Zavrieť

Porady

Kedy plati SP OCR

dobry den chcem sa informovat dnes je.28.10 a stale mi neprisli.peniazky za OCR za minuly mesiac ako.je.to.mozne?
7 komentárov     zbaliť
ivka70 kedy presne bola OCR? odovzdala si zamestnavatelovi vsetky podklady?
lenka9984 Bola.som na ocr od 17-9.2015 do.28.9.2015 hned som.odiesla.v ten.den ukoncenie.do.prace
evuš ..chcela si poslať peniaze za OČR poštovou poukážkou, či na účet ?? Zadala si tieto info ?
Tweety len ktovie, kedy to posunuli oni do SP
lenka9984 Ja pracujem pre.labas a ano na papieri pre socialku.sommusela zadat cislo uctu
evuš Tak to Ti bohužial už tento mesiac nevyplatia....asi to poslal zamestnávateľ do SP neskôr a SP to nespracovala...čakaj to skôr až budúci mesiac...
lenka9984 Ja nerozumiem tomu systemu u nas v praci.s.tym nikdy problem nieje ...snad budem cakat dalsi mesiac zasa cely to co je za system
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lenka9984 Mne takisto.este.nenabehli peniazky.na ucet je mozne ze mi.ten mesiac nepridu?
    misoft Počkaj do konca mesiaca - ak neprídu, tak tam nabehni! A neboj sa pridať na hlasitosti, aspoň to budú počuť aj iní....
    mzdarka renca bohužiaľ realita je taká, že ak na SP nemajú najneskôr 5.-ho v mesiaci doklady, dávka bude vyplatená až nasledujúci mesiac.
    Preto by som sa najskôr informovala vo firme s tým, že nech ti ukážu doručenku, kde je uvedený dátum odoslania. Ak po tomto dátume (5.), na SP je zbytočné chodiť.
    lenka9984 Ja tomu nerozumiem vsetky papiere mali vcas kolegyna dostala OCR uz 7.oktobra a ja cakam a cakam ale pocula.som aj take.ze vraj zvyknu posielat na konci mesiacanerozumiem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.