Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Buchač, jedna slabšia rana smerovaná presne na spánky a už si bude len pamätať ako sa dvíha zo zeme...
A keď tento udrie, z bezvedomia treba preberať....
e28.jpg  
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, veď keď dorazili tí PMJ-čkári tak Paškovci si museli vtedy naložiť do nohavíc, hádam si nemyslíš že by kládli odpor.
Jar, ty si ozaj veľký chlap, čo má najviac príspevkov v pieskovisku :-)))))))))))))))))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon



Jar, túto erotickú poviedku si dlho skladal?

Na záver si zabudol dopísať že ten jeden bol piatak na základnej a druhá bola baba, šiestačka

- skoro som sa došťal od smiechu
I ja...... .... a potom sa zobudil.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Nandrolon



Jar, túto erotickú poviedku si dlho skladal?

Na záver si zabudol dopísať že ten jeden bol piatak na základnej a druhá bola baba, šiestačka

- skoro som sa došťal od smiechu
I ja...... .... a potom sa zobudil.....
S tým únikom moču nič nenarobíte, to je dané genetikou.
Vekom to bude už len horšie a horšie.
-----------------------
Misoft tú informáciu radšej ani nedopísal a radšej dokončil bodkami. Zrejme aby nemusel klamať.
Celé by to bolo "I ja som sa došťal od smiechu".
To je genetika, plus vek. Riešenie je vo vhodných pamperskách.
-----------------------
A hajde do piesku. Chalani.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, veď keď dorazili tí PMJ-čkári tak Paškovci si museli vtedy naložiť do nohavíc, hádam si nemyslíš že by kládli odpor.
Jar, ty si ozaj veľký chlap, čo má najviac príspevkov v pieskovisku :-)))))))))))))))))
Náznak odporu tam bol.
Policajt ten odpor už v zárodku zlomil. Ale to ty nemáš ako postrehnúť. Ty vidíš len veľký a viditeľný zákrok, ako napríklad dlhý ťažký úder na spánok. (taký ten filmový) Zjavne nevieš o čom to je.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

....dlhý ťažký úder na spánok.....
- ty chceš až sa fakt doštím a nie len skoro
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Môžeš hneď aj to druhé a bude chvíľu pokoj od tvojich chvastavých rečí.
4 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... chvastavých rečí.... tak daj na nejaké link, lebo nespomínam si, akurát zopár blbcom ležím v žalúdku a to som rád...
1 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
... chvastavých rečí.... tak daj na nejaké link, lebo nespomínam si, akurát zopár blbcom ležím v žalúdku a to som rád...
A to ešte netušíš, koľkým si ľahostajný.
3 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Napríklad tebe? Lebo akosi furt na mňa reaguješ...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
... chvastavých rečí.... tak daj na nejaké link, lebo nespomínam si, akurát zopár blbcom ležím v žalúdku a to som rád...
už si zabudol, ako si tu jednou rukou prevracal oktávku,ked si zmlátil toho dilina vodiča ?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bjuty smis

už si zabudol, ako si tu jednou rukou prevracal oktávku,ked si zmlátil toho dilina vodiča ?
Pche.... ja som jedným paľcom nákladiak prevrátil....... jáááj, v mierke 1:43
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Nandrolon
... chvastavých rečí.... tak daj na nejaké link, lebo nespomínam si, akurát zopár blbcom ležím v žalúdku a to som rád...
už si zabudol, ako si tu jednou rukou prevracal oktávku,ked si zmlátil toho dilina vodiča ?
Tých príspevkov tu má neúrekom. O tablete, mobile, aplikácii, notbuku, aute, inštalovaní a tak ďalej. V jeho ponímaní sú to všetko obdivuhodné veci a pritom si neuvedomuje, že pre iných sú to len obyčajné veci dennej potreby.
To len pre zakomplexovaných niktošov, je mobil prestížnou záležitosťou. Rovnako, ako auto nemôže reprezentovať jeho vlastníka. Reprezentuje akurát tak jeho výrobcu. A ešte drobnosť, len málo ľudí si všíma, kto sa v tom aute vezie, ale tí zakomplexovaní sú v tom, že sa všetci na nich s obdivom "kukajú".
---------------------------------------
Ja by som ho nechal v tom, veď to nikomu nemôže ublížiť a on z toho časom vyrastie.
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Sú to veci dennej spotreby ale asi boli spomenuté v určitom konkrétnom kontexte. Ale zabudol som, že tu sa bežné veci spotrebné berú ako chvastanie sa....
O akom inštalovaní píšeš?
To akože už nikomu ani nemôžem poradiť pri konkrétnom probléme, napr. ako minule obnova HDD ??
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
opatrne chlapci, aby sa vam potom piesok do oci nedostal
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

ja už som slepý teraz
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
no to ta moze stat ked sa to s nandrolonom prehana
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

haha, bejvávalo.... ale taký vedľajší účinok tam veru nebol nikde spomenutý...
Asi by trebalo trochu naplniť pieskovisko, lebo je to tu OT.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Sú to veci dennej spotreby ale asi boli spomenuté v určitom konkrétnom kontexte. Ale zabudol som, že tu sa bežné veci spotrebné berú ako chvastanie sa....
O akom inštalovaní píšeš?
To akože už nikomu ani nemôžem poradiť pri konkrétnom probléme, napr. ako minule obnova HDD ??
Nekúpil si si nedávno náhodou nejaký lepší tablet, alebo notbuk?
Mne sa zdá, že si spomínal, že si niečo inštaluješ a že je to len tých, čo si to vopred objednali a tak ďalej. Nechce sa mi to hľadať, lebo to s ničím nesúviselo. Až na to, že aj misoft to vtedy spomínal a niekomu niekde radil, ako na to.
---------------------------------------------------
Pritom od misofta to bola jednoducho odborná rada, ale od teba to bolo suché konštatovanie, že si frajer .
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
taiko
Nandrolon
ja už som slepý teraz
no to ta moze stat ked sa to s nandrolonom prehana
haha, bejvávalo.... ale taký vedľajší účinok tam veru nebol nikde spomenutý...
Asi by trebalo trochu naplniť pieskovisko, lebo je to tu OT.
no vidis, tymto sa mnohe vysvetlilo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať