Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Petra Nová
erik555
Petra Nová
............
A smutné poznanie, že o otázkach rodiny u nás zásadne rozhodujú muži. Ani len náznak toho, žeby k tomu mala čo povedať aj žena. A prečo sa vlastne čudujem, keď aj základné potreby ženy formuloval muž, akýsi psychológ nevalnej povesti?! Takže, páni, aj ďalej bojujte o charakter rodiny, ktorá zodpovedá vašim predstavám a potrebám. Tak sa z 21. storočia, možno časovou slučkou, prepracujeme opäť do 19. storočia.
No...niektore zeny by to 19.storocie aj potrebovali, resp. moslimsku vychovu Ty feministka!
Keby žijem v 19. storočí, tak som feministka ako vyšitá.

Verím, že dnešné predstavy mnohých mužov na manželstvo a postavenie ženy v spoločnosti sa ani veľmi nelíšia od tých z 19. storočia. Moslimská výchova žien je pre nich ideál.
Podľa mňa je čas na zmenu. Ťažký patriarchát, ktorý sa uplatňuje od prvotnopospolnej spoločnosti, na čo siahol, to pokazil. A tak dozrel čas, aby vládu mužov vystriedala vláda žien. A aby nedošlo k omylu, feminizmus považujem len za neškodné mačiatko. Treba pritvrdiť a rovno nastoliť matriarchát.
ty snílek! Co by si si pocala bez muzov? ked sa Ti v byte/dome nieco pokazi, tak si volaj zeny instalaterky Kebylo nebolo muzov, tak dodnes nepoznas ziarovku a svietis svieckami Kludne sa mozes zamestnat ako cestarka s lopatou v rukach, ako pokryvacka striech, atd. Ty mudrlantka
To mas tak, ako vase mudrovanie, ze zenaty chlap, ktory ma milenku je svina! A pritom si neuvedomujete, ze same zeny ste si navine, ze si pod zenateho chlapa lahinate jasne, chlap je svina, a nie zeny
2 5
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

:-)))) No tak dobre,cestári a pokrývači môžu byť :-))))
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Pýta sa turista Blaváka:
"A máte metro?"
Blavák:
"Ani centiMetro!"
No,asi to nebude celkom pravda...nejaké centiMETRO predsa len majú Akurát,že im ostala len táto "ďuzna",kukni:http://www.veterany.eu/2012/03/07/za...slavske-metro/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Peggynka
Nemám slov...Ak má ona mindrák,tak nech s tým niečo robí ja ho teda nemám...mám výborné vzťahy,poznám ich mentalitu.Toto si mohla odpustiť,resp.môže hovoriť za seba,tss...
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/p...l#.VMimRyzgx1t

každou odpovedou potvrdila , že je pre nás len dobre, ako dopadla vo voľbách či už prezidenta, či primátorky ba......
3 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

BXLmiami
:-)))) No tak dobre,cestári a pokrývači môžu byť :-))))
Samozrejme, ze mozu byt...zeny najradsej iba v kostimcekoch a rozkazovat chlapom Mudrlantky vychcane feministicke
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Peggynka
Nemám slov...Ak má ona mindrák,tak nech s tým niečo robí ja ho teda nemám...mám výborné vzťahy,poznám ich mentalitu.Toto si mohla odpustiť,resp.môže hovoriť za seba,tss...
http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/p...l#.VMimRyzgx1t
mno...........chúďatko zamindrákované...........teda to som si o nej nemyslela........
Z textu :

Mají Slováci nějaký mindrák z Čechů?

Jistě. Vždycky máme mindrák. Vy jste měli Havla, máte Švejka, my žádné takové symboly nemáme. Nemáme ani své krále, protože uherské nepovažujeme za svoje.
Hm...
Švejk je Švejk...
Samotný Hašek v tomto humoristicko protivojnom románe použil iróniu, sarkazmus, humor a kritiku, ktorými bojoval proti nezmyselnosti vojny.

Havel bol Havel.
Samotný "bojoval" proti systému vtedajšej doby s pohárikom v jednej ruke a cigaretou v druhej hlavne v tých kaviarňach.
Tie jeho "rozhodnutia" cíti Slovensko dodnes...ale pri podpisovaní náležitých dokumentov ho asi tiež humor neopustil...
--------------------------------------------------
Mindrák ?
Nuž poviem asi takto.
Milostivá nemala možnosť zašiť český šovinizmus na vlastnej koži...ja hej !!!
--------------------------------------------------
Ale mám dojem, že môj negativizmus jedna osoba všetkým vysvetlí, vyvráti a všetkým vysvetlí môj/náš mylný názor.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Boze magda pomoc....niektore osoby by mali mat zakaz sa vyjadrovat....ona to este v nr dobacuje a snad bude mat stopku....len tu by potrebovali viaceri...
Ani to nebudem radsej citat....
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

erik555
BXLmiami
:-)))) No tak dobre,cestári a pokrývači môžu byť :-))))
Samozrejme, ze mozu byt...zeny najradsej iba v kostimcekoch a rozkazovat chlapom Mudrlantky vychcane feministicke
ty brďo,tak ty máš riadny mindrák zo žien,je mi ťa ľúto
3 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

kopretinka
erik555
BXLmiami
:-)))) No tak dobre,cestári a pokrývači môžu byť :-))))
Samozrejme, ze mozu byt...zeny najradsej iba v kostimcekoch a rozkazovat chlapom Mudrlantky vychcane feministicke
ty brďo,tak ty máš riadny mindrák zo žien,je mi ťa ľúto
Ja a mindrak zo zien?! Skor feministky maju z muzov nejake mindraky, co myslis? Ja nemam preco mat mindraky zo zien, ja som len poukazal na to, ako poniektore "bojuju" proti muzskemu pokoleniu, ale pritom by chceli robit iba to, co im vyhovuje! Vies, ked niekde v praci je zena sefkou a ma riesit nejake technicke zalezitosti budovy atd. tak ta logika je katastrofa! Ale radi mudruju, az sa v duchu z toho rehnim Viac skody by svojimi rozhodnutiami urobili, ako osohu...predsa len niektore veci prenechajte na muzsky rozum
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som "instalaterka" vrtam priplepkou,malujem,pokladam plavajucu podlahu,pilim rucnou kotuckvou aj vrngalkou.....robila som na sustruhu,freze,vrtacke aj na lise.....aj auto mam este spomenut....
Ked ma napadne doplnim
Na otazku co robim,ze tak dobre vyzeram...zvyknem zbavila som sa chlapa
Momentalne mam kostym
9 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

lujza.j
Som "instalaterka" vrtam priplepkou,malujem,pokladam plavajucu podlahu,pilim rucnou kotuckvou aj vrngalkou.....robila som na sustruhu,freze,vrtacke aj na lise.....aj auto mam este spomenut....
Ked ma napadne doplnim
Na otazku co robim,ze tak dobre vyzeram...zvyknem zbavila som sa chlapa
Momentalne mam kostym
Super...taketo uplne samostatne by mali byt vsetky feministky A nie volat chlapa na pomoc
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
lujza.j
Som "instalaterka" vrtam priplepkou,malujem,pokladam plavajucu podlahu,pilim rucnou kotuckvou aj vrngalkou.....robila som na sustruhu,freze,vrtacke aj na lise.....aj auto mam este spomenut....
Ked ma napadne doplnim
Na otazku co robim,ze tak dobre vyzeram...zvyknem zbavila som sa chlapa
Momentalne mam kostym
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

erik555
lujza.j
Som "instalaterka" vrtam priplepkou,malujem,pokladam plavajucu podlahu,pilim rucnou kotuckvou aj vrngalkou.....robila som na sustruhu,freze,vrtacke aj na lise.....aj auto mam este spomenut....
Ked ma napadne doplnim
Na otazku co robim,ze tak dobre vyzeram...zvyknem zbavila som sa chlapa
Momentalne mam kostym
Super...taketo uplne samostatne by mali byt vsetky feministky A nie volat chlapa na pomoc
Nezavislost je sloboda........ kto je chlap ten co poklada plavacku a fikne si s pilou do prsta na sitie.....este to tak
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Som "instalaterka" vrtam priplepkou,malujem,pokladam plavajucu podlahu,pilim rucnou kotuckvou aj vrngalkou.....robila som na sustruhu,freze,vrtacke aj na lise.....aj auto mam este spomenut....
Ked ma napadne doplnim
Na otazku co robim,ze tak dobre vyzeram...zvyknem zbavila som sa chlapa
Momentalne mam kostym
malujem,tapetujem,rozobrala som vstavanú skrińu a prerobila ju na mini kuchynskú linku,zaviedla som si tam svetlo,rozoberala som a skladala zástrčku a zásuvku,robila som si police,dosku na žehlenie,lepila som si dlažbu,síce len takú plastovú......len jedno ma štve,že neviem kvapkajúci kohútik opraviť......ale na Lui sa nechytám
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este som do kelu zabudla...skladam nabytok....kohutik kapkajuci...aj to som uzto by si dala to nie je tazke....
A soferujem aj v lavom pruhu.... to si uz dovolujem...moc
8 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
Este som do kelu zabudla...skladam nabytok....kohutik kapkajuci...aj to som uzto by si dala to nie je tazke....
A soferujem aj v lavom pruhu.... to si uz dovolujem...moc
tak to už je príliš
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
lujza.j
Este som do kelu zabudla...skladam nabytok....kohutik kapkajuci...aj to som uzto by si dala to nie je tazke....
A soferujem aj v lavom pruhu.... to si uz dovolujem...moc
tak to už je príliš
no veru, co si to vy feministky dovolujete to uz je privela . Soferovat v lavom pruhu, sodoma gomora.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

taiko
no veru, co si to vy feministky dovolujete to uz je privela . Soferovat v lavom pruhu, sodoma gomora.
...Tai, a ja si dovolím chlapom i oponovať, odvrknúť či poslať do hája.... strašné sme my ženy stvorenia - nechcete nás odkráglovať ??

Tai, samoška to Tebe nepatrí, ale erik555 musí mať z nás hrozné komplexy
Naposledy upravil taiko : 28.01.15 at 13:44
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Tak sa nám to pomaly kompletizuje (len v tom bode 9) mi chýbajú ešte ďalšie prístroje ) :
http://www.zalubene.sk/blog/11-veci-...adat-kazdy-muz
Ja som to vždy vyriešila vyhlásením:"ideš mi občas na nervy,ale milujem ťa "
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

evuš
...Tai, a ja si dovolím chlapom i oponovať, odvrknúť či poslať do hája.... strašné sme my ženy stvorenia - nechcete nás odkráglovať ??
este to, aby sme vas odkraglovali ved na jedno ste vyhovujuce...na to ostatne si nervy najdeme
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať