Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pmajap
No Peggynka ja som začala počítať kedy som naposledy bola v krčme, a veru nabudúce pôjdem, aj keď nemám venčica, veď už ani neviem ako ľudia z dediny vyzerajú keď sa smejú, vidím ich len na pohreboch
Veď totok,môj muž hovoril,kukaj,už sa rúbe v našom lese
Treba ešte stihnúť,aby sme neľutovali
4 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Peggynka
Anika61
Peggynka
Anika61
A tu ho masbolo sa mi treba ozvat-mala som ist tiez
Ach,žienky,to bude nejaký/á antifeminista/tka a schytali ste to aj vy Keď sa mu/jej bude lepšie spať,máme dnes za sebou "jeden dobrý skutok denne"
Mala si zobrat aj nasja vela ''skody nenarobim dala by som si len daky pripeceny caj
Jaká škoda Anička? Len nesmieš trhať partu,ako spieva Nohavica v mojej obľúbenej:Až to se mnou sekne Sparta,bavorák (alebo no,dám ti vybrať ),môžeš aj nejaké lepidlo,keď ti chutí
Zeby chemopren
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Anika61
Jaká škoda Anička? Len nesmieš trhať partu,ako spieva Nohavica v mojej obľúbenej:Až to se mnou sekne Sparta,bavorák (alebo no,dám ti vybrať ),môžeš aj nejaké lepidlo,keď ti chutí
Zeby chemopren[/QUOTE]
Ej tam - liguére
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bjuty smis
buchač
Stanislav 1975
A plánujem to všetko na týždeň s tým,
...
celkový náklad na 1 osobu- cca. 1000 eur , počítal som s max. cenami, takže cena bude skorej menšia ako vačšia
Predpokladám, že poistku urobíš Ty ...a koľko by asi tak vyšla ???
Lebo kalkulačka on-line dala cifru 222 €...

Union do tak rizikových oblastí ani nepoisťuje...
a na alkohol dal o jednu nulu menej...
nie dal , ale treba dať, synu nevieš, že dzešec sa piše s jednu nulu?
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Zaujalo:
http://casprezeny.azet.sk/clanok/112...emnu-tvar.html
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Iste poznáte prípad havárie autobusu. Vtedy som sa pozastavil nad tým, že mal zimné pneumatiky len na jednej náprave. Keď ukazovali miesto havárie, je vidieť, že vyvalil celý betónový blok zo zeme. Už som začal tušiť, že tam bude ešte niečo viac - rýchlosť. A toto
http://spisskanovaves.korzar.sme.sk/...el-rychlo.html to potvrdzuje.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Rusi po 64 rokoch vytiahli tank z bahna. FUNGOVAL!
Rusom sa z jazera v obci Malakhovo podarilo vytiahnuť starý vojenský tank, ktorý ležal pod vodou od 12. decembra 1944. Vojaci sa vtedy chceli dostať čo najbližšie k nepriateľovi a ich poslednou prekážkou bolo práve zamrznuté jazero. Váhu tanku T-36-76 ľad nevydržal, klesol pod hladinu, pričom posádke sa nič nestalo.
Tank sa vojakom podarilo znova naštartovať. Podľa odborníkov mu pomohlo predovšetkým bahno, ktoré ho dobre zakonzervovalo. Vidieť ho dnes môžeme v moskovskom vojenskom múzeu.


Škoda, že to FUNGOVANIE tanku nie je zachytené na videu.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

včera som hladala na stránke telekomu...za kolko sa dá doplatiť neobmedzený internet do mobilu...mátinka má iba 500MB....kedže sa mi to zdalo divné...tak som cenkla na zákaznícku linku....a divné sa mi potvrdilo......dokúpiť si balík neobmedzený internet za nejakých cca.5e v septembri zrušiliže po prečerpaní dát sa nič neúčtuje len sa zníži rýchlosť.....ale za 5,99e...si možem dokúpiť dalších 500MB:eek....oni tam pijú alebo fetujú.....tak som im povedala, že je to pekné zderstvo a idú do zadu a nie dopredu k zákazníkovi...dovi-dopo...
niekde si musia nahodiť čo tratia na to čom musia dodržať...čo im EU naordinovala.....júj ale ako ma pekne oslovuje ten automat...ked tam volám....som zákazník na volnej nohe....
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
včera som hladala na stránke telekomu...za kolko sa dá doplatiť neobmedzený internet do mobilu...mátinka má iba 500MB....kedže sa mi to zdalo divné...tak som cenkla na zákaznícku linku....a divné sa mi potvrdilo......dokúpiť si balík neobmedzený internet za nejakých cca.5e v septembri zrušiliže po prečerpaní dát sa nič neúčtuje len sa zníži rýchlosť.....ale za 5,99e...si možem dokúpiť dalších 500MB:eek....oni tam pijú alebo fetujú.....tak som im povedala, že je to pekné zderstvo a idú do zadu a nie dopredu k zákazníkovi...dovi-dopo...
niekde si musia nahodiť čo tratia na to čom musia dodržať...čo im EU naordinovala.....júj ale ako ma pekne oslovuje ten automat...ked tam volám....som zákazník na volnej nohe....
lui sak oni maju pausaly ze 2GB, 5GB a 10GB. A dokupit sa za 2GB za 6.99. Ci daco zle pozeram?
Naposledy upravil taiko : 03.02.15 at 11:57
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
lujza.j
včera som hladala na stránke telekomu...za kolko sa dá doplatiť neobmedzený internet do mobilu...mátinka má iba 500MB....kedže sa mi to zdalo divné...tak som cenkla na zákaznícku linku....a divné sa mi potvrdilo......dokúpiť si balík neobmedzený internet za nejakých cca.5e v septembri zrušiliže po prečerpaní dát sa nič neúčtuje len sa zníži rýchlosť.....ale za 5,99e...si možem dokúpiť dalších 500MB:eek....oni tam pijú alebo fetujú.....tak som im povedala, že je to pekné zderstvo a idú do zadu a nie dopredu k zákazníkovi...dovi-dopo...
niekde si musia nahodiť čo tratia na to čom musia dodržať...čo im EU naordinovala.....júj ale ako ma pekne oslovuje ten automat...ked tam volám....som zákazník na volnej nohe....
lui sak oni maju pausaly ze 2GB, 5GB a 10GB. A dokupit sa za 2GB za 6.99. Ci daco zle pozeram?
tai.... ale ja k paušálom happy konkrétne M....keby hento čo píšeš tak to áno....budem to mátinke platiť....to nie je problem...ale nie hento čo ponúkajú....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes sa na našom najväčšom kruháči vykotil príves nákladiaku a vysypal panely. Ešte šťastie, že tam neboli chodci - nemali by žiadnu šancu.... Zle uložený a zabezpečený náklad....
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Dnes sa na našom najväčšom kruháči vykotil príves nákladiaku a vysypal panely. Ešte šťastie, že tam neboli chodci - nemali by žiadnu šancu.... Zle uložený a zabezpečený náklad....
mariu jeho, ake stastie
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
taiko
lujza.j
včera som hladala na stránke telekomu...za kolko sa dá doplatiť neobmedzený internet do mobilu...mátinka má iba 500MB....kedže sa mi to zdalo divné...tak som cenkla na zákaznícku linku....a divné sa mi potvrdilo......dokúpiť si balík neobmedzený internet za nejakých cca.5e v septembri zrušiliže po prečerpaní dát sa nič neúčtuje len sa zníži rýchlosť.....ale za 5,99e...si možem dokúpiť dalších 500MB:eek....oni tam pijú alebo fetujú.....tak som im povedala, že je to pekné zderstvo a idú do zadu a nie dopredu k zákazníkovi...dovi-dopo...
niekde si musia nahodiť čo tratia na to čom musia dodržať...čo im EU naordinovala.....júj ale ako ma pekne oslovuje ten automat...ked tam volám....som zákazník na volnej nohe....
lui sak oni maju pausaly ze 2GB, 5GB a 10GB. A dokupit sa za 2GB za 6.99. Ci daco zle pozeram?
tai.... ale ja k paušálom happy konkrétne M....keby hento čo píšeš tak to áno....budem to mátinke platiť....to nie je problem...ale nie hento čo ponúkajú....
jaj k existujucemu pausalu dokupit sa neda? Ze chcem mat ib M happy ale s vacsim internetom? Ty kokso ak sa toto neda, tak to su fakt csuraci. INac kukam ze aj v NL to zrusili. Tu si si mohla nastavit vsetko co si chcela a vypocitalo Ti cenu pausalu. Uz to zrusili
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Nová
Rusi po 64 rokoch vytiahli tank z bahna. FUNGOVAL!
Rusom sa z jazera v obci Malakhovo podarilo vytiahnuť starý vojenský tank, ktorý ležal pod vodou od 12. decembra 1944. Vojaci sa vtedy chceli dostať čo najbližšie k nepriateľovi a ich poslednou prekážkou bolo práve zamrznuté jazero. Váhu tanku T-36-76 ľad nevydržal, klesol pod hladinu, pričom posádke sa nič nestalo.
Tank sa vojakom podarilo znova naštartovať. Podľa odborníkov mu pomohlo predovšetkým bahno, ktoré ho dobre zakonzervovalo. Vidieť ho dnes môžeme v moskovskom vojenskom múzeu.


Škoda, že to FUNGOVANIE tanku nie je zachytené na videu.
Čo mňa zasa potešilo? Originálne umelecké diela našli svojho pravého autora - velikána po 500 rokoch!
Čo ma na tom dvakrát neteší je, že diela boli do r. 2002 u Rothschildovcov, ale koho iného, keď sú magnetom všetkého vzácneho. Ale zasa bola záruka, že sa bronz neroztavil počas toho obdobia nejakým nevedomcom.
Toto je veľká vec pre umenie. Žiadne sochy z bronzu sa od neho nezachovali. Je to unikátny objav. Mal okolo tridsiatky. Asi prvá publikujem správu na SK. :-)
(Neodpustila som si pozn.)
http://www.theguardian.com/artanddes...seum-cambridge
http://www.theguardian.com/artanddes...ed-in-pictures
Naposledy upravil korela : 03.02.15 at 12:22
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nedá sa...ja mám tiež iba 500MB,ale doma na wifi...aj v robote v určitých zonach na wifi....tak mne to stačí iba na čítanie....ale máti kolkokrát ide niečo kuknúť a hned sa jej to sťahuje...tak preto som jej chcela,že jej to budem platiť a nemusí sa báť, že bude viac platiť....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Interesantné, kto by to bol povedal...

http://www.cas.sk/clanok/306859/mrav...am-veceru.html
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
nedá sa...ja mám tiež iba 500MB,ale doma na wifi...aj v robote v určitých zonach na wifi....tak mne to stačí iba na čítanie....ale máti kolkokrát ide niečo kuknúť a hned sa jej to sťahuje...tak preto som jej chcela,že jej to budem platiť a nemusí sa báť, že bude viac platiť....
Hmm, chrania sa proti VoIP, da sa to trosku pochopit. Ale nepotesi
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
Interesantné, kto by to bol povedal...

http://www.cas.sk/clanok/306859/mrav...am-veceru.html
Počul už niekto jačať komára od bolesti? Raz som chytila do ruky v kúpeľni pootvorenú krabičku. Tým ako som ju vzala do ruky, tak sa veko zakloplo. V tom tichu sa pustil taký príšerný zvuk, hľadala som odkiaľ môže ísť, nemal odkiaľ z okolia, trikrát som prezrela krabičku, pretože iba tam nastala zmena a potom som zbadala privretého komára. Vrch mal komplet, viac som neštudovala a rýchlo som ho zbavila určite ukrutnej bolesti.
Väčšinou ho zlikvidujeme celého jedným razom. On dokázal jačať nahlas pomaly ako mačka.
To bolo šokantné zistenie, aspoň pre mňa.
2 2
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

korela
Čo mňa zasa potešilo? Originálne umelecké diela našli svojho pravého autora - velikána po 500 rokoch!
Čo ma na tom dvakrát neteší je, že diela boli do r. 2002 u Rothschildovcov, ale koho iného, keď sú magnetom všetkého vzácneho. Ale zasa bola záruka, že sa bronz neroztavil počas toho obdobia nejakým nevedomcom.
Toto je veľká vec pre umenie. Žiadne sochy z bronzu sa od neho nezachovali. Je to unikátny objav. Mal okolo tridsiatky. Asi prvá publikujem správu na SK. :-)
(Neodpustila som si pozn.)
http://www.theguardian.com/artanddes...seum-cambridge
http://www.theguardian.com/artanddes...ed-in-pictures
Ty si sa potešila, aj ja som sa potešila, že sa našli a neskončili v zberných surovinách. Ale vážne! Keď pozerám na sochy tohto druhu, šaliem z toľkej nádhery.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Dnes at 13:11
Čo mňa zasa potešilo?
...
Asi prvá publikujem správu na SK. :-)
(Neodpustila som si pozn.)
http://www.theguardian.com/artanddes...seum-cambridge
http://www.theguardian.com/artanddes...ed-in-pictures
Poteší Ťa, ak Ťa sklamem ???
Že nejak si nefandi ... napodiv bol bulvár pred Tebou ...
dnes, 06:55
http://www.cas.sk/clanok/306860/brit...ove-sochy.html
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať