Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo IX

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t255293-co-sa-m...silo-viii.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pri 50-ke v obci spím, zobúdza sa až pri 80 a viac :-)))))))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kn-alka
hocičo krát nula je stále nula + jedna sa rovná jedna

síce ak nie sú zátvorky, tak sa najprv kráti až potom spočítava, takže 1+0+1=2
presne to som chcel prednosť majú operácie v zátvorke ak nie je potom násobenie a delenie až potom sa robí sčítanie a odčítanie takže 2, za predpokladu že rátame v desiatkovej sústave
Naposledy upravil pavol54 : 07.08.15 at 14:49
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nechcem tu do toho moc kecať, ale za normálnych okolností by to bola 2-ka, lenže to by zo 100 ľudí vyriešilo 100. Preto som správny výsledok hneď zavrhol a hľadal ďalej.....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Nechcem tu do toho moc kecať, ale za normálnych okolností by to bola 2-ka, lenže to by zo 100 ľudí vyriešilo 100. Preto som správny výsledok hneď zavrhol a hľadal ďalej.....
Múdro si sa rozhodol.
------------------------------
Presne tak, ako s trhovým hospodárstvom.
A hľadajme niečo iné.
Naposledy upravil jar88 : 07.08.15 at 14:06
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No možno zo 100 by vyriešilo 10 - tých 90 by povedalo buď 12, alebo 13.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dali ste príklad do kalkulačky
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
Pri 50-ke v obci spím, zobúdza sa až pri 80 a viac :-)))))))
Aha? skúsený a ostrieľaný pardál.
Nie nejaký začiatočník - zrejme máš už aj nejaké tie skúsenosti.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
dali ste príklad do kalkulačky
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
lujza.j
dali ste príklad do kalkulačky
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
To snáď nie
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
lujza.j
dali ste príklad do kalkulačky
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
No kalkulka v mobitele....12....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
misoft
lujza.j
dali ste príklad do kalkulačky
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
To snáď nie
moja prvá kalkulka(1977) "privileg" napríklad ukazovala 2x2 =4 a odmocnina 1,99999999 ale bol to nemecký nezmar, ale kamarátova elka bulharská dala že 4 odmocnina 2 ale za pol roka bola defini
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
misoft
lujza.j
dali ste príklad do kalkulačky
Podľa toho, ako tá kalkulačka počíta a spracuváva vložené údaje. Pretože i tam budú rozdielne výsledky...
No kalkulka v mobitele....12....
Nuž tak tá počíta len na základe tzv "poľskej" logiky (odborný výraz) - totiž kalkulačka má len jeden register, takže priebežne spracuváva dodané vstupy tak, ako idú za sebou....
P.S. Poznámka pre "počasie" (čítam len komenty) - ak sa v tom nevyznáš - nepindaj.
Jáááj zabudol som - ty sa predsa vyznáš vo všetkom....si "génius"...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
taiko
Nandrolon
Taiko, väčšina ľudí sa nerozchádza v dobrom, to sú skôr svetlé výnimky. Vidím to aj vo svojom okolí.
Z dobráka od kosti sa stane šmahom ruky "sviňa" ktorá nenechá naviac ani cent. Ani sa nečudujem, ak mu ženu kefoval niekto druhý, tak nech sa stará on, či???
Ty si fakt jeliman, ako Ty mas hned vo vsetkom jasno
Akoto, ze Ta nenapadlo , ze mimo Tvojho sveta ziju aj ini ludia? Okrem toho hadam vezmeme do uvahy aj ine dovody rozvodov, okrem nevery
Pre neho je sobášny list vlastne len vlastnícky list na ženu, či dekrét a výhradné právo na sexuálne uspokojovanie.
dosť blbé, ale v podstate si to vystihol, plus servis
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar88 samozrejme ze kalkulacka moze v tomto pripade vyhodit 2 rozne vysledky podla toho, ci pocita medzisucty alebo to pocita primitivne tak, ako to zadavas.
Kalkulacka, ktora to vypocita spravne caka na cele zadanie a vysledok zobrazi az po stlaceni =. Tie ostatne to pocitaju priebezne. A to nehovorim o dobrej a zlej, ale mozem porovnavat aj 2 nove a drahe, akurat kazda je na iny ucel. Jedna uctovnicka, druha matematicka, resp. vedecka...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lacotinka
bettylou
neadoptuje si ma dakto.? čertica ja vyšitá, ale šerco mam
bez šelestov ?????
anoo
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jar, moja zena nie jr nesvojpravna ako ta tvoja... Alebo si ju uz svojimi mudrostami doviedol do hrobu a si vdovec???
0 2
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Zlatokopky sú ženy združené napr. okolo Kollára... neudržujú žiadnu rodinu, lebo ani jedna z nich ju nemá... S tou prvou skupinou majú spoločné ale to, že tiež nie sú schopné sa ekonomicky postarať o seba, ty nazývaš prekladanie papierov a vypisovanie formulárov za schopnosť ekonomicky sa o seba postarať??tak na to využívajú a zneužívajú otca/otcov svojich detí a svoje deti... Nuž a čo deti, ktoré cítia a dokonca aj vidia, čo sa deje a v čom musia žiť...???

Stupňovanie prídavných mien má svoj význam, ako napr. malý, menší, najmenší,
starý, starší, najstarší... Ale naozaj si neviem predstaviť, aký je to "poctivejší" vzťah...
Poctivý, poctivejší, najpoctivejší...? Čo tu je meradlom poctivosti v poctivejšom vzťahu? Počet milencov/mileniek či...?[/QUOTE]
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bettylou. Existuje este druha skupina zlatokopiek... Vydavaju sa okolo 30- ky po kratkom vztahu. Poznavacie znamenie je vekovy rozdiel 20 rokov a viac, a muz kapitalovo zabezpeceny. Su cely zivot bez prace, na kavicky chodia zasadne do podnikov aspo 1x denne. Su verne, co sa ceni. Odborne sa nazyvaju Zlatokopky ancistrus.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
jar88
Takto si píšeme s vnučkou čísielka, čiaročky a krížiky do piesku.
Potom ich počítame a pohrabličkujeme
Niekedy aj poformičkujeme.
----------------------------------
A vy vraj matematická úloha (hádanka) To už aj tých 2+2 musí byť zákonite len 6
lepšie ti poviem 12
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
Bettylou. Existuje este druha skupina zlatokopiek... Vydavaju sa okolo 30- ky po kratkom vztahu. Poznavacie znamenie je vekovy rozdiel 20 rokov a viac, a muz kapitalovo zabezpeceny. Su cely zivot bez prace, na kavicky chodia zasadne do podnikov aspo 1x denne. Su verne, co sa ceni. Odborne sa nazyvaju Zlatokopky ancistrus.
okej okej som zajac
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať