Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
preco by nebolo. to podporim, aj letenku si zvlast kvoli tomu kupim Ci nas Svajciarska garda prepadne, ked zrusime Vatikansku zmluvu ?
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
veru škoda..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nedá sa, nedá, je bordel v majetkoch na obidvoch stranách. A máme aj nejaké zmluvy s Vatikánom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
preco by nebolo. to podporim, aj letenku si zvlast kvoli tomu kupim Ci nas Svajciarska garda prepadne, ked zrusime Vatikansku zmluvu ?
Tai.....uz som to tu pisala....kolega silne veriaci....ked som mu povedala,ze v De kto sa hlasi k viere plati cirkevnu dat...tak hned ,ze to je isto dobrovolnepana boha tahat za nohy ano,ale platit uz nie....
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Tweety
Nedá sa, nedá, je bordel v majetkoch na obidvoch stranách. A máme aj nejaké zmluvy s Vatikánom.
sak zrusime zmluvu a hotovo. Vsetko sa da ked sa chce Osobne si myslim, ze cirkev ani sama nevie, co vsetko nakradla za tie storocia
A to ze dostava peniaze od vsetkych obcanov na svoje mocenske aktivity, tiez nie je v poriadku.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
lujza.j
preco by nebolo. to podporim, aj letenku si zvlast kvoli tomu kupim Ci nas Svajciarska garda prepadne, ked zrusime Vatikansku zmluvu ?
Tai.....uz som to tu pisala....kolega silne veriaci....ked som mu povedala,ze v De kto sa hlasi k viere plati cirkevnu dat...tak hned ,ze to je isto dobrovolnepana boha tahat za nohy ano,ale platit uz nie....
je to pravda, je to dobrovolne, ak vyhlasis ze sa nehlasis k cirkvi tak nemusis dat nic. Ja som nedal ani cent, ked som tam robil. Ale ked zafajknes, tak nech sa paci 8-9% platis
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tai...ze nie ....priznas a idu ti zrazky....mojmu chlapovi nie...lebo je to co jaale chalani co tam mal v starej robote priznali a na vyplate zrazene....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Tai...ze nie ....priznas a idu ti zrazky....mojmu chlapovi nie...lebo je to co jaale chalani co tam mal v starej robote priznali a na vyplate zrazene....
tak tak ved hovorim, ked zafajknes, platit, ked sa nepriznas, tak neplatis. ALe ze vraj v 2015 uz musis aj z uspor platit kostolnu dan
Co je Tvoj chlap to co Ty ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
buchač
misoft
Sberbank - hmmmmm...... "ruská banka" - teda ich kecy. Takéto 'štatistiky' môže vypotiť ktokoľvek....
misoft, ale tu ide predsa o priemerné čísla...či ?

Príklad - fikcia :
Ty máš dôchodok do 2.000 € a ja tiež.
Tweety a Tai majú dôchodok cca 500
Čiže 4.000+1.000 = 5.000
5.000 : 4 = 1.250 €

Ja neviem, prečo sa Tweety a Tai vlastne sťažujú ? Veď v PRIEMERE sú na tom teoreticky fasa...
aky dochodok, kto sa stazuje, o com sa rozpravame?
Nó...... fakt fikcia
Mať toto - každý rok by som si oné váľal niekde na pláži....

Ja som skôr v tejto sekcii+

Ale s tým priemerom - to máš pravdu.

Inak - nespadám pod túto štatistiku - SP na mňa kašle. Podal som si o starobný (podľa zákona 461/2003) - 7 mesiacov mlčali, kým som sa neopýtal. Odpoveď - koniec roka bla...bla...bla... moje lajstrá kdesi v šuplíku....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
Tai...ze nie ....priznas a idu ti zrazky....mojmu chlapovi nie...lebo je to co jaale chalani co tam mal v starej robote priznali a na vyplate zrazene....
tak tak ved hovorim, ked zafajknes, platit, ked sa nepriznas, tak neplatis. ALe ze vraj v 2015 uz musis a banka to nejak preveruje ci co.
Co je Tvoj chlap to co Ty ?
Sak neznaboh neé...hej....nieco splietal minule okolo cirkevnej dane....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
lujza.j
Tai...ze nie ....priznas a idu ti zrazky....mojmu chlapovi nie...lebo je to co jaale chalani co tam mal v starej robote priznali a na vyplate zrazene....
tak tak ved hovorim, ked zafajknes, platit, ked sa nepriznas, tak neplatis. ALe ze vraj v 2015 uz musis a banka to nejak preveruje ci co.
Co je Tvoj chlap to co Ty ?
Sak neznaboh neé...hej....nieco splietal minule okolo cirkevnej dane....
som opravil prispevok, ze od 2015 uz kostolisti aj z uspor v bankach budu platit v DE . Tak to ma byt. Ked niekto chce zivit bandu darmozracov nech sa paci, nech plati.
1 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Nech nevidím, neuverím! Po našom sídlisku behali mimozemšťania, lebo normálni ľudia by to asi nerobili. Dnes u nás poletoval sneh, ale nestačil nič pocukrovať, lebo ako padol na cestu a chodníky, tak sa roztopil. Len na oknách nejazdených aut zostal malý povlak. Pred chvíľou som venčila psíka a pred vchodom sa presúšal taký malý pygmej s radlicou, akože ide odhŕňať sneh z prístupovej cesty k domu a parkoviska. Kým som sa presunula k druhému domu, už tam skúmal, či nejaký sneh neobjaví. Neobjavil a presunul sa k ďalšiemu domu. A úplne ma dorazilo, keď som prišla k hlavnej ceste, tam sa sunul o poznanie väčší stroj s veľkým pluhom. Došiel nakoniec sídliska, vrátil sa a presunul sa do vilovej štvrti, či sa tam medzičasom nevyzúrila snehová búrka. Ja viem, že cestári sú už frustrovaní z nedostatku snehu. Lebo nie je sneh, nie sú peňáze, ale behať po sídlisku s pluhmi, blikotajúcimi svetlami, po mokrej ceste je ozaj ako v blázinci.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

bettylou
Petra Nová
Verím, že dnešné predstavy mnohých mužov na manželstvo a postavenie ženy v spoločnosti sa ani veľmi nelíšia od tých z 19. storočia. Moslimská výchova žien je pre nich ideál.
Podľa mňa je čas na zmenu. Ťažký patriarchát, ktorý sa uplatňuje od prvotnopospolnej spoločnosti, na čo siahol, to pokazil. A tak dozrel čas, aby vládu mužov vystriedala vláda žien. A aby nedošlo k omylu, feminizmus považujem len za neškodné mačiatko.Treba pritvrdiť a rovno nastoliť matriarchát.
Vtedy bude pokoj na Zemi, keď moc lásky bude silnejšie ako láska k moci. memento mori
Erikovi555 sa zachcelo rypnúť do feministky Petry Novej, tak som mu "ulahodila" matriarchátom. A vidím, že matriarchát zarezonoval +-.
Vyznačila som farebne, o čom boli moje príspevky. O striedaní vlády, teda o zmene správy vecí verejných. A do toho by som lásku v žiadnom prípade neťahala. A čo je to vlastne láska? Je to to niečo prchavé, nestále, čo príde nevieš kedy, a ani prečo a odletí, ani sa nenazdáš?
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
erik555
evuš
...Tai, a ja si dovolím chlapom i oponovať, odvrknúť či poslať do hája.... strašné sme my ženy stvorenia - nechcete nás odkráglovať ??
este to, aby sme vas odkraglovali ved na jedno ste vyhovujuce...na to ostatne si nervy najdeme
V tejto teme si exceloval....skoda,ze si jeden komentar vymazal.....
http://www.porada.sk/t224855-hluk-v-byte.html
Si sa zase predviedol v teme o pehach si zistil,ze to je 13 rocne decko si to vymazal....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

to som vymazala ja.........
Naposledy upravil kopretinka : 29.01.15 at 23:26
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j
Ty uz prestan byt naivna
0 1
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27




FPl. Name Nation Points SD FD
1 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON
FRA
179.97 1 1
2 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE
ITA
171.52 3 2
3 Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN
RUS
160.95 4 3
4 Elena ILINYKH / Ruslan ZHIGANSHIN
RUS
159.83 2 8
5 Sara HURTADO / Adria DIAZ
ESP
155.81 6 4
6 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI
ITA
154.61 7 5
7 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI
GER
152.57 8 7
8 Federica TESTA / Lukas CSOLLEY
SVK
150.57 5 10
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Sa mi páči , niektorí ľudia akoby žili na Marse, alebo na Venuši niekde, vrátane mojích pár friends :-) , ich vyjadrenie, v zmysle že FARÁRI sa nemajú vyjadrovať k sexu ( REFERENDU ) a podobne sú zvláštné..., dnes už je iná doba, dneska má taký farár viac skúseností ako my tu všetci dokopy, však keď idete do kostola, koľko mladých ,pekných žien tam, je -takže príležitostí je kopu a to nepočítam spovede...Zas farári niesú takí suchári ako si poniektorí myslíte, určite má kopu z nich kamošky kade tade,zas nemám 5 rokov, ani 8...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová
bettylou
Petra Nová
Verím, že dnešné predstavy mnohých mužov na manželstvo a postavenie ženy v spoločnosti sa ani veľmi nelíšia od tých z 19. storočia. Moslimská výchova žien je pre nich ideál.
Podľa mňa je čas na zmenu. Ťažký patriarchát, ktorý sa uplatňuje od prvotnopospolnej spoločnosti, na čo siahol, to pokazil. A tak dozrel čas, aby vládu mužov vystriedala vláda žien. A aby nedošlo k omylu, feminizmus považujem len za neškodné mačiatko.Treba pritvrdiť a rovno nastoliť matriarchát.
Vtedy bude pokoj na Zemi, keď moc lásky bude silnejšie ako láska k moci. memento mori
Erikovi555 sa zachcelo rypnúť do feministky Petry Novej, tak som mu "ulahodila" matriarchátom. A vidím, že matriarchát zarezonoval +-.
Vyznačila som farebne, o čom boli moje príspevky. O striedaní vlády, teda o zmene správy vecí verejných. A do toho by som lásku v žiadnom prípade neťahala. A čo je to vlastne láska? Je to to niečo prchavé, nestále, čo príde nevieš kedy, a ani prečo a odletí, ani sa nenazdáš?
My predsa nie sme feministi- my sme Ficoidi, si už zabudla ? Asi ti to buchy nepripomína dosť často...



1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zaujímalo by ma aký má byť výsledok referenda, čo nariadili vyššie inštancie? Budeme sa na Slovensku vymykať modernému jednomyseľnému štandardu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať