Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tie tajomstva pozna vela ludi na kysuciach, tie "chlapcenske party" aj s podm.....kym
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No uz neplati...ministrestvo kde su najskaredsie sekretarky-asistentky.....
0 0
evika evika

evika je offline (nepripojený) evika

Musím priznať, že žobrákov v uliciach nemusím, už dlho im nič do klobúkov nehádžem a snažím sa im vyhýbať. No nedalo mi a pri jednom som sa zastavil a na rovinu sa ho opýtal: "Prečo tu žobreš a nenájdeš si nejakú prácu?"

Jeho odpoveď bola strohá, bez nenávisti akoby by bol zmierený so všetkým čo sa stane : " Som už starý, nemám domov, žijem na ulici, nemám sa kde umyť, smrdím a fyzicky už nevládzem. Aj keby som chcel, nikde by ma nechceli. Však sa na mňa pozrite! Vy by ste ma nechal aspoň pokosiť záhradu?"

Moja odpoveď by bola nie, ale radšej som mlčal. A tak pokračoval : " Potrebujem nejako prežiť, niečo jesť. Tak môžem buď žobrať alebo kradnúť. Ale ja kradnúť nebudem. Neukradol by som ani rožok v obchode aj keby som týždeň nič nejedol a zomieral od hladu. A tak tu sedím a žobrem, či prší, mrzne alebo páli slnko. Inú možnosť nemám."

Pochopil som, hodil som mu pár drobných a odišiel. Poviete si spodina spoločnosti. Nemá nič. Ale má aspoň česť a charakter. Nekradne.

A potom sú tu iní ľudia. Výkvet našej spoločnosti. Tí, ktorých sme si "zvolili". Majú všetko. Vily, drahé autá, tučné kontá v zahraničných bankách, jachty, exotické dovolenky. Dávajú na obdiv svoje zlaté hodinky, pritom za ich cenu by ten žobrák prežil aj 20 rokov.

Majú všetko a napriek tomu im to nestačí. Kradnú a podvádzajú. Okrádajú tých ktorí majú málo, pretože len tým sa dá niečo zobrať. Okrádajú nás všetkých. Kŕmia nás rozprávkami, smejú sa nám do očí a my ...

Oni sú čistí, to len ten, čo to na nich vytiahol je sviňa a mal by ísť do basy. Zlodej kričí, chyťte zlodeja. Len dúfam, že ten chlapík mal dosť rozumu a vytiahol z tej banky dôkazy aj na ďalších zlodejov.

Oni nám udávajú smer, oni sú čistí, tak čistí, že nemajú nič. Dokonca ani charakter a ani česť. Chlap bez cti je ako hovno, ktoré sa tvári že je čokoláda. Je všetkým na smiech.

Myslite na to, keď pôjdete nabudúce voliť. Čokoláda, ktorá smrdí, nie je čokoláda, ale h....


Read more: http://dolezite.sk/Zobrak-a-politik-...#ixzz4BefQRd99
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://x.topky.sk/cl/100535/1554801/...i-nastupcovia-
Nastupcovia....no konec japonec....
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui .... pokiaľ japonec, tak to by ešte ušlo, horšie by bolo (severo)korejec.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

evika
Musím priznať, že žobrákov v uliciach nemusím, už dlho im nič do klobúkov nehádžem a snažím sa im vyhýbať. No nedalo mi a pri jednom som sa zastavil a na rovinu sa ho opýtal: "Prečo tu žobreš a nenájdeš si nejakú prácu?"

Jeho odpoveď bola strohá, bez nenávisti akoby by bol zmierený so všetkým čo sa stane : " Som už starý, nemám domov, žijem na ulici, nemám sa kde umyť, smrdím a fyzicky už nevládzem. Aj keby som chcel, nikde by ma nechceli. Však sa na mňa pozrite! Vy by ste ma nechal aspoň pokosiť záhradu?"

Moja odpoveď by bola nie, ale radšej som mlčal. A tak pokračoval : " Potrebujem nejako prežiť, niečo jesť. Tak môžem buď žobrať alebo kradnúť. Ale ja kradnúť nebudem. Neukradol by som ani rožok v obchode aj keby som týždeň nič nejedol a zomieral od hladu. A tak tu sedím a žobrem, či prší, mrzne alebo páli slnko. Inú možnosť nemám."

Pochopil som, hodil som mu pár drobných a odišiel. Poviete si spodina spoločnosti. Nemá nič. Ale má aspoň česť a charakter. Nekradne.

A potom sú tu iní ľudia. Výkvet našej spoločnosti. Tí, ktorých sme si "zvolili". Majú všetko. Vily, drahé autá, tučné kontá v zahraničných bankách, jachty, exotické dovolenky. Dávajú na obdiv svoje zlaté hodinky, pritom za ich cenu by ten žobrák prežil aj 20 rokov.

Majú všetko a napriek tomu im to nestačí. Kradnú a podvádzajú. Okrádajú tých ktorí majú málo, pretože len tým sa dá niečo zobrať. Okrádajú nás všetkých. Kŕmia nás rozprávkami, smejú sa nám do očí a my ...

Oni sú čistí, to len ten, čo to na nich vytiahol je sviňa a mal by ísť do basy. Zlodej kričí, chyťte zlodeja. Len dúfam, že ten chlapík mal dosť rozumu a vytiahol z tej banky dôkazy aj na ďalších zlodejov.

Oni nám udávajú smer, oni sú čistí, tak čistí, že nemajú nič. Dokonca ani charakter a ani česť. Chlap bez cti je ako hovno, ktoré sa tvári že je čokoláda. Je všetkým na smiech.

Myslite na to, keď pôjdete nabudúce voliť. Čokoláda, ktorá smrdí, nie je čokoláda, ale h....


Read more: http://dolezite.sk/Zobrak-a-politik-...#ixzz4BefQRd99
Ty chceš tým úspešným uprieť právo na ZISK ? No ty si hnusná červená bolševička, ktorá závidí úspešným ale jarko aj bjutko ti to vysvetlia. Aha nie každý zlodej je z ich košiara, toto sú tí zlí zlodeji.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
Ty chceš tým úspešným uprieť právo na ZISK ? No ty si hnusná červená bolševička, ktorá závidí úspešným ale jarko aj bjutko ti to vysvetlia. Aha nie každý zlodej je z ich košiara, toto sú tí zlí zlodeji.
ale pavol, v ed maj rozum, takato lacna demagogia. Ci mame aj vsetkych Tvojich " byvalych" sukmenovcov nahadzat do jedneho vreca ?
Okrem toho Ty podnikas tiez. Nevykoristujes Ty nahodou ludi ? Nie je to proti Tvojmu " byvalemu" presvedceniu?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bolševik stále nevie rozoznať rozdiel medzi právom na zisk a sprostým zlodejom.....

bolševik-najvačší zlodej v historii, čo vlastnému obyvatelstvu ukradol úplne všetko -
fabriky, kúpele, krčmy, drobné prevádzky, pozemky, hospodárske zvieratá, lesy, kláštory, kostoly.......kedže sa to bolševikovi málilo, tak potom aj obyčajnému drobnému človeku cez menovú reformu ukradol aj všetky peniaze a komu sa to nepáčilo, tomu zobral aj život, prípadne 10 r. v jáchymove...

tak takýto bolševik nikdy nepochopí, že peniaze a majetky sa dajú získať aj poctivo....
nikdy...

a je dobre, že nám to pár jedincov stále pripomína...aby sme nezabudli, čo to boli za svine...
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

evika
Musím priznať, že žobrákov v uliciach nemusím, už dlho im nič do klobúkov nehádžem a snažím sa im vyhýbať. No nedalo mi a pri jednom som sa zastavil a na rovinu sa ho opýtal: "Prečo tu žobreš a nenájdeš si nejakú prácu?"

Jeho odpoveď bola strohá, bez nenávisti akoby by bol zmierený so všetkým čo sa stane : " Som už starý, nemám domov, žijem na ulici, nemám sa kde umyť, smrdím a fyzicky už nevládzem. Aj keby som chcel, nikde by ma nechceli. Však sa na mňa pozrite! Vy by ste ma nechal aspoň pokosiť záhradu?"

Moja odpoveď by bola nie, ale radšej som mlčal. A tak pokračoval : " Potrebujem nejako prežiť, niečo jesť. Tak môžem buď žobrať alebo kradnúť. Ale ja kradnúť nebudem. Neukradol by som ani rožok v obchode aj keby som týždeň nič nejedol a zomieral od hladu. A tak tu sedím a žobrem, či prší, mrzne alebo páli slnko. Inú možnosť nemám."

Pochopil som, hodil som mu pár drobných a odišiel. Poviete si spodina spoločnosti. Nemá nič. Ale má aspoň česť a charakter. Nekradne.

A potom sú tu iní ľudia. Výkvet našej spoločnosti. Tí, ktorých sme si "zvolili". Majú všetko. Vily, drahé autá, tučné kontá v zahraničných bankách, jachty, exotické dovolenky. Dávajú na obdiv svoje zlaté hodinky, pritom za ich cenu by ten žobrák prežil aj 20 rokov.

