Zavrieť

Porady

Usporiadat
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

jar88
vlado 33
jar88
Kvaka
Ľubomír, presne toto si myslím aj ja. Nechápem, prečo sa niekto sústavne potrebuje realizovať posmeškami. Včera tu náhodou vykukla 9 rokov stará téma, http://www.porada.sk/t28548-p4-model...ml#post2754298, tak som si zopár príspevkov prečítala. Napriek chybe zadávateľky ju tam nikto nezvozil pod čiernu zem, ale každý sa jej snažil akými takými radami pomôcť, neriešili zadávateľku, snažili sa riešiť jej problém. Aj ak dostala ojedinelý názor na to, čo spravila, bol napísaný slušne a bez urážok.
Skúste dnes takúto otázku na porade položiť. Bude sa riešiť a zosmiešňovať zadávateľka
Ja si myslím kvaka, že je veľmi na škodu porade, že príspevky typu buchača, misofta a spol. žiadny moderátor nerieši.
------------------------------------
Nikto sa ich na nič nepýta ale oni neustále cítia nejakú potrebu nejako dodžubať.
Pritom ich akosi nenapadne, že na otázku môže odpovedať niekto iný. Že tu môže byť niekto, komu to nerobí problém a necíti sa byť zneužitý.
---------------------------------------------------------------
Tak ako si písala o tých lavičkách, že aj zadávateľ si mohol čokoľvek na nete pozrieť, ale ja viem, že pozeranie rôznych námetov nič objektívne nedá. Vždy je to len subjektívny pohľad jedinca. Preto je dobré poradiť sa s inými ľuďmi a prečítať si od nich aj prípadne negatívne názory. Každému by na porade malo byť nad slnko jasné, že len v rôznorodej debate sa môžeš dozvedieť argumenty z opačného názoru, či pohľadu.
----------------------------------------------------------------------
Naši výtečníci si myslia, že ak oni napíšu, že pekná lavička a iný im napíše, všimni si tie nevkusné nohy, že automaticky je ich nepriateľ a treba mu naložiť. Pako, trol, mulo a prípadne aj niečo pobodkovať. T..lo je truľo.
Ja nechápem prečo si to všímaš, asi máš potrebu sa s niekým naťahovať. buchač, misoft, taiko, nandrolon, lacotinka ti nesedia? A kto ti sedí, no napíš? Ten, kto ti pritakáva na tie bludy, čo väčšinou píšeš? Oni sa už na tejto porade o niečo zaslúžili, na rozdiel od teba. O tom svedčí aj ich hodnotenie. Nie každý musí s každým súhlasiť, to by malo byť každému jasné. Tak to chodí v imaginárnej komunikácii.
To sa chceš akože zapojiť do debaty?
Myslíš, že by som mal? Vieš ja chodím zarábať peniažky, nemám čas na pí..viny.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
jar88
vlado 33
jar88
Kvaka
Ľubomír, presne toto si myslím aj ja. Nechápem, prečo sa niekto sústavne potrebuje realizovať posmeškami. Včera tu náhodou vykukla 9 rokov stará téma, http://www.porada.sk/t28548-p4-model...ml#post2754298, tak som si zopár príspevkov prečítala. Napriek chybe zadávateľky ju tam nikto nezvozil pod čiernu zem, ale každý sa jej snažil akými takými radami pomôcť, neriešili zadávateľku, snažili sa riešiť jej problém. Aj ak dostala ojedinelý názor na to, čo spravila, bol napísaný slušne a bez urážok.
Skúste dnes takúto otázku na porade položiť. Bude sa riešiť a zosmiešňovať zadávateľka
Ja si myslím kvaka, že je veľmi na škodu porade, že príspevky typu buchača, misofta a spol. žiadny moderátor nerieši.
------------------------------------
Nikto sa ich na nič nepýta ale oni neustále cítia nejakú potrebu nejako dodžubať.
Pritom ich akosi nenapadne, že na otázku môže odpovedať niekto iný. Že tu môže byť niekto, komu to nerobí problém a necíti sa byť zneužitý.
---------------------------------------------------------------
Tak ako si písala o tých lavičkách, že aj zadávateľ si mohol čokoľvek na nete pozrieť, ale ja viem, že pozeranie rôznych námetov nič objektívne nedá. Vždy je to len subjektívny pohľad jedinca. Preto je dobré poradiť sa s inými ľuďmi a prečítať si od nich aj prípadne negatívne názory. Každému by na porade malo byť nad slnko jasné, že len v rôznorodej debate sa môžeš dozvedieť argumenty z opačného názoru, či pohľadu.
----------------------------------------------------------------------
Naši výtečníci si myslia, že ak oni napíšu, že pekná lavička a iný im napíše, všimni si tie nevkusné nohy, že automaticky je ich nepriateľ a treba mu naložiť. Pako, trol, mulo a prípadne aj niečo pobodkovať. T..lo je truľo.
Ja nechápem prečo si to všímaš, asi máš potrebu sa s niekým naťahovať. buchač, misoft, taiko, nandrolon, lacotinka ti nesedia? A kto ti sedí, no napíš? Ten, kto ti pritakáva na tie bludy, čo väčšinou píšeš? Oni sa už na tejto porade o niečo zaslúžili, na rozdiel od teba. O tom svedčí aj ich hodnotenie. Nie každý musí s každým súhlasiť, to by malo byť každému jasné. Tak to chodí v imaginárnej komunikácii.
To sa chceš akože zapojiť do debaty?
Myslíš, že by som mal? Vieš ja chodím zarábať peniažky, nemám čas na pí..viny.
Vieš, keď so mnou ľudia nesúhlasia, položím si otázku, prečo asi? Snažím sa vžiť do ich zmýšľania. Potom si spravím svoj názor. Ale nikdy nevediem monológ a nepresadzujem svoje baranie zmýšľanie.
2 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Hmm, Pane Bože, čo sa to tu deje? NIE JE!!! Ani nebude ...

Možno skončí? Všeličo sa tu spomína, všeliake zverstvá, zvery. Kto chce, ten tomu verí!

V prírode je to vraj vrcholový predátor, lev, tiger, puma ... jednej je dnes výročie, čo ju tvor použil, skôr netvor, že? No netvor, keď vytvorila studenú vojnu, aj na porade sa ochladzuje.

Kedysi to boli rôzne náboženstvá, kulty, kasty, ktoré využívali mocní tohto sveta vo svoj prospech a v neprospech pospolitého ľudu. Dnes sú to politika a demokracia, ktorá je využívaná akože v prospech pospolitého ľudu, aby nebol pospolitý, biedny môže byť, aby bola protiváha, či rovno váha.

Poradáci budú mŕtvi, porada, nie!

Tí postarší si ju isto pamätajú, tí bystrejší si aj slová svoje nahradia, tak aby sedeli, aby na porade možno vedeli, možno, čo je v slovách skryté?!





Veď aj tu je to len hra. Góly, zelené, červené body, svetielka nádeje, lampičky, rany pod pás, červené karty, vylúčenia, atď ...

Niektorí to poznajú aj podľa starej, aj podľa novej litery ...

... porady.

1 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

buchač
Ľubomír
Nikto nechce, aby si hľadal niečo za druhého. Keď nevieš odpoveď, alebo radu, tak mlč a nič nepíš. Nech sa ozve ten, čo má s daným problémom skúsenosti. Viem, že si tiež starý poraďák, a tiež viem,že som aj od teba zaregistroval arogantné a zosmiešňujúce príspevky. Takže to celkom neberiem.
DOTERAZ som nereagoval...ALE TOTO mi už nejak nedá .

http://www.porada.sk/t240630-chcem-o...ml#post2523819
http://www.porada.sk/t221309-provide...ml#post2390527
http://www.porada.sk/t58644-upchaty-...ml#post2288289
http://www.porada.sk/t141924-co-si-m...ml#post2063301

...a v tejto súvislosti mi prichádza na um jedno príslovie :

" Zlodej kričí... chyťte zlodeja !"
No kamarát, jeden príspevok si vytrhol z kontextu, a ten druhý je presne o tom, že sa niekto pýtal, a niekto mu to dával vyžrať. Ja som sa práve preto zastal takým spôsobom napadnutú stranu. Nič viac. Nikdy nezačínam príspevky takto ako ty. Ty vieš by riadne arogantný. Nejdem sa hrabať v histórii Porady, pretože je to zbytočné.
1 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-7)
+ zobraziť viaczbaliť
Ľubomír
No kamarát, jeden príspevok si vytrhol z kontextu, a ten druhý je presne o tom, že sa niekto pýtal, a niekto mu to dával vyžrať. Ja som sa práve preto zastal takým spôsobom napadnutú stranu. Nič viac. Nikdy nezačínam príspevky takto ako ty. Ty vieš by riadne arogantný. Nejdem sa hrabať v histórii Porady, pretože je to zbytočné.
Sorry...nič som nevytrhal z kontextu. Dal som link...a nech druhí posúdia (prečítajú si), že kde je pravda.

Arogantný aj hej...aj ironický...a aj vulgárny viem byť.
Nemusíš hrabať v tej histórii, nie je to potrebné...ja si tieto vlastnosti priznám.
Ani nazačínaj takto dávať príspevky...ono originál je len jeden a ten zvyšok by bol len smiešny fejk .

P.S.:
To si ma ešte nezažil v reále...že ako si viem zgustnúť na protistrane, ak sa to hodí a uznám za vhodné ponoriť niekoho do smútku...
0 7
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač

P.S.:
To si ma ešte nezažil v reále...že ako si viem zgustnúť na protistrane, ak sa to hodí a uznám za vhodné ponoriť niekoho do smútku...
... a toto fakt slabším povahám neodporúčam.....
0 2
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vlado 33
vlado 33
jar88
vlado 33
jar88
Kvaka
Ľubomír, presne toto si myslím aj ja. Nechápem, prečo sa niekto sústavne potrebuje realizovať posmeškami. Včera tu náhodou vykukla 9 rokov stará téma, http://www.porada.sk/t28548-p4-model...ml#post2754298, tak som si zopár príspevkov prečítala. Napriek chybe zadávateľky ju tam nikto nezvozil pod čiernu zem, ale každý sa jej snažil akými takými radami pomôcť, neriešili zadávateľku, snažili sa riešiť jej problém. Aj ak dostala ojedinelý názor na to, čo spravila, bol napísaný slušne a bez urážok.
Skúste dnes takúto otázku na porade položiť. Bude sa riešiť a zosmiešňovať zadávateľka
Ja si myslím kvaka, že je veľmi na škodu porade, že príspevky typu buchača, misofta a spol. žiadny moderátor nerieši.
------------------------------------
Nikto sa ich na nič nepýta ale oni neustále cítia nejakú potrebu nejako dodžubať.
Pritom ich akosi nenapadne, že na otázku môže odpovedať niekto iný. Že tu môže byť niekto, komu to nerobí problém a necíti sa byť zneužitý.
---------------------------------------------------------------
Tak ako si písala o tých lavičkách, že aj zadávateľ si mohol čokoľvek na nete pozrieť, ale ja viem, že pozeranie rôznych námetov nič objektívne nedá. Vždy je to len subjektívny pohľad jedinca. Preto je dobré poradiť sa s inými ľuďmi a prečítať si od nich aj prípadne negatívne názory. Každému by na porade malo byť nad slnko jasné, že len v rôznorodej debate sa môžeš dozvedieť argumenty z opačného názoru, či pohľadu.
----------------------------------------------------------------------
Naši výtečníci si myslia, že ak oni napíšu, že pekná lavička a iný im napíše, všimni si tie nevkusné nohy, že automaticky je ich nepriateľ a treba mu naložiť. Pako, trol, mulo a prípadne aj niečo pobodkovať. T..lo je truľo.
Ja nechápem prečo si to všímaš, asi máš potrebu sa s niekým naťahovať. buchač, misoft, taiko, nandrolon, lacotinka ti nesedia? A kto ti sedí, no napíš? Ten, kto ti pritakáva na tie bludy, čo väčšinou píšeš? Oni sa už na tejto porade o niečo zaslúžili, na rozdiel od teba. O tom svedčí aj ich hodnotenie. Nie každý musí s každým súhlasiť, to by malo byť každému jasné. Tak to chodí v imaginárnej komunikácii.
To sa chceš akože zapojiť do debaty?
Myslíš, že by som mal? Vieš ja chodím zarábať peniažky, nemám čas na pí..viny.
Vieš, keď so mnou ľudia nesúhlasia, položím si otázku, prečo asi? Snažím sa vžiť do ich zmýšľania. Potom si spravím svoj názor. Ale nikdy nevediem monológ a nepresadzujem svoje baranie zmýšľanie.
A teraz akože čo robíš?
Veď s tým choď k starej blaškovej, tu je to o inom.
Prečítaj si aspoň názov témy a prípadne aj príspevok na ktorý takto reaguješ.
U starej blaškovej sa píšu somariny, tam vás mám pod palcom, tam na tie sprostosti dozerám.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Ľubomír
No kamarát, jeden príspevok si vytrhol z kontextu, a ten druhý je presne o tom, že sa niekto pýtal, a niekto mu to dával vyžrať. Ja som sa práve preto zastal takým spôsobom napadnutú stranu. Nič viac. Nikdy nezačínam príspevky takto ako ty. Ty vieš by riadne arogantný. Nejdem sa hrabať v histórii Porady, pretože je to zbytočné.
Sorry...nič som nevytrhal z kontextu. Dal som link...a nech druhí posúdia (prečítajú si), že kde je pravda.

Arogantný aj hej...aj ironický...a aj vulgárny viem byť.
Nemusíš hrabať v tej histórii, nie je to potrebné...ja si tieto vlastnosti priznám.
Ani nazačínaj takto dávať príspevky...ono originál je len jeden a ten zvyšok by bol len smiešny fejk .

P.S.:
To si ma ešte nezažil v reále...že ako si viem zgustnúť na protistrane, ak sa to hodí a uznám za vhodné ponoriť niekoho do smútku...
Tu si na tých vlastnostiach dokonca aj zakladáš a si na ne aj patrične hrdý..
Teda v prípade, že máš okolo seba seberovných podporovateľov.
-------------------------
Iná situácia však nastáva, ak sú slušní a rozumní v prevahe a tvoji skalní zalezú. Vtedy sa akosi zvykneš obhajovať a urážať sa. Prípadne bezzubo vyhrážať.
1 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

...a ja si len tak tíško zaspomínam http://www.porada.sk/t8277-superstretko-porady.html ....už je to 10 rokov?
1 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

misoft
buchač

P.S.:
To si ma ešte nezažil v reále...že ako si viem zgustnúť na protistrane, ak sa to hodí a uznám za vhodné ponoriť niekoho do smútku...
... a toto fakt slabším povahám neodporúčam.....
Keď myslíš, že si sa týmto stal hrdinom, tak si viac namyslený ako som si myslel. Ale je to tvoja vec.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ľubomír
Keď myslíš, že si sa týmto stal hrdinom, tak si viac namyslený ako som si myslel. Ale je to tvoja vec.
A to si teda na čo narážal?
Len na okraj - buchača poznám osobne.... ty asi nie.... skôr ty sa zdáš byť namyslený.... ale to je tiež tvoja vec....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Muška
...a ja si len tak tíško zaspomínam http://www.porada.sk/t8277-superstretko-porady.html ....už je to 10 rokov?
Muška, 10 ...

... čo je to ...



Ale, je to celkom iné ako na porade, keď sa stretnú poraďáci naživo a zaspievajú si živiooo ...

2 1
Sykorkaa Sykorkaa

Sykorkaa je offline (nepripojený) Sykorkaa

mne sa zda porada najma ovela chaotickejsia ako kedysi ..
1 0
Julian Julian

Julian je offline (nepripojený) Julian

Ono to upadá od vtedy, čo bola pred rokmi "INOVOVANÁ". Mne sa zdá, že vznikol jeden neprehľadný, nepraktický nepodarok.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zatiaľ žije. Ale nájdu sa tu persóny, ktoré ju priam dusia.... nebudem spomínať - mnohí ich poznajú....
2 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Julian
Ono to upadá od vtedy, čo bola pred rokmi "INOVOVANÁ". Mne sa zdá, že vznikol jeden neprehľadný, nepraktický nepodarok.
Julian, zdravím. Aj prehľadnejšie, aj veselšie to tu bolo, že? Noo inovácie za ...

Štatistiky Online
1247 užívateľov, 81 členov, 1166 hostí

Boli časy keď bolo na porade aj 1 000 - 1 500 členov a hostí ako maku. Kto za to može?

3 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať