Zavrieť

Porady

Exekúcia a opätovne uzatvorený pracovný pomer

Dobrý deň,
prosím Vás o radu.. So zamestnancom bol ukončený pracovný pomer v decembri minulého roka.. Exekútorovi sme túto skutočnosť oznámili.. V apríli tohto roka však opäť nastúpil do pracovného pomeru.. Mám pokračovať v zrážaní exekúcie? Alebo mám opäť čakať na Príkaz na začatie exekúcie?

Za Vašu pomoc Vám vopred veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nie, počkaj si na oznámenie od exe.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Emik27 Ďakujem za promtnú odpoveď
    eby Dobrý deň, prosím Vás, platí to stále, že pri opätovnom PP (ja mám dohodára) mám počkať na príkaz od exekučného úradu? Vopred vďaka.
    Jana Motyčková kuk môj príspevok
    eby vďaka Videla som ho, len som chcela overiť platnosť, keďže príspevok je z roku 2015. Ďakujem
      zbaliť

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Zrážate, ale neposielate preč. Oznámite nástup exekútorovi, počkáte na exekučný príkaz. keď príde EP pošlete zrazené veriteľovi.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hanelie s týmto nesúhlasím - ako môže zamestnávateľ vedieť či exe nebola nejakým iným spôsobom splatená - resp ktoré usmernenie toto prikazuje ?
    správny je príspevok od Tweety zľ si počka na výzvu od exe !
    Jana Motyčková § 83 ods. 2 Exekučného poriadku a §131 ods. 8 Zákonníka práce
    hanelie v § sa píše, že ak sa dozvie od zamestnanca , ak mu to však tento neoznámi ?

    (8) Ak zamestnanec nastúpi do pracovného pomeru k inému zamestnávateľovi, zostáva poradie, ktoré získali pohľadávky podľa odsekov 4 a 5, zachované aj u nového zamestnávateľa. Povinnosť vykonávať zrážky vzniká novému zamestnávateľovi už dňom, keď sa od zamestnanca alebo od doterajšieho zamestnávateľa dozvie, že sa vykonávali zrážky zo mzdy a pre aké pohľadávky. To isté platí aj o vykonávaní zrážok zo mzdy podľa odseku 7, ak v dohode o zrážkach zo mzdy nebol tento účinok výslovne vylúčený.
      zbaliť

    Exekúcia a opätovne uzatvorený pracovný pomer

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.