Majú všetko a napriek tomu im to nestačí. Kradnú a podvádzajú. Okrádajú tých ktorí majú málo, pretože len tým sa dá niečo zobrať. Okrádajú nás všetkých. Kŕmia nás rozprávkami, smejú sa nám do očí a my ...

Oni sú čistí, to len ten, čo to na nich vytiahol je sviňa a mal by ísť do basy. Zlodej kričí, chyťte zlodeja. Len dúfam, že ten chlapík mal dosť rozumu a vytiahol z tej banky dôkazy aj na ďalších zlodejov.

Oni nám udávajú smer, oni sú čistí, tak čistí, že nemajú nič. Dokonca ani charakter a ani česť. Chlap bez cti je ako hovno, ktoré sa tvári že je čokoláda. Je všetkým na smiech.

Myslite na to, keď pôjdete nabudúce voliť. Čokoláda, ktorá smrdí, nie je čokoláda, ale h....


Read more: http://dolezite.sk/Zobrak-a-politik-...#ixzz4BefQRd99
Tak toto ma naozaj dostalo.
Som všeobecne proti "prispievaniu" na rôzne milodary rôznym "dobročinným" nadáciám. Nedávam ani drobné rôznym "žobrákom" a strateným (ušmudlaným) existenciám. Pritom ich vždy slušne a milo pozdravím a dosť často s niektorým z nich aj podebatujem a pofajčím. Ale tak či tak, vždy mám akési nutkanie niečim prispieť, ale po tej debate, mi je akosi blbé mu dať mincu (šesták). A je jedno či 50 centov, euro, či dve. A tak sa radšej iba slušne rozlúčim a zabudnem naňho.
-----------------------
Ale teraz ma po prečítaní príspevku o žobrákoch a politikoch, akosi začala fackovať hanba. Hanba aj za to, že som si to sám nedokázal uvedomiť. Hanba za to, že pri každom nákupe dám politikom povinný príspevok aspoň vo forme DPH (najmenej 5 až 10€) a tomu slušnému človeku nič.
Akosi som si doteraz neuvedomil, že vlastne ten žobrák a možno aj bezdomovec je v skutočnosti slušný a charakterný chlap a naopak ten (veľavážený a ctený) politik je hovado zodpovedné za nepríjemnú situáciu v ktorej sme. Myslím tým nás a žobrákov.
--------------------------------
Asi si dám záväzok nejako vymyslieť spôsob, ako aspoň tým slušným chlapom (úctivo a pokorne) dať aspoň to, čo platím štátu v cigaretách.

---------------------
Jediná výhrada voči tomu, čo som označil zelenou.
Chlap bez cti, je hovno a nie chlap, ale u nás, ten chlap bez cti, určite nieje každému na smiech, skôr naopak.
Naposledy upravil jar88 : 16.06.16 at 11:37
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, podľa mňa si za celý svoj život neurobil nič nezištne pre nikoho. Ty sa bavíš o peniazoch asi aj na verejnom wc...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Jar, podľa mňa si za celý svoj život neurobil nič nezištne pre nikoho. Ty sa bavíš o peniazoch asi aj na verejnom wc...
Nandrolon, už som tu viac krát písal, že ma peniaze nikdy v živote nezaujímali.
Aspoň nie v tom zmysle, ako teba. Mňa začnú peniaze zaujímať až vtedy, keď ich na niečo potrebujem.
Keď som mal výpatu 1800 Kčs, mal som potrebu do 1800 Kčs, ale celkový príjem aspoň 3000 - 5000 Kčs. Keď som zarábal 5000 Kčs, mal som zas potrebu len do 5000 Kčs, ale príjem xxxxx Kčs. Jednoducho som mal to šťastie, že ma mimo iné, bavilo aj zháňanie a zbieranie peňazí a tak sa mi nikdy nestalo, že by som na niečo nemal.
To je celé, viac k tomu nemám.
Naviac aj decká majú tú vlastnosť. Idú von na dovolenku s pár tisíckami a vracajú sa s pár desaťtisícami. Myslím, že chudoba a závisť, sú dedičné rovnako, ako neschopnosť, pokrytectvo a charakter.
A to je už naozaj všetko.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A čo je to vlastne, tá nezištnosť?
Veď všetko, čo má nejaký zmysel, význam, je zištné.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nech ti to vysvetli tvoja opatrovatelka, nakolko sa velmi mylis. Ale potvrdil si ze to, z coho nemas osobny financny profit nema pre teba zmysel. To sme ale vsetci uz davno vedeli.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Nech ti to vysvetli tvoja opatrovatelka, nakolko sa velmi mylis. Ale potvrdil si ze to, z coho nemas osobny financny profit nema pre teba zmysel. To sme ale vsetci uz davno vedeli.
Chápem tvoju reakciu a chápem ju viac, ak si myslíš.
Pritom som neskutočne rád, že moje deti sa nemusia zaoberať problémami, ktoré sú na Slovensku také typické.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Naviac aj decká majú tú vlastnosť. Idú von na dovolenku s pár tisíckami a vracajú sa s pár desaťtisícami.
Myslím, že chudoba a závisť, sú dedičné rovnako, ako neschopnosť, pokrytectvo a charakter.
Hm...vlastnosť ? Mne je síce jedno, že ako to je...ale aby sa jednému namnožil na dovolenke účet (bugiľár), tak to asi nebude len o dovolenke.

Zle myslíš...veru zle.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac, bud su zlodeji, alebo zebraci spred supermarketov /nepisal o mene v akej to je/, alebo su to iba hovada, ktore aj na dovolenke spekuluju... Potom to nie je dovolenka, ale vlastne sluzobna cesta :-)))
Ale tesim sa jednej spravodlivosti, ktora je tu vsadepritomna. Hlineny zabal vzdy vyriesi kopec problemov a nezhod. Treba len pockat...
Ps: este mozu byt aj gay prostituti, ktori chodia daleko do cudziny zarabat /tak ako kopec bab z kazdeho mesta ba aj dediny/. Predsa len starych prachatych plesounov tuziacich po muzoch je v EU a aj mimo plno.
Naposledy upravil Nandrolon : 16.06.16 at 17:05
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
Ty chceš tým úspešným uprieť právo na ZISK ? No ty si hnusná červená bolševička, ktorá závidí úspešným ale jarko aj bjutko ti to vysvetlia. Aha nie každý zlodej je z ich košiara, toto sú tí zlí zlodeji.
ale pavol, v ed maj rozum, takato lacna demagogia. Ci mame aj vsetkych Tvojich " byvalych" sukmenovcov nahadzat do jedneho vreca ?
Okrem toho Ty podnikas tiez. Nevykoristujes Ty nahodou ludi ? Nie je to proti Tvojmu " byvalemu" presvedceniu?
ja nemám ani som nemal žiadneho súkmeňovca ako si to myslel? Ak dávaš(dávam ľuďom prácu neznamená že ich musím automaticky vykorisťovať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
bolševik stále nevie rozoznať rozdiel medzi právom na zisk a sprostým zlodejom.....

bolševik-najvačší zlodej v historii, čo vlastnému obyvatelstvu ukradol úplne všetko -
fabriky, kúpele, krčmy, drobné prevádzky, pozemky, hospodárske zvieratá, lesy, kláštory, kostoly.......kedže sa to bolševikovi málilo, tak potom aj obyčajnému drobnému človeku cez menovú reformu ukradol aj všetky peniaze a komu sa to nepáčilo, tomu zobral aj život, prípadne 10 r. v jáchymove...

tak takýto bolševik nikdy nepochopí, že peniaze a majetky sa dajú získať aj poctivo....
nikdy...

a je dobre, že nám to pár jedincov stále pripomína...aby sme nezabudli, čo to boli za svine...
tie fabriky si myslel elektrárne telekomunikácie a pod.? lebo komunisti nás za 40 rokov tak okradli že prišli ešte väčší privatizéri a od tej doby teda za posledných 25 rokov sa nič nevybudovalo čo by nám mohlo patriť. takže si môže národ zaspievať máme holé ruce (aj holú prdel pretože ak má normálny človek doživotnú hypotéku alebo iné úvery tak mu ten majetok nehovorí "pane" kým ho nesplatí teda až pred dôchodkom ak sa ho dožije
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Naviac aj decká majú tú vlastnosť. Idú von na dovolenku s pár tisíckami a vracajú sa s pár desaťtisícami.
Myslím, že chudoba a závisť, sú dedičné rovnako, ako neschopnosť, pokrytectvo a charakter.
Hm...vlastnosť ? Mne je síce jedno, že ako to je...ale aby sa jednému namnožil na dovolenke účet (bugiľár), tak to asi nebude len o dovolenke.

Zle myslíš...veru zle.
Skôr by som povedal, že ty zle myslíš.
Veď ak sa niekto naučí zasiať semienko, je jasné že vyrastie aj bez toho, aby si nad ním stál. No a ak sa naučíš siať viacero semienok, každé z nich vyrastie. Pritom je jedno, koľko ich zasadíš.
-------------------
Nieje dôležité, či to chápeš, alebo nie.
Podstatné je, že to funguje, teda za predpokladu, že si nájdeš niekoho, kto ti to políčko okopáva a zbiera pre teba úrodu.
----------------------
To len Nandrolon je presvedčený, že ak niekto viac zarába, tak jedine na škatuli.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať