Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dobré ránkooo!
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
domček, domček, kto v tebe býva?

https://prosvet.cz/magicke-domky-vas...nad-kazdy-nas/
3 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som si okolo 10h...vybehla zabehať....a veru už som mala dve pavučinky na hubjeslnko síce nebolo ....ale bolo fajne...okolie maleho dunaja...sa už farbí...
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pobavilo
z FB nástenky Lucy Ščípová...
Dennik maleho dzecka: 6:13 Budzim še. Super!!! 6:50 Beham holy po baraku a rehocem še. Ocec me nahaňa. 7:05 Ocec zakopnul o nočnik, ktori zabudol večar vinesc. 7:10 Jazdim kolo oca na motorke a pištim. 7:20 Stavame s ocom hrad pre tyranosaura. Ocec ho postavi a ja ho rozkopem. Super!!! 8:05 Ocec drime medzi troskami hradu. Chvíľku še bavim samam s tyranosaurom. Žere šmolkoch. 8:06 Tyranosaurus šturil svoj chvost ocovi do nosa. Po rici dostanem ja. Revem. 8:30 Tom a Jerry v telke, nuda, ale oca to bavi. Beham dokolečka pred telku, pokim nedzignem na žem a prasknem sebe do hlavi. 9:10 – 9:40 Revem. 10:00 Nemožem najsc tyranosaura. Ocec še mi pita, čom revem. Revem, bo neznam povedzec tyranosaurus. 10:40 Ocec mi dava po rici, žebi som mal čomu revac. Potom mi da fixky,naj sebe kreslim. 10:50 Nakreslil som abstrakciju vijadrujucu pociti dvojročnoho dzecka, keremu nikdo nerozumi. Ocec vivaľuje oči. 11:05 Ta na koberec še vraj nekresli. 11:45 Obed. Za...š kurča. Pľuvam to do kvetinača. 12:30 Idzem spac po obedze. Ocec ma ľepšu naladu. „Ta do posteľki, ti nezbednik“ . 12:40 Ľežem pod posceľ. Ocec počita do tri. Na tri še tam zašeknem. Revem. 13:35 Konečne zaspavam. 14:15 Budzim še. Beham zaš nahi po baraku a zaš še rehocem. Ocec me zaš nahaňa. 14:30 Ocec zakopnul o nočnik, ktori zabudol vinesc rano. 16:00 Konečne idzeme von. Na pieskovisku mi dajaki čurak chce zobrac tyranosaura. Dzignem mu hrabličkami po gebuli. Reve. Ocec mi da po rici. Revem ja. 17:30 Požičim sebe trojkolku od dzifčatka. Reve. Mušim ju vracic. Revem ja. 18:40 Po večeri še bavim. Opravujem zrkadlo. Kalapačom. Mušim prestac, ta skačem na balone, kim neprdne. 18:55 Reve ocec. Potom še ukľudni a hvari, že jutre idzem chvalabohu do školki. 19:55 V posceľke mi ocec rozprava rozpravočku. V polovičke už chrape. Chvost tyranosaura še pomali bliži k jeho nosu...

2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alaya1
Pre mna vsetko jedno ..ja huby nepapam ..ale prechadzka to musela byt paradna.
Podľa mobilnej aplikácie Zdravie 7057 krokov... 5,01 km...312,5 kcal...
Na mňa vcelku v tých kopcoch aj dosť.
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

neviem, ci cesky, skor presovske narecie- ja huby nejem,nepoznam, sused vzdy na ne chodi a vola ich takto, ze "holubinky".
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

neopísateľné.....

https://najmama.aktuality.sk/clanok/...campaign=cross
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

romy16
Môj názor sa úplne zhoduje s Vaším. No vymysleli to pani učiteľky...Najskôr bolo v pláne ísť do ZOO, potom vraj za nimi prišla jedna učiteľka a oznámila im, že ZOO sa ruší a pôjde sa na výstavu. A to už bola aj záväzná prihláška na výlet odoslaná a peniaze zaplatené... Nechápem čo to je za nápad. A neviete náhodou či je ešte začiatkom októbra tá ZOO v BA otvorená?
Zoo Bratislava je otvorená celoročne..
https://www.zoobratislava.sk/?otvaracie-hodiny
2 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Mám dvoch vnukov v tomto veku, 10 a 11 rokov, ani jeden na tej výstave nebol a myslím, že ich to ani neláka aj keď odo mňa by boli v Inchebe za 5 minút pomalou chôdzou
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

romy16
Pár rokov nazad som výstavu navštívila v Prahe. Chcela som vidieť, videla som. Nemala som problém, zážitok bol úžasný. Ide o to, akým pohľadom to berieme. Ak by moje 10 ročné dieťa tiež chcelo, nemala by som problém vziať, v prípade, že dieťa javí vážny záujem o prírodné vedy, má za sebou skúsenosti z encyklopédií, atlasov, internetových prehliadačov, chápe zrodenie a nutnosť konca a a je to jeho "hobby", tak prečo nie?
Ak by išlo iba o detskú zvedavosť, bez vedľajšieho záujmu o vedu, tak rozhodne NIE. A už vôbec nie, ako školský výlet a to ešte piatakov. To je nebezpečné zahrávanie s detskou psychikou s možnými následkami.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
prečo musíš zlahčovať zlodejiny smeru a ťahať do toho opozíciu ?
tebe nevadí, že smeráci chcú zase ukradnúť desiatky milion evri, ale štekot opozície ??

pána beka.....
Keby to neboli sdku zlodeji pre talianov ukradli, tak sa nemusela nabaliť právnická smerácka firma(ktorá to medzi nami vraj verejne vysúťažila)
????
ty obhajuješ zlodejiny fica a smerákov tým, že aj iný kradli ???
takže je to ok....2 miliardy korún......
Nie, ja obhajujem to že ukradnuté sa vrátilo naspäť. Takže podľa teba radšej nech kradnú taliani len aby za to nezarobila slovenská firma a tvoji príbuzní čo nepotrebujú nemocnicu len talianske?
nie

podla mna je to zlodejiny najhrubšieho- tzv. smeráckeho rangu...

a neomlúva ju ani to, že kradli v sdku
neomlúva ju ani to, že podla teba kradnú taliani
neomlúva ju vôbec nič.
proste sprostá smerácka zlodejina.
stop!
2 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Zopár faktov ku kšeftu "Gabčíkovo"
https://www.aktuality.sk/clanok/5251...rsky-rozhovor/
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Americký minister zdravotníctva Price použil vládne lety v hodnote 52 000 dolárov na súkromné účely, po zistení do dvoch dní odstúpil. U nás el prezidento prelieta za milión eur a po odhalení vyhlasuje že je tu mafiánsky štát. Padni kumu padni a mne neužitočná
2 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Ing. Ľubomír Janoška
pavol54
Ing. Ľubomír Janoška
Zopár faktov ku kšeftu "Gabčíkovo"
https://www.aktuality.sk/clanok/5251...rsky-rozhovor/
Ten novinár nevie o čom píše len potrebuje rozvíriť atmosféru,
Súdny spor sa rieši tak že žalujúca aj žalovaná strana majú svojho právneho zástupcu.
Právny zástupca každej strany spraví písomnú zmluvu a výške nákladov právneho zastúpenia podľa zákona. Spravidla je nastavená minimálna výška aj v prípade že spor prehrá. Súd pred vynesením rozsudku požiada právnych zástupcov oboch strán o špecifikáciu trov právneho zastúpenia,ktoré nemôžu byť vyššie ako čiastky vyrátané podľa zákona. Súd vynesie rozsudok a jeho súčasťou sú aj trovy právneho zastúpenia vyhrávajúcej strany, ktorú je povinná prehrávajúca strana uhradiť právnickej kancelárii vyhrávajúcej strany. Či to bude 100 eur alebo sto miliónov rozhoduje súd. V tomto prípade arbitrážny súd vo Viedni. Praktický problém je v tom že Slovenské elektrárne majú aj Slovenskú republiku ako minoritného akcionára, takže nás ako občanov to môže štípať do výšky akcionárskeho podielu.
Fakt? Ja som si myslel, že píše o tom, ako organizácia pod ministrom Žigom "obstarala" právny servis
Novinár Sivý by sa mohol spýtať aj na prvotný problém prečo odišlo od roku 2007 do roku 2015 do kasy Enelu 350 mil euro z predanej elektriny vyrobenej v Gabčíkove, a aké boli jeho náklady, okrem tých na právnickú kanceláriu čo im spravila zmluvu o prenájme (cena právnického úkonu tipujem tak 2000 eur)
Samozrejme, každé euro, ktoré odchádza zo štátnej kasy, odchádza z nášho vrecka a má byť predmetom verejnej kontroly.
A každý prípad neefektívneho nakladania s verejnými financiami si zaslúži neznižovať pozornosť verejnej kontroly odvádzaním pozornosti na iné prípady
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Na zamyslenie : http://noizz.sk/lifestyle/smutne-ilu...campaign=cross
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Z titulu funkcie som bol predseda komisie pre zlepšovateľské hnutie, bolo priam neuveriteľné ako jeden z toho mal celkom dobrý (na tú dobu) prizárobok Mal teóriu že veľké zlepšováky dráždia, malé komisia odklepla a pridelené limity sa ja tak nikdy nevyčerpali
sranda, ja si zo zlepšovateľského hnutia zase pamätám, ako sa zlepšovatelia, keď chceli uspieť, museli deliť s vedením, respektíve s tými, čo schvaľovali. "Počuj, dostaneš takúto odmenu, ale rozdelíme sa...."
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
Taká úvaha čo je horšie dvojaká kvalita potravín alebo dvojaká morálka politikov:? Úctivo ďakujem za neužitočné
jedno druhe nevylucuje a zaroven jedno s druhym nesuvisi
Nižšia kvalita potravín je stráviteľná, dvojaká morálka politikov je len pre silné žalúdky
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
"...cas na nakupovanie..."
Kurnajz, s prazdnym vozikom opreti na laktoch sa slimacim tempom motaju v ulickach a zabijaju dlhy cas.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
No, asi takto, prídem do obchodu s vozíkom, zastanem a poobzerám sa, kde to vlastne som? Vidím známe regály, tak asi obchod. Presuniem sa do prvej uličky, postojím a rozmýšľam, čo som to vlastne chcela kúpiť? Asi niečo na varenie, žeby? Idem ďalej a hľadám, ani neviem, čo. Už viem, papierik, papierik, no ale kde je? Doma na stole. Tak zase zastanem a rozmýšľam, opretá o vozík. Prišla som na to, že asi som išla kúpiť niečo na varenie, tak sa pohnem o kúsok cez uličku ďalej. Potom zase zastanem, opriem sa o vozík a rozmýšľam, čo som to chcela zajtra variť. Premyslím si, že vlastne všetko k zajtrajšiemu obedu mám v špajzi, v mrazničke alebo v chladničke, takže nič nepotrebujem. Prejdem obchod a kúpim si časopis pri pokladni. Prídem domov, spokojná, že som bola medzi ľuďmi, ani ma to veľa nestálo. Večer si idem umyť zuby a hľa, už viem, čo som išla kúpiť, chýba mi Lacalut activ!! Vytlačím na kefku už asi štvrtý krát posledného pol cm pasty, pripravím si do vrecka ďalší lístoček na zajtrajší nákup, strčím ho do kabelky a pevne verím, že zajtra ho už nebudem hľadať.
To s pastou je lepší prípad, horšie je ak ideš trikrát do obchodu kúpiť toaletný papier, a doma po návrate zistíš, že už aj kaufáč robí letáky z lakovaného papiera
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Preto treba nakupovať online. Zoznam si môžeš vytvárať doma aj tri dni, dôkladne skontrolovať, na nič nezabudneš, nezavadziaš, nenaberáš na seba hnusné pohľady od mladých, keď sa už tvoje deti nevedia/nechcú/nemôžu postarať. Doba spred sto rokov sa nevráti späť.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať