Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Pre taika,
Nandrolon písal, že bol v nacistickom koncentráku a videl to na vlastné oči. Máš pocit, že mu to nejakým spôsobom otvorilo oči?
Že to pre neho bolo poučenie čo je zverstvo a čo spravodlivosť? Čo je a čo už nieje morálne?
------------------------------
Ja osobne o tom dosť pochybujem a skôr si myslím, že náckom to len pripomenie zabudnuté, alebo nepoznané možnosti reálneho riešenia ich problémov, čo s neposlušnými ľuďmi.
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Sranda, keď sa tu najväčší mamonár na porade, ktorý uprednostnil "money" pred rodinou smeje z druhých, že im ide o peniaze :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))
argumenty uz dosli, co ? Tak si zaciname zase vymyslat a klamat ?
1. Ty poznas moje rodinne pomery a suvislosti ?
2. Kde, koho a aky vztah k peniazom som ja niekde spominal ? Ci nebodaj sa z niekoho smial, ze mu ide o peniaze ? Ved o penizoch si pisal Ty.
Ja som sa smial len z toho ako nesikovne si sa snazil zakryt svoj dalsi debakel
Naposledy upravil taiko : 25.04.16 at 08:06
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Pre taika,
Nandrolon písal, že bol v nacistickom koncentráku a videl to na vlastné oči. Máš pocit, že mu to nejakým spôsobom otvorilo oči?
Že to pre neho bolo poučenie čo je zverstvo a čo spravodlivosť? Čo je a čo už nieje morálne?
------------------------------
Ja osobne o tom dosť pochybujem a skôr si myslím, že náckom to len pripomenie zabudnuté, alebo nepoznané možnosti reálneho riešenia ich problémov, čo s neposlušnými ľuďmi.
no neviem, neviem, ci v tomto nemate s pavlom pravdu......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Henten návrh opozície je len honenie si trička a populizmus...radšej si iné mohli...

Samozrejme, že je to o peniazoch !!!!
Tie lyžiarske a teraz výlety do Poľska ? Raz je pekný Fico a včul druhá strana mice.
...a odserie to každý platiteľ daní, hlavne tie nízkopríjmové.

Tie rodiny, ktoré s toho titulu (výlety) sa dostanú do finančného zveráka ani nespomínam.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
jar88
Ja by som bol zvedavý, čo Nandrolon považuje na židovskom spôsobe života za neslušné.
ale neblazni, jemu nevadia zida, jemu len vadi, ze navstevy Osviencimu budu platene z jeho dani
Z jeho predchadzajucich prispevkov to predsa jednoznacne vypluyva
Nandrolon má problém s každým, kto je úspešnejší, ako on a nežije podľa jeho predstáv a ním uznaných "správnych pravidiel".
-----------------------
Z nákladov na výlet do Poľska, by v Poľsku zostalo iba vstupné a prípadné poplatky za parkovanie SK autobusov.
-----------------------
Ale aj tak, aj ja som dosť proti povinným zájazdom, ale z úplne iných dôvodov, ako Nandrolon.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A podľa čoho meriaš úspech? :-))))))))))))))
Lebo nemám pocit že úspešní ľudia žijú tak, ako "niekto" :-))))))))))
Ak podľa peňazí, tak podľa tohto vzorca žijú najúspešnejšie ženy v nočných uliciach. Vieš si predstaviť, koľko taká prostitútka za noc zarobí? Kde sa na ňu môže hrabať nejaká pokladníčka v supermarkete, alebo riaditeľka základky!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
-----------------------
Z nákladov na výlet do Poľska, by v Poľsku zostalo iba vstupné a prípadné poplatky za parkovanie SK autobusov.
-----------------------
Ale aj tak, aj ja som dosť proti povinným zájazdom, ale z úplne iných dôvodov, ako Nandrolon.
Nevieš, či by to bol 1 dňový alebo 2 dňový výlet.

Myslíš, že len vstupné a parkovanie ? Študenti by si asi proviant na celý pobyt vzali....kde máš náklady na tie všeliaké drobnosti na pamiatku, alebo aj iné.
Poliaci by okamžite zareagovali s tým ich obchodníckym duchom....o to sa Ty veru neboj.
--------------------------
Povinné zájazdy by mohli byť kľudne po Slovensku na túto tému.
Včera to bolo celkom pekne zdôvodnené v správach....


Naše pamätníky chátrajú....ale tie v iných štátoch budeme podporovať ???
Naposledy upravil buchač : 25.04.16 at 08:54
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Vstupné nie je ľudové, teda aspoň pre väčšinu.
O takých fajnotkách ako že vstup možný iba s certifikovaným doprovodom, ktorý musí mať trvalý pobyt v poľsku a mať certifikát na sprevádzanie v uvedenom zariadení radšej nepíšem.
Proste sme si viezli svoju sprievodkyňu z východu, kapacitu, ale tam sme si museli zaplatiť poľskú židovku, aby sme mohli ísť pozerať.
Detto v Benátkach, pod hrozbou mastných pokút.
Bez sprievodcu tam je vstup obmedzený, teda niekedy k večeru jedine.
Ale vtedy to takpovediac nemá zmysel.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko je expert na spätné editovanie príspevkov, ešteže som si toho všimol, aby som mu mohol verejne odpovedať.
1. Zčasti áno, aj ty moje
2. Spomínal si, že ja to nechcem kvôli tomu, aby som to nemusel platiť, čo je aj pravda a myslím že ak by si pracoval v SR, ani ty by si to nechcel platiť.
- žiadny debakel nemienim zakrývať, len mi vadia tvoje priblblé nechápavé reakcie a zosmiešňovanie každého, kto nezdieľa tvoj názor, ktorý je na 99,99 mimo z objektívnych príčin.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
taiko
jar88
Ja by som bol zvedavý, čo Nandrolon považuje na židovskom spôsobe života za neslušné.
ale neblazni, jemu nevadia zida, jemu len vadi, ze navstevy Osviencimu budu platene z jeho dani
Z jeho predchadzajucich prispevkov to predsa jednoznacne vypluyva
Nandrolon má problém s každým, kto je úspešnejší, ako on a nežije podľa jeho predstáv a ním uznaných "správnych pravidiel".
-----------------------
Z nákladov na výlet do Poľska, by v Poľsku zostalo iba vstupné a prípadné poplatky za parkovanie SK autobusov.
-----------------------
Ale aj tak, aj ja som dosť proti povinným zájazdom, ale z úplne iných dôvodov, ako Nandrolon.
kritérium úspešnosti??? nože daj parametre.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Už som sa ho pýtal, akosi "zabudol" odpovedať...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Už som sa ho pýtal, akosi "zabudol" odpovedať...
no veď práve ak by toto bolo vyriešené tak polovička nasr. ..ho národa je spokojná a bolo jasno a úsmevy na tvárach a ak to osolí taký matovič a lipšic, no nie je čo riešiť niekedy mám taký dojem že takýto potrebujú nasr..ý národ
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko je expert na spätné editovanie príspevkov, ešteže som si toho všimol, aby som mu mohol verejne odpovedať.
1. Zčasti áno, aj ty moje
2. Spomínal si, že ja to nechcem kvôli tomu, aby som to nemusel platiť, čo je aj pravda a myslím že ak by si pracoval v SR, ani ty by si to nechcel platiť.
- žiadny debakel nemienim zakrývať, len mi vadia tvoje priblblé nechápavé reakcie a zosmiešňovanie každého, kto nezdieľa tvoj názor, ktorý je na 99,99 mimo z objektívnych príčin.
... ad 1 “ I know you think you understand what you thought I said but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant” [Alan Greenspan ]
... a zase zavadzas, ked pises, ze zosmiesnujem kazdeho
... pises o objektivnych pricinach, nepises vsak o akych
... a zase necitujes
Naposledy upravil taiko : 25.04.16 at 10:46
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ty nevieš napísať 1 krátky príspevok aby si ho nemusel stokrát editovať ???
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ty nevieš napísať 1 krátky príspevok aby si ho nemusel stokrát editovať ???
ja radsej zeditujem, ked si vsimnem, ze som sa pomylil. Nuz ale 100 krat? Neviem, ci zase neklames
Ale nic, uz Ta necham tak. Postoje k Osviencimu a k zidovskej problematike sme si vysvetlili, nazory predniesli, tak myslim, ze mozeme diskusiu na tuto temu ukoncit. Co povies?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Už som sa ho pýtal, akosi "zabudol" odpovedať...
Na čo ti mám ja odpovedať? Veď ja nepoznám všetky tvoje parametre na základe ktorých posudzuješ "nemorálnu úspešnosť" iných.
-------------------------------------------------------
Ja som si len všimol, že ti leží v žalúdku každý, kto má niečo, čo logicky nemohol získať poctivo a morálne. No a čo je podľa teba, akože morálne a nemorálne, si tu už sám dostatočne popísal. Len pripomeniem, že podľa tvojej morálky, je nemorálne daniť inde a tým sa nedať zdaniť tu na Slovensku. Je nemorálne vôbec uvažovať nad tým, ako nedaniť zbytočne viac, ako je zo zákona nutné. Nemorálne je veľa zarábať obchodom, zamestnávaním (vykorisťovaním) ľudí a podnikateľov a tak ďalej a tak ďalej. No a samozrejme, že je nemorálny židovský finančný diktát, požičiavanie peňazí za vysoký úrok (akože úžera) a núdzou vynútená dohoda. Za také by si vedel rozbíjať papule a podobne.
-------------------------------------------------------
Veľmi rád by si zakazoval a určoval každému, čo a ako má, či nemá "slušne" robiť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja len toľko, že či sa tie peniaze legálne úplne legálne vyvážajú do zahraničia, či sa to nerobí pod pokrievkou rôznych fiktívnych faktúr a tak.
Však ak je to legálne, tak to urobím bez klamania, podvádzania, oserov a fiktívnych faktúr...
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
a nezacituje a nezacituje
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, ale ty stále len cituješ citovaný príspevok, ktorý citoval predtým ten príspevok a hneď je tu z toho žumpa.
Načo mám citovať príspevok HNEĎ predo mnou? Má to logiku?
Ja viem, s tebou musím trocha pomalšie, čo už, ale sú tu aj ostatní a tým tu bordel robiť nemienim...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Ja len toľko, že či sa tie peniaze legálne úplne legálne vyvážajú do zahraničia, či sa to nerobí pod pokrievkou rôznych fiktívnych faktúr a tak.
Však ak je to legálne, tak to urobím bez klamania, podvádzania, oserov a fiktívnych faktúr...
Veď konečne už napíš, alebo konkrétne popíš, čo považuješ za klamanie, podvádzanie, za nejaký oser a čo je to podľa teba fiktívna faktúra. Hlavne, čo je to "fiktívna faktúra".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať