Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

buchač

Aj po zvýraznení to ešte stále nie je jasné ???
Veď sa táto výzva týka v podstate čo najbližšieho (povedzme do 100km) okolia Ružinova.
Silno totiž pochybujem, že by vhodní darcovia cestovali z druhého konca republiky na odber do BA.
Narážal som len a len na túto skutočnosť...realitu daného prípadu nekomentujem, veď to sa ani nedá.
Skôr by som videl problém v (vraj) médiu samotnom, že siahol po takejto forme výzvy.
Veď predsa nie je nikde napísané, že dievčatko nedostane krv. Ono sa len chystá na transplantáciu, kde bude potrebná krv. Ak nebude vyhnutia, tak dostane predsa na dobu určitú tú skupinu O.
Dievča má dosť vzácnu krvnú skupinu. Takže tých potencionálnych darcov je fakt málo. Tak niet divu, že rodina hľadá. Mmch, začali na FB, odtial sa výzva rozšírila
https://www.cas.sk/clanok/620803/kra...akov-necakala/

Naozaj netuším, čo kritizuješ. Lebo vyzerá to, že ťa skôr dráždi ten, čo sem tú výzvu umiestnil, ako výzva sama...
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nemyslite, ze uz by aj stacilo? Ci to len z nudy, lebo osoh z tohoto tu dievca nema ziadny.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Anika61
Včera o 13,10 ma prepadli a okradli priamo vo vchode.....darmo som ziapala chyťte zlodeja a bežala za ním....ľudia sa len zastavili a pozerali po mne či mi "hrabe"....takže chlapec cca 19-22 r.......si pokojne môže "šňupať" za celý môj biedny dôchodok.....ja budem piť vodu celý mesiac a chodiť na Políciu ako na hodiny klavíra.....no hlavne,že sme zdraví.....
Od včera mám slovník individua 6 cenovej skupiny ak by taká bola
Oj, otrasný zážitok za bieleho dňa. Ľudia sú čoraz viac ľahostajnejší. Treba len dúfať, že ho vypátrajú skôr, než prešnupe lup.
2 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
lujza.j
Nemam slov..hrôza
Fuuuj zle mi je od rána....trauma normálne.....keby som pila tak si veru drbnem do dvoch
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

U nas rano takto pekne, ale teraz uz po tom ani nechyrovat

2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

kopretinka
1GB je koľko MB?
podla mňa 1024 MB
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja teda neviem, ale nemám dôveru v tieto keramické zázraky.. klasika je klasika..
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a čo toto ? Také 3 in 1...šikovnejší si aj zuby s ním vyšpárajú...
https://www.google.sk/search?q=vojen...HdRsDdMQsAQIJQ
---------------------------------------
Ale jasné, nie každý chodí do lesa, nie každý má primeranú výbavu.
Jeden kvalitný nôž nahradí :
- otvárak na konzervy
- nareže
- naseká
- porúbe
Ale keramika to rozhodne nie je ... a ani bežný kuchyňák.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hlavne,ze su zdravi a stastni....je to ich vec...
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Nandrolon
Oliwa
Sneh? Ta nech! O mesiac je po Vianociach, tak kedy - ak nie teraz?
Jakože kedy!
december
január
február
marec
do polovice apríla
:-))
Jááj Nandy, všetci nebývame v Makove...
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

K počasiu....
Toto je už každý rok - humoristický "program"
http://www.teraz.sk/regiony/popradsk...54-clanok.html
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

sito
Anika, okno zavri. Život je sviňa, divá. Takže, niet sa čomu diviť. Aj doktor je už dnes podnikateľ. A už vašek po revolúcii hovoril " ... lidi, penízky nejsou a nebudou ... " A mal pravdu, vo vesmíre sú vraj čierne diery, ktoré všetko pohltia, je to domienka. No v slovenskom zdravotníctve ... realita ... peniaze miznú, miznú miznú, iznú, znú, nú, ú ... úúúúú. Drž sa!
Lenže sa nejedná o zdravotníctvo ale sociálnu sféru.Sociálna poisťovna jej vzala dôchodok,zdravotníctvo s tým nemá nič.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
korela
Mám ešte stále prijať myšlienku, že je diskriminačné platiť školné na VŠ za svoje deti podľa zárobku rodičov?
Ja sa s tým neviem stotožniť z hore uvedených dôvodov, ale vyskytujú sa aj iné prípady a pri nich mi to pripadá už úplne absurdné. Veď k peniazom sa dá dostať rôznym spôsobom.
Na otázku v téme som ešte nedostala odpoveď.
neviem ci tu myslienku mas prijat. To musis vediet Ty. Stale tvrdim, ze skolne podla zarobku rodicov je diskriminacne. Za tu istu sluzbu platit viac, nie je spravne. Ved ti rodicia uz platia vacsie odvody aj dane. A ja nepisem o par nepoctivych zlodejoch.
Naposledy upravil taiko : 05.12.17 at 11:59 Dôvod: preklep - odvody
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Pekne kua pekne:
Trailer k filmu Dojedz to. Tedaj nepotešilo, fakt krásny príklad výšky inteligencie ľudstva: uncool:

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jedno v tomto je isté..... to, aké majú byť potraviny, ako maj vyzerať tie potraviny... to určujú práve tí, čo sa TOPIA v bohatstve, čo majú vysoké príjmy. Oni to vidia zo svojej pozície neomylnosti, nehľadia na tých dole, ktorým by i tie krivé uhorky, nepravidelné papriky, neforemné broskyne, zle zabalené šunky, cestoviny, konzervy a iné po (podľa nich deklarovaných "doporučení", ale v podstate ešte plne požívateľné, chutné) dobe spotreby pomohli, ktoré by možno pomohli i tam, kde sa už nič nevyhadzuje (lebo nie je už čo vyhadzovať).

Toto všetko robia tí v bielych košeliach, odtrhnutí od bežného života, odtrhnutí od obyčajných ľudí.....
2 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Sme príliš rozmaznaní.
2 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Preco je tema o 5% v Prima banke zamknuta? Ze rok odlezala? Vsak tu reklamu davaju a ludi namotavaju aj teraz, osveta je stale aktualna.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
Zli zli ultrabohati kapitalisti a podnikatelia, su len jednou zlozkou problemu.
....opytam sa. bol si toho roku na nejakom samozbere ovocia, ci zeleniny ?...
... kupil si si toho roku jogurt, ktoremu v den kupy koncila zaruka ? ....
A vieš, že HEJ? Kúpil a nie jeden raz, lebo som vedel, že ho dnes, zajtra skonzumujem.
Ale ty si toto tak trochu zahral do autu!
Je rozdiel medzi potravinami, ktoré majú stanovenú dobu spotreby, pretože tam prebiehajú biologické procesy, ktoré túto potravinu môžu znehodnotiť (napr. mlieko, jogurt, syr, ovocie, zelenina, pečivo, chlieb - v niektorých sú živé kultúry, ktoré po určitej dobe nemajú požadované vlastnosti a môžu byť škodlivé a potravinami, ktoré maj doporučenú dobu spotreby (cestoviny, konzervy, strukoviny a pod.)
A tu pri týchto je ten problém - že sa VYHADZUJÚ ako biologický odpad miesto toho aby sa buď s výraznou zľavou, alebo i zadarmo ešte použili - napr pre nasýtenie bezdomovcov, charitu - veď tie cestoviny vydržia dlhšie ako dva roky, ak s správne skladované, konzervy vydržia dlhšie ako deklarované dva roky - pokiaľ nie je nafúknutá, hrdzavá - ešte môže byť dobrá. A takto sa plýtva potravinami.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ludia ja neviem ako to cvakat...aby to bolo ok...nezabite ma
Babík.dakujem....
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať