Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Vláda padne aj sama, pred volbami mali inú predstavu o vládnutí
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.
FB_IMG_1590935231945.jpg  
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
bjuty smis
ale preto odvoláme vládu ?? po tom, čo tu smer navyvádzal ?
...a sme doma stará mať.
LEBO SMER !!!

Matovičovi drbe ? Na vine je Smer !
Naďovi švitorí ? Vinný je Smer !
Kaderník nezvláda ? Lebo Smer !
Sulíkovi hrabe ? Šak predsa Smer !

...a tak dokolečka, dokola ...Smer, Smer,...
So Smerom na štyri roky a nikdy inak.
Omyl. Kvôli SMER -u na štyri roky...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

veronikasad
Vláda padne aj sama, pred volbami mali inú predstavu o vládnutí
Omyl. predstavu mali rovnakú, ale to nemohli povedať voličom nahlas
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Omyl. Kvôli SMER -u na štyri roky...
Neopravuj ma !!!

Napísané je to správne tak, ako som to myslel. Treba len poriadne čítať súvislosti.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
a komu drbe a švitorí nám povedali volby, nie tvoje mokré sny...a takisto nám to aj teraz hovoria prieskumy...
Mne určite nie.
Švitorilo voličom, čo volili onanistov.
Na také prieskumy sa môžem, neprepytujem, vyserondiať...

...a čože, čože...stúpili sme ti na otlak, pokazili hračičku ?
Lebo asi aj hej, keď začínaš byť urážlivý. Tak také si nechaj pre podliaka, mne nemusíš.
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
a komu drbe a švitorí nám povedali volby, nie tvoje mokré sny...a takisto nám to aj teraz hovoria prieskumy...
Mne určite nie.
Švitorilo voličom, čo volili onanistov.
Na také prieskumy sa môžem, neprepytujem, vyserondiať...

...a čože, čože...stúpili sme ti na otlak, pokazili hračičku ?
Lebo asi aj hej, keď začínaš byť urážlivý. Tak také si nechaj pre podliaka, mne nemusíš.
mne na otlak ?
ja som matoviča nevolil....potom skáčeš sám sebe, však si písal, že si volič tejto koalície...

len mi je divné na čo reagujete...ja som žiadnu výhovorku na smer nezachytil, ale však reagujte si na čo chcete...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

veronikasad
bjuty smis
veronikasad
Už je to fakt trápne, keď za každé svoje zlyhanie hádžu špinu na SMER ... Čo mali napr. pracovníci SP keď na nich kydali že nezvládali Opatrenia "prvej pomoci" ?
zvládli ich ?

tak potom čo tu krotizujete ?
Nepochopil si, všetky žiadosti spracovava a dávky vypláca Úrad práce. Bolo treba odvolať riaditela, tak sa hladal dôvod
to fakt ?
aj ošetrovné ? a len tak z blazíru soc. poisťovňa vydáva vyhlásenia, že nestíhajú ?

a to na odvolanie vážneho, čo hodil za mýto už vyše 600 000 000 evri rafinovane vymýšlali dôvod a nepovedali to priamo )
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bjuty smis
veronikasad
bjuty smis
veronikasad
Už je to fakt trápne, keď za každé svoje zlyhanie hádžu špinu na SMER ... Čo mali napr. pracovníci SP keď na nich kydali že nezvládali Opatrenia "prvej pomoci" ?
zvládli ich ?

tak potom čo tu krotizujete ?
Nepochopil si, všetky žiadosti spracovava a dávky vypláca Úrad práce. Bolo treba odvolať riaditela, tak sa hladal dôvod
to fakt ?
aj ošetrovné ? a len tak z blazíru soc. poisťovňa vydáva vyhlásenia, že nestíhajú ?

a to na odvolanie vážneho, čo hodil za mýto už vyše 600 000 000 evri rafinovane vymýšlali dôvod a nepovedali to priamo )
Chaos bol v dávkach "prvej pomoci", pandemické ošetrovné nebolo vyplatené tým, ktorí neposlali k poslednému dňu Čestné vyhlásenie alebo zamestnávatelia neposlali včas výkazy. Moji klienti všetci dostali ošetrovné načas, aj dávky v nezamestnanosti.

Boj o koryto Vážneho ma nezaujíma
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

veronika to sú všetko nepodstatné prkotiny , netreba tým strácať čas..
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Zbabelec, ktorý nedokáže vysvetliť svoje účtovníctvo.

kto ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Predsa Daňovič, čo na Fabii s mamčou za volantom nabehal denne 600 kilákov.
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V Holyvúúúde? Kďeže! Bude to v Bolivúúúde!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dúfam, že ak by to bolo 850 verzus 450, že by to viedlo k občianskej vojne. Nič iné si táto fašistická garnitúra ani nezaslúži.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Dúfam, že ak by to bolo 850 verzus 450, že by to viedlo k občianskej vojne. Nič iné si táto fašistická garnitúra ani nezaslúži.
ale sa vás tu nejako vyrojilo, múdrosráči )))
však tu citujete kočnera, čo podhodil fixovi...spamätajte sa....

a už kotlebovci budu vláde do fašistov......zrušme rúška a som proti corone ))))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Niekde inde som písal...tu je to rozpísané viac.

" Tou novinkou storočia je minimálna mzda stanovená podľa okresov. Čiže, ak ste z menej rozvinutého okresu, tak si podľa Sulíka zaslúžite menšiu minimálnu mzdu. Ak ste z bohatého, tak vyššiu minimálnu mzdu. Čo tam potom, že potraviny, energie, atď. stoja rovnako po celom Slovensku. Ale keď žijete v chudobe, nič iné si asi nezaslúžite, len v tej chudobe aj zostať alebo sa odsťahovať za lepším, ako to už mnohí praktizujú. Rovno takéto chudobnejšie okresy zavrime, vysťahujme a vymažme z mapy Slovenska. "

https://slavena.blog.pravda.sk/2020/...arske-maniere/

Pred chvíľou zaznelo v správach.
Ak by k niečomu takému došlo, tak v Blave by bola minimálka cca 850€ a v Prešovskom kraji 450€.
Kuwa...cca 400 kilákov a 4 hodiny jazdy rozdiel...čo hodina, to stovečka.
Pri takýchto pomeroch by sa blavákom oplatilo zbehnúť na otočku na veľký nákup.
Nie je to tak dávno, čo som počula jeden zo scenárov, ktorý by sa mohol?, mal? v budúcnosti odohrať na východe. Tak ma teraz dosť udivili jej slová, pretože v podstate napĺňajú obsah zamýšľaného. Náhoda, nemusí mať o tom za mak tušenia. Iba v ktorej kotrbe vznikol, to by ma veľmi zaujímalo. Ale ako sa vraví, pomaly ale isto. Nikto si to potom ani nevšimne a ešte prevezme aj za svoje.
A je to jedno, či ide o východ či západ, ak má idea podporu, časom väčšinou prejde.
Nenávisť a strach sú morbídnym pohonom.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
............................

Nie je to tak dávno, čo som počula jeden zo scenárov, ktorý by sa mohol?, mal? v budúcnosti odohrať na východe. Tak ma teraz dosť udivili jej slová, pretože v podstate napĺňajú obsah zamýšľaného. Náhoda, nemusí mať o tom za mak tušenia. Iba v ktorej kotrbe vznikol, to by ma veľmi zaujímalo. Ale ako sa vraví, pomaly ale isto. Nikto si to potom ani nevšimne a ešte prevezme aj za svoje.
A je to jedno, či ide o východ či západ, ak má idea podporu, časom väčšinou prejde.
Nenávisť a strach sú morbídnym pohonom.
No - Šulín asi prebral istú frázu istého oného a začal sa ňou zaoberať.
Fráza: Na východe predsa nič nie je....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Španielska vláda v piatok schválila základný príjem pre chudobných

https://openiazoch.zoznam.sk/cl/2043...pre-chudobnych
My sme "popredu". Vynechali sme "medzičlánok - chudobných" a peniaze sme dali rovno "celé" podnikateľom. Síce aj tak by u nich skončili, ale museli by za ne predat službu/tovar. Takto ich majú celé a bez práce.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
[h=1][SIZE=2]Španielska vláda v piatok schválila základný príjem pre chudobných................]
No bisťu.... a Šulín dá návrh.... slovenská vláda schválila v xxxxx základný príjem pre chudobných... veľké h0*n0 a ako bonus klobúk na žobranie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať