Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Tak to PŔŔŔ!!!!!
Ja som ti NIČ nezmazal (ak narážaš na to) - pretože NIE SOM admin, ani moderátor!
A za ďalšie - spomínal som v predchádzajúcom príspevku konkrétne TEBA?
Stačí otvoriť Knihu Fasov (ja ju nemám) a sama zistíš, ako to je....
NIE!
Reagoval som na oznámenie a link, ktorý si dala (a dokonca z celkom objektívneho webu!)
Rovnaké praktiky, nemám ako zistiť, kto to zmazal. "Na Porade ste mi zmazali." Mohla som možno gramaticky lepšie - "Tak ako sa mi na Porade dnes zmazali dva príspevky bez vysvetlenia."
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - to už je prijateľnejšie konštatovanie. I mne niekedy zmiznú... neviem ako, neviem, kto, neviem kedy - a čo - zabijem sa?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Galko uz zamestnancom MO SR...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

lujza.j
Tusim redaktorovi hlavnychsprav...zrusili akreditaciu na UV..daval škarede otazky igorovi...
A ako to bolo naozaj ?

Dnes úrad vlády oznámil, že zrušil redaktorovi Hlavných správ zrušil akreditáciu, nie za šírenie dezinformácii, ale za to, že redaktor ničil majetok úradu vlády. Ešte pred začiatkom ohlásenej tlačovej besedy počas živého vysielania prišiel k rečníckemu stolu ministrov a kým sa oni rozprávali, zničil nápis na stole.



„Dnes došlo na Úrade vlády SR k hrubému porušeniu pravidiel akreditácie zo strany redaktora portálu Hlavných správ. Redaktor vystupoval aj za iné médium, ktoré nemá akreditáciu udelenú. Zároveň neoprávnene zasiahol do majetku Úradu vlády SR, na čo bol na mieste dôrazne upozornený,“ oznámil dnes úrad vlády a redaktorovi zrušil akreditáciu. Dotyčným redaktorom Hlavných správ je podľa informácií Omediach.com pravdepodobne Igor Jurečka, ktorý roznáša po štátnych úradoch okrem mikrofónu Hlavných správ aj mokrofón konšpiračného webu Zema a Vek a ktorého videá sú napríklad aj na proruskej Infovojne. Tam sa zviditeľnil napríklad konšpiračným videom s názvom Vražda Kuciaka, zámienka na zvrhnutie Ficovej vlády.

"Každý novinár musí rešpektovať zásady profesionality a slušného správania. Tlačový a informačný odbor úradu vlády preto pozastavuje danému redaktorovi uvedeného portálu jeho akreditáciu na Úrade vlády SR,“ dodalo tlačové oddelenie.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Galko uz zamestnancom MO SR...
...a povedie to ako Kaufland....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
bjuty smis
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...

čo s tým majú spoločné podnikatelia, čo chodia 2x do roka do egypta ?
Odpoviem ti na tento príspevok v starej Blaškovej.
.
korela
Prečo nemajú čo jesť, okrem toho, že ich lokalita je dočasne v karanténe? V rovnakej karanténe pre tú istú príčinu sa môžem ocitnúť ja aj ty aj ktokoľvek iný.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Za Mikiho...kazdy prvy pondelok v mesiaci...sa davala keška.....aby pekne novinari pisali...a davali pekne otazky....
To im akým spôsobom dávali? Pod servítku pri občerstvení? To si neviem vôbec po prvé predstaviť a po druhé mať žalúdok to prevziať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

korela
korela
bjuty smis
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...

čo s tým majú spoločné podnikatelia, čo chodia 2x do roka do egypta ?
Odpoviem ti na tento príspevok v starej Blaškovej.
.
korela
Prečo nemajú čo jesť, okrem toho, že ich lokalita je dočasne v karanténe? V rovnakej karanténe pre tú istú príčinu sa môžem ocitnúť ja aj ty aj ktokoľvek iný.
Neodpovedala si, len sa pytas
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
korela
korela
bjuty smis
bavíme sa o cigáňoch, čo nemajú čo jesť, nemajú príjem a štát ich uzatvoril v osade...

čo s tým majú spoločné podnikatelia, čo chodia 2x do roka do egypta ?
Odpoviem ti na tento príspevok v starej Blaškovej.
.
korela
Prečo nemajú čo jesť, okrem toho, že ich lokalita je dočasne v karanténe? V rovnakej karanténe pre tú istú príčinu sa môžem ocitnúť ja aj ty aj ktokoľvek iný.
Neodpovedala si, len sa pytas
Ja to nemám vo zvyku. Niekedy sa to môže stať, ak ide o doplňujúcu otázku, ako napr. teraz kvôli odpovedi. Pretože by som ti rada povedala svoj názor na tvoju myšlienku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Aj bieli žijú z 60 na mesiac, nielen cigane. A bývajú po chatkách, alebo v prístreškoch.
Kde bývaš? odtál - potál. Za to sa príspevok na bývanie nedáva
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A ten "IGOR", tigor má zajtra verejnú TB, ale "INKOGNITO".
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nezavádzaj...to je len hoax z dielne Smeru...taká Bláhovina, výmysel.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Niet si čo vyčítať
Ktohovie či Mária T., keď sa rozchádzala s Antoninom V., vôbec tušila, že jej ďalšie kroky v mafiánskych štruktúrach povedú prudko nahor.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Niet si čo vyčítať
Ktohovie či Mária T., keď sa rozchádzala s Antoninom V., vôbec tušila, že jej ďalšie kroky v mafiánskych štruktúrach povedú prudko nahor.
keby mária tušila ako bude, tak sa ako bývalá tlmočníčka baví po taliansky
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

sito
A ten "IGOR", tigor má zajtra verejnú TB, ale "INKOGNITO".
Využili čas bez obecenstva, ktovie ako mocne by ho privítalo. Majú to za sebou. Stačilo vidieť súťažiacich.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
keby mária tušila ako bude, tak sa ako bývalá tlmočníčka baví po taliansky
Ani to by nebol problém preložiť....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
keby mária tušila ako bude, tak sa ako bývalá tlmočníčka baví po taliansky
Ani to by nebol problém preložiť....
A ako čítam vystúpenie Pčolinského, ani nie je čo preložiť. bublina ostala prázdna ako deravý kondóm. Možno ju najvyšší vystrašil sledovaním, aby bola povoľnejšia
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
sito
A ten "IGOR", tigor má zajtra verejnú TB, ale "INKOGNITO".
Využili čas bez obecenstva, ktovie ako mocne by ho privítalo. Majú to za sebou. Stačilo vidieť súťažiacich.
a tie dvojmetrové vzdialenosti
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
sito
A ten "IGOR", tigor má zajtra verejnú TB, ale "INKOGNITO".
Využili čas bez obecenstva, ktovie ako mocne by ho privítalo. Majú to za sebou. Stačilo vidieť súťažiacich.
Hm...ale na to, že nepozeráš telku, si nejak informovaná...

Obecenstvo je platené od tlieskania a od toho (stupídneho) ujúkania.
1 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať