Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač, ty si teda číslo ))
Naposledy upravil bjuty smis : 12.05.16 at 14:00
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
buchač
Ing. Ľubomír Janoška
Aj tzv. národný futbal je iba ideologický fetiš, slúžiaci na prepumpovanie voľných zdrojov fetišistov k modle a jej kamarátom.
Aj "národný" hokejový, tenisový...ešte čo bude nasledovať...."národný" plavecký, pinpongový, šachový.....???

Irónia osudu je ale to, že tieto "národné" stánky (v Blave) zvyknú byť pri národných stretnutiach poloprázdne. Blaváci na to serú a aby niekto cestoval na zápas, tak je to dosť finančne nákladné.
No inde...Trnava, Žilina, Košice sú preplnené...ba dokonca by sa predalo aj viac lístkov ako je kapacita štadióna.

...tak o čo tu vlastne ide ?
Zo štátneho rozpočtu sa vlastne modernizuje Blava a ten zvyšok utrie nos....
"Pažravá na Dunaji" taký je nový názov

koho si volil ? ))
ja ti to poviem a ty to vykecáš, a ty koho?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
bjuty smis
pavol54
buchač
Ing. Ľubomír Janoška
Aj tzv. národný futbal je iba ideologický fetiš, slúžiaci na prepumpovanie voľných zdrojov fetišistov k modle a jej kamarátom.
Aj "národný" hokejový, tenisový...ešte čo bude nasledovať...."národný" plavecký, pinpongový, šachový.....???

Irónia osudu je ale to, že tieto "národné" stánky (v Blave) zvyknú byť pri národných stretnutiach poloprázdne. Blaváci na to serú a aby niekto cestoval na zápas, tak je to dosť finančne nákladné.
No inde...Trnava, Žilina, Košice sú preplnené...ba dokonca by sa predalo aj viac lístkov ako je kapacita štadióna.

...tak o čo tu vlastne ide ?
Zo štátneho rozpočtu sa vlastne modernizuje Blava a ten zvyšok utrie nos....
"Pažravá na Dunaji" taký je nový názov

koho si volil ? ))
No koho asi? Predsa tých svojich, spravodlivých, alebo sa ulial.
Až tak na mňa nepôsobíš aby som kvôli tebe a takým ako ty volil bystričana a spol.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja to tu netajím, volil som sas....

ale aspon tu nemusím nadávať, že vláda yebe všetky peniaze do blavy a serká na tých, ktorí ju vôl ili
ja sa na tom smejem )
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Ing. Ľubomír Janoška
Aj tzv. národný futbal je iba ideologický fetiš, slúžiaci na prepumpovanie voľných zdrojov fetišistov k modle a jej kamarátom.
Aj "národný" hokejový, tenisový...ešte čo bude nasledovať...."národný" plavecký, pinpongový, šachový.....???

Irónia osudu je ale to, že tieto "národné" stánky (v Blave) zvyknú byť pri národných stretnutiach poloprázdne. Blaváci na to serú a aby niekto cestoval na zápas, tak je to dosť finančne nákladné.
No inde...Trnava, Žilina, Košice sú preplnené...ba dokonca by sa predalo aj viac lístkov ako je kapacita štadióna.

...tak o čo tu vlastne ide ?
Zo štátneho rozpočtu sa vlastne modernizuje Blava a ten zvyšok utrie nos....
Asi aj preto v Trnave, Žiline, Košiciach... je na štadiónoch toľko ľudí, pretože a) sú na svojom postavenom často pomocou práve tých, čo tam chodia a b) Bratislava je už taká prepchatá všelijakými národnými onými, že ak je nejaká akcia, tak Blaváci to berú ako bežnú vec, pre ktorú sa tam chodiť ani neoplatí....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
jar88
buchač
bjuty smis
no nič...hor sa na ten obchvat okolo ba za dalšie miliardy )
Ty si načal ten obchvat...a nie ja..
ALE osobne si myslím, že ten obchvat je na dve veci...
Nie ja vravím, ale minule v správach sa nejaký zodpovednejší vyjadril, že na jednej strane obchvat uľahčí vstup do Blavy v tých okrajových častiach...no na strane druhej sa tak zahltí mesto, že ešte aj holuby budú radšej lietať a sedieť na strechách, aby sa procudírovali a zobkali...

Mimobratislavskí nadávajú na tie všeliaké obchvaty, prístupy, opravy, rozširovanie, zúženie, atď diaľníc, lebo furt len tam sa dávajú dokolečka love...
...a diaľnica severný ťah alebo tá cesta južným smerom stále a stále posúvaná do nekonečna...
Presne tak, pre východniarov a južanov.
To preto, aby nemuseli v Bratislave posedávať cez So, Ne, niekde po strechách. Bratislavčania tie obchvaty až tak veééľmi nepotrebujú a ani by si ich sami postaviť a prefinancovať nedovolili.
Bratislava si nedovolí prefinancovať - zrekonštruovať ani len svoje ulice v tom centre...jeden hnus !
Zamozrejme, že na vine sú vychodniari...lebo oni ničia fasády domov, cesty, chodníky, trávu,....
Poď do Košíc a kukni si na historické centrum mesta ...pozri si aj zrekonštruovaný Dóm Sv. Alžbety...fontánu pri divadle závidí nie iba Blava.......atď.

Aby ste sa neposrali s tým "hlavným" mestom....Škarednica na Dunaji ....ešte, že ten Dunaj tam máte.
No ale úprimne keby ste sa nestali hlavným mestom kultúry máte trt a ak by ostal dalej ujo šuster primátor tak pre dlžoby dva trty
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
ja to tu netajím, volil som sas....

ale aspon tu nemusím nadávať, že vláda yebe všetky peniaze do blavy a serká na tých, ktorí ju vôl ili
ja sa na tom smejem )
ale to nedokážeš že?
nie som kontrolný orgán aby som vedel posúdiť správnosť či nesprávnosť konania vlády, v jej výdavkoch. Určite však viem že: nespravodlivosť, alebo a najmä domnelá nespravodlivosť a prehnané poukazovanie na ňu, buduje členskú základňu extrémistom.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
buchač
jar88
buchač
bjuty smis
no nič...hor sa na ten obchvat okolo ba za dalšie miliardy )
Ty si načal ten obchvat...a nie ja..
ALE osobne si myslím, že ten obchvat je na dve veci...
Nie ja vravím, ale minule v správach sa nejaký zodpovednejší vyjadril, že na jednej strane obchvat uľahčí vstup do Blavy v tých okrajových častiach...no na strane druhej sa tak zahltí mesto, že ešte aj holuby budú radšej lietať a sedieť na strechách, aby sa procudírovali a zobkali...

Mimobratislavskí nadávajú na tie všeliaké obchvaty, prístupy, opravy, rozširovanie, zúženie, atď diaľníc, lebo furt len tam sa dávajú dokolečka love...
...a diaľnica severný ťah alebo tá cesta južným smerom stále a stále posúvaná do nekonečna...
Presne tak, pre východniarov a južanov.
To preto, aby nemuseli v Bratislave posedávať cez So, Ne, niekde po strechách. Bratislavčania tie obchvaty až tak veééľmi nepotrebujú a ani by si ich sami postaviť a prefinancovať nedovolili.
Bratislava si nedovolí prefinancovať - zrekonštruovať ani len svoje ulice v tom centre...jeden hnus !
Zamozrejme, že na vine sú vychodniari...lebo oni ničia fasády domov, cesty, chodníky, trávu,....
Poď do Košíc a kukni si na historické centrum mesta ...pozri si aj zrekonštruovaný Dóm Sv. Alžbety...fontánu pri divadle závidí nie iba Blava.......atď.

Aby ste sa neposrali s tým "hlavným" mestom....Škarednica na Dunaji ....ešte, že ten Dunaj tam máte.
No ale úprimne keby ste sa nestali hlavným mestom kultúry máte trt a ak by ostal dalej ujo šuster primátor tak pre dlžoby dva trty
Mali si toho Šustra nechať a neposielať nám ho sem do Bratislavy a boli by za vodou.
Mohol to tam u nich dokonať a žili by čisto z turizmu. Ako v ľese, či praľese a nemuseli dnes cestovať do Blavy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
buchač
jar88
buchač
bjuty smis
no nič...hor sa na ten obchvat okolo ba za dalšie miliardy )
Ty si načal ten obchvat...a nie ja..
ALE osobne si myslím, že ten obchvat je na dve veci...
Nie ja vravím, ale minule v správach sa nejaký zodpovednejší vyjadril, že na jednej strane obchvat uľahčí vstup do Blavy v tých okrajových častiach...no na strane druhej sa tak zahltí mesto, že ešte aj holuby budú radšej lietať a sedieť na strechách, aby sa procudírovali a zobkali...

Mimobratislavskí nadávajú na tie všeliaké obchvaty, prístupy, opravy, rozširovanie, zúženie, atď diaľníc, lebo furt len tam sa dávajú dokolečka love...
...a diaľnica severný ťah alebo tá cesta južným smerom stále a stále posúvaná do nekonečna...
Presne tak, pre východniarov a južanov.
To preto, aby nemuseli v Bratislave posedávať cez So, Ne, niekde po strechách. Bratislavčania tie obchvaty až tak veééľmi nepotrebujú a ani by si ich sami postaviť a prefinancovať nedovolili.
Bratislava si nedovolí prefinancovať - zrekonštruovať ani len svoje ulice v tom centre...jeden hnus !
Zamozrejme, že na vine sú vychodniari...lebo oni ničia fasády domov, cesty, chodníky, trávu,....
Poď do Košíc a kukni si na historické centrum mesta ...pozri si aj zrekonštruovaný Dóm Sv. Alžbety...fontánu pri divadle závidí nie iba Blava.......atď.

Aby ste sa neposrali s tým "hlavným" mestom....Škarednica na Dunaji ....ešte, že ten Dunaj tam máte.
No ale úprimne keby ste sa nestali hlavným mestom kultúry máte trt a ak by ostal dalej ujo šuster primátor tak pre dlžoby dva trty
Mali si toho Šustra nechať a neposielať nám ho sem do Bratislavy a boli by za vodou.
Mohol to tam u nich dokonať a žili by čisto z turizmu. Ako v ľese, či praľese a nemuseli dnes cestovať do Blavy.
on utiekol
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ked videl, čo navyvádzal....však dodnes tie dlhy nesplatili....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
ked videl, čo navyvádzal....však dodnes tie dlhy nesplatili....
A čo na tom záleží, veď aj na kolobežky majú, tak čo po nejakom dlhu?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
bjuty smis
ked videl, čo navyvádzal....však dodnes tie dlhy nesplatili....
A čo na tom záleží, veď aj na kolobežky majú, tak čo po nejakom dlhu?

a aj bratislavčania im závidia fontánu pred divadlom
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

misoft
buchač
Ing. Ľubomír Janoška
Aj tzv. národný futbal .
Aj "národný" hokejový, tenisový...ešte čo bude nasledovať...."národný" plavecký, pinpongový, šachový.....???
...tak o čo tu vlastne ide ?
Zo štátneho rozpočtu sa vlastne modernizuje Blava a ten zvyšok utrie nos....
Bratislava je už taká prepchatá všelijakými národnými oným.
Vydrž pár mesiacom možno američania predajú vsž čínanom a tí vám tam postavia ten
národný pingpongový
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

30 000 eur stáli znalecké posudky v prípade zásahu v Moldave - policajti sa na sťažovateľoch nevyšantili tak ako to tvrdila pani ombudsmanová, kto to zaplatí?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
No ale úprimne keby ste sa nestali hlavným mestom kultúry máte trt a ak by ostal dalej ujo šuster primátor tak pre dlžoby dva trty
No úprimne...
Keby Slovensko (čochvíľa) nepredsedalo EU, tak by Blava nebola schopná opraviť tie cesty...
Ujo Obuvník ?...júj, ten bol teda vypípaný statočne nie raz. za to zadlženie. ALE mesto nešáhlo na štátny rozpočet, no zo svojho platilo. Nie ako iné mestá, čo čakajú na milosť a nemilosť (čítaj stranícku príslušnosť a vazalstvo strany SMER) vládnucich.
Šusťovi ale zasa mesto ďakuje za vodu...neskutočné niečo, čo vtedy dokázal.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
pavol54
No ale úprimne keby ste sa nestali hlavným mestom kultúry máte trt a ak by ostal dalej ujo šuster primátor tak pre dlžoby dva trty
No úprimne...
Keby Slovensko (čochvíľa) nepredsedalo EU, tak by Blava nebola schopná opraviť tie cesty...
Ujo Obuvník ?...júj, ten bol teda vypípaný statočne nie raz. za to zadlženie. ALE mesto nešáhlo na štátny rozpočet, no zo svojho platilo. Nie ako iné mestá, čo čakajú na milosť a nemilosť (čítaj stranícku príslušnosť a vazalstvo strany SMER) vládnucich.
Šusťovi ale zasa mesto ďakuje za vodu...neskutočné niečo, čo vtedy dokázal.
prečo to ten fico robí ?

ked iba tam by vládu nezostavoval...hmm...

a s tými cestami už prestan....iste si pamätáš, ked som dal dôkaz, ako ba dotuje košice a celé slovensko...ked si zabudol, dam ti to sem zas....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis

prečo to ten fico robí ?

ked iba tam by vládu nezostavoval...hmm...

a s tými cestami už prestan....iste si pamätáš, ked som dal dôkaz, ako ba dotuje košice a celé slovensko...ked si zabudol, dam ti to sem zas....
Pýtaj sa jeho....ale bacha na jeho zdravotný stav.
--------------------------
Tam, či sám...či čo vlastne.
-------------------------
Pamätám-nepamätám...dôkaz je Tvoje ponímanie stavu.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Ing. Ľubomír Janoška
Aj tzv. národný futbal je iba ideologický fetiš, slúžiaci na prepumpovanie voľných zdrojov fetišistov k modle a jej kamarátom.
Aj "národný" hokejový, tenisový...ešte čo bude nasledovať...."národný" plavecký, pinpongový, šachový.....???

Irónia osudu je ale to, že tieto "národné" stánky (v Blave) zvyknú byť pri národných stretnutiach poloprázdne. Blaváci na to serú a aby niekto cestoval na zápas, tak je to dosť finančne nákladné.
No inde...Trnava, Žilina, Košice sú preplnené...ba dokonca by sa predalo aj viac lístkov ako je kapacita štadióna.

...tak o čo tu vlastne ide ?
Zo štátneho rozpočtu sa vlastne modernizuje Blava a ten zvyšok utrie nos....
Tak o čo tu vlastne ide?
Ide tu o nádhernú ukážku, ako a do čoho sa štát nemá čo angažovať. Takéto veci by mali byť v kompetencii tých, čo na to majú a za svoje. Potom by nám mohlo byť jedno, či ich výstavba stála 60, alebo 150 mil. euro. Či si postavia štadión pre 20 000, alebo 120 000 divákov. Či tam majú návštevnosť 3500 ľudí, alebo 20 000 ľudí. Či sú v zisku, alebo v strate.
------------------------
Ich nápad, ich rozhodnutie, ich zodpovednosť.
--------------------------
Takto je to nápad a rozhodnutie iných a zodpovednosť naša. Pritom zákonite platí, že vždy je strata naša a ich je iba zisk.
-------------
Toto mi veľmi pripomína naše spoločenstvo vlastníkov bytov v našom paneláku. Je nás tam cca 100 vlastníkov a zároveň povinných členov, akože nášho spoločenstva a naša karpatská "demokracia". Pritom na nás traja ľudia neomalene zarábajú a nič sa s tým nedá urobiť.
Ja si vyberiem majstra a firmu na perfektnú pokládku dlažby za konečnú cenu 16 €/m2 (plocha 28 m2) a spoločenstvo si vyberie dodávateľa za 34 euro na m2, pri ploche skoro 600 m2 (v cene bola aj dlažba v cene asi 5 €/m2 a spárovačka).
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
jar88
Toto mi veľmi pripomína naše spoločenstvo vlastníkov bytov v našom paneláku.
nechcem rypat, ale nespominal si ze byvas v rodinnom dome ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

taiko
jar88
Toto mi veľmi pripomína naše spoločenstvo vlastníkov bytov v našom paneláku.
nechcem rypat, ale nespominal si ze byvas v rodinnom dome ?
no a?

aj ja má rd aj byt v centre a to nie som ani velký podnikatel...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať