Zavrieť

Porady

Trenčín - Nové Mesto n/V

Som kto som
Hej poraďáci, čo tak zorganizovať nejaké stretko z nášho regiónu??? Bude nás zopár?? Bol by záujem?
Usporiadat
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Bolo fajn, aj keď len krátko, lebo som musela na autobus. Som rada, že som spoznala niektoré pre mňa nové poraďácke tváre a verím, že ešte bude možnosť aj na bližšie zoznámenie.
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Pridávam sa k reakcii ostatných, naozaj bolo super, dobrá nálada, jedlo tiež výborné, obsluha síce trocha meškala. Na plavárni nás už mali v "oku". Nabudúce sa posnažím ostať až do konca. Zdenke ďakujem za darček - skvelý nápad, a dnes si za to od návštevy dostala pochvalu, lebo som sviečočku zapálila pri kávičke. Veľmi sa im to páčilo. Ešte raz veľké ďakujem všetkým za príjemné posedenie a dobrú náladu.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Halli Pozri príspevok
...a ešte ďakujem Halúzke za milý a symbolický darček




..sviečočka vo formičke...to ma nikdy nenapadlo, pekné
Darček bol od Zdenky 0705
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Halli Pozri príspevok
Ja som bola doma ešte skôr, napapala som sa , vypila som kávičku, kýbel čaju, bo mám kašlík a super debate a super telefonáte až ta hen na Východ mojej hnedoočke som sa spokojne rozlúčila, bo ma čakal ešte jeden dôležitý úkon ....sadla som do autka a vyštartovala........................a na konci parkoviska mi došlo....že som nezaplatila . Dobrá som ja stretkujúca, čo? ...ešte že mi v coputri zaplo a na konci parkoviska som to otočila a bola som znova v Kolibe. Takže ja jediná som bola na stretku síce málo , ale až dvakrát. Ďakujem všetkým zúčastneným a nabudúce už sľubujem, že prídem bez kašľa a bez autka a zaplatím na prvý pokus
Myslel som že máš zaplatené malé parkovné
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

erzet Pozri príspevok
Darček bol od Zdenky 0705
Jééj Zdenka, prepáč, ja som už nejaká domotaná s toho pollitráka čaju ...Jasne , že Zdenka, však som dostala pri platení nový kahanček, písala som narýchlo, lebo som zas bežala dnes do TN dnes , tak som to poplietla....

erzet Pozri príspevok
Myslel som že máš zaplatené malé parkovné
Erzet ty si sa rozprával s automatom na listky....povedal si že ti napísal, že drobné nevydáva...a ty si mu povedal, že drobné nemáš...hehe ešte dnes som sa na tom smiala.


a zaplatil si mi až do dnes ...do 9,15
Naposledy upravil Halli : 27.11.10 at 19:03
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Halli, nič také strašné sa nestalo
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zdenulka, ja som nad tým priznám sa dnes rozmýšľaľa, ale až teraz som sa dostala k PC a Erzet ma predbehol a opravil...ale isté je , že tvoja sviečka mi svieti na stole pri flaške vína, lebo oslavujeme s manželom Milana...tak ešte raz díííííík
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

erzet Pozri príspevok
Myslel som že máš zaplatené malé parkovné

Bola som dnes v VÚB Trenčín a pozerám na ten Erzetov lístok, či by mi náhodou neplatil......a kurnik prešvihla som to o hodinu....bol zaplatený len od piatku 17,07 hod do sobota 9,15 hod.

....sprostý automat, nevie sa rozprávať s Erzetom, len píše somariny
0 0
JajaFabša JajaFabša

JajaFabša je offline (nepripojený) JajaFabša

Zdravím piatkových spolustretníkov, bolo mi potešením a vďaka za milý darček.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zdravím piatkových spolustretníkov, nebolo mi potešením. Milý darček, nabudúce, termín, ktorý bude vyhovovať aj mne.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Konečne pri PC. Dík za stretko spoznal som nových poraďákov, ďakujem aj za darček.
Musím aj kritizovať, začnem v našich radoch. Prišiel som najedený a už mi nič nechutilo a tak som si dal pollitrový čaj, čo robilo spočiatku obsluhe problém. Nemali také hrnčeky, keď som povedal, že to chcem do pollitrového pohára od piva tak mi to doniesla. Hali a učtovník007 to odkukali odo mňa tie už nemali až taký problém.
Učtovník007 mal trochu problém že mu nechceli dať nealkoholické víno preto si objednal náhradné pitie - čaj.
Potom si erzet dovolil zaútočiť na dámy (ich líniu) tým, že vytiahol orechový koláč so šľahačkou.
Po odchode väčšiny som chcel teplé pivo ďaľší problém s obsluhou, 3x sa na to pre istotu pýtala a nakoniec ma ukecala na bavoráka. Ako k tomu prídu zákazníci ktorí nedostanú to čo si objednajú - nealkoholické víno a teplé pivo ? Nemali by sme zmeniť podnik??? Mám jeden návrh. Jedna poradáčka tu písala, že má v Trenčíne vlastný podnik nemali by sme ho otestovať nabudúce???
(cabada príspevok 1035)
Naposledy upravil Orim : 29.11.10 at 00:28
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

.. ešte sťažnosti doplním - a o desiatej zatvárajú!
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
A parkujú na schodoch.

Viď môj predchádzajúcich príspevok v téme.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Orim Pozri príspevok
Konečne pri PC. Dík za stretko spoznal som nových poraďákov, ďakujem aj za darček.
Musím aj kritizovať, začnem v našich radoch. Prišiel som najedený a už mi nič nechutilo a tak som si dal pollitrový čaj, čo robilo spočiatku obsluhe problém. Nemali také hrnčeky, keď som povedal, že to chcem do pollitrového pohára od piva tak mi to doniesla. Hali a učtovník007 to odkukali odo mňa tie už nemali až taký problém.
Učtovník007 mal trochu problém že mu nechceli dať nealkoholické víno preto si objednal náhradné pitie - čaj.
Potom si erzet dovolil zaútočiť na dámy (ich líniu) tým, že vytiahol orechový koláč so šľahačkou.
Po odchode väčšiny som chcel teplé pivo ďaľší problém s obsluhou, 3x sa na to pre istotu pýtala a nakoniec ma ukecala na bavoráka. Ako k tomu prídu zákazníci ktorí nedostanú to čo si objednajú - nealkoholické víno a teplé pivo ? Nemali by sme zmeniť podnik??? Mám jeden návrh. Jedna poradáčka tu písala, že má v Trenčíne vlastný podnik nemali by sme ho otestovať nabudúce???
(cabada príspevok 1035)
Re.: cabada, bol som tam, to je kaviarnička, ak nechcete jesť je to pekné.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Mňa vždy šokujú trefné, milé, výstížné, rýchle, vtipné poznámky ako má bobo.

Apropo, Andriu kričal bobo a ja som stále počul Robo, ale veď on ma nepozná. Iba že nechcel preposlať fotky pre poraďákov na doporučenie "Jozefa 1 Mihála".
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Mirko máš pravdu,
podnik kde o 22,00 v piatok zatvárajú, nemajú nealko víno a teplé pivo treba vymeniť.
Ešte že nám Robo priniesol tú jeho pečenú maškrtu.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Nabudúce pôjdeme Jánošíkovi
0 0
halúzka halúzka

halúzka je offline (nepripojený) halúzka

rada sa smejem aj keď vonku prší... ...viac
Rada som Vás milí poraďaci opäť stretla a Robkove koláče mi veľmi chutili a malý darček od Zdenky, ma veľmi prijemne potešil, ale Mirkova kritika v príspevku 1132, ma prekvapila.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
milo alebo nemilo ťa prekvapila?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
mám dať fotky, okrem tých na tých ktorých je účtovník 007, niekde na mail? na FB, alebo poradu.sk?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať