Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, KDE som tvrdil nieco ine??????
Mamonar nemusi mat prehlad o svojich prachoch. Je to clovek, ktory ma zivotny ciel nasyslit co najviac penazi, a ak ma nieco zaplatit, nerobi mu to dobre :-)) mimochodom urcite som si to nevsimol iba ja, ale nech sa tu bavis o hocicom, aj o potrebe toaletneho papiera, vzdy skoncis pri peniazoch. Mamonar sa nedokaze bavit o nicom okrem penazi... a to ich poznam viac ako dost osobne...
A druha vec, ze uz mas aj schizu. Z coho potom idu tie tvoje obchodno-financno-brokerske rady, ktorymi to tu balastujes, ked vlastne som sa teraz dozvedel ze ty od roku 1982 s peniazmi uz nic nemas??
Ci zase sa s nami bavis Taikovym stylom a napises mi tu link na wikipediu co su peniaze???
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

....
Formy sú rôzne, značkovým ošatením, telefónom, modelom a značkou auta, bramakom na streche a tak ďáálej.
....
Pobavilo ... Bramac ako merítko bohatstva...
Naposledy upravil Oliwa : 12.04.16 at 13:13
1 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

jar88
Nandrolon
Jar obchod urcite nerobi akcie, aby to vykupili najsolventnejsi ludia.
S tym obchodom si si ma pomylil, lebo v tej sfere pracujem, takze urcite som nikdy nenadaval.
Jar, mamonari maju iny sposob zivota ako my /a rovnaky ako ty/. Oni su duchom velmi chudobni, bez konickov /preboha, kto by im ich platil/... Oni myslia 24 h denne iba na peniaze a za euro by si dali vrtat koleno.
Takze pozdrav pre teba:"Zdar mamonu!" :-)))))))
Tak keď pracuješ priamo vo sfére obchodu, (pred tým si tvrdil niečo iné) tak nám napíš, ako to teda v skutočnosti s pravideľnými akciami funguje. Rád sa niečomu z reálu priučím. Či dovzdelám?
-----------------------------------
No a ak mamonári, majú rovnaký spôsob života ako ja, tak daj čo je to vlastne ten mamonár.
Ja som totiž nikdy v živote nevedel, koľko mám peňazí a nikdy som nemal ani vkladnú knižku. Pritom som zarábal od roku 1975, ženil som sa v roku 1982 a od tej doby má prehľad o peniazoch, len moja manželka. Ja sa preto peniazmi vôbec nezaoberám.
To isté platí aj o autách. Pre mňa je podstatné, že fungujú tak ako od nich očakávam a ostatné ma na nich nezaujíma. Deto dom, byt, oblečenie a tak ďalej.
Ako v tom vtipe u očného:
Pán doktor, asi mám niečo s očami...
Prečo si to myslíte?
Odkedy som sa oženil, prestal som vidieť peniaze...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som ho iba spomenul ked tu pisal Jar88 o tom ake sa tam stavaju super domy za superceny. Proste pri BA sa postavi papundeklovy bungalov s par cm platnou a na kysuciach 3 podlazny dom z tehal s metrovymi zakladmi a Bramacom na streche.
Edit: prispevok si editovala, tak vidim ze to nebola reakcia na mna, diky, zle som pochopil...
Naposledy upravil Nandrolon : 12.04.16 at 13:18
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Tak keď pracuješ priamo vo sfére obchodu, (pred tým si tvrdil niečo iné) tak nám napíš, ako to teda v skutočnosti s pravideľnými akciami funguje. Rád sa niečomu z reálu priučím. Či dovzdelám?
-----------------------------------
No a ak mamonári, majú rovnaký spôsob života ako ja, tak daj čo je to vlastne ten mamonár.
Ja som totiž nikdy v živote nevedel, koľko mám peňazí a nikdy som nemal ani vkladnú knižku. Pritom som zarábal od roku 1975, ženil som sa v roku 1982 a od tej doby má prehľad o peniazoch, len moja manželka. Ja sa preto peniazmi vôbec nezaoberám.
To isté platí aj o autách. Pre mňa je podstatné, že fungujú tak ako od nich očakávam a ostatné ma na nich nezaujíma. Deto dom, byt, oblečenie a tak ďalej.
Ak by Ti aj niekto ohľadom akcií v obchode niečo napísal, aj tak by si oponoval tým svojím spôsobom...
Nandrolon pracuje v sfére obchodu, kopretinka tiež....moja polovička bola v Hypernove managerkou, takže niečo sa na mňa nalepilo.
Ale myslíš, že má význam niečo spomínať ohľadom praktík v hypermarketoch ? Niekto neuverí, niekto nepochopí...a niekto oboje.
-----------------------
Týýýý brďo...šak Ty si od roku 1975 vlastne pod papučou...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač

---------------------
Týýýý brďo...šak Ty si od roku 1975 vlastne pod papučou...
Tebe to snáď nejako prekáža? Ich život. Vždy lepšie ako dnes - môj účet, tvoj účet, ale spolužitie spoločné. Ja zasa toto neviem pochopiť. Začalo to vyplácaním miezd na účet, nie ako dovtedy v pokladni podniku. Banky sa podporujú, aké % ľudí si odkladá peniaze mesačne? Asi tí od výplaty k výplate. A ešte majú ľudí pod kontrolou.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
6X 2l =18 kg to je zhruba 0,08€/kg takže 500 kg x 0,08 40 € ani kilometrovné to nepokryje za tento jeho zisk by mi voda zo zubov netiekla, keď sa bude mračiť tak od neho nekúpi nikto nič tak musí byť vysmiaty ako lečo predpokladám že má tak maximálne pick up akú má nosnosť ako ďaleko je ten lacný supermarket? no to by som ani nenakladal do auta resp len na objednávku pre dôchodcov čo nemajú auto a cigi však cena rovnaká všade tomu sa hovorí štátny(regulovaný ) monopol jedna cena jeden štát, tie dovezie distribútor
Ach jáááj, Pali...
To si ešte nevidel tzv. akcie v supermarketoch. Prepočítavaš tu drobné.
Minulého roku (keď kryštál cukor stál okolo 1€) - bol nadbytok cukru - klesla cena v supermarketoch na cca 0,5€ /kg. Tí z mesta kupovali do zásoby taj max 5kg. Ale z dediny sa dovalil "podnikateľ" - obchodník a bral nie 5kg, nie 10kg - bral rovno 200kg. A aby to v pokladniach nezaregistrovali (16 pokladní) - tak sa otočil viackrát (vždy iná pokladňa). A napchal to i do obyčajného favorita!
A u nich v dedine ho potom predával za 1,3€!!!! Takže jeho zisk bol 160€!!!!.
A keďže tam bývali starší ľudia, autobus 2x do dňa - nik ani nevedel, že v meste je cukor lacnejší o viac ako polovicu. A nebolo to len s cukrom - múka, zelenina, cestoviny, cukrovinky, minerálne vody, liehoviny.....
Do takej dediny príde kontrola možno raz za 5 rokov.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
buchač
---------------------
Týýýý brďo...šak Ty si od roku 1975 vlastne pod papučou...
Tebe to snáď nejako prekáža? Ich život. Vždy lepšie ako dnes - môj účet, tvoj účet, ale spolužitie spoločné. Ja zasa toto neviem pochopiť. Začalo to vyplácaním miezd na účet, nie ako dovtedy v pokladni podniku. Banky sa podporujú, aké % ľudí si odkladá peniaze mesačne? Asi tí od výplaty k výplate. A ešte majú ľudí pod kontrolou.
Ach jááááááj......vtipnej kaše si veľa asi nepojedla....alebo zasa nechápeš môj humor ?
--------------------------------
Zdôvodnim ...?
Môj účet - Tvoj účet...spolužitie spoločné.
Čo v prípade, ak sa spolužitie skončí ? ...alebo prídu finančné problémy exekučného charakteru ?...a môže sa prihodiť všeličo.
Čo keď jeden účet je sporiaci a jeden bežný...a podobne ?

Vyplácanie miezd v podnikoch je o niečom inom...to nech Ti vysvetlí nejaký účtovník, že prečo sa tak udialo.
Ľudí pod kontrolou má štát aj tak...ani si len nevieš predstaviť, že čo všetko o Tebe vedia.
-----------------------------------------
Mimochodom, aby si bola v obraze (a nemám s tým absolútny problém), tak u nás bol/je/bude len jeden účet...


P.S.:
Ale love som mal, mám a aj budem vždy nejaké vlastné...
Tvoj manžel je na tom ako ??? Snáď Ti nekupuje kvety za spoločné ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Vtipné, nevtipné, nestarám sa konkrétne o druhých. Ja iba neviem celkom dobre pochopiť dnešný život väčšiny dvojíc. Nech mi nikto nepovie, že to robí dobrotu vo vzťahoch.
Ak je pár zosobášený, tak pred exekúciou si druhý partner účet nezachráni. Budú sťahovať financie jemu.
Ak sa spolužitie skončí, tak sú na to §§§.
Výplaty cez pokladňu - všetko sa dá zaúčtovať.
Kontrolu má nielen štát. Môj vzor je v tomto Ráž.
.
No a čo ťa zasa zaujíma, ako je to u nás? U nás je to tak, ako má byť. Sme spokojní obaja. A to je podstatné.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Tak keď pracuješ priamo vo sfére obchodu, (pred tým si tvrdil niečo iné) tak nám napíš, ako to teda v skutočnosti s pravideľnými akciami funguje. Rád sa niečomu z reálu priučím. Či dovzdelám?
-----------------------------------
No a ak mamonári, majú rovnaký spôsob života ako ja, tak daj čo je to vlastne ten mamonár.
Ja som totiž nikdy v živote nevedel, koľko mám peňazí a nikdy som nemal ani vkladnú knižku. Pritom som zarábal od roku 1975, ženil som sa v roku 1982 a od tej doby má prehľad o peniazoch, len moja manželka. Ja sa preto peniazmi vôbec nezaoberám.
To isté platí aj o autách. Pre mňa je podstatné, že fungujú tak ako od nich očakávam a ostatné ma na nich nezaujíma. Deto dom, byt, oblečenie a tak ďalej.
Ak by Ti aj niekto ohľadom akcií v obchode niečo napísal, aj tak by si oponoval tým svojím spôsobom...
Nandrolon pracuje v sfére obchodu, kopretinka tiež....moja polovička bola v Hypernove managerkou, takže niečo sa na mňa nalepilo.
Ale myslíš, že má význam niečo spomínať ohľadom praktík v hypermarketoch ? Niekto neuverí, niekto nepochopí...a niekto oboje.
-----------------------
Týýýý brďo...šak Ty si od roku 1975 vlastne pod papučou...
No jasné že pod papučou. Ako inak?
Ja som chodil domou tak asi dva krát za týždeň a vždy som robil stojku. Aj výplatu som odovzdával komplet a aj s páskou. Proste všetko, čo som kedy zarobil, išlo len do rodiny a kšeftov.
--------------------------
Manželka mi dokonca aj vrecko na košeli kontrolovala (nikdy som nemal ani len peňaženku). Preto som sa nikdy nemusel zaujímať či mám, alebo nemám u seba peniaze. Kedykoľvek som potreboval niekde nejaké peniaze, vždy som vedel, že stačí siahnuť do vrecka na skontrolovanej košeli, a najmenej 500 Kčs tam bude. Moja žena sa nikdy nezaujímala, kde, prečo a koľko som minul a rovnako sa nezaujímala, kde ako a koľko som zarobil.

-------------------------------------

Nuž a takto to u nás funguje dodnes.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
6X 2l =18 kg to je zhruba 0,08€/kg takže 500 kg x 0,08 40 € ani kilometrovné to nepokryje za tento jeho zisk by mi voda zo zubov netiekla, keď sa bude mračiť tak od neho nekúpi nikto nič tak musí byť vysmiaty ako lečo predpokladám že má tak maximálne pick up akú má nosnosť ako ďaleko je ten lacný supermarket? no to by som ani nenakladal do auta resp len na objednávku pre dôchodcov čo nemajú auto a cigi však cena rovnaká všade tomu sa hovorí štátny(regulovaný ) monopol jedna cena jeden štát, tie dovezie distribútor
Ach jáááj, Pali...
To si ešte nevidel tzv. akcie v supermarketoch. Prepočítavaš tu drobné.
Minulého roku (keď kryštál cukor stál okolo 1€) - bol nadbytok cukru - klesla cena v supermarketoch na cca 0,5€ /kg. Tí z mesta kupovali do zásoby taj max 5kg. Ale z dediny sa dovalil "podnikateľ" - obchodník a bral nie 5kg, nie 10kg - bral rovno 200kg. A aby to v pokladniach nezaregistrovali (16 pokladní) - tak sa otočil viackrát (vždy iná pokladňa). A napchal to i do obyčajného favorita!
A u nich v dedine ho potom predával za 1,3€!!!! Takže jeho zisk bol 160€!!!!.
A keďže tam bývali starší ľudia, autobus 2x do dňa - nik ani nevedel, že v meste je cukor lacnejší o viac ako polovicu. A nebolo to len s cukrom - múka, zelenina, cestoviny, cukrovinky, minerálne vody, liehoviny.....
Do takej dediny príde kontrola možno raz za 5 rokov.....
ešte raz ako si vypočítal ten zisk? Ty tiež už máš plnú posteľ peňazí keď každý mesiac ušetríš celý dôchodok Inak obyčajné slovenské neprajníctvo čo ti vadí na tom že podnikateľ nakúpil v maloobchode? Ja bežne nakupujem a cez jednu pokladňu tých viac pokladní bejvávalo Ak potrebujem zapracovať do výrobku ročne 100 kg cukru a 20 l 8% -ho octa predsa kvôli tomu nepoletím do najbližšieho veľkoskladu vzdialeného 50 km a ešte aj drahšieho, však maj zdravý rozum, ozaj si niekedy pripadám ako na straníckej schôdzi o čo by mala tá kontrola a aká zistiť?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Kontrolu má nielen štát. Môj vzor je v tomto Ráž.
.
No a čo ťa zasa zaujíma, ako je to u nás? U nás je to tak, ako má byť. Sme spokojní obaja. A to je podstatné.
Myslíš Joža Ráža -speváka ?
Tak to si na tom dosť biedne...
-----------------------------------------
Mňa nezaujíma, ako je to u vás.
Ale prečo potom koreluješ medzi mnou a Tebou ?
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ja som ho iba spomenul ked tu pisal Jar88 o tom ake sa tam stavaju super domy za superceny. Proste pri BA sa postavi papundeklovy bungalov s par cm platnou a na kysuciach 3 podlazny dom z tehal s metrovymi zakladmi a Bramacom na streche.
Edit: prispevok si editovala, tak vidim ze to nebola reakcia na mna, diky, zle som pochopil...
Ale veď to bola jasne posmešná reakcia na teba. Ty si tu predsa spomínal, že bramac. Na Kysuciach si predsa väčšina dáva na strechu Dach - plech. Zrejme z finančných dôvodov. Ty si tu chválenkársky spomínal, akú úžasne vyspelú techniku používaš. Mobil, tablet, pc, navigáciu, značku auta, svoje úžasné krmivo a tak ďalej. Ako úžasne chodíš na nákupy a ako ti to tam čvarga zo slovenska kazí.
---------------------------
Veď len ty si ten na "úrovni".
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
misoft
pavol54
6X 2l =18 kg to je zhruba 0,08€/kg takže 500 kg x 0,08 40 € ani kilometrovné to nepokryje za tento jeho zisk by mi voda zo zubov netiekla, keď sa bude mračiť tak od neho nekúpi nikto nič tak musí byť vysmiaty ako lečo predpokladám že má tak maximálne pick up akú má nosnosť ako ďaleko je ten lacný supermarket? no to by som ani nenakladal do auta resp len na objednávku pre dôchodcov čo nemajú auto a cigi však cena rovnaká všade tomu sa hovorí štátny(regulovaný ) monopol jedna cena jeden štát, tie dovezie distribútor
Ach jáááj, Pali...
To si ešte nevidel tzv. akcie v supermarketoch. Prepočítavaš tu drobné.
Minulého roku (keď kryštál cukor stál okolo 1€) - bol nadbytok cukru - klesla cena v supermarketoch na cca 0,5€ /kg. Tí z mesta kupovali do zásoby taj max 5kg. Ale z dediny sa dovalil "podnikateľ" - obchodník a bral nie 5kg, nie 10kg - bral rovno 200kg. A aby to v pokladniach nezaregistrovali (16 pokladní) - tak sa otočil viackrát (vždy iná pokladňa). A napchal to i do obyčajného favorita!
A u nich v dedine ho potom predával za 1,3€!!!! Takže jeho zisk bol 160€!!!!.
A keďže tam bývali starší ľudia, autobus 2x do dňa - nik ani nevedel, že v meste je cukor lacnejší o viac ako polovicu. A nebolo to len s cukrom - múka, zelenina, cestoviny, cukrovinky, minerálne vody, liehoviny.....
Do takej dediny príde kontrola možno raz za 5 rokov.....
ešte raz ako si vypočítal ten zisk? Ty tiež už máš plnú posteľ peňazí keď každý mesiac ušetríš celý dôchodok Inak obyčajné slovenské neprajníctvo čo ti vadí na tom že podnikateľ nakúpil v maloobchode? Ja bežne nakupujem a cez jednu pokladňu tých viac pokladní bejvávalo Ak potrebujem zapracovať do výrobku ročne 100 kg cukru a 20 l 8% -ho octa predsa kvôli tomu nepoletím do najbližšieho veľkoskladu vzdialeného 50 km a ešte aj drahšieho, však maj zdravý rozum, ozaj si niekedy pripadám ako na straníckej schôdzi o čo by mala tá kontrola a aká zistiť?
No predsa či nepredražuje, či nemá neprimeraný zisk, či náhodou neokráda bedač a tak ďáááálej.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo robíš o mne do písanky nejaký ŠTB-ácky profil? To, čo si písal tak sa tu dá nájsť na každého, ináč ten bramac by som ja osobne nikdy nedal, práve kvôli tomu, že musia byť oveľa pevnejšie základy ako na "plech", krov detto.
Bola to len reakcia na tvoj nezmysel, ako lacno tam na západe staviate, že miešačku už dnes nikto nepoužíva a ceny hotového armovaného betónu sú nižšie ako len "ingrediencie" tu na severe naň.
Preto nechápem, prečo tam staviate také "sračky" za ceny kvalitných ťažkotonážnych "bunkrov" na kysuciach...
Kde si o tom betóne vyčítal ten bohapustý nezmysel? Lacnejšie je na západe len to, čo ukradneš. My slušní si ale veci kupujeme, vy rómovia, väčšinou kradnete.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
korela
buchač
---------------------
Týýýý brďo...šak Ty si od roku 1975 vlastne pod papučou...
Tebe to snáď nejako prekáža? Ich život. Vždy lepšie ako dnes - môj účet, tvoj účet, ale spolužitie spoločné. Ja zasa toto neviem pochopiť. Začalo to vyplácaním miezd na účet, nie ako dovtedy v pokladni podniku. Banky sa podporujú, aké % ľudí si odkladá peniaze mesačne? Asi tí od výplaty k výplate. A ešte majú ľudí pod kontrolou.
Ach jááááááj......vtipnej kaše si veľa asi nepojedla....alebo zasa nechápeš môj humor ?
--------------------------------
Zdôvodnim ...?
Môj účet - Tvoj účet...spolužitie spoločné.
Čo v prípade, ak sa spolužitie skončí ? ...alebo prídu finančné problémy exekučného charakteru ?...a môže sa prihodiť všeličo.
Čo keď jeden účet je sporiaci a jeden bežný...a podobne ?

Vyplácanie miezd v podnikoch je o niečom inom...to nech Ti vysvetlí nejaký účtovník, že prečo sa tak udialo.
Ľudí pod kontrolou má štát aj tak...ani si len nevieš predstaviť, že čo všetko o Tebe vedia.
-----------------------------------------
Mimochodom, aby si bola v obraze (a nemám s tým absolútny problém), tak u nás bol/je/bude len jeden účet...


P.S.:
Ale love som mal, mám a aj budem vždy nejaké vlastné...
Tvoj manžel je na tom ako ??? Snáď Ti nekupuje kvety za spoločné ?
Ja mám tiež svoje vlastné peniaze, ale nie tajne uliate. Od manželky mám predsa vreckové. Stará sa, aby som nikdy nebol bez peňazí a vždy to vrecko doplní na 150€. Nezaujíma sa prečo je v ňom dvacka, keď mi doň včera dala 3 x 50€, zas to doplní o 3 x 50€.
---------------
Niekedy som tak šetrný, že mi to vrecko aj tri dni nedopĺňa.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 - to čo píšeš je tak trápne a detské, že mi je z toho zle. Len aby fakt nebola náhodou pravda taká /poznám aj také páry/, kde muž plní úlohu plemenného býka a manželka je tá, ktorá aktívne zarába, vybavuje, rieši veci a popri tom si vydržiava manžela /nejdem rozoberať dôvody prečo/...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Čo robíš o mne do písanky nejaký ŠTB-ácky profil? To, čo si písal tak sa tu dá nájsť na každého, ináč ten bramac by som ja osobne nikdy nedal, práve kvôli tomu, že musia byť oveľa pevnejšie základy ako na "plech", krov detto.
Bola to len reakcia na tvoj nezmysel, ako lacno tam na západe staviate, že miešačku už dnes nikto nepoužíva a ceny hotového armovaného betónu sú nižšie ako len "ingrediencie" tu na severe naň.
Preto nechápem, prečo tam staviate také "sračky" za ceny kvalitných ťažkotonážnych "bunkrov" na kysuciach...
Kde si o tom betóne vyčítal ten bohapustý nezmysel? Lacnejšie je na západe len to, čo ukradneš. My slušní si ale veci kupujeme, vy rómovia, väčšinou kradnete.
Aký nezmysel? Veď tu je lacnejší triedený štrk, ako na Kysuciach ten kopaný bordel s hlinou. Tu je už iná a dosť veľká konkurencia. Tu na západe je všade kvalitný štrk a to nám zlacňuje jeho spracovanie. Tu nepotrebujem metrové základy. Stačí mi 40 - 50 cm makadamu a železobetónová platňa. Tu potrebuješ plošné základy. K tomu pár pilierov a prekladov a to mi tu firma zbuduje za pusinku.
Najdôležitejšie je jednať, jednať, jednať a ešte ráááz, dvakráát jednať.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar88 - to čo píšeš je tak trápne a detské, že mi je z toho zle. Len aby fakt nebola náhodou pravda taká /poznám aj také páry/, kde muž plní úlohu plemenného býka a manželka je tá, ktorá aktívne zarába, vybavuje, rieši veci a popri tom si vydržiava manžela /nejdem rozoberať dôvody prečo/...
Vidieť, že si len zaostalý dedinský samec. Bujak.
Ja mám už šesťdesiat a manželka je spolužiačka zo základnej. (ZDŠ)
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Paradoxne nikdo z našej rodiny /okrem maloletých detí/ z dediny nepochádza :-))))))))))
PS: myslím, že ti vyšiel zase dnešný "flame", takže s tebou končím.
PS2: svoje vysoko sexuálne zážitky, ako si v košeli našiel zabudnutých 5 korún :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
musíš písať do inej témy, najlepšie pieskovisko.
PS3: edituješ tak rýchlo, že nestíham reagovať, takže na vek som nenarážal, ešte je tu aj iný telesný ukazovateľ :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať