Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tak toto ma skutočne dostalo do kolien.
Matovičovci:
Vraj list nevoličom.
Nevolič odmieta voliť mačku vo vreci. Ponúkajú, že nájdite si sami tých ktorých budete voliť (ktorým dáte svoj hlas) a my si ich dáme na svoju kandidátku.
http://www.obycajniludia.sk/list-nev...-topky-300x600
Nič proti Matovičovi nemám, ale toto mi pripadá, že má ľudí naozaj za úplných dementov.
Následne ponúka "Zmluvu so Slovenskom" a 23 hmlistých bodov.
http://www.obycajniludia.sk/wp-conte...Slovenskom.pdf
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bjuty smis
jar88
Nandrolon
Buchac. Ides vecer cez park a vidis, ako pachatel znasilnuje maloletu a mas pri sebe zbran, samozrejme s A-ckom. Mam za to, ze zakon uklada zasiahnut. Ak prejdes a nezasiahnes, pochopitelne ti nikto nic nemoze, len som pisal co zakon vyzaduje.
Citam, citam ale povinnost to asi nie je :-) hoci by som odprisahal, ze hej :-))))
Človeče,
mať tvoje myšlienky a duševné pochody.
Veď na takého násilníka stačí aj zhúknuť, len neviem, ako na mieste zistiť, keď už ten akt prebieha, či sa naozaj jedná o násilný akt.

teraz mudruješ...

ale keby si mal zbraň....
nevzalo mi 1. smajlíka ...)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

jar88
Tak toto ma skutočne dostalo do kolien.
Matovičovci:
Vraj list nevoličom.
Nevolič odmieta voliť mačku vo vreci. Ponúkajú, že nájdite si sami tých ktorých budete voliť (ktorým dáte svoj hlas) a my si ich dáme na svoju kandidátku.
http://www.obycajniludia.sk/list-nev...-topky-300x600
Nič proti Matovičovi nemám, ale toto mi pripadá, že má ľudí naozaj za úplných dementov.
Následne ponúka "Zmluvu so Slovenskom" a 23 hmlistých bodov.
http://www.obycajniludia.sk/wp-conte...Slovenskom.pdf
Bod 10.
Podnes mi je dlžný.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Nandrolon
Tak trochu extremu nezaskodi. To by nebola vobec obrana. V praxi je to casto tak ako pise jar, akonahle niekoho pocuje taky posuk, tak mizne.
Ak myslíš na tú palicu, tak sa mýliš...a fertig !

-----------------------
Teraz som si pozrel video so synmi toho hajzla Pašku.
Kúúúúwa...dobrá sila...
To "dobrá sila" si myslel ironicky, nie vážne?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Paška o bitke a videu: Vidím, že všetci sa dobre zabávate
http://kosice.korzar.sme.sk/c/808494...e.html?ref=trz
Inak - aké fleky mali členovia Paška mafie:
Jeden - technický riaditeľ BPMK
Druhý - v univerzitnej nemocnici
Tretí - v bytovom podniku
Všetko fleky, kde sa dobre zarába, veľa sa nenadrie...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Paška o bitke a videu: Vidím, že všetci sa dobre zabávate
http://kosice.korzar.sme.sk/c/808494...e.html?ref=trz
Inak - aké fleky mali členovia Paška mafie:
Jeden - technický riaditeľ BPMK
Druhý - v univerzitnej nemocnici
Tretí - v bytovom podniku
Všetko fleky, kde sa dobre zarába, veľa sa nenadrie...
A smutné, že bili hlava nehlava aj s bratom policajtom. Aj jeho vyzlečú z uniformy a ešte si aj posedia v chládku. chrapúni akýsi.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Stale ma ale nahlodava podozrenie, ze to bolo pred volbami umyselne vyprovokovane.
Skoda, ze nie je ziadny zvukovy zaznam.
Ale na tom videu vidno ze priatel isiel takpovediac "ihned". Ved taketo konflikty takto nezacinaju. Vsak normalne pridem, slusne poviem nech neuraza damu lebo za 3 sek. sa mu postavi zem a pod....
Pride mi to stale cudne, i ked sam by som alipašku videl najradsej na lane, toto sa mi zda moc jednoduche.
Hlavne ked vidim, ze opozicia sa chyta slamky.
Osobne som zvedavy, kto su napadnuti, co robia, co jedia, proste vsetko. Dufam, ze media nam to odhalia.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pozri si ten záznam - poriadne - 0:41-0:42 - tam je dôvod, prečo "tento" vyletel ako strela. Jeden z Paškovcov strkal do tej baby v sivom kabáte - čo navrhoval, nevieme, ale istotne to nebolo také nevinné....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som videl iba ten z tv... ale idem pozriet, ak to nepojde na tablete tak zajtra v praci. Ak tam je uz fyzicky kontakt, treba konat razantne, najlepsie K.O. bez nasledkov, co je riziko, ale ak si v prave, no problemo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nandrolon
Stale ma ale nahlodava podozrenie, ze to bolo pred volbami umyselne vyprovokovane.
Skoda, ze nie je ziadny zvukovy zaznam.
Ale na tom videu vidno ze priatel isiel takpovediac "ihned". Ved taketo konflikty takto nezacinaju. Vsak normalne pridem, slusne poviem nech neuraza damu lebo za 3 sek. sa mu postavi zem a pod....
Pride mi to stale cudne, i ked sam by som alipašku videl najradsej na lane, toto sa mi zda moc jednoduche.
Hlavne ked vidim, ze opozicia sa chyta slamky.
Osobne som zvedavy, kto su napadnuti, co robia, co jedia, proste vsetko. Dufam, ze media nam to odhalia.
Nemotaj do toho politiku, toto rozohrali opité hlavy.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Uz som videl... Skoda, ze ho po tom paškovskom ksichte nezobrala aspon orezavakom za 60 centov... Baby tu maju vecne problemy, ale orezavak v kabelke nema ani jedna :-)))))))
Ps: nechcem hresit, ale ako do toho nemotat politiku, ked sa jedna o paskovcov???
Aj tak chcem info o obidvoch napadnutych, aby sme neboli prekvapeni...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Tweety
Nandrolon
Stale ma ale nahlodava podozrenie, ze to bolo pred volbami umyselne vyprovokovane.
Skoda, ze nie je ziadny zvukovy zaznam.
Ale na tom videu vidno ze priatel isiel takpovediac "ihned". Ved taketo konflikty takto nezacinaju. Vsak normalne pridem, slusne poviem nech neuraza damu lebo za 3 sek. sa mu postavi zem a pod....
Pride mi to stale cudne, i ked sam by som alipašku videl najradsej na lane, toto sa mi zda moc jednoduche.
Hlavne ked vidim, ze opozicia sa chyta slamky.
Osobne som zvedavy, kto su napadnuti, co robia, co jedia, proste vsetko. Dufam, ze media nam to odhalia.
Nemotaj do toho politiku, toto rozohrali opité hlavy.
Presne tak, obyčajní ožrani.
Čudujem sa však nad dnešnými mladými chalanmi, že s takou čvargou neurobia poriadok. Toto sa za mojich mladých čias nemohlo v žiadnom prípade stať. Nie že by nebolo dosť vagabundov, ale takých, sme v už zárodku vedeli usmerniť.
----------------------------------------
Pred nástupom na vojenčinu som robil čašníka v putike. Stačilo mi raz, dvakrát nespratníka slovne napomenúť a bol pokoj. Ak mu nestačilo slovne, vyvliekol som ho von, až na chodník a ak sa ho zastávala jeho partia, išli aj oni.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Herr najvyšší oný opäť odškrtával.... populista, len aby sa nestal neskôr popapulista....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Namiesto rozpínania scvrkávanie, jedno či tu alebo tam. Dopadli sme.
http://ekonomika.idnes.cz/cinska-fir...ekonomika_chrs
Po obří investici v Praze by šanghajská společnost CEFC ráda koupila karlovarský Grandhotel Pupp. Uvedly to Lidové noviny. S kým o jeho koupi vyjednává, není ale zřejmé. Pupp totiž podle deníku letos v tichosti změnil hlavního akcionáře.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
Tweety
Nandrolon
Stale ma ale nahlodava podozrenie, ze to bolo pred volbami umyselne vyprovokovane.
Skoda, ze nie je ziadny zvukovy zaznam.
Ale na tom videu vidno ze priatel isiel takpovediac "ihned". Ved taketo konflikty takto nezacinaju. Vsak normalne pridem, slusne poviem nech neuraza damu lebo za 3 sek. sa mu postavi zem a pod....
Pride mi to stale cudne, i ked sam by som alipašku videl najradsej na lane, toto sa mi zda moc jednoduche.
Hlavne ked vidim, ze opozicia sa chyta slamky.
Osobne som zvedavy, kto su napadnuti, co robia, co jedia, proste vsetko. Dufam, ze media nam to odhalia.
Nemotaj do toho politiku, toto rozohrali opité hlavy.
Presne tak, obyčajní ožrani.
Čudujem sa však nad dnešnými mladými chalanmi, že s takou čvargou neurobia poriadok. Toto sa za mojich mladých čias nemohlo v žiadnom prípade stať. Nie že by nebolo dosť vagabundov, ale takých, sme v už zárodku vedeli usmerniť.
----------------------------------------
Pred nástupom na vojenčinu som robil čašníka v putike. Stačilo mi raz, dvakrát nespratníka slovne napomenúť a bol pokoj. Ak mu nestačilo slovne, vyvliekol som ho von, až na chodník a ak sa ho zastávala jeho partia, išli aj oni.
"a potom som sa zobudil z pekného sna"
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
Tweety
Nandrolon
Stale ma ale nahlodava podozrenie, ze to bolo pred volbami umyselne vyprovokovane.
Skoda, ze nie je ziadny zvukovy zaznam.
Ale na tom videu vidno ze priatel isiel takpovediac "ihned". Ved taketo konflikty takto nezacinaju. Vsak normalne pridem, slusne poviem nech neuraza damu lebo za 3 sek. sa mu postavi zem a pod....
Pride mi to stale cudne, i ked sam by som alipašku videl najradsej na lane, toto sa mi zda moc jednoduche.
Hlavne ked vidim, ze opozicia sa chyta slamky.
Osobne som zvedavy, kto su napadnuti, co robia, co jedia, proste vsetko. Dufam, ze media nam to odhalia.
Nemotaj do toho politiku, toto rozohrali opité hlavy.
Presne tak, obyčajní ožrani.
Čudujem sa však nad dnešnými mladými chalanmi, že s takou čvargou neurobia poriadok. Toto sa za mojich mladých čias nemohlo v žiadnom prípade stať. Nie že by nebolo dosť vagabundov, ale takých, sme v už zárodku vedeli usmerniť.
----------------------------------------
Pred nástupom na vojenčinu som robil čašníka v putike. Stačilo mi raz, dvakrát nespratníka slovne napomenúť a bol pokoj. Ak mu nestačilo slovne, vyvliekol som ho von, až na chodník a ak sa ho zastávala jeho partia, išli aj oni.
"a potom som sa zobudil z pekného sna"
Viem, že prevážna časť ľudí, má strach a obavu z agresívnych opitých ľudí. Je to naozaj neopodstatnené a nemá to žiadny reálny dôvod. Opitý človek je proti triezvemu absolútne bezbranný. Nemá žiadnu stabilitu a orientáciu v priestore. Je to dané spomalenými reakciami a platí to pre každého opitého človeka.
-----------------------------------------------
Ty pavol54 asi patríš tiež do tej skupiny neskúsených a ustrašených jedincov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Som zvedavý ktorá politická strana si dá do volebného programu TTIP? alebo žiadna aby potom mohli všetky hovoriť ako po predošlej privatizácii zlatých nosníc "To nie my , to oni."
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No zbohom!
http://www.sme.sk/c/8088777/paska-ka...m.html?ref=trz
Nie, že máme tam plnú prdel "debilných ministrov" - ešte ďalší sa tam pchá!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A toto:
http://www.sme.sk/c/8088699/tri-mili...a-turecku.html
Takže okrem utečencov moslimov (nelegálnych), tu budeme mať i legálne prichádzajúcich....
A nalejeme ďalšie milióniky.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať