista......
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka

Sa ti vysmieva,keď nevieš,čo to je sneh Dáš tu fotky popráškovaného mesta a ja už mám snehové kopce po parapetu 60 čísel nakydalo
Peggy, Peggy..... neboj, i ja som tu zažil snehu vyše hlavy.... keď sme museli cestárom často pomáhať. A v dávnejších dobách som to mal často (na strednom Slovensku) - bežne od pol do metra snehu - a čistiť a čistiť (tunelári z Váhostavu by vtedy boli oproti nám len krtkovia).
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Pred nedavnom okolo 6 vecer som isla od mamky domov a na autobusovej zastavke clovek,starsi pan lezi doleznacky''...pred tym okolo presiel chlap,potom dve zeny so psami,dievca a nic ani sa nezastavili....tak som s malou''dusickou''cupla ku nemu a volam na neho-on nic/kriste napadlo mi co ak je mrtvy/tak som s nim zacala triast-pane ste zivy?....po dvoch /dlhych/minutach sa prebral otvoril na mna jedno oko...pytam sa je vam zle,nemam zavolat pomoc?ze nie...vravim lezite na zemi,podchladite sa a zomriete....a taham ho nech si sadne na lavicku-presli dalsi okolo a nicja chrust''navladala som ho podvihnut....po case sa konecne posadil-pozrel na mna a opytal sa :vy ste aniel....tak vravim,este nie ale o chvilu by ste ich mozno uvideli....no este pol hodinu ma doma triaslo od nervov a zlostinad bezohladnostou ludi....
12 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
včera v ba...sa skydol na chlapca konár.....to je dalšia vec tiež sa ako tak dá predchádzať....popíliť staré konáre.....tu sa na všetko sere....
....možno by sa aj tak zlomil....ale isto by menej ublížil
tu nie je nikto z nič zodpovedný......
"nejsou lidi" alebo "dejte mi lidi já to udelám"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
včera v ba...sa skydol na chlapca konár.....to je dalšia vec tiež sa ako tak dá predchádzať....popíliť staré konáre.....tu sa na všetko sere....
....možno by sa aj tak zlomil....ale isto by menej ublížil
tu nie je nikto z nič zodpovedný......
... zomrel

http://aktualne.atlas.sk/sedemrocny-...tm_campaign=hp
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž.... smutné. To chlapča ešte ani žiť nezačalo....


Ale ako poznáme "kompetentných"..... opäť si nájdu "výhovorky" a "dôvody" ako sa zodpovednosti zbaviť.
Len aby ešte neurčili toho nebohého chlapčeka ako vinníka.... (i to sa môže stať...)
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mať dnes na svojom pozemku okrasný strom je priam odvážne finančne, ale i kvôli byrokracii. Drvivá väčšina ľudí si len tak bez príčiny krásny strom nespíli.
Ešte horšie sú na tom stromy na verejných priestranstvách. Prosiť niekoho roky, aby sa prišiel pozrieť kompetentný na stav starých stromov chce výdrž. A keď konečne niekto príde, tak príde bez odborníka, ten po čase príde a omrkne, vyriekne ortieľ, že sa musí vypracovať fytopatologický posudok, i keď je na prvý pohľad je jasné už iba podľa listov ako je strom chorý, spadnúce ľahké konáre sú odložené k dispozícii ako dôkaz. Zlikvidujú jeden, na ďalších urobia kozmetické úpravy a la jeden odstrašujúci pahýľ, kde je jasné, podľa spíleného dreva, že konáre sú vnútri hnilé a stromy sa nedajú zachrániť. Neprekáža to mestu, že na budúci rok bude treba urobiť opakovane nezmyselne ďalší posudok, ak bude však posledný.
Firma, ktorá robila "údržbu" mala názor ten istý.
Mňa by zaujímalo, koľko posudkov mesto ročne nechá vypracovať, ale podľa mňa je to skryté tunelovanie mesta a naháňanie nezmyselných zákaziek.
Už sa ani nečudujem, že má BA málo parkov a záhrad oproti iným mestám, ich údržba musí stáť mesto majland. Tak radšej ich ani nezakladať.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
potesilo. Fantasticke
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Anika61
Pred nedavnom okolo 6 vecer som isla od mamky domov a na autobusovej zastavke clovek,starsi pan lezi doleznacky''...pred tym okolo presiel chlap,potom dve zeny so psami,dievca a nic ani sa nezastavili....tak som s malou''dusickou''cupla ku nemu a volam na neho-on nic/kriste napadlo mi co ak je mrtvy/tak som s nim zacala triast-pane ste zivy?....po dvoch /dlhych/minutach sa prebral otvoril na mna jedno oko...pytam sa je vam zle,nemam zavolat pomoc?ze nie...vravim lezite na zemi,podchladite sa a zomriete....a taham ho nech si sadne na lavicku-presli dalsi okolo a nicja chrust''navladala som ho podvihnut....po case sa konecne posadil-pozrel na mna a opytal sa :vy ste aniel....tak vravim,este nie ale o chvilu by ste ich mozno uvideli....no este pol hodinu ma doma triaslo od nervov a zlostinad bezohladnostou ludi....
kasli na druhych, Vsak Ty si mu pravdepodobne zachranila zivot. Na nicom inom nezalezi.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
lujza.j
včera v ba...sa skydol na chlapca konár.....to je dalšia vec tiež sa ako tak dá predchádzať....popíliť staré konáre.....tu sa na všetko sere....
....možno by sa aj tak zlomil....ale isto by menej ublížil
tu nie je nikto z nič zodpovedný......
... zomrel

http://aktualne.atlas.sk/sedemrocny-...tm_campaign=hp
uuuf, tak toto je dobre nezmyselna a zbytocna smrt. Az ma zamrazilo.
R.I.P.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

chudatko malé.....rodičia sa môžu aj zblázniť.....
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pred 20 r. som išla v BA po Čulenovej, bolo bezvetrie, čas obeda, leto, slnko, a v tom sa sklátil v pravom uhle na ulicu starý obrovský strom. To bol druhý koniec ulice od Slov. elektrární bližšie k Domu lodníkov. Nikto tam nebol.
Stromy zomierajú postojačky.
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
chudatko malé.....rodičia sa môžu aj zblázniť.....
ani nemyslim na to ako sa musia citit. . Ide dieta do skoly a zo skoly uz nepride, lebo nan spadne strom. Otras. vela sily im zelam aj takto remote-ne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať