Zavrieť

Porady

Odstupne pri zmene TPP na dohodu

Dobry den, prosim o informaciu, ukoncili sme skrateny prac.pomer DOHODOU, ako dovod sme uviedli ukonc.zmluvy zo strany objednavatela firmy XYY s.r.o. k 30.9.2015...pan ma dvojmes.vypovednu dobu, ktora konci 30.9.15. Od 1.10.2015 ho chceme zamestnat na dohodu o prac.cinnosti...ma narok na odstupne??
Podla mna ano, vztahuje sa nanho paragr.63b) a kedze je zamestnany do 5 rokov ma narok na 2mesiace odstupneho...prosim je to tak spravne??
Dakujem vopred.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ma narok na odstupne, ak mu bola dana vypoved podla par. 63 1 b) a jeho PP trva viac ako 2 roky. Praca na dohodu potom nema vplyv na tento narok.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Babulica nebola mu dana vypoved, len dohoda o skonceni prac.pomeru podla paragrafu 60 - ziadne odstupne nieje spomenute v dohode...
    ivka70 On taku dohodu bez udania dovodu podpisal?
    Babulica ako dovod je uvedeny: ukonc.zmluvy zo strany objednavatela firmy XYY s.r.o. Ano podpisal...
    ivka70 To ale nie je dovod na ukoncenie PP, mal iste tam do dovodu aj par. 63 b) zrusenie prac. miesta ... ja by som to dorobila do dohody a to odstupne mu dala ...podla zakona
    Myslim, ze by stacilo interne oznamenie, ze vzhladom na ukoncenie zmluvy objednavatela ku dnu xx.xx sa rusi pracovne miesto AAAA.
    A to prilozila k dohode. Samozrejme podpisane konatelom.
    Babulica Ved OK, mne je to jasne, ze to tak malo byt (vid prvotna otazka), ...otazka je co ak sa nespravi interne oznamenie...je to napadnutelne?? dakujem.
    Tweety ÁNo, môže vás dať na súd.
    Babulica Dakujem velmi pekne ivka70, Tweety
      zbaliť

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    AK ste do Dohody o skončení PP podľa § 60 neuviedli dôvod, teda § 63- organiz dôvody,( čo ste podľa ZP mali) zamestnanec nemá nárok na odstupné. Nepostupovali ste v intenciách ZP.

    Odstupne pri zmene TPP na dohodu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.