Zavrieť

Porady

Ako prestať fajčiť?

Cila Cila

Cila je offline (nepripojený) Cila

účtovníčka
Rada by som skončila s týmto zlozvykom, ale je to asi nad moje sily.
fajčim asi 20 rokov , už by bolo naozaj načase s tým končiť. Kúpila som si naplaste Nicorette, poctivo lepím už tretí deň. prvý deň 4 cigarety, 2 den 2 cigarety, dnes jedna s veľkými výčitkami svedomia, že som slaboch.
Ak mate skúsenosti poradte, čo mám robiť keď mám pocit, že si musím zapáliť? Strašne mi chýba cigareta ráno pri káve, po dobrom obede.
Je to fakt veľmi tažké. Ako ste to prekonali?
Za každú radu ďakujem.
Cila
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Melnick
cloe, a ak sa nebodaj rozhodneš čítať naše témy od začiatku,zabudneš nielen fajčiť,ale aj to kde si si pred rokom kúpila tú nevyfajčenú krabičku cigariet.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila
No kamoška naša, s nami to zase nie je až také jednoduché. Cez nás sa k abstinencii musíš aj trochu prekúsať. Aj ja keď sem vbehnem, musím listovať. Opakovanie - matka múdrosti. Tak teda vitaj. Ja si dnes už nezapálim, lebo budem sedieť na Porade. A nechcela som sa chváliť, ale teda keď chceš niečo o fajčení, tak dnes jedna. Aj za tú som dostala vynadané. Od manžela. Nestihla som preletieť okolo neho, kým som sa natiahla za žuvačkou. Ale u mňa TO JE CHVÁLITEBNÉ. Aj keď neviem, čo na to dievčence.
Danilka, ono sa hovorí, že keď začneš rozprávať o tom, že už nechceš fajčiť, je to motivačné práve z takýchto dôvodov. Nie je nič lepšieho, keď Ťa tí najbližší pozitívne podporujú. Ver, že je v tom kus hrdosti. Urobila si mi nesmiernu radosť a dobre som sa zasmiala. Super.:p
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no tak ja som zase tu, a s radosťou čítam Vaše príspevky. Takže len tak ďalej. Danilka môžeš byť spokojná.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Nejako je tu ticho.Momentálne som 6 deň bez cigarety,ale stále to neni chválenie.Ja mám ale taký pocit,že pochváliť sa budem môcť až potom,keď nebudem mať na cigaretu chuť a bude mi smrdieť.Takto sa pohybujem stále nad priepasťou a čakám kedy sa tam prekoprcnem.Včera večer som bola taká nervózna a tak by som si bola aspoň trošku potiahla,že som si povedala,zajtra ráno len čo vstanem, tak si potiahnem,ale len 2x,ale nepotiahla som si odolala som.Inak celkove mám dosť zlú náladu a pristihujem sa,že mi je smutno. Asi takto vyzerám
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aké ticho, aké smutno, snívaš? Nepočuješ ten rachot? Sme tu s tebou a podopierame, povzbudzujeme, oslavujeme!
Daj si sladké, ešte pár dní vydrž!
oheň4.jpg  
oheň.jpg  
kvet[1].torta.jpg  
oheň2.jpg  
1/1
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To Ti isto nie je smutno za cigaretou. Ani za tým fajčením. Vydrž, si na najlepšej ceste. Máš byť na čo hrdá.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Ďakujem za povzbudivé slová,veľmi dobre mi to padlo.Kukučka,aj obrázky ma potešili a hlavne to,že si ma chcela rozveseliť.Ach tá naša porada,čo by sme bez nej robili?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Aj takto sa dá prestať: Strašná bolesť na hrudníku, strašne horúco, tep 140, tlak 210/160
a rýchla záchranná služba..nemocnica..
Píšem to ako výstrahu!!!!
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

ALDA
Aj takto sa dá prestať: Strašná bolesť na hrudníku, strašne horúco, tep 140, tlak 210/160
a rýchla záchranná služba..nemocnica..
Píšem to ako výstrahu!!!!
Heli, dúfam, že keď to píšeš, si už doma z nemocnice.... Dúfam a veľmi držím palce, aby si bola rýchlo v poriadku. A ako výstrahu to aj beriem.
Drž sa, na povzbudenie aspoň pár smajlošov.
A o pár dní už budeš vyzerať takto
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ALDA
Aj takto sa dá prestať: Strašná bolesť na hrudníku, strašne horúco, tep 140, tlak 210/160
a rýchla záchranná služba..nemocnica..
Píšem to ako výstrahu!!!!
Alduška to mi je úpimne ľúto. Hlavne, že si už domka a budeš medzi naminaberať tie správne grády. Aspoň si to prajem a teším sa na Tvoje príspevky.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 04.10.06 at 04:58
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
:p
vema
Ďakujem za povzbudivé slová,veľmi dobre mi to padlo.Kukučka,aj obrázky ma potešili a hlavne to,že si ma chcela rozveseliť.Ach tá naša porada,čo by sme bez nej robili?
Ty brďo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to som pred Tebou taká malulinkatááááááááááá!!!!!!!!!! Si silná, fakt. A robíš tu nášej komunitke veľmi dobré meno.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ani neviem čím by som momentálne prispela. Prajem, aby ste našli tiež také odhodlanie ako Vema. To je naozaj obdivuhodné presvedčenie. Super, super. :p
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Ja som prestal nasledovne: nezapálil som si. Už je to presne rok.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Aj ja som tak prestala a už nefajčím 6. rok. Ale každý sme iní. Takže každý po svojom, ale k úspešnému koncu.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dievčatá takto vás všetky sledujeme.

Tak vydržte, držíme palce.

Som vás dneska pochválila chlapovi, aké ste silné.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
ALDA
Aj takto sa dá prestať: Strašná bolesť na hrudníku, strašne horúco, tep 140, tlak 210/160
a rýchla záchranná služba..nemocnica..
Píšem to ako výstrahu!!!!
No ale ja som si ani len nepripustila, že toto čo tu píšeš, by sa malo dotýkať Teba. Veď som Ťa tu vyhliadala, premýšľala, čím sme Ťa naštvali, rozmýšľala, ako to žehliť, ak áno, a Ty toto? No veď teraz mám ja tep stovkový. Na tlak beriem lieky, takže to blokujem a blokujem. Ale Alduška, ak sa toto týka Teba, tak to ma nie trošku, ale veľmi vydesilo. A je mi to ľúto. A som s Tebou.A ak si to bola Ty, tak vedz, že naše srdcia teraz bijú pre Teba.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ano dievčatá, písala som o sebe..Už som doma a opatrne sa púšťam do práce a na cigu si ani nespomeniem. Denne mám 5 ks tabletiek ako náhradu, dúfam, že to predýcham a ďakujem vám za povzbudenia...potešili ste ma
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Heli, posielam Ti anjelička strážnička. Jeden určite pri Tebe stál, keď to takto dobre dopadlo, že si už tu medzi nami. Želám skoré vyzdravenie a posielam pozitívnu energiu. Cmuk.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Alduška, ja som myslela do konca,že to si nás fajnefajčiarky varovala ako to môže s nami skončiť,ale vôbec som nepredpokladala,že sa ťa to priamo dotklo.Šťastie,že to takto dopadlo a nemáš vážnejšiu újmu na zdravičku a že si doma.My ti budeme podávať tiež liečiky,ale inou formou.Však vidíš koľko je tu dobrých a skvelých ľudí,čo ťa povzbudia a rozveselia.Kočky a mňa až tak veľmi nechválte,lebo potom sa bojím,že vás sklamem,ale trošičku môžte Pa
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Ďáááááááákujem dievčence Držte sa, tada tie, ktoré chcete prestať, aby ste nepotrebovali takých anjelíčkov ako mi poslala Simonka, za ktorých jej ďakujem.
Musím ale priznať, že hlavný dôvod neboli iba cigaretky.
Naposledy upravil ALDA : 04.10.06 at 14:47
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